Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Schönherz toph!ik

Hozzászólások

(#1) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Úgy vettem észre, hogy bár ez kishazánk egyik legjobb kocka/négyzetméter mutatójával rendelkező helye és sok az aktív/passzív ph-zó, mégis csak áramszünet alkalmával futunk össze egymással. Mivel Cilu mérges lenne érte, legyen a másik megoldás és gyűljünk a kibertérben a liftköz helyett, így legalább az öregeknek is könnyebb. :R

Szívesen látunk mindent, ami kicsit is a házzal kapcsolatos, legyen az régi sztori, valami aktuális esemény, de akkor se fogd vissza magad, ha csak egy csavarhúzó kéne és éppen egy felújítóst sem találsz, lehet szervezni flashmob-ot, ki mit lát jónak :C

Remélem valahol ezzel is hozzájárulunk, hogy a felújítás alatt megmaradjon a közösségi szellem :DDD


Aki aktív lakó, írhatna szobaszámot, az egyszerűség kedvéért mondjuk így:
''Szobaszámom: xxxx''

Így ha nincs is éppen aktuálisan frissítve az első hsz-ben, könnyen kidobja a kereső :R

Szobaszámok:

Foglalt név: 311
ktg3: 1716

(#2) ktg3


ktg3
őstag

nahát igen a bazinagy és bazikék!
vérbeli bme-s főhadiszállás(illetve vik-es)
az alkoholfogyasztás csúcsa:DDD

röviden ennyi

(#3) Ganger


Ganger
aktív tag

nagy és randa és minden reggel azt a betonhalmot kell néznem,mikor felkelek :P
nah a storykat lehetne kezdeni,mert van ''egy-kettő'' :)

[Szerkesztve]

Repül a rohadt gép ki tudja hol áll meg, s kit hogyan talál meg

(#4) tkazmer


tkazmer
addikt

Nem ezen hely diákjai szoktak néha villamoson ugrálni?

[Szerkesztve]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#5) concret_hp válasza Foglalt név (#1) üzenetére


concret_hp
addikt

rakás fos az egész. :U (4. félévemet töltöm itt)
alig várom h szétszedjék az egészet :D
a qrva nagy ''közösségi'' szellem amit mindenki oszt meg egy nagy LOL :U

attól hogy minden f@sznak köszöngetünk, akit még egyébként sose láttunk meg stb. meg attól hogy minden 2. ember olyan szinten kocka, hogy az beszarás, attól ez még nem egy közösség.

kb. tavaj (azaz 2005) ősszel döntöttem úgy, hoyg mellőzök mindenféle vik-es partit, összejövetelt, eseményt. :U (és qrvára nem hiányzik :C)

pl. karácsonykor kint figyelt a fenyő a bejáratnál, ''díszítsük fel együtt'' meg ''ez az utolsó közös karácsonyunk'' stb. az milyen szinten volt szánalmas vazeg :U

múlt héten ''beszeráras'' parti -> 200 egy becks. boltban sztem 170-180ból tuti megvan. 2004/2005 2. félév végén volt olyan hogy 2 zöldborsó meg 2 jéger : 500ból még kapsz vissza :C

most volt novemberben vagy mikor felező (ami ugye februárban szokott lenni :C) az is olyan lehúzás volt mint atom :C 5kérT: 1 kínai póló, nagytételben kb. 200huf, de leaglább a minta jó rajta, sz'al azér' annyira nem szar. 1 korsó, amiről mindenkinek pattog a máz :C, meg 1 vacsi ami a legtöbbek szerint szar volt és kevés :C meg 2 enyhén túlsúlyos csaj vetkőző sója :DDD szóval amikor mesélték kicsit röhögtem az egészen :D és megmaradt 5k-m :DDD

szóval még az ilyen hagyományosan nonprofit dolgok is elüzletiesedtek és asszem 1-2 ember igen sok lóvét húz le a népről ezeken :U

szobaszámot nem írok, mert felfedné az anonimitásomat :DDD

[Szerkesztve]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#6) concret_hp válasza tkazmer (#4) üzenetére


concret_hp
addikt

csak nem a sárga szöcskére gondolsz? ;]
az legalább jó móka :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7) tkazmer válasza concret_hp (#6) üzenetére


tkazmer
addikt

Dede, asszem így hívják, egy oda járó ismerősom mesélte...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#8) Xantomas válasza concret_hp (#6) üzenetére


Xantomas
őstag

A sárga szöcske, az Kandós mulatozás :D
[link]

[Szerkesztve]

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#9) ktg3 válasza concret_hp (#5) üzenetére


ktg3
őstag

a vikes partyk 95% rakás szar ebben igazad van!
és tényleg nincs vmi nagy csapatszellem!
de azért vannak itt jó dolgok is!habár nem sok!

