Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-19 21:50:28

LOGOUT.hu

►►►ÖSSZEFOGLALÓ◄◄◄

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3601) celf


celf
őstag

köszi a válaszokat :R

Viktor0610: a linkelt kártya egyébként elég jó áron van a többihez képest. LEhet azért, mert az specifikációkban feltüntetett sebesség nem valami nagy durranás?

MaxxDamage: ez a kártya tudja ezt a minimumot. azt akarod mondani, h. a minimum már nem elég? :)

(#3602) Viktor0610 válasza celf (#3601) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mikor kártyákat kerestem, kétfélét találtam.
100 MB/s és 160 MB/s.
Szóval nem rossz a 100 sem, de a 160 mégiscsak 60%-kal több. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#3603) MaxxDamage válasza celf (#3601) üzenetére


MaxxDamage
Topikgazda
LOGOUT blog

Felhasználást tekintve bőven jó az, akár veheted, de ha jobbat veszel az sem gond :)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3604) Donki Hóte válasza celf (#3601) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nekem egy S9Plus telefonom van, abban egy 90/70 PC-n tesztelt sebességű kártya 50/22 MB/S sebességet tud, szóval a telefon lassabban olvassa és írja a kártyát, mint egy PC egy USB3.0 porton keresztül.

A PC-hez csatlakoztatott kártya sebességét a CrystalDiskMark nevű programmal tudod a legjobban mérni, a telefonba dugott kártya (és a belső memória) sebességét pedig az A1SDBench nevű applikációval tudod mérni.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#3605) celf


celf
őstag

koszi mindenkinek :R

(#3606) -=RelakS=- válasza Viktor0610 (#3602) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Nincs 160MB-os kártya.
Ha a Sandisc-re gondolsz, azt csak a saját olvasójával tudja egy házon belüli protokollal. Ha nem így használod, akkor csak 100MB-os.
Ha másra gondoltál, akkor linket plz :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#3607) Donki Hóte válasza -=RelakS=- (#3606) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Azt a SanDisk olvasót meg lehet venni itthon is.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#3608) -=RelakS=- válasza Donki Hóte (#3607) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Nagyszerű, csak így kezdődött a beszélgetés:

Samsung S10e telefonba lenne,

Mondjuk lehet, hogy telefonba egy 100-as kártya is több, mint elég.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#3609) Donki Hóte válasza -=RelakS=- (#3608) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Tudom, hogy telefonba kell, azért írtam neki, hogy egy 90/70 sebességre képes kártya a telefonban csak 50/22 sebességet tud :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#3610) Viktor0610 válasza -=RelakS=- (#3606) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudom, hogy ez elméleti maximum, és a telefon nem használná ki.
Mégis a 160 MB/s sebességű kártya gyorsabb a Poco X3 NFC-mben, mint a korábbi 100 MB/s sebességű. Főleg íráskor.
Régi / új kártya:

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#3611) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv!
Az SD/microSD kártyán van előjele, ha meg fog hibásodni? HDD-n ha van egy hibás szektor, akkor a tartalmát egy tartalékra teszi. SD kártyán van ilyen megoldás, vagy ha hibás lesz egy szektora(?) (nem tudom kártyán mi a neve) egy pillanat alatt, minden előjel nélkül, elvész az adat?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#3612) Viktor0610 válasza tknof1871 (#3611) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem volt olyan, hogy pl. nem lehetett róla adatot törölni, vagy rá másolni.
Elértem, ami rajta volt, de nem tudtam manipulálni a tartalmát.
Vagy pl. telefonon a galéria appban nem jelentek meg a képek.

De biztos, előfordulhat olyan is, hogy egyszercsak nem működik. Ilyennel nem találkoztam.

Samsung Galaxy A54

(#3613) tknof1871 válasza Viktor0610 (#3612) üzenetére


tknof1871
őstag

Üdv!

Mit jelent az "ipari (micro) SD memóriakártya"? Eddig azt hittem van SD kártya, mini SD kártya, micro SD kártya. Mi ez az "ipari"?
Hard Disc Sentinel oldalán írják 2021.01.19. dátummal az 5.7 verzióról:
Ellenőrzés, hiba-felderítés és javítás merevlemezek, SSD-k, hibrid meghajtók (SSHD-k), NVMe SSD-k, belső RAID vezérlők és külső RAID tömbök, ipari (micro) SD memóriakártyák, hálózati NAS eszközök, pendrive-ok és szalagos meghajtók esetén is egyetlen eszközzel: a Hard Disk Sentinel segítségével!

