Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#353) Pistabaaa


Pistabaaa
aktív tag

Hali!

okos67: én spec a Speedshop-nál vettem, de van még sok helyen, igaz drágábban. Speedshoptól sok cuccot vettem már (futárral és személyesen is) és sosem volt gond velük, csak ajánlani tudom.

g-tech: olvass kicsit vissza, épp most írtam róla egy kis beszámolót, meg kicsivel lentebb van még ilyen általános guide a vásárláshoz.

Egyébként: nos, be lett tesztelve a Plantronics füles: jó, bár eléggé meríti az akksit (2-es töltöttségi szinten volt amikor indultam haza és kicsivel kevesebb mint 2,5 óra alatt letépte - igaz még csak a 2. töltés volt a telón, de lassan már eléri szerintem az ideális teljesítményt) és ami még fura: a teló nagyon melegszik tőle egy idő után. Értsd: nem az akksi, sokkal inkább a bluetooth chip az (kb. az OK/i gomb alatt a készülékben). De gondoltam nem kapcsolom ki, azért csak nem lenne szabad megfőznie magát. Nos, nem tette, csak fűtött kicsit. De amúgy nagyon fain a cucc. Füles minősége nekem kicsit lehetne jobb de csak mert a rendes jack-es fülesem jobb, egy átlagostól bőven szebben szól és agybadugós, azaz szűri a kinti zajokat szépen :K És egyébként sincs vele gond, hozza a szintet, a minőségbeli különbség talán inkább abban van, hogy ebben kicsit kevesebb a basszus: a Pulsar 260 20kHz-től tudja megszólaltatni a mélyeket, a Sony EX71 viszont 6kHz-ig is le tud menni.

A kis alapzaj meg bőven megszokható. Bár kíváncsi lennék egy gyári szettre is (mondjuk SE sztereó bt fülesre) de ez is jó választás volt! Ja és elég elegáns az egész vevő rész, plusz nagyon szép kék háttérvilágítása van. Övre csiptettem és amikor a pulcsit felhúztam, hogy számot váltsak, ugye bekapcsolt a háttérvilágítás meg van egy időnként villanó kis led, hát megnézték páran, hogy mivan. "Vigyázz támadni akar!" :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.