(#10) concret_hp válasza ktg3 (#9) üzenetére


concret_hp
addikt

a neten (sebességén) kívül tucc jó dolgot mondani? :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#11) Foglalt név válasza concret_hp (#10) üzenetére


Foglalt név
addikt

Valahol igazad van én a 6. évemet húzom itt és még van 2(másoddiploma :) )
Ez kicsit ilyen öngerjesztő folyamat. Mikor idejöttem volt közösségi élet, mozogtak az emberek, szinte minden nap volt olyan esemény, amire érdemes volt elnézni.
Aztán elindultunk a lejtőn és a kockák kerültek többségbe. Van pár ember, aki próbálja visszahozni a régi időket és az persze ezután szánalmasnak tünik a próbálkozásaival, de nem biztos, hogy ők a hülyék.
Én sportos vagyok, régen rendezvények voltak, 20-50 résztvevővel. Izgalmas, érdekes feladatokkal. Volt hajtás, mehetett az ökörség.
Most ha 3 szobából 1 embert le tudok csalni focizni(csak ez és a kondi, semmi más), akkor már örülök. Érdektelenek lettek az emberek. Úgy pedig, hogy 5en vagyunk sokkal nehezebb akkor a partit csinálni, ami vonzaná a többieket.

Ez van. Amíg a többség így áll hozzá, így is marad. Jól látszik ez a qpán is. Régen szinte bármi ökörséget megcsináltunk. Egy jó példa, ami szerintem érzékeltet mindent.
Sárga szöcske. Kb. 3 éve jöttünk a vártól és persze villamosozás nem volt enélkül. A vezető kiakadt kihívta a rendőröket. Megállt, ajtó ki. Leszálltunk. Vagy 4-5en előre indultunk, a többiek(200-300 ember) a másik oldalról kerülte a villamost. Az astra megállt, láttak minket, kiszálltak, elindultak. Addigra átértek az emberek hátulról a rendőrök meg olyan hátra arcot vágtak, hogy azon is csodálkoztam nem az ablakon szálltak be az autóba.
Most ez úgy nézne ki, hogy odaérnek a rendőrök és beviszik azt az 5 szánalmas idiótát garázdaságért.

Ha van hozzá tömeg, akkor feeling, meg parti, ha nincs, akkor...

Most a kockákat max. azzal tudod lecsalni, hogy pinát vagy sört látnak.

Régen ez nem volt jellemző, hogy csak az volt a parti, hogy bebaszunk. Volt egy rücsök csapat és nem ők voltak a királyok. Most szinte már minden arról szól, ki mit tud meginni. Nekem ég egy kicsit a képem, hogy sikerült lealacsonyodni a többiek szintjére. Lassan mi is ilyen bebaszunk, megdugunk mindenkit gólyatábort csinálunk, azt akkor odaértünk...

Volt hogy a qpa a kreativitásról szólt, ötlet kellett hozzá, hogy nyerj és nem igénytelenség. Én sajnálom, hogy így alakult, de úgy néz ki, erre van igény.

Én azt szerettem, hogy mindenre megvolt a lehetőséged. Ha sportolni akartál, adva volt hozzá az eszköz a pálya, minden. Ha táncolni akartál arra is. Ha fényképezni, ha studiózni, mindenhez. Mert emberek hosszú évek alatt megteremtették a feltételeket. De most nincs rá igény, mindenki bent ül a szobában, eljut addig, hogy van net és csókolom. Közben olyan lehetőségeket enged el maga mellett, ami soha többet nem lesz meg neki. Amit itt ingyen helyben megkaphatna, máshol milliókba kerül(ha egyáltalán odaengedik), de annyira buták és szűklátókörűek az emberek, hogy ezt sem veszik észre... :U

(#12) concret_hp válasza Foglalt név (#11) üzenetére


concret_hp
addikt

kb egy dologról beszélünk úgy érzem.

itt már csak a közösség meg közösségi szellem emlegetése maradt.
még 2 éve kicsit másnak tűnt az egész. még tök poénnak tűnt a qpa, qpáztam is rendesen pl. de aztán következő évben már valahogy más volt nem votl annyira jó, idén meg 1 nap voltam még hét közben, full erőltetett volt minden, úgyhogy inkább csináltam mást.

