Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2751) vosimo válasza coyote55 (#2750) üzenetére


vosimo
aktív tag

:)) Oks, nekem nem jött be. K800i bejön. Szerintem szépek a Samsung telefonok, csa nem tudom, hogy az újabbakban is megvannak azok a hibák mint ebben? (PL: U900)

(#2752) Timocicu válasza vosimo (#2751) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Nézd csak : U900 topik :P

De találhatsz még párat, ahol erre a kérdésedre könnyen kaphatsz választ! :U [link]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#2753) Tv válasza vosimo (#2751) üzenetére


Tv
senior tag

Azért a k800i kicsit más kategória árban is. Nem csoda hogy alázza a d900i-t. Sztem az árához képest nem rossz a d900i. Annyi volt vele, hogy kiadtak akciósan egy hibás szériát, amiből Te
(meg sokan mások is) megvettél egyet. Persze az akción belül sem volt mindegyik szar, mert sokan ugyanakkor vették és nincs semmi gond a telóval. Elsősorban szoftver és akksigondokra panaszkodnak, akik hibásat fogtak ki :(

(#2754) vosimo válasza Tv (#2753) üzenetére


vosimo
aktív tag

Melyik árához képest nem rossz a D900i? A T-mobilos 25k-shoz?
Szerintem sem, pont azért vettem azt. Azért volt ilyen olcsó, mert hibás szériát árultak? A Samsungot nem érdekli, hogy így elveszíthet vásárlókat, vagy csak meg kellett szabadulnia tőlük? Mind1, Én megszívtam vele. :P

(#2755) Rossi válasza Timocicu (#2749) üzenetére


Rossi
addikt

Lassan ideje lesz moderátort keresni...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#2756) Rossi válasza cinna (#2744) üzenetére


Rossi
addikt

Arra a 2x10 percre bőven jó a teljesítménye, normális hangja van, mélyeket sem torzítja.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#2757) chriskross


chriskross
aktív tag

Én a D900i-mben ezeket utáltam:
- Java telepítés 20szor annyi idó, mint Sony Ericssonnál.
- Aksi max 3napig bírta (ha sokat fényképeztem, akkor éppen kibírta nap végéig)
- A zeneváltás közti szünetek
- Max 30as lejátszási lista
Tudom most jön az hogy csak az alap szoftverrel, de ha veszek hozzá egy kábel, máris 25k-nál tartok. Annyiért már inkább k800i.
K810i-mmel nagyon elégedett vagyok (jelzem 30ért vettem) 4-5naponta töltök RÁ (nem fullra lemerül), még akkor is ha fényképezek vele! És persze a hangzás se mindegy HPM-82vel és HGE-100-zal...
Jah és ha valaki belekötne: személyes véleményem azok felé akik ilyen telefont szándékoznak venni

[ Szerkesztve ]

(#2758) vosimo válasza chriskross (#2757) üzenetére


vosimo
aktív tag

Ezek zavartak Engem is. :(

(#2759) Rossi válasza chriskross (#2757) üzenetére


Rossi
addikt

Érdekes, párom K800i-je is 3 naponta lemerül, pedig csak telefonál rajta, azt se valami nagyon sokat.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#2760) chriskross válasza Rossi (#2759) üzenetére


chriskross
aktív tag

Akkor az első töltés nem sikerült vmi jól.... Attól függ a telefon állóképessége...Öcsém k800i-je szintén addig bírja, mint a k810i-m (mivel ugyanaz az aksi van mindkettőben és ugyanúgy rajta lógott az első napon a telefon a töltőn) szóval nálatok van a baj ;) Esetleg még az lehet a baj, hogy utángyártott az aksi vagy sokszor teljesen lemerült...

(#2761) Tv válasza vosimo (#2754) üzenetére


Tv
senior tag

Igen, a 25k képest jó teló. Igen, sajnos már az a szokás műszaki cikkeknél mint a kajáknál, hogy általában akkor akciózzák le, amikor valami nem teljesen oké vele. A samsungot szerintem nem érdekli, mert eleve nemsok telóról van szerintem szó ( sztem max párezer ), és a teljes piacához képest tökmindegy, hogy pár telefonvásárlót elveszít. Mondjuk én azt nem értem, hogy mértnem vitted vissza, ha fos a teló? Hibás, cserélniük kellett volna. Vagy próbáltál reklamálni?

