Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2451) kbyte1024


kbyte1024
veterán

Ezek tegnap jottek.meg, ma fogom felrakatni. Majd mutatom milyen lett.

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#2452) GEPESZ66 válasza kbyte1024 (#2451) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Ezt honnan rendelted?
Van linked?

(#2453) kbyte1024 válasza GEPESZ66 (#2452) üzenetére


kbyte1024
veterán

Itt vettem a hardverapro.hu egy kollegatol. Ha nem szólnak meg berakom a nevet. Sokszor rendeltem már tőle. Hidrogél fóliák.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#2454) cs.zs. válasza GEPESZ66 (#2452) üzenetére


cs.zs.
addikt

Olvasd el a 2026-os hsz-t is

...

(#2455) GoodSpeed válasza kbyte1024 (#2449) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Köszi hát eddig is értettem, én csak a Samsung kiírásán voltam kiakadva... :D Azon is csak azért, mert úgy követeli meg, hogy NEM mellékeli a töltőt. Azt mondjuk már várom, hogy a kábelt is ki fogja belőle hagyni... igazából kérdéses lehet, hogy egyáltalán azt minek mellékeli...

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#2456) kbyte1024 válasza GoodSpeed (#2455) üzenetére


kbyte1024
veterán

Ez csak a marketing duma hogy a sajatjaval töltsd. Azért, hogy azt vedd meg. Nincs jelentősége. Na a Hidrogél is felrakatva 👍

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#2457) GoodSpeed válasza szjoci (#2438) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Szia, de nem két fólia van benne? Mert valahol mintha azt olvastam volna.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#2458) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálatok nem csinál olyat a Gboard, hogy a 0-t és a p-betűt nagyon ritkán ugyan, de duplán érzékeli?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2459) TeeJay


TeeJay
félisten

MIUI után itt 3x annyi beállítás van úgyhogy nem volt elég egész éjszaka hogy mindent át tudjak nézni :D
Navigáció 1 méter pontosság utcán, panel lakáson belül 5 méter, Redmi esetén ez 3-5 méter volt kint és 18+ bent
Mobilnet 4CA 5G Yettel 1100+ megabitet mértem :Y

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#2460) Luck Dragon válasza kbyte1024 (#2445) üzenetére

Kár , hogy ilyen kis teljesítményű . Olyant keresek most ami kivált mindent . Ne kelljen vinnem magammal egy csomó töltött .

Alaphangon képes legyen az összes szabványra , 20V - 5A és 65w minimum képes kell, hogy legyen.

Már pár jelöltem van. De még nézelődők .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2461) TeeJay válasza GoodSpeed (#2430) üzenetére


TeeJay
félisten

Xiaomi 22 wattos töltővel is gyors töltést írt nekem és nulláról 1óra40perc full töltési időt dobott. Szerintem ki fogom bírni mivel nulláról nagyon ritkán kell feltolni :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#2462) GoodSpeed válasza TeeJay (#2461) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Azóta már újból sínen van az ügy, felhívott egy korrekt, kedves ügyintéző, és minden rendben van :R

#2432ProEvoFanA Töltő az eMAG-on olcsóbb lett volna, de akkor ott is van egy 690 Ft-os szállítási költség, eMAG Easy Box-ba, így meg Foxposttal 990 Ft-ért elutazik a három:

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#2463) kbyte1024 válasza Luck Dragon (#2460) üzenetére


kbyte1024
veterán

Van olyan is csak az a nyaralóban hanykolodik :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#2464) cs.zs. válasza Luck Dragon (#2460) üzenetére


cs.zs.
addikt

Minél nagyobb teljesítményű univerzális töltőt akarsz, annál nagyobb/nehezebb kockát/téglát fogsz magaddal vinni.
Az az elképzelés egy tévedés...