az tényleg jó hogy van itt csomó minden a tv ill. hang stúdiótól kezdve konditerem fotókör, kártyakör meg minden, de pl engem egyik se nagyon vonzz.
az ilyen fotós meg tv-s dolgok alapból nem nagyon, kszk-ban 1-2szer jártam valahogy az egész nem volt szimpatikus. (pl. valami olyat magyaráztak hogy nemtom milyen projektekben _kell_ részt venni ha az ember akar valamit meg stb.) kajás körök alapból nem túl motiválóak számára (van jobb dolgom is mint órákon át mások kajáját csinálni :U)
szóval pl. most jött ki a koli felvételi: közösségi pontok: 0 :D

néha el szoktam nézni sakkokzni vagy kártyázni, meg régen 1-2szer lenéztem teaházba, + 2 félévig toltam a kondit, de egyenlőre ennyi elég is, úgysem izommal fogom keresni a pénzt remélhetőleg. alagsori focira meg lehetetlen összeszedni 6 embert :O szóval kb. nagyongyorsan kimerül a közösségi tevékenységem, de igazából egyáltalán nem zavar, mert a kolin kívül is van élet :U

egyik barátomnak pl. a régi szobatársai olyanok voltak, hogy akár mikor mentem hozzájuk tuti hogy wowoztak. én mondjuk egy ideje nem nagyon játszom (mármint semmivel), max brood war néha, vagy ilyen tilitoli logikai játékok meg hasonlók. naszóval olyan szinten csinálta a 3 figura, hogy felkeltek ilyen dél-kora délután, leültek játszani, játszottak hajnalig. közben max kaja meg rötyi. ha volt valami zh vagy vizsga akkor max pár órát nem játszottak. egyszer kérdeztem tőlük kíváncsiságból hogy mennyit kell érte perkálni meg hogyan megy ez mert nem tudtam. mondták, hogy ilyen feltöltő kártyás mint a teló, havi 3k vagy valami ilyesmi. erre megszólal a másik: szóval ez pont olyan mint a telefonnál. de akkor már inkább játszok, minthogy telefonáljak :DDD. meg egyzser kérdeztem hogy mi olyan poén ebben a játékban, mert tudtam hogy sokan játszanak vele nagyon sokat. kb. ilyet osztott be a figura, hogy hát tulajdonképpen semmi értelmes célt nem sikerült találnunk magunknak úgyhogy játszunk, az legalább jó :Y és ebben az a durva, hogy szerintem vagy 100 ilyen figurát biztos össze lehetne szedni sch-ban :(

vagy fullba vagy sehogy :D

(#13) Foglalt név válasza concret_hp (#12) üzenetére


Foglalt név
addikt

Addig nem is volt baj, amíg 100 ilyen volt az ezerből... :U

(#14) ktg3 válasza concret_hp (#10) üzenetére


ktg3
őstag

tök közel van minden nameg 17.ről jó a kilátás:DDD

(#15) neduddki válasza Foglalt név (#1) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Leglabb ugy kezdtet volna:
''Otoed evges oreg f.szok mennke fel a varba...''

udv

neduddki

p.s. :- )))

Es kulomben is ejjen a DEZSO /de csak vagasig:- )))/

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#16) Foglalt név válasza neduddki (#15) üzenetére


Foglalt név
addikt

Arra gondoltam, hogyha életben marad a topik, akkor lehetne egy ilyen rövidebb mi is ez jellegűt összedobni első hsz-ba. Abban lehet ilyen diódát párba válogatás is :R

(#17) concret_hp válasza Foglalt név (#16) üzenetére


concret_hp
addikt

''hogyha életben marad a topik'' --> nem fog életben maradni ;]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#18) ktg3 válasza concret_hp (#17) üzenetére


ktg3
őstag

tényleg nem sanszos mert kicsi ez a társaság! :(

(#19) Foglalt név válasza ktg3 (#18) üzenetére


Foglalt név
addikt

De annál keményebb :D :W

(#20) ktg3 válasza Foglalt név (#19) üzenetére


ktg3
őstag

;] azaz ;]

(#21) sss


sss
senior tag

Nem is tudtam, h van ilyen topik is...Én mondjuk még csak most kerültem ide, de lassan ki is raknak ehh.

(#22) norbiphu válasza ktg3 (#18) üzenetére


norbiphu
senior tag

na jó beírok én is nehogy lehaljon a topik (nem magamtól írok, csak kényszerítettek rá :D)

egyébként ktg3 szobatársa (1716) vagyok, elsőéves infós

üdv

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#23) norbiphu válasza Foglalt név (#1) üzenetére


norbiphu
senior tag

ph! mapon, hogyan sikerült a Duna közepére kerülnöd? jó ott Neked? :)

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#24) Joco válasza norbiphu (#23) üzenetére


Joco
aktív tag

Nem szól be, játszik. ;] :DDD

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#25) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Így, hogy visszakaptam a videokártyát is, müködik a gép :)

(#26) Foglalt név válasza Foglalt név (#25) üzenetére


Foglalt név
addikt

Már monitorom is van up :D

(#27) ktg3 válasza Foglalt név (#26) üzenetére


ktg3
őstag

nem adtad el?
hirdetgetted..

