Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-19 21:50:28

LOGOUT.hu

►►►ÖSSZEFOGLALÓ◄◄◄

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3701) -=RelakS=- válasza Donki Hóte (#3699) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Azt sem. Mikor megkapod, kiderül, hogy babára való, vagy csak egy kép egy frottír zokniról :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#3702) Ciccuka válasza Donki Hóte (#3699) üzenetére


Ciccuka
veterán

Onnan még zoknit se!

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#3703) -=RelakS=- válasza Ciccuka (#3702) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Smoorez iWish sorozatát érdemes megnézni, miket adnak el.
Végigmegy a "specifikációkon" is, amik néha már önmagukban viccesek :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#3704) Ciccuka válasza -=RelakS=- (#3703) üzenetére


Ciccuka
veterán

Érdekes. A Wish-en elmegy a selejt is. Ennek már a kijelzője se áll jól ;]
Rögtön a legelső

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#3705) Skillet válasza Donki Hóte (#3699) üzenetére


Skillet
addikt

Szerintem meg Aliról, eBay-ről, de máshonnan sem, ha 5e-ért adnak 2db, 2 terás micro SD-t.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#3706) MaxxDamage válasza Skillet (#3705) üzenetére


MaxxDamage
Topikgazda
LOGOUT blog

Ez egyértelmű! :D

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3707) TGWH


TGWH
őstag

Sziasztok.
Ha a telefon MicroSD-t támogat, akkor microsdhr vagy hc nem kompatibilis?
https://www.dvdolcson.eu/kingston-canvas-select-plus-64gb-microsd-100-mbps-adapter-8694

Sima microsd kell nekem, vagy mehet más is? Melyik kártya mit tud, milyen sebességre számíthatok, észrevehető a lassulás egy gyengébbnél?
Milyen kártyát nézzek? A fent linkelt milyen? :R

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#3708) MaxxDamage válasza TGWH (#3707) üzenetére


MaxxDamage
Topikgazda
LOGOUT blog

Szia,

Nem kell túl bonyolítani :)
R/W 100/30MB/s max. Telefonba bőven jó lehet (azon az áron)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3709) TGWH válasza MaxxDamage (#3708) üzenetére


TGWH
őstag

Ok, kössz.
A másik 5-15-t tud, ahhoz képest feltűnően több, meg hát az ára sem 15-20 ezer.
Ezek szerint a régi sima sd annyit tud? Mibe használják még azt, ha van újabb, és az is jó az SD kártyás telefonomban? Az egyikre írták, hogy nem jó sima sd kártyáshoz. :R

szerk.; azt néztem, hogy ez max fullhd videóhoz jó, annyit tud a telefon is, mondjuk nem szoktam videózni.

[ Szerkesztve ]

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#3710) MaxxDamage válasza TGWH (#3709) üzenetére


MaxxDamage
Topikgazda
LOGOUT blog

Telefonban az olvasás a lényeges, írásra akkor használjuk ha másolunk rá vagy mentünk le róla pl. PC-re. Gyorsabb egyértelműen drágább is. SD és mSD között is van különbség.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3711) Soma01


Soma01
veterán

A sincerity-trading.com oldalról vettem egy SD kártyát. Még postára se adták de nem tudom, hogy mi várható ez után. Tehát lesz vámolás és áfával terhelés? Kapok majd egy levelet, hogy csomagom jött és fizessek a vámhatóságnak x forintot? De mennyit? Az áfa az 27%, de mit kell még fizetni egy memóriakártya után? Az új rendszer óta nem rendeltem még semmit külföldről. Az ebay meg írja, hogy mennyi az adó és az egyéb költség. Ezt hozzá is csapja a termék árához amit fizetek előre. Gondolom, az úgy már nem akad fenn a vámon.

(#3712) MaxxDamage válasza Soma01 (#3711) üzenetére


MaxxDamage
Topikgazda
LOGOUT blog

Elvileg csak ÁFA terhelés (+ ügyintézési díj) ami lesz rajta.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3713) Soma01 válasza MaxxDamage (#3712) üzenetére


Soma01
veterán

De erről hogyan értesülök majd? Kapok egy levelet a vámhatóságtól egy csekk kíséretében?