(#2762) Rossi válasza chriskross (#2760) üzenetére


Rossi
addikt

Nem első mobiltelefonunk, és nem az első Li-ion akksis. Meg volt az formázva rendesen. Viszont a kijelző fogyaszt rendesen.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#2763) chriskross válasza Rossi (#2762) üzenetére


chriskross
aktív tag

Nekem a fényerősség 60%-on van, mert feleslegesnek tartom a 100at még a legerősebb napsütésben is...

(#2764) vosimo válasza Tv (#2761) üzenetére


vosimo
aktív tag

Nem vittem vissza?? Visszavittem az üzletbe, Europarkba, Camponába...
Elhajtottak. :W

És mégis miért cserélték volna, ha tudták, hogy szar teleont adtak el? :F

[ Szerkesztve ]

(#2765) Tv válasza vosimo (#2764) üzenetére


Tv
senior tag

Akkor bocs, nem olvastam át a topikot, hogy próbáltál raklamálni. Mért hagytad magad elhajtani? Fogyasztóvédelem oszt annyi. Aztán csináljanak amit akarnak. De valszeg egy kis cirkuszozás után már cserélték volna. Mondjuk és se vagyok az a hőbörgős típus, de azért ha átbasznak, akkor valamit tenni kell.

[ Szerkesztve ]

(#2766) vosimo válasza Tv (#2765) üzenetére


vosimo
aktív tag

Mindegy, ez van, K800i jobb de a Samsungból hiányolok egy csomó dolgot.

(#2767) Timocicu válasza vosimo (#2766) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Ezért kell olyan készüléket választani, ami számodra a legmegfelelőbb. ;]

Elég már! :(((

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#2768) chriskross válasza Timocicu (#2767) üzenetére


chriskross
aktív tag

Pont ebből elég...
Én pl azért választottam ezt, mert 3,2es volt a kamerája, de a fene gondolta volna, hogy kamerahasználattal épphogy kibírja egy napig. És a java telepítést se gondoltam volna. A Samsungék még a kőkorszaknál tartanak...A másik a kijelző előtti plexi. A kijelzőt megvédi a karcolásoktól, de egy kisebb nyomástól ketté töri...Plusz 2mm szerintem senkit se zavart volna és mégis olyan minőségű lehetne mint a Sony Ericssonok plexije. Nem beszélve arról, hogyha betörik a kijelző, jobban jársz, ha új telót veszel, mert a kijelző 15k, telefon 20k...Kicsit hiányosnak tartom a D900as szériát...Legalább a D900i-ben kijavíthatták volna...

(#2769) vosimo válasza chriskross (#2768) üzenetére


vosimo
aktív tag

Jaja, Nekem is tetszett, hogy tök vékony és 3.2 MP kamera van benne. A java telepítésről Én sem tudtam. A plexi hozzáért a kijelzőmhöz és használat közben látni is lehetett, de ez a vékonyság ára.

timocicu: nem kő válaszolni

(#2770) coyote55 válasza chriskross (#2768) üzenetére


coyote55
őstag

A java telepítés nem a Samsung hibája, annyi a sara, hogy "behódolt" a szolgáltatóknak! :(((
Ne beszélj "kőkorszakról", ha valamit nem tudsz, inkább kérdezz, mint állíts! :((
Akarattal tették nehézzé a java telepítést, mert a szolgáltatóknak az az érdeke, hogy a WAP-ról tölts le játékokat, jó pénzért! :(((
Azt se felejtsd el, amikor kihozta a Samsung a D900-at, milyen SE telefonok voltak? Mekkorák? Milyen tudással? Milyen kijelzővel? :W
Leírtam már azt is egy párszor, az eredeti D900 jobb anyagokból van, és jobban össze van rakva, és ez meg is látszik például a csúszkánál! :K
Arról nem is beszélek, még jó, hogy nem a legújabb telefonokkal hasonlítod össze a lassan két éves Samsungot! Kifutó típus, az, hogy ennyire olcsón árulják a szolgáltatók, azt hiszem mindent elmond...