(#28) Foglalt név válasza ktg3 (#27) üzenetére


Foglalt név
addikt

Új van :)
Majd ha jársz erre meglátod ;)

(#29) ktg3 válasza Foglalt név (#28) üzenetére


ktg3
őstag

ilyenkor már rég ágyban a helyed ;)

(#30) Foglalt név válasza ktg3 (#29) üzenetére


Foglalt név
addikt

Filmet néztünk. Egy fokkal jobb, mint a játék :P

(#31) ktg3 válasza Foglalt név (#30) üzenetére


ktg3
őstag

én is filmeztem!

nézz az égre!! <---marhajó

mod:holnap reggel suli :O
illetve ma


[Szerkesztve]

(#32) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Körkérdés: ki hova megy átköltözés után?

(#33) norbiphu válasza Foglalt név (#32) üzenetére


norbiphu
senior tag

én a kármánba

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#34) Foglalt név válasza norbiphu (#33) üzenetére


Foglalt név
addikt

Te is puncsos vagy? :D Mint én :P

(#35) ktg3 válasza Foglalt név (#34) üzenetére


ktg3
őstag

men én is :B

(#36) Foglalt név válasza ktg3 (#35) üzenetére


Foglalt név
addikt

Megint filmet nézel? :DDD Sérült vagy, remélem reggel lesz órád :P

(#37) ktg3 válasza Foglalt név (#36) üzenetére


ktg3
őstag

most csak úgy elvagyok
persze 8kor óra
digit jelek digit fizika:DDD
ütős lesz

(#38) sss


sss
senior tag

Nem lett túl népszerű a topik úgy látom. :(

(#39) Foglalt név válasza sss (#38) üzenetére


Foglalt név
addikt

Csak rajtunk múlik. De egyedül nem igazán látom értelmét beszélgeteni. Pedig búcsúzós hét van. Ha valamikor most lehetne pörgés :U

[Szerkesztve]

(#40) sss válasza Foglalt név (#39) üzenetére


sss
senior tag

Látom gyakran nézel be.
Egyébként szglab5-höz második gyakra nem tudod véletlen, h honnan lehet vmi anyagot szerezni? Beugróhoz kellene. Infositeon nézelődtem, nem sok sikerrel.

(#41) piqla


piqla
őstag

Hat nekem annyi kozom van topik cimeben szereplo epulethez, hogy pesti vagyok (aki raadasul Szegeden egyetemista) de hat megicsak hires-neves ez az epulet. Mi az, hogy bucsuztok? Mi tortent/tortenik?

Szereted az állatokat?

(#42) ktg3 válasza piqla (#41) üzenetére


ktg3
őstag

felújítják a koleszt és kidobálnak mindenkit másik koleszokba!
1100ember:DDD
vérbeli kockák ;]

(#43) sss válasza piqla (#41) üzenetére


sss
senior tag

Meg annyi közöd van hozzá, h az alaplapod, meg a procid itten van... :D

(#44) Foglalt név válasza sss (#40) üzenetére


Foglalt név
addikt

Bocs, villanyos vagyok és eléggé off, kicsit széttettük magunkat az éjjel :D

(#45) piqla válasza sss (#43) üzenetére


piqla
őstag

Lol :Y Es tenyleg. Remelem jol szuperal mindketto :DDD

Szereted az állatokat?

(#46) sss válasza Foglalt név (#44) üzenetére


sss
senior tag

Semmi baj, majd improvizálunk valamit hétfőn :D

(#47) sss válasza piqla (#45) üzenetére


sss
senior tag

Hát izé alaplap kicsit beteg már azóta, de ha gond van mindig gyorsan meghegesztem.

(#48) sss válasza piqla (#45) üzenetére


sss
senior tag

A ramjaidra mondjál már egy árat, azokkal szemezgettem nyáron is.

(#49) ktg3


ktg3
őstag

izé izé meg ne haljon a topic!
ittegy púp h pörögjön jobban!
7végén gondolommindenki otthon van
csak én ülök itt lent abüfénélés szopom a ...
namind1
:U

(#50) sss válasza ktg3 (#49) üzenetére


sss
senior tag

alap

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Schönherz toph!ik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.