Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Schönherz toph!ik

Hozzászólások

(#11) Foglalt név válasza concret_hp (#10) üzenetére


Foglalt név
addikt

Valahol igazad van én a 6. évemet húzom itt és még van 2(másoddiploma :) )
Ez kicsit ilyen öngerjesztő folyamat. Mikor idejöttem volt közösségi élet, mozogtak az emberek, szinte minden nap volt olyan esemény, amire érdemes volt elnézni.
Aztán elindultunk a lejtőn és a kockák kerültek többségbe. Van pár ember, aki próbálja visszahozni a régi időket és az persze ezután szánalmasnak tünik a próbálkozásaival, de nem biztos, hogy ők a hülyék.
Én sportos vagyok, régen rendezvények voltak, 20-50 résztvevővel. Izgalmas, érdekes feladatokkal. Volt hajtás, mehetett az ökörség.
Most ha 3 szobából 1 embert le tudok csalni focizni(csak ez és a kondi, semmi más), akkor már örülök. Érdektelenek lettek az emberek. Úgy pedig, hogy 5en vagyunk sokkal nehezebb akkor a partit csinálni, ami vonzaná a többieket.

Ez van. Amíg a többség így áll hozzá, így is marad. Jól látszik ez a qpán is. Régen szinte bármi ökörséget megcsináltunk. Egy jó példa, ami szerintem érzékeltet mindent.
Sárga szöcske. Kb. 3 éve jöttünk a vártól és persze villamosozás nem volt enélkül. A vezető kiakadt kihívta a rendőröket. Megállt, ajtó ki. Leszálltunk. Vagy 4-5en előre indultunk, a többiek(200-300 ember) a másik oldalról kerülte a villamost. Az astra megállt, láttak minket, kiszálltak, elindultak. Addigra átértek az emberek hátulról a rendőrök meg olyan hátra arcot vágtak, hogy azon is csodálkoztam nem az ablakon szálltak be az autóba.
Most ez úgy nézne ki, hogy odaérnek a rendőrök és beviszik azt az 5 szánalmas idiótát garázdaságért.

Ha van hozzá tömeg, akkor feeling, meg parti, ha nincs, akkor...

Most a kockákat max. azzal tudod lecsalni, hogy pinát vagy sört látnak.

Régen ez nem volt jellemző, hogy csak az volt a parti, hogy bebaszunk. Volt egy rücsök csapat és nem ők voltak a királyok. Most szinte már minden arról szól, ki mit tud meginni. Nekem ég egy kicsit a képem, hogy sikerült lealacsonyodni a többiek szintjére. Lassan mi is ilyen bebaszunk, megdugunk mindenkit gólyatábort csinálunk, azt akkor odaértünk...

Volt hogy a qpa a kreativitásról szólt, ötlet kellett hozzá, hogy nyerj és nem igénytelenség. Én sajnálom, hogy így alakult, de úgy néz ki, erre van igény.

Én azt szerettem, hogy mindenre megvolt a lehetőséged. Ha sportolni akartál, adva volt hozzá az eszköz a pálya, minden. Ha táncolni akartál arra is. Ha fényképezni, ha studiózni, mindenhez. Mert emberek hosszú évek alatt megteremtették a feltételeket. De most nincs rá igény, mindenki bent ül a szobában, eljut addig, hogy van net és csókolom. Közben olyan lehetőségeket enged el maga mellett, ami soha többet nem lesz meg neki. Amit itt ingyen helyben megkaphatna, máshol milliókba kerül(ha egyáltalán odaengedik), de annyira buták és szűklátókörűek az emberek, hogy ezt sem veszik észre... :U

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Schönherz toph!ik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.