(#3714) Donki Hóte válasza Soma01 (#3713) üzenetére


Donki Hóte
veterán

A vámeljárás menete (hehe, amely során nem vámot, hanem ÁFÁ-t fognak kiszabni :U ) nagyon sok mindentől függ. Olvasd el az Aliexpress topik összefoglalójának 7. pontját, ott össze van foglalva a tudnivalók többsége.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#3715) Skillet válasza Soma01 (#3713) üzenetére


Skillet
addikt

Bármi is lesz, érdekelnek a tapasztalataid, mert én is szeretnék majd rendelni tőle. Köszönöm, ha megírod! :R

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#3716) Soma01 válasza Skillet (#3715) üzenetére


Soma01
veterán

Persze. A SAVE5 kód még működik.

(#3717) koko52


koko52
veterán

Üdv!
Érkezik egy sportkamera ami 4k 30fps és 2K 30fps-t tud. Inkább az utóbbit fogom használni. A gép SDHC 64 GB-ot kezel. Ez azt jelenti, hogy SDXC-t nem? Class10/uhs1/v10 elég lesz, vagy gyorsabbat vegyek?

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#3718) MaxxDamage válasza koko52 (#3717) üzenetére


MaxxDamage
Topikgazda
LOGOUT blog

Szia,

Veheted azt is igen, bőven jó lesz. /CL10, U1, V10 - de szerintem az CL10, U3 jobb volna/
Pontos kamera type is tudsz linkelni? /úgy többet tudnék mondani/ :R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3719) Donki Hóte válasza koko52 (#3717) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Az SDHC szabvány szerint a legnagyobb méret 32 GB, tehát elvileg nincs 64 GB-os SDHC kártya, az már elvileg SDXC szabványú.

Ettől függetlenül is, egy most eladott kamera esetén eléggé hihetetlen lenne, ha nem ismerné az SDXC szabványt.

(Persze vannak érdekességek, nekem is van egy TVBoxom, ami csak olyan kártyát tud kezelni, ami FAT32 szabvány szerint van formázva. Ez elvileg azt jelenti, hogy csak 32 GB-os kártya használható hozzá. Ezzel szemben ha nagyobb kapacitású kártyát FAT32 fájlrendszerre formázok, akkor akár 128 GB-os kártyát is lehet benne használni. Szóval kerestem olyan "okos" formázóprogramot, ami tud 32 GB-osnál nagyobb kapacitású kártyát is FAT32 fájlrendszerre formázni és az azzal formázott kártyát gond nélkül tudom a TVBoxban használni :U )

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#3720) koko52 válasza MaxxDamage (#3718) üzenetére


koko52
veterán

Nem akartam, mert nem egy nagy eresztés :B , de kb 1 hetet használnám búvárkodásra aztán megy a háztól.
[link]

[ Szerkesztve ]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#3721) koko52 válasza Donki Hóte (#3719) üzenetére


koko52
veterán

Van 64GB-os SDHC
A leírást néztem, ott írja, hogy max 64GB SDHC.

[ Szerkesztve ]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#3722) MaxxDamage válasza koko52 (#3720) üzenetére


MaxxDamage
Topikgazda
LOGOUT blog

Lényegében 64GB ami ajánlott, mert "gyártó" szerint leírtak a mérvadó. :)
Volt nem 1x hogy nagyobbat is lekezelt (más gyártó/termék), az csak a gyártó által ajánlott méret. (esetleg azzal tesztelt, ezért az a "max." ami írva van)

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3723) koko52 válasza MaxxDamage (#3722) üzenetére


koko52
veterán

Szóval vegyek bele 128-as SDXC-t?

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#3724) MaxxDamage válasza koko52 (#3723) üzenetére


MaxxDamage
Topikgazda
LOGOUT blog

Azt nem mondtam, de 64GB is elég bele nem? :)
/ha pl. másra is tudod használni, akkor vehetsz nyugodtan 128-as kártyát is, ki lehet fogni jó áras/akciós helyeket/

UI:
Ahogy olvastam, ez az eszköz "Kb. 18 perces szegmensekben rögzíti a videót (720p, 30 fps esetén). Akkucserekor elfelejti a korábban beállított időt. A legnagyobb belehelyezhető memóriakártya 64 GB-os, ez mindössze kb. 5 óra rögzítésére elég (720p, 30 fps esetén). Be- és kikapcsoláskor hangjelzést ad, ez nem iktatható ki."