Az LDNIO A4808Q 20Vx 3,25A-t tud, azaz 65 Wattot, és attól nagyobb darabom is van: 20Vx 5Ampert, PD-USB-C tud az Asus Zenbookom gyári 100 wattos töltője, ami mindig nálam van, a laptoppal együtt. 2x akkora a súlya.
Ha a gyermekem magával viszi az LDNIO-t, már nem visz a laptophoz töltőt. Vagy egyik, vagy másik. Attól az LDNIO-tól már nem kell nagyobb univerzális. Arról nem is beszélve, hogy a 100 wattos gyári Asus az "csak" PD. Az LDNIO meg 2x PD, + 2x QC.
[kép]

Egymás mellett: [kép]
A kisebb Asus kocka a nehezebb, és csak 1db C jön ki belőle.
Biztos hogy a 65 watt nem elég? Annyival már játszani is lehet.
[kép] [kép]
:))

...

(#2465) Luck Dragon válasza cs.zs. (#2464) üzenetére

De elég , azért is írtam , hogy az a minimum mert az alá nem szeretnék menni .
Telefonok , IPad , EliteBook és egy Lenovo P workstation , powerbank . Valamit mindig tölteni kell .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2466) cs.zs. válasza Luck Dragon (#2465) üzenetére


cs.zs.
addikt

Azt írtad, hogy MINIMUM 20V 5A.
Az 100 Watt bazeg.

...

(#2467) Luck Dragon válasza cs.zs. (#2466) üzenetére

Jól van na, nem kell egyből harapni . :DDD
Ez a legnagyobb fogyasztom —> [kép]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2468) cs.zs. válasza Luck Dragon (#2467) üzenetére


cs.zs.
addikt

Szerintem ahelyett nem is jó a PD.
Annál ott fix 19,5 volt kell. Annak 19,5 voltos töltő kell és csók.
(de ez csak egy tipp)

Ha PD-vel tölthetsz egy laptopot, azt jelzik valahogy.
[kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

...

(#2469) GoodSpeed válasza Luck Dragon (#2467) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Segítünk ahol tudunk :D


Régen voltak már a fizika órák igaz? :D :DDD

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#2470) Angel2014 válasza AMD Power (#2439) üzenetére


Angel2014
addikt

Még 1 -et nézz meg.

Amikor USB-én rádugod ad hangot?

A másik USB-én rádugod, megnyitod az eszközkezelőt, és csinálsz egy háromgombos tartást 20 mp-ig. és nézed az eszközkezelőt. Mindkét hangerő és a bekapcsológomb.

Ha ez nem segít akkor csak a hangerő le és a bekapcsológombot tartod ez bevisz elvileg a download módba és 1x megnyomod a hangerő fel gombot és itt is nézed az eszközkezelőt.

De csináltam egy A51-et hasonló próblémával az kijelzős volt.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2471) I.P.M.


I.P.M.
kezdő

A töltőhöz csak annyit mióta megvan a telefon (Kb. 6 hete) a régi redmi note 10 33W töltőt használom és minden működik rendesen.
Viszont kérlek benneteket hogy segítsetek még mindig nem jelenik meg a képernyőn a felugró üzenet csak az Outoolok E-mailnél máshol semmi lehet Gmail, sms OTP Bank.
Maga az üzenet megjön csipog de a kijelezőn nincs felugró ablak csak az Outlooknál.
Mit nyomkodtam el vagy mit kacsoljak ki vagy be hogy ezt beállítsam.
Ha lehet szájbarágósan mivel már írtam ez az első Samsung okostelefonom.
Előre is köszönöm. :W

(#2472) AMD Power válasza Angel2014 (#2470) üzenetére


AMD Power
titán

Este ránézek köszönöm! :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2473) vlevi válasza kbyte1024 (#2443) üzenetére


vlevi
nagyúr

Legfeljebb nem hasznalja ki a töltő tudását, de normal módban illik töltenie.
Nekem egyetlen bajom volt csak. A samsung tabletjez kapott toltovel a redmi note7 nem működött össze. Elkezdte a toltődést, fel perc után pittyentett, lebontott, megint pityergett, satobbi. Meg a sima, lassú toltest se vette.
De a másik Samu a20 toltovel ment hiba nélkül, gyors toltessel.
Hama, blitzwolf töltöm van meg itthon, azokkal tudok gyors tölteni mindent. Talán a powerdelivery toltessel lennek bajban, de olyan 3szkozom nincs.

