Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:13

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S2 - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8451) Protezis válasza busman (#8447) üzenetére


Protezis
őstag

Túl tehetnéd magad azon, hogy nincs egy ujjas nagyítás. A legutóbbi hozzászólásaid nagy része erről szól. Megértettük, hogy hiányolod.

(#8452) gps76 válasza warezxts (#8445) üzenetére


gps76
őstag

Ma nekem volt fent,ugy emlekszem a programok kozott van.
Nektek a gmail az omega alatt nem fagy le neha? Nekem ma ketszer is,egyszer a fokepernyon lehuztam a statusbart es ranyomva az emailre,utana meg csak ugy levelek kozott boklaszva. Nekem a Neatrom lite jobbnak tunik.

(#8453) killmix


killmix
tag

Disaster V6
Akksi idő nem annyira rossz.
Van két bug benne. Az egyik az, ha mobilnet be van kapcsolva és mellette be akarom kapcsolni a wifit akkor legtöbbször restarol a teló és ezt követi néha akksi % csökkenés is. A másik pedig, hogy néha amikor csak felélesztem a telót, tehát a zárképernyőt nem oldom fel,és utána vissza akarom zárni (gombbal), akkor sokszor újra feléleszti magát. De ha hagyom, hogy magától zárjon le akkor jó.... Fura.

(#8454) demyen válasza kungzi (#6388) üzenetére


demyen
tag

szia.

Mit csináljak a telóval, hogy a kies alatt frissithető legyen?? (mert most az irja nem lehet.

Amúgy , te álltalad tudtam meg a teló lengyel független.

köszi

[ Szerkesztve ]

(#8455) kano válasza busman (#8402) üzenetére


kano
nagyúr

Engedélyezni kell ezt valahol a leak gyári böngészőjében? Mert nekem nem működik alapból... :(

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8456) busman válasza Protezis (#8451) üzenetére


busman
addikt

És akkor mi van ha leírom, többeknek hiànyzik. Olyan romot keresek amiben benne van, sajnos a leírásokból nem derül ki.
Amúgy meg semmi közöd hozzá sztem..jó hogy ráérsz kigyűjtegetni a hozzászólàsaimat..
@ kano...nincs benne..

[ Szerkesztve ]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#8457) kungzi válasza demyen (#8454) üzenetére


kungzi
veterán

(#8458) demyen válasza kungzi (#8448) üzenetére


demyen
tag

meg hátha te jobban értesz hozzá, mi lehet a gond a kamerával?

falat fényképezve mutatom...

[link]

[link]

köszi

[ Szerkesztve ]

(#8459) kungzi válasza demyen (#8458) üzenetére


kungzi
veterán

a galaxy s2-ket kétféle kamera optikával szerelik. Sony és Samsung. A tied Samsung szerintem, gariban cserélik :)

nem mázgás az optika? lehet pro került alá, gariban javítják

[ Szerkesztve ]

(#8460) kano válasza busman (#8456) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem még a leak van fent, nem ez a legutóbb kiadott sz@r. Abban sincs benne?
killmix
Ezért használom én a Disaster v7-et. Én nem tapasztaltam egyik jelenséget sem (iiletve talán a feléledést 1x-2x.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8461) SsPL711


SsPL711
őstag

14 óra 57 perc 51mp. Akku 27%-on
Kijelző 3 óra 19p
30% Wifi
2 gmail fiók folyamatos szinkron.
Gtalk egész nap.
2g/3g Egész nap.
Óránkénti Accuweather szinkron.