Memento Mori!

(#2771) chriskross válasza coyote55 (#2770) üzenetére


chriskross
aktív tag

k800i megjelenése: 2006. február 1. (ez se túl új nemdebár? 2,5 éves)
Tehát hol voltak az SE-k? Mint mindig: a csúcson!
k800i mellett pedig elbújhat a D900.
Attól még kőkorszak...és a Samsung hibája akkor is.
Tehát akarattal cseszték el. Gratulálok a Samsung-nak a vevőközpontúsághoz ;)
Az egy dolog hogy a D900 jobb anyagokból van (amit egyébként nevetve megcáfolok, mert öcsémnek D900-a volt nekem D900i-m és neki jobban lötyögött a csúszkája. Egyszerűen a használattól függ, a csúszka milyensége), attól még ugyanúgy "elmaszatolódik" a kijelző (ami nem is tesz jót neki) ha egy aprócska nyomás éri...kicsit nagyobbtól meg kettétörik.

[ Szerkesztve ]

(#2772) Bibby válasza chriskross (#2771) üzenetére


Bibby
addikt

Te ide jársz SE-t isteníteni?

A d900 valóban elbújhat a k800 mögött, mert annyival kisebb. Ez végre egy jó meglátás.
Ha minden második hozzászólás kettétört kijelzőről szólna, akkor ebben is egyetértenék veled, de akárhogy nézem ez nem így van. Ez telefon, nem gyerekjáték, lehet rá vigyázni...

A d900 az ami: egy nagyon divatos külsejű, jól összerakott, remek fényképezőgéppel ellátott telefon, amit igen jó áron adnak.
A k800 meg egy funkcionalista mindent-bele készülék, szintén jól sikerült darab. De drágább is mint a samsung.

Ελευθερια η θανατος

(#2773) chriskross válasza Bibby (#2772) üzenetére


chriskross
aktív tag

Nem, csak illene belátni, hogy jobb...
Vaterán folyamatosan törött kijelzős d900akat árulnak...
Lehet rá vigyázni, nekem se tört szét a kijelzője, de nem azt akarom figyelni, hogy a zsebemben nehogy kifele legyen a kijelző, mert megmakkan. SE-vel sose féltem ettől...
Nézz körül a k800i 3-6 ezerrel drágább mint a d900...
Nekem megérte a plusz 7000Ft hogy leváltsam k810i-re, mert akármit is mondasz strapabíróbb és nagyobb tudású telefon. k800at mégolcsóbban adják...
Pont ez a baj: divattelefon, de még azt se mondhatom, hogy csak a külsejére figyeltek, mert még arra sem... ;)

(#2774) DjAttis


DjAttis
csendes tag

Hy!Újra segítség kellene! :D Egynelőre nem vettem meg a D900i-t, de ez most lényegtelen!
Haverom megkért hogy gyűjtsek pár infot a Samsung U600-ról mert ő azt szeretné megvnenni a T-mobiltól és hát köztudott hogy jó a zenelejátszó és a Rádió is RDS-s a kamera is kíváló! ahogy néztem Mobilarenától "különösen ajánlott" címzést kapott!
Nos segítségetek abban kellene hogy akinek van vagy tudna róla valami infot az légyszi írjon! mert haverom megőrít a memokártyát már megvette az okos 1Gb!
Na szal aki tud az írjon pozitív ill. negatív dolgokat róla!
kösz kösz

\!/ Dj AttiS \!/

(#2775) Bibby válasza DjAttis (#2774) üzenetére


Bibby
addikt

Itt pont annyi info van róla hogy belezöldülsz mire elolvasod.

chriskross: Kár volt belemennem úgy látom. Valóban, be kell látnunk hogy jobb a k800 mert TE azt mondod, és mindenkinek azt kellene inkább venni, mert TE úgy gondolod. Érveid lehengerlőek:

"Pont ez a baj: divattelefon, de még azt se mondhatom, hogy csak a külsejére figyeltek, mert még arra sem..."