(#2474) Luck Dragon válasza I.P.M. (#2471) üzenetére

Értesítések/ Előugró értesítés stílusa / Röviden megjelenítendő alk/ összes alkalmazás .

Vagy értesítési ikonok megjelenítése/ összes értesítés

Vagy Értesítések a zárolt képernyőn / Tartalom megjelenítése / be

Vagy Értesítések/ Alkalmazások értesítései / itt tudod állítani amit szeretnél .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2475) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Próbáltam keresni, kevés sikerrel.
Milyen sűrűn érkezik update? Havonta?
A meddiget tudom.

Samsung Galaxy A54

(#2476) GoodSpeed válasza Viktor0610 (#2475) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Havonta.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#2477) I.P.M. válasza Luck Dragon (#2474) üzenetére


I.P.M.
kezdő

Ezeken már mindenféle beállítást próbáltam de nem jártam sikerrelé ezért kértem a segítséget de ha te tudod hogy melyik kapcsoló hogy álljon szívesen fogadom de elméletileg ahol lehetett beállítottam a felugró ablak engedélyezését.
Köszönöm neked a választ de azt szeretném tudni hogy mit mire állítsak hogy változzon a helyzet.
És akkor még egy kérdés régebben olvastam a gyorstár törléséről ami ugye az előzmények törlése de itt sehol nem találok ilyet.
A redminél ha a telepített programokra mentem ott alul a három választásnál ott volt az előzmények törlése és ez általában segített.
De mint írtam a jelzés megérkezik csak a felugróablak nem.
Ha van még valakinek vagy neked csak a felugró ablakra valami tipped kérlek segítsetek.

(#2478) vlevi válasza Viktor0610 (#2475) üzenetére


vlevi
nagyúr

Pont írni akartam, hogy hétfőn vettem a telót (használtan, kb fél éves), és volt rá frissítés.
Erre most rányomok, és megint van egy :D
Mindjárt újraindul, megírom a pontos verziószámát. A szeptember 1-i dátum még rémlik.

(#2479) Black_Raven válasza vlevi (#2478) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ó az régi már nagyon, pár nap és itt az októberi. :D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2480) TeeJay válasza I.P.M. (#2471) üzenetére


TeeJay
félisten

Ha ma este lemerül feldugom a Xiaomi 22wattos töltőre és mivel van USB mérőm megírom milyen V és A értékeket látok illetve hogy esik le a töltési sebesség ha már 80% felett van az akku :R

Van pár kérdésem a telefonnal :

3 ujjas screenshot itt nincs ugye? Csak a power és vol- gomb egyszerre?
Nekem ez a tenyér élét húzza végig sehogy sem megy :DDD

Wifiben nektek AC wifi 866mbit link esetén mekkora sebességet tudtok mérni vele?
Nálam 1000-es net van de 300megabit körül mérek lefelé és felfelé is (DIGI 1000/300)
Kicsit többre számítottam de még próbálkozok

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#2481) Black_Raven válasza TeeJay (#2480) üzenetére


Black_Raven
veterán

Screenshot van függönyről is ha kiteszed az ikont a listából. Wifit ha 5ghz-re rakod?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2482) TeeJay válasza Black_Raven (#2481) üzenetére


TeeJay
félisten

Mert 2,4GHz-en hogy jön össze AC wifin 866mbit link? :D
Egyértelmű hogy 5GHz
Ikon ki van téve csak a 3 ujjas Xiaomi screenshot azért bejött :K

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#2483) Black_Raven válasza TeeJay (#2482) üzenetére


Black_Raven
veterán

Jól van na :D hát nem gondoltam át. :D Persze a 3 ujjas kényelmes, de itt nincs, a samu kőkorszakozik én is már újra gombozok. :)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2484) TeeJay


TeeJay
félisten

Xiaomi 22 wattos töltővel
9V/1,5A 13,4W ha menüben gyorstöltés engedélyezve van és 5V/1,6A 8W körül ha kikapcsolod a gyorstöltést. Ez a töltő tuti nem PD hanem QC szabványos

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#2485) GoodSpeed válasza TeeJay (#2484) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Xiaomi MDY-11-EZ (33w): 5,3 A-rel tölt.