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#3614) -=RelakS=- válasza tknof1871 (#3613) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Hali!

Nagyobb hőmérséklet tartományban működik (pl -40°C - +85°C), gondolom beáldozzák a méretet és a sebességet a megbízhatóságért cserébe, meg ez az oldal emleget még valami SPI interface-t, ami kellhet a mikrokontrollereknek.

Iponnak is van egy kilométernyi rizsája pár ilyen kártyához

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#3615) Smith890


Smith890
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék rendelni memóriakártyákat az ajánlóban szereplő, sinceritytrading és courtesytrading eladók egyikétől, ezért érdeklődnék, hogy aki mostanában esetleg rendelt tőlük, mennyi volt a szállítási idő? Reális-e még az ajánlóban feltüntetett 8-10-12 nap? Mert ha esetleg csak július 1-je után kerül az országba a cucc, akkor nem biztos, hogy megérné már tőlük rendelni.

(#3616) Donki Hóte válasza Smith890 (#3615) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nemrégen rendeltem (két különböző rendelésben) és a szokásos 12 napos szállítási idővel jött meg a küldemény.

(Örömöm azért nem felhőtlen, mert az egyik rendelésben a rendelt microSD kártya helyett egy normál SD kártya jött, és még nem rendeződött a probléma :( )

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#3617) zsola400 válasza Smith890 (#3615) üzenetére


zsola400
aktív tag

Ha a sincerity-trading.com oldalukról rendelsz elvileg még működik az 5% kupon: SAVE5

(#3618) SteadyMan válasza Smith890 (#3615) üzenetére


SteadyMan
aktív tag

Nekem az utóbbi 3 rendelésemnél mindegyik 21 nap volt.

(#3619) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

Xiaomi Poco X3 Pro 256GB telefonnál honnan tudom hogy mi a maximális méretű microSDXC amit fogad?
Se a gyártói oldalon, sem itt nem találtam erre vonatkozó infót.
Illetve más kódjelű kártyát is fogad, vagy csak és kizárólag az SDXC kódjelűeket?

Nem minden vándorút céltalan...

(#3620) MaxxDamage válasza 3.Aragorn (#3619) üzenetére


MaxxDamage
Topikgazda
LOGOUT blog

Igen, Xia nem túl informatív ezt tekintve... :U
Mik az elképzelések?
Méret ami kell? Ár/sebesség/márka?
Ez van benne, akkor szerintem bármit bevehet, támogat (méret) :K

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3621) 3.Aragorn válasza MaxxDamage (#3620) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Rövid távon semmi, a 256 Gb belső tárhely sok mindenre elég (a jelenlegi telóm 16Gb-jához képest), ezt tovább bővíteni lehet hogy 1-2 évig nem is lesz szükséges. Így konkrét vásárlási tanácsra nem most lesz szükségem, csak arra vagyok kíváncsi hogy mekkora az a méret ami még belemegy. Ha bővítem, akkor nyilván legalább 256 Gb-al illene majd megtámogatni, vagy akár 512. De ha ez a proci képes kezelni ennél nagyobb méreteket is, az csak jó. (Persze nem hiszem hogy 1 Tera vagy afölötti memóriakártyára lenne szükségem telefonba - legalábbis ezen készülék életidején belül semmiképp :D )

Egyébként a tervek szerint veszteségmentesen tömörített zenék lesznek majd rajta. Sebesség annyiban érdekes hogy a Pc és a kártya valamint a teló belső memóriája és a kártya közt legyen értelmes másolási sebesség.

[ Szerkesztve ]

Nem minden vándorút céltalan...

(#3622) MaxxDamage válasza 3.Aragorn (#3621) üzenetére


MaxxDamage
Topikgazda
LOGOUT blog

512GB+ simán rakható bele (szerintem) de erre a gyártó tudna konkrét választ adni.
Nekem már (ha jól emlékszem) az első LG V szériás telefonom is TB-os mSD-t támogatott (de lehet csak a V20-tól) nem is tudom. :)

CL10 / U3 és már jó vagy (100/90MB/s R/W)
Nekem 512GB (Kingston 100/90MB/s) van az LG V50-be és még fele így is üres. (van rajta sok zene, film, stb..) szóval untig elég...ha meg teszek fel új tartalmat, a régi/megunt törlésre kerül...