Szóval egy divattelefonnál baj hogy divattelefon. A repülőnél meg hogy repülő. :Y

Ελευθερια η θανατος

(#2776) chriskross válasza Bibby (#2775) üzenetére


chriskross
aktív tag

Értelmezd már. Divattelefon-->kívülről szép, belülről már kevésbé
Csakhogy ennek még a plexijére se figyeltek...
Szeretem az ilyen irónikusan hozzászóló majmokat...
Pont te vagy az, aki nem tud érvelni.
"A d900 valóban elbújhat a k800 mögött, mert annyival kisebb."
És ezekután már csak kiforgatod a szavaimat. Csak gratulálni tudok :R

(#2777) coyote55 válasza chriskross (#2776) üzenetére


coyote55
őstag

Azért az "Év telefonja" címet csak kiérdemelte valamiért nem?
Egyébként nem kötelező megvenni, te nyugodtan vedd a féltégla fazonú SE-ket, de akkor oda írogassál, azokba a topikokba, ne itt fikázd a Samsungot, légyszíves!
Hogy ki a majom, azt talán itt ebben a topikban hagyjuk jó?
Köszönöm!

Memento Mori!

(#2778) chriskross válasza coyote55 (#2777) üzenetére


chriskross
aktív tag

Én CSAK érveltem, ez meg itt egyből ironizál....
Igen valamiért biztos, be volt rúgva a zsűri :D
Rövid távon szép és jó ez a telefon, de hosszútávon csak nyűg.
Olcsóbb az SE-hez az alkatrész. A kijelző se kerül a telefon 3/4-ébe, szóval nyugi maradok a féltégla fazonú SE-nél, mert többet tud mint ez a marék szemét ;)
Jah még annyit, hogy a w880i hol féltégla? :D
Az hogy ismered a D900-at meg a D900i-t és hogy le tudod írni 68adszor is, hogy a D900nak jobb a csúszkája, nem kell sok ész (már ne haragudj).
Ha vennél egy SE-t megtudnád, hogy ég és föld a két telefon és igen az SE javára...
Zárom soraim lehet ironizálni (Bibby) és tovább okítani a népet (coyote55), hogy mi a különbség a sima és az i között...
Többet ide nem írok nyugodjatok meg. Pápá

(#2779) coyote55 válasza chriskross (#2778) üzenetére


coyote55
őstag

Volt SE telefonom...de több nem lesz ;]

Memento Mori!

(#2780) chriskross válasza coyote55 (#2779) üzenetére


chriskross
aktív tag

Bocs még egyet muszáj írnom:
Nem k300ra gondoltam :D
Az a különbség kettőnk között hogy én a Samsung "év telefonját" próbáltam ki, ami nem tetszett, te pedig egy régebbi SE-t, ami semmilyen díjat nem nyert.

(#2781) coyote55 válasza chriskross (#2780) üzenetére


coyote55
őstag

K750i-ről váltottam D900-ra, és nem bántam meg.

[ Szerkesztve ]

Memento Mori!

(#2782) chriskross válasza coyote55 (#2781) üzenetére


chriskross
aktív tag

Tudom...már mondtad...és az bizony nem mai darab

(#2783) coyote55 válasza chriskross (#2782) üzenetére


coyote55
őstag

És nem mond valamit, hogy nem a K750i utódját vettem meg?
Megtehettem volna, de nem SE telefont vettem, mert elegem lett belőle...
Váltottam a D900-ra, és nem bántam meg sőt, a D900 utáni telefonom is Samsung volt, egy I600!
Most ugyan egy HTC Touch XL-t használok, de valószínűleg visszatérek a Samsunghoz, mert tetszik az I900 Omnia.
Szerintem a flémet fejezzük be, neked nem jött be a Samsung, és tetszik a SE, nekem fordítva, mégsem kezdem fikázni a SE telefonokat, sem az azokat használókat...

Memento Mori!

(#2784) vosimo


vosimo
aktív tag

Najó, Én sem írok ide többet. Szar telefon, kész. K750i-re is megérte volna lecserélnem, nem h K800i-re.

(#2785) Lajkó válasza vosimo (#2784) üzenetére


Lajkó
őstag

Köszi, és szia. :B

(#2786) vosimo válasza Lajkó (#2785) üzenetére


vosimo
aktív tag

Szia!