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3725) koko52 válasza MaxxDamage (#3724) üzenetére


koko52
veterán

Beállítható. 4k esetén 1h20s perc a 64 GB. Beállítható, klippeket készítsen, vagy folyamatos egyetlen fájl lesz tárhely erejéig. Gondolom az árukeresős értékelő itt hasalt el.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#3726) koko52 válasza MaxxDamage (#3724) üzenetére


koko52
veterán

Azt látom, hogy sdhc FAT32, SDXC exFat. Az SDXC-t tudom FAT32-re formázni?

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#3727) koko52 válasza Donki Hóte (#3719) üzenetére


koko52
veterán

Ez az a program? HP-USB-Disk-Storage-Format-Tool [link]
Ez tud FAT32-t 64GB-ra.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#3728) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Ha beállítható a kamerán, hogy ne darabolja a felvételeket, hanem egyetlen fájlba mentesen a tárhely erejéig, akkor az azt jelenti, hogy nem FAT32, hanem pl. EXFAT fájlfomátumot használ, mert FAT32 esetében 4 GB lenne a maximális rögzíthető fájlméret.

Kerestem, de semmi értelmezhető információt sem találtam erről a Sencor kameráról, így azt javaslom, hogy amikor már a kezedben van a kamera, akkor kezdj el vele kisérletezni, hogy milyen kártyát fogad, milyen fájlméretet ír a kártyára, stb.

Amúgy én pártolom azt, hogy több kisebb méretű fájlba rögzítse a videót a kamera (és ne egyben rögzítse az egészet), mert ha valami fájl lezárási hiba lép fel, akkor csak az utolsó videó válik elérhetetlenné és nem az egész addig felvett anyag (az akku esetleges váratlan lemerülése esetén sajnos az esetek 75 %-ában fellép a fájl lezárási hiba).

Egy átlagos számítógépen a 4 GB fajlméretet jelentősen meghaladó méretű videók kezelése is nehézkes ha vágni, vagy szerkeszteni szeretnéd, ez is azt támasztja alá, hogy inkább maradj a kisebb videóknál.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#3729) koko52 válasza Donki Hóte (#3728) üzenetére


koko52
veterán

Értem, köszönöm a segítséget! :R

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#3730) Ciccuka válasza Donki Hóte (#3719) üzenetére


Ciccuka
veterán

ExFat-ot nem kezeli véletlen?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#3731) Donki Hóte válasza Ciccuka (#3730) üzenetére


Donki Hóte
veterán

A TVBox? Az sajnos nem kezeli az ExFat fájlrendszert, mint ahogyan az NTFS-t sem kezeli. Fura, de ez van.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#3732) Soma01 válasza Skillet (#3715) üzenetére


Soma01
veterán

Az eddigi állás az, hogy:
- szept. 4-én (szombaton) rendeltem és fizettem,
- szept. 8-án (szerdán) adták légipostára (Hongkongban), kaptam nyomkövetési számot is hozzá külön kérés nélkül.

(#3733) Soma01


Soma01
veterán

"Kártya formázáshoz használd az SD Formatter alkalmazást. (ez az ajánlott, nem az adott operációs rendszer lemezkezelőjén keresztül történő "megszokott" formázási mód)"

Android alatt melyik program az ajánlott?

(#3734) koko52 válasza MaxxDamage (#3724) üzenetére


koko52
veterán

Végül egy Gopro verő DJI Osmo Action lett :D 83K-ért. A kártya egy samu 128GB U3 a 4k60FPS miatt.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#3735) MaxxDamage válasza koko52 (#3734) üzenetére


MaxxDamage
Topikgazda
LOGOUT blog

Remek! :C
Majd írd meg, hogy bevált-e és hozza amit elvártál. :R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3736) Skillet válasza Soma01 (#3732) üzenetére


Skillet
addikt

Lassan lesz róla hír szerintem :))

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#3737) Soma01 válasza Soma01 (#3732) üzenetére


Soma01
veterán

Van róla újabb hír, igen.
Elvileg ma hozza a postás. Kb. 1000 Ft áfát tettek rá. Mivel nem az ebay-en vettem, nem volt email vagy telefonszám a csomagon, ezért a vámkezelés 800 Ft lett. Szóval aki a weboldalán vásárol, a cím vagy a név mezőbe írja még oda ezeket az adatokat is, hogy tudjon vámot fizetni olcsóbban azaz elekrtonikus úton kiértesítve és fizetve az áfát (esetleg a vámot) és a kezelési költséget.