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3623) 3.Aragorn válasza MaxxDamage (#3622) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Köszi, akkor nem aggódok. :C

Nem minden vándorút céltalan...

(#3624) headhunter válasza 3.Aragorn (#3619) üzenetére


headhunter
addikt

(#3625) MaxxDamage válasza headhunter (#3624) üzenetére


MaxxDamage
Topikgazda
LOGOUT blog

Na támogatja az 1TB-t is :)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3626) 3.Aragorn válasza headhunter (#3624) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Nice :K

Nem minden vándorút céltalan...

(#3627) tknof1871 válasza -=RelakS=- (#3614) üzenetére


tknof1871
őstag

Üdv!
Nem jöttem rá a megfejtésre. Vajon minden SD kártya esetében tudja az ellenőrzés, hiba-felderítés és javítás funkciókat a Hard Disc Sentinel? Vagy az ipari és a standard micro sd kártyák két külön világ?
(Kivehetném a telefonból kipróbálni, de strapa tokban van, 12 mini csavart kéne kitekerni.)

A Raspberry Pi-kben micro SD kártyán fut az OS. Szóval a kártyának, gondolom, nagyon jónak kell lennie. De a leírásokban, hogyan kell összerakni, sosem jött fel az ipari/industrial jelző. A Pi-t okosotthon, NAS, home server, stb. dolgokra használják, 24/7 működik. Az nagy igénybevétel lehet egy kártyának? Erre a célra a default választás mindig is az ipari SD kártya volt?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#3628) -=RelakS=- válasza tknof1871 (#3627) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Passz. Az SSD-imnél ki lehet választani az öntesztet, tehát gondolom akkor meg is csinálja.
Otthoni felhasználásra lehet, hogy kicsit túlzás az ipari cucc, ha csak nem spéci hardverekkel, vagy fura hőmérsékleti körülmények között használnád. Sima olvasóban vagy MicroSD slotban nem hiszem, hogy sok különbséget tapasztalnál, maximum sebességbeli eltérést.
Eddig csak bányászatról hallottam, hogy hazavágja az SSD-ket, de az külön durva stress test amúgy is.
Szerintem az SSD-ket, legyen az akármilyen fizikai formájú, inkább az írás veszi igénybe, szóval egy NAS-ban, amiben amúgy sincs nagy adatforgalom (odaírod, aztán jobbára csak olvasod), nem kellene, hogy baja legyen.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#3629) MaxxDamage


MaxxDamage
Topikgazda
LOGOUT blog

SanDisk microSDXC Ultra 64GB C10 4k (6.5 helyett)
SanDisk microSDHC Ultra Light 64GB Class 10 3.5k
SanDisk Ultra microSDXC 128GB C10 6.2k (8.5 helyett)
SanDisk Extreme microSDXC 64 GB 6k

forrás: [link]
:R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3630) dabgergo


dabgergo
őstag

Sziasztok!

Bajban vagyok, mert egy Samsung telefon belső memóriájából átmásoltam csomó képet és videót a benne lévő micro SD kártyára, és bár nem írt semmilyen hibát, lefutott a másolás, utána mégsem találtam sehol az átmásolt fájlokat.

Letöltöttem minden féle adatmentő programot, legtöbb semmit sem segített, de a Disk Drill nevű megtalálta az összeset, tehát valamilyen formában mégis megvannak a kártyán vmi "Orphans" nevű mappában. A gond csak az h kb. 30ezer Ft lenne a recovery, amit így elsőre elég soknak érzek.

Van bármi ötletetek? Esetleg tapasztalatotok más olcsóbb, de jó programmal?

(#3631) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Sziasztok,
a kövekező a problémám.