Ilyet nem nagyon fogok látni az újjal :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#2486) Luck Dragon

8.5 pontot ítéltek a modell javíthatóságára. Videó itt megtekinthető. :)

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2487) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Google play rendszerfrissites is megérkezett, csak nyomjatok ra manualisan.
Az meg maradt augusztusi.

[ Szerkesztve ]

(#2488) TeeJay


TeeJay
félisten

Kijelző fényerőt ha felülbírálom utána nem lehet auto gombot tenni valahogy a sávra 3 pötty helyett hogy utána ne kelljen az adaptív gombot ki és be kapcsolni? Widgetet sem látok erre sajnos :U

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#2489) ProEvoFan válasza Jack Oneill (#2487) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Amúgy ez nem frissül magától?

(#2490) Jack Oneill válasza ProEvoFan (#2489) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Nekem meg egyszer nem frissult magatol, elég idegesito. De lehet, csak en vagyok a gyors, hogy mindig sietek ezekkel.

[ Szerkesztve ]

(#2491) Skod válasza Jack Oneill (#2490) üzenetére


Skod
tag

Nem frissül magától, 6x kellett frissítenem h végre augusztusig jussak.

(#2492) GoodSpeed válasza Skod (#2491) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Ez nálam frissül:

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#2493) Skod válasza GoodSpeed (#2492) üzenetére


Skod
tag

Most már nekem is így van. De minden frissítést egyesével telepítenem kellet + restart.

(#2494) TeeJay


TeeJay
félisten

Ezt csak úgy itt hagyom
QC4 töltővel már van Samsung telefon esetén is gyorstöltés
Sajnos nekem a Redmihez QC3+ töltő járt csak :(

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#2495) GoodSpeed válasza Skod (#2493) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Azért kérdeztem rá, mert én manuálisan egyszer sem frissítettem, de nekem jelenleg a kép Xiaomi 11 Lite 5G NE-n fut. Hétfőn majd megnézem az új Samsungon is 😅

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#2496) TeeJay válasza GoodSpeed (#2485) üzenetére


TeeJay
félisten

Ne higyj ezeknek az appoknak :)
Az említett töltő QC3.0 tudással rendelkezik mint az enyém is csak nekem MDY-11-EP van
Egy jó USB mérő az igazi
Az V és A értéket meg W értéket is ír realtime és végig tudod követni mikor mennyi kakaó megy bele :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#2497) GoodSpeed válasza TeeJay (#2496) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Konkrét típus esetleg?

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#2498) Luck Dragon válasza TeeJay (#2496) üzenetére

Samsung EP-TA800EBE PD 3.0 (5V / 3A) gyári töltött vettem hozzá. Szépen teszi a dolgát . :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2499) Jabby válasza TeeJay (#2494) üzenetére


Jabby
őstag

"Sajnos nekem a Redmihez QC3+ töltő járt csak :("

Ideiglenesen egy Ugreen Qualcomm QC 3.0-ás töltővel használom, s a telefon azt írja, hogy gyorstöltőn van. 10%-ról 1,5 órát jelez a teljes feltöltésig.

[ Szerkesztve ]

(#2500) TeeJay válasza Jabby (#2499) üzenetére


TeeJay
félisten

Nekem is azt írja hogy gyorstöltés
Menüben ha gyorstöltés engedve van akkor 9V 1,6A körül 13,5wattal tölti --> ezért írja hogy gyors
Ha menüben kikapcsolom a gyors töltést akkor 8wattal tölti csak 5V 1,6A-en
Ha PD kompatibilis töltő lenne akkor nem 13,5 wattal nyomná 5% töltöttségnél hanem 25wattal és arra írná gondolom hogy gyorstöltés

Ha sikerül valahol szereznem egy ilyet lemérem mennyi a sebesség ha PD képes töltőn kikapcsolt gyorstöltés mellett tolja az akkut
Egyelőre a 13,5watt nekem elég, nálad is kb annyival mehet mert nekem is 1,5órát írt
Az a bajhogy vagon USB-A --> USB-C kábelem van és a legtöbb PD töltő már C-s tehát vagy átalakítót vagy USB-C végű kábeleket kellene vennem

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.