[ Szerkesztve ]

(#3738) Skillet válasza Soma01 (#3737) üzenetére


Skillet
addikt

Az áfa reális? Vagyis nagyjából 4e Ft volt a kártya, amit vettél?

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#3739) Soma01 válasza Skillet (#3738) üzenetére


Soma01
veterán

Amúgy múltkor még nem volt a kezemben a csomag, csak telefonon érdeklődtem. Azóta megjött a csomag és rajta van az email címem és a telefonszámom is, szóval nem a feladó volt a hibás hanem a posta nem olvasta le az elekrtonikus elérhetőségemet. Véletlenül? :F Ők így jobban jártak 400 forinttal. Ez azért kicsit idegesít amúgy. De összességében jól jártam. Így az a 400 Ft nem érdekel.
Amúgy a csomagon fetüntetett 10 dolláros érték után számolták az áfát. Ezért volt 1000 ft az áfa.

(#3740) Soma01 válasza Soma01 (#3732) üzenetére


Soma01
veterán

Tehát az eladó a fizetés illetve megrendelés után 2-4 nappal adja postára a csomagot. Kettő napot ígér, de nálam 4 nap volt, a hétvégét is levonva. De azt nem tudom, hogy volt e ott, Hongkongban ezidő alatt munkaszüneti nap. Ez után még 2 hét alatt ér a csomag magyar címre.
Jó minőségű, eredeti kártyát kaptam, gyári csomagolásban.
Az árak meg ott vannak a honlapon... :K :K

(#3741) Skillet válasza Soma01 (#3739) üzenetére


Skillet
addikt

A 10$ áfája sosem 1000Ft, vagy majd ha 400 fölött lesz a dollár :DDD gondolom a postaköltséget is számolták. Vagy kerekítettek, vagy passz. De összességében mindegy, mert jól jártál. És köszönjük az infókat, ez nekünk is jó hír. :R

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#3742) -=RelakS=- válasza Soma01 (#3739) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Szállítási díj mennyi volt? 700 forint / $2 körül? Az Áfa számításba azt is bele kell venni.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#3743) Soma01 válasza Skillet (#3741) üzenetére


Soma01
veterán

Szerintem is valami postaköltséget is számoltak. Kb. 2,8 usa dollárt. Összesen 12,8-at. De bélyeg van rajta 23,2 dollárnyi. :) De viszont az hongkongi dollár! Az meg 39 Ft most. Így , 10 usd + 23 hk dollár. Kb. 3000 ft + 900 ft x 0,27 az kb. 1050 ft. Így lesz az. :)

(#3744) Soma01 válasza -=RelakS=- (#3742) üzenetére


Soma01
veterán


:)

(#3745) -=RelakS=- válasza Soma01 (#3744) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Bélyeget azt kaptál rendesen :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#3746) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Hello!

Lehet valahogy egy SD kártya "állapotát" csekkolni? A HD Sentinel elvileg tudja, de ahogy itt írják csak bizonyos "ipari" kártya típusok esetén. Egy Sandisk Ultra 16GB microSD-ről lenne szó. Tehát HD Sentinel ez esetben nem működne. ???

THX!

(#3747) Ciccuka válasza SunMount3r (#3746) üzenetére


Ciccuka
veterán

A jelenlegi általánosan elterjedt memóriakártyák (elég) nagy része nem tud ilyet.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#3748) flash-


flash-
veterán

tv okosítóba olyan megbízható sdhc kártyát kersek amin a coreelec(kodi) rendszer futna tehát minél gyorsabban fusson rajta
melyik kártyát ajánlanátok nekem erre a célra?
emagból venném innen 2-3-4 ezer forint környékén melyiket?
[link]

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#3749) SunMount3r válasza flash- (#3748) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Sandisk Ultra. No melléfogás.

(#3750) Donki Hóte válasza flash- (#3748) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Milyen TV boxod van, hogy csak SDHC kártyát kezel?

Egyáltalán, biztos vagy benne, hogy csak SDHC kártyát kezel?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.