(#2787) littlerock válasza chriskross (#2768) üzenetére


littlerock
aktív tag

Lehet hogy nem a legbikább az aksija, DE! 1,5 óra alatt feltöltöd bárhol, bármikor, és az USB káelen a töltéslehetősége megvan... otthonra az bőven elég...én 100 képet csinátam vele, a múzeumban sétálva zenét hallgattam, bár az zavar, hogy a kettő egyszerre nem működött, de ez is egy megszokható dolog... A kamerával telljesen meg vagyok elégedve...

amikor a barátnőm amerikában volt,én meg párizsban, csiáltam 3-4 perces videókat, amivel megmutatom, hogy mit csinálok épp, meg épp lássa a képemet, hátha hiányzok neki...

ez az első olyan telóm ami ezt tudja....

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#2788) tomsics


tomsics
senior tag

nekem is volt d900i-m meg is voltam vele elégedve csak az az egy problémám volt vele hogy nem tudtam rá rakni semmilyen cuccot(jar,jad) amúgy korrekt kis gép volt

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#2789) cinna


cinna
csendes tag

Sziasztok!
D900i tulajdonosok!
Nektek recseg a mikorfon telefonáláskor? :Y Vasárnap jár le a 72 óra, amíg - legalábbis a törvény szerint - a forgalmazó kötelezhető a cserére. Szóval a recsegés típushiba vagy csak az enyém ilyen? :O Bejövő és kimenő híváskor egyarán tapasztalom, engem zavar...

(#2790) cinna


cinna
csendes tag

Senki? :Y

(#2791) Viktor0610 válasza cinna (#2790) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A három munkanap (NEM 72 óra) a vásárlást követő nappal indul, és nem tartozik bele a hétvége, tehát vasárnap nem járhat le a három munkanapos cseregarancia hatálya.

Egyébként egyszerű a hiba meglétének utánajárni. Próbáljatok ki egy másik ugyanolyan telefont a boltban.

NE hagyd magad!!!

Samsung Galaxy A54

(#2792) tomsics válasza cinna (#2789) üzenetére


tomsics
senior tag

hali nekem ami volt az nem recsegett.vidd vissza és reklamájjjjj :Y

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#2793) legiaap válasza Viktor0610 (#2791) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na erre van egy jó sztroim. Múltkor ki akartam cseréltetni a telóm és jól elküldtek. Én is a 3 napos dologra hivatkoztam. Péntek 15:00-kor vettem és szerdán 12:00-kor akartam visszakérni a pénzem és levásárolni más telóra, erre aszonták, hogy csak akkor cserélik ki, amennyiben még null perces a teló... :F

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2794) littlerock


littlerock
aktív tag

Hali!

recsegés nem volt, de tény, hogy a térerőigénye, finoman fogalmazva magas...

amúgy azonnal vettem egy bluetooth-headset-et, azzal meg van benne vallami háttérzörej a beszélgetőpartnernél... egy 6000 huf-os motorola cucc, de mivel engem nem zavar, csak a barátnőmnél nem használom a fülest, a többiek, meg hallgassák csak:)

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#2795) Viktor0610 válasza legiaap (#2793) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerda estig kicseréltethetted volna, pontosabban ki kellett volna cseréljék.

Fontos, hogy a cserét csak abban az esetben kötelesek elvégezni, ha a termék hibás.
A "meggondoltam magam, más készüléket szeretnék" már megszűnt, ez a kereskedő hozzáállásán múlik.

Samsung Galaxy A54

(#2796) legiaap válasza Viktor0610 (#2795) üzenetére


legiaap
nagyúr

Hát a kijelző plexijének volt baja és azt hittem azért ez elég indok...ezek szerint rosszul hittem
:F

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2797) testepito


testepito
csendes tag

Ez a telefon szerény véleményem szerint egy óriási nagy szutyok! Megvettem 30ért 3 hónapja tmobilenál és most 20ért nem tudom eladni úgy senkinek,h van hozzá midnen meg 9 hónap gari...
Ennyit a telefonról...

(#2798) legiaap válasza testepito (#2797) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ez nem a telefon hibája

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2799) Viktor0610 válasza legiaap (#2796) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez persze, más. Azt hittem, meggondoltad magad.
Mi volt a baja?