A gopro kamerám által formázott 256-os samsung evo plus kártyámat akarom beolvastatni PC-n kártya olvasóval. A gopron keresztül tudok pc-re másolni de a kártyaolvasók nem ismerik fel a kártyát, kártyaolvasóval gyorsabb a másolás .Arra gyanakszom, hogy a gopro úgy formázza, hogy nem ismeri fel a kártya olvasó. Lehetséges ?
Leformáztam a másik két kártyát a goproval és tökéletesen működik. Szóval a 256-os samsung evo plus valamit nem akar.
Más 8gb-s kártyákat szépen olvasnak a kártya olvasók a 256-os samsung evo plus-t nem nem is látja meghajtónak.
A következő olavasókat használom :
Kingstone MobiLite G4
Transcend RDF9

A kártya olvasók jók és a 256-os samsung evo plus is működik a gopróban PC-is felismeri gopron keresztül.

[ Szerkesztve ]

(#3632) Troy. válasza MaxxDamage (#3629) üzenetére


Troy.
addikt

Ezek egytől-egyig ajánlottak fényképezőgépbe?

.

(#3633) MaxxDamage válasza Troy. (#3632) üzenetére


MaxxDamage
Topikgazda
LOGOUT blog

Akár abba is, igen.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3634) szab13


szab13
aktív tag

Sziasztok!

Van érdemi különbség a Samsung microSDXC EVO Plus 128GB 100/60 , és a 100/90 verzió között? Írási sebesség egyértelmű.
Megbízhatóság? Gondolom a 100/90 az újabb.
FullHd rögzítésére kellene akókamerába. Elvileg elég 100/60, alzán 7290Ft.

Köszönöm

(#3635) Donki Hóte válasza szab13 (#3634) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ha a két linkedről elindulva nézegeted a boltok konkrét ajánlatait, akkor láthatod, hogy a boltoknak általában fogalmuk sincs arról, hogy melyik verziót árulják. A legolcsóbb 100/90 kártyát áruló boltnál a kártya tulajdonságainál már csak 60 MBPS írási sebességet írnak.

De fordítva is van, van olyan bolt, ahol a 100/60-as kártya képe van fent, de a tulajdonságoknál meg 90 MBPS írási sebességet írnak.

Szóval vedd meg ott és azt, amelyiket a legolcsóbban megkapod, különösen akkor, ha a készüléked nem is igényli a gyorsabb kártyát.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#3636) mexel


mexel
veterán

Sziasztok! Kis bajban vagyok. Édesanyám telefonjába vettem egy Lexar 32GB-os sd-t. Kb 1 éves, eddig semmi gond nem volt vele. A múltkor a telefon leállt, valami nem stimmelt vele. A kártyát kivettük. Most hogy a telefon megjavult, gondoltam lementem a képeket pc-n mielőtt visszakerülne a gépbe. Beraktam egy usb-s sd olvasóba, a pc látta is, örültem. Rányomtam az adatok másolására, de minden fájlra azt írrta nem olvasható. Kb 2-3 képr ami lejött. Utána lefagyott. Kivettem, normál eltávolítással. és amikor visszaraktam üres az egész. FAT32 a fájlrendszer, az megmaradt ) nem tudom az volt-e.
A telefon sem lát semmit belőle. A pc-n csak egy sor van a System Volume Information mappa alatt, egy krikszkraksz. USBCP@cX, ennyi.
A fájlkezelő üresnek látja. Nem örülök, erre volt irányítva a fényképező is :(
Mielőtt bármit csinálnék, kérdezek: van esély valamire, visszaállítani stb, mivel kezdjem? Régen csináltam már ilyet.
Azért vettem lexar kártyát mert legjobbnak mondott volt és reméltem megbízhatok abban hogy ez nem lesz ilyen kényes. Régen sok sd-val jártam már így, de ettől ezt nem vártam :(

[ Szerkesztve ]

(#3637) szab13 válasza Donki Hóte (#3635) üzenetére


szab13
aktív tag

Köszi, megvettem az Alzánál 7290-ért a 100/60-ast (128Gb)

(#3638) Donki Hóte válasza mexel (#3636) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Az a "legendás" Lexar már nincs többé. Az autóvezetőknek is szokták mondani, hogy soha ne vezessenek a korábbi tapasztalatokra hagyatkozva, mindig figyelni kell az útra. Memóriakártyát is mindig a friss információk alapján kell venni :K

Amúgy az új Lexar kártyák nem rosszabbak, mint a memóriakártyák átlaga (mondjuk el is várható, mert az új tulajdonos nem aprópénzért vesztegeti a régi dicsőséget).

A kártyán lévő állományok visszamentéséhez használd a GetDataBack, a Recuva, vagy a DiskDrill programokat.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#3639) mexel válasza Donki Hóte (#3638) üzenetére


mexel
veterán

Köszi! A kártya nem új annyira. :) Régen a getdataback-et használtam több kevesebb sikerrel. A másik kettőt nem ismerem, jobbak esetleg?

(#3640) Donki Hóte válasza mexel (#3639) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Azt írtad, hogy 1 éves a kártya, nos, az azért nem számít réginek.

A programokat meg ki kell próbálni, bizonyos szituációban az egyik válik be, más szituációban meg a másik :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#3641) mexel válasza Donki Hóte (#3640) üzenetére


mexel
veterán

Azt hittem csak valami új dolog hogy a lexar nem jó :) Köszi az infókat, amint lesz időm nekiugrok majd

(#3642) mexel


mexel
veterán

Getdataback kb semmit sem talál, mintha üres lett volna a kártya :(

(#3643) mexel


mexel
veterán

Hopp lehet én voltambéna, level 4 kell neki és talált sok képet. Sajnos a mappaszerkezet és fájlnevek nincsenek meg így érdekes a visszaállítás még de talán lesz valami

(#3644) Donki Hóte válasza mexel (#3643) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Fájlneveket (meg kiterjesztéseket se) nem tud reprodukálni, de már az is nagy dolog, hogy egy csomó fájlt vissza tud állítani.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#3645) mexel válasza Donki Hóte (#3644) üzenetére


mexel
veterán

Ez tény, emlékszem régen még őskorban a nehezen összekapott mp3 is ilyen volt. A duplicate az mit jelent ha bepipálom?

(#3646) Donki Hóte válasza mexel (#3645) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Jobb, ha először csak a deleted opciót pipálod be.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#3647) mexel válasza Donki Hóte (#3646) üzenetére


mexel
veterán

Köszi! Elvileg sok kép megvan ( szinte csak az volt a 32gb-on, de egyedül azokat nem találom amik fontosak, a camera képeit sajnos. A többi megvan máshol is, azok pótolhatóak, kivéve a DCIM mappa, de abból szinte semmit nem találok :(

(#3648) Donki Hóte válasza mexel (#3647) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Próbáld ki a Recuva alkalmazást is majd.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#3649) mexel válasza Donki Hóte (#3648) üzenetére


mexel
veterán

Az lesz a következő :)

(#3650) user26


user26
aktív tag

Sziasztok!
Addott egy Netac 8Gb-s Micro HC kártya. Kb jó 1 éves, beltéri kamerába volt/van. Úgy néz ki, hogy a kamera kezdi megadni magát, nehezen csatlakozik vagy kb sehogy a helyi hállózatra. Gondoltam ki veszem belőle a memóriakártyát, és a Laptopba Pendriver-be téve lementem, és leformázom a kártyát. Sajnos nem sikerül, a lementés, és a formázás sem.
Megtudom nyitni a fájlokat, van amit enged le játszani is, de van amit nem.
Próbáltam gyors formázssal, teljes formázással.
Ahogy rá csatlakoztatom azt írja laptop, win 10, hogy "googledriversync.exe - Sérült fájl.
Ezt le "OK"-om 5* és eltűnik. Valamint ez is megjelenik
"Próbléma akad evvel a meghajtóval vizsgálja meg.."

1, Próbáltam Windows 10 álltal javasolt gyors, teljes formázással.
"Windows nem tudja befejezni a formázást"

2, Próbáltam cmd parancssorból diskpart, stb..
"File or device error: A hozzáférés megtagadva"

3, Próbáltam CheckFlash_USBBenchmark programmal
"File or device error: A hozzáférés megtagadva"

4, Próbáltam SD Card Formatter-l.
Sikeresnek írja ki, de a gép ugyan úgy látja a kártya tartalmát, ugyan úgy ott van minden.

5, Próbáltam a kamera saját hálózatán, ott Online az eszköz, és magában a kamera programjában Format SD card-ra menni, ott ''succress" felírat olvasható. De továbbra is a tartalom látszik a kártyán, és laptopba Windows 10 alatt nem törölhető.

6, memória kártya ADATA adapterrel is megpróbáltam a laptopba, a fenti pontokat, nincs változás.

Hadjam, mert ez kuka ?
Van megoldás javítani, hogy jó legyn a kártya ?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi fan I 12T Pro I

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.