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#8462) SsPL711 válasza demyen (#8458) üzenetére


SsPL711
őstag

Fessétek újra a falat :D

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#8463) warezxts válasza gps76 (#8452) üzenetére


warezxts
senior tag

Programok alatt van Omega cuccok, de az olyan hogy pl. kernelt cserélhetel, egy két modifikáció stb... semmi olyan mint pl. notibár :(:(:(

(#8464) nggabi válasza SsPL711 (#8462) üzenetére


nggabi
nagyúr

[link] :C

"szenyor dzsíííí"

(#8465) SsPL711 válasza nggabi (#8464) üzenetére


SsPL711
őstag

;] :DD

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#8466) gabe96 válasza demyen (#8458) üzenetére


gabe96
aktív tag

Ez inkább kamera hiba.
nekem is vannak ilyen foltok, csak sokkal több, de nekem már nincs rá gari(érintőt kellett cserélnem), szétszedtem, megtörölgettem a kamerát, és a védőburkot is, és ugyanott maradt, ugyanannyi folt

(#8467) Willhunting válasza killmix (#8453) üzenetére


Willhunting
aktív tag

V6-ot pár hétig én is használtam. Restart nálam egyszer sem jelentkezett, ha 3G mellett wifit kapcsoltam. Viszont zárképernyős bug az előjött többször is (lezárás után néha újra felélesztette magát). V7-ben már javítva lett ez a hiba, meg még pár másik is!

(#8468) demyen válasza gabe96 (#8466) üzenetére


demyen
tag

értem, köszi..
Neked , hogy jött elő, egyik napról a másikra? egyszerre, vagy fokozatosan egyre több? várható ilyenkor, hogy rosszabb lesz vagy ez lutri?

amúgy én is gondoltam a szétszerelésre, hogy megtisztitsam, de akkor hagyom ha nálad se oldotta meg.

(#8469) zoleeno1 válasza warezxts (#8463) üzenetére


zoleeno1
addikt

Ne is keresd, nincs még "Omega Settings" menü a v19.1-ben (én is megszívtam amúgy :D). XDA-n a sample képek még a v18-ból vannak. Szóval kicsit megtévesztő, de a leírásból amúgy egyértelműen kiderül, hogy nincs benne :)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#8470) Szelley válasza gabe96 (#8466) üzenetére


Szelley
senior tag

betört a kijelződ azért kellett cseréltetned? Megvonták a garit ?

(#8471) Sanci789


Sanci789
aktív tag

Hogyha elővettem a telót, és nem kapcsol be a képernyő, újraindítás után pedig bootloop van, és csak factory resettel indul el a teló, akkor olyankor a szoftver a szar??????
Ugyanis ez történt nemrég velem az Omega 19.1-el. Most Neat-et raktam fel.

(#8472) zoleeno1 válasza Sanci789 (#8471) üzenetére


zoleeno1
addikt

Egyszeri eset volt, vagy minden restartnál ezt csinálta? De egyébként egyszerű, ha Neat-tel jó, akkor valszeg szoftveres volt.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#8473) Szelley válasza Sanci789 (#8471) üzenetére


Szelley
senior tag

Bootloop volt már nekem is custom romon, de második újraindításnál mindig bebootolt. Amennyiben félévnél nem fiatalabb a készüléked (már pedig te régóta itt vagy), hardver miatt nem SoD-olhat, így tuti hogy a rom a hibás! :)

(#8474) perge666


perge666
veterán

Az előbb is előjőtt az a hiba,hogy fotózni akartam,de kamerahibát írt ki.Ujrainditás után persze jó :F

(#8475) bagly válasza demyen (#8458) üzenetére


bagly
tag

Nálam is ilyen gond. Szét szedtem a telót, kicsit megfújtam a kamerát és jó lett. :)

(#8476) Weeman1 válasza demyen (#8468) üzenetére


Weeman1
veterán

Ha szétszeded ugrott a garanciád.

Xiaomi 11T Pro

(#8477) Richard!


Richard!
addikt

Sziasztok!
Up! :))

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#8478) Weeman1 válasza Richard! (#8477) üzenetére


Weeman1
veterán

Szia. :)

Xiaomi 11T Pro

(#8479) tango12


tango12
csendes tag

Űdvözlök mindenkit otthon szeretnék wifizni milyen routert vegyek ami nem tul drága de azért nem rossz az internet invitel elöre is kösz asegitséget további szép napot a telefon sg2

(#8480) Zsolaf válasza tango12 (#8479) üzenetére


Zsolaf
addikt

Wifiset :)
De Különben mindegy attól is függ milyen nagy a lakás.

(#8481) epakla válasza tango12 (#8479) üzenetére


epakla
tag

TP-LINK-et javasolnék. Szerintem a legkönnyebben konfigurálható, megbízható router. Ahol eddig találkoztam vele mindenhol bevált. Pontos tipus ügyében, ha szükségesnek tartod keress privátban.

[ Szerkesztve ]

Nem szenvedek elmebetegségben, minden percét élvezem! :-) Samsung Galaxy S10

(#8482) tango12 válasza Zsolaf (#8480) üzenetére


tango12
csendes tag

igy kérjem hogy wifiset

(#8483) goom válasza epakla (#8481) üzenetére


goom
senior tag

+1
Igen. Javaslom, valami értelmes üzletbe menjél, ahol találsz egy értelmes, segítőkész eladót.

[ Szerkesztve ]

(#8484) perge666 válasza tango12 (#8479) üzenetére


perge666
veterán

TP LINK TL-WR740N
Nekem ilyen van,kb 2 éve,laptopot,PS3-at,telefont használok ezzel.
Emeletes házba lakok,az egész házban tudom használni,sőt még kint az udvaron is,és még a szembe,és a mellettünk lévő szomszédba is van 1. 2.jelerősség.
7500ft-ért vettem,de karácsonykor 4000ft körül láttam.
Szerintem most sem drágább már,nekem tökéletes,csak ajánlani tudom.

(#8485) Richard!


Richard!
addikt

Milyen a JB?
Tényleg sokkal smooth-abb mint a ics?

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#8486) okiman


okiman
tag

mikor jön mááááár a hivatalos magyar JB ????? :) :) :) :) :)

Amióta lefekvéskor kikapcsolom a mobilom, azóta utolérhetetlen vagyok az ágyban!

(#8487) Richard! válasza okiman (#8486) üzenetére


Richard!
addikt

februárban

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#8488) kungzi válasza Richard! (#8485) üzenetére


kungzi
veterán

Tenyleg :K

(#8489) Plumpy válasza Weeman1 (#8476) üzenetére


Plumpy
aktív tag

Nem feltétlen ugrik a gari. Ha normálisan szeded szét, és rakod össze, a kutya meg nem mondja, hogy volt már valaha szétszedve. Én is szétszedtem, kitisztítottam a kamerát, mert gyárilag por volt a lencséjén (LOL), és utána később mikor a képernyőm csíkos lett simán gond és szó nélkül cserélték gariban. Még csak nem is gyanakodott rá, hogy valaha is szét volt már szedve.

Plumpy - A kultúrbölény

(#8490) okiman


okiman
tag

[L:/dl/upc/2013-01/26/304470_qlo1dkvjh7qqzsdq_screenshot_2013-01-26-08-39-27.png](IMG:/dl/upc/2013-01/26/304470_qlo1dkvjh7qqzsdq_screenshot_2013-01-26-08-39-27.thumb.png)(/IMG)[/L]
Amúgy még elvagyok a 4.0.3-al
3200mAh-s aksi 0-24 bekapcsolva, céges beszélgetések, kis wifi, kis mobilnet, 10perc játék 57perc navi, és 2x raktam PC USB-re kb 5 percig. Most=60%

[ Szerkesztve ]

Amióta lefekvéskor kikapcsolom a mobilom, azóta utolérhetetlen vagyok az ágyban!

(#8491) dbilas válasza okiman (#8490) üzenetére


dbilas
tag

:C :K

(#8492) kankalin


kankalin
csendes tag

Üdvözlök mindenki!

Azt szeretném kérdezni, ha rootolt a telefon, akkor a hivatalos t-mobilos frissítés felfog menni kies-ből?
Vagy vissza kell majd állítanom a gyári állapotra? És kell-e még valami csinálnom, hogy felmenjen zökkenőmentesen a frissítés.

Előre is köszönöm.

Szép napot.

(#8493) bAtt001 válasza okiman (#8490) üzenetére


bAtt001
addikt

a telefonról is teszel be egy képet hogy mennyire lett dagi? :B am láttam hogy már a 2000-es akksihoz is más a hátlap, akkor ehhez sem jó már a rendes kemény szilikon tok igaz?

(#8494) happy555


happy555
aktív tag

Sziasztok!

Hamár szóba került ismét az optika...
Hallottam, h nem valami homogén az általa készített kép, de nektek is ennyire rózsaszín a közepe??
(matt fehér falon)

kép

Nem vagyok babonás, mert az szerencsétlenséget hoz!

(#8495) khorvat válasza happy555 (#8494) üzenetére


khorvat
senior tag

Nekem pont ilyen mint nálad a képen! Ha lesz időm lehet foglalkozni kéne vele, de félek ami gariba cserélnének az se lesz jobb. Nekem úgy rémlik az egyik verzió foltos a másik meg videóban FPS eséseket produkál vagy vmi ilyesmi!

(#8496) kecsetihunor


kecsetihunor
aktív tag

Hát én is ki kellett próbáljam ezt a fényképezős dolgot :))

Nincs nagy túl fény a szobában, de elegendő, hogy vaku nélkül csinálja: KÉP

Aztán ráerőszakoltam, hogy vakuzzon is: KÉP

Én mindig is meg voltam elégedve a kamerával, holott a telefon már 1 éves és 4 hónapos.

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#8497) zoleeno1 válasza kankalin (#8492) üzenetére


zoleeno1
addikt

Nem fog felmenni, ha úgy akarod, akkor meg kell csinálni a gyári beállítás visszaállítását. 1. hsz-ben találsz linket, hogy hogyan csináld.

(#8494) happy555: 2 féle kamerával szerelik az S2ket. Samsung és Sony. A tied valszeg samu, az rózsaszín foltokat produkál. A sony meg video felvétel során laggol, fps esések jelentkeznek, ahogy azt khorvat kolléga is írta. Megpróbálhatod gariban cseréltetni, nem tudom ez esetben cserélik e. Meg az sem biztos, hogy amit kapsz nem csinálja majd valamelyiket :)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#8498) maggi1886076


maggi1886076
addikt

2000-es gyári akksit honnan érdemes rendelni?

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#8499) neszton


neszton
csendes tag

Sziasztok!

Már egy fél éve használom az én Galaxy SII-met teljes megelégedéssel, de most a következő problémával szembesültem: Dorimanx kernelt használva szeretnék a meglévő CM10.1 mellé rakni egy MIUI-t, de eddig akármelyiket fel akartam telepíteni, egyik sem jut tovább a boot animációnál (pedig hárommal is próbálkoztam, az a MIUI amit kungzi Mester, ha szabad így neveznem első hozzászólásomban :D , MIUI.us és cMIUI, itt már húztam a szemöldököm, mert a Dorimanx kifejezetten ajánlotta), és ez engem nagyon bús pandává tesz. :( Mondhatjátok, hogy rakjam fel a Siyah kernelt, azzal viszont használhatatlanul belassul a Cyanogenmod, attól pedig nem szeretnék megválni, annyira belaktam és megszerettem már. :) Valami ötlet, hogy esetleg mit csináljak? A válaszotokat előre is köszönöm! :)

Üdv: neszton

Samsung Galaxy SII - Cyanogenmod 10.1 20130112-NIGHTLY

(#8500) Weeman1 válasza Plumpy (#8489) üzenetére


Weeman1
veterán

De ha észreveszik hogy volt szétszedve akkor ugrik. :)

Xiaomi 11T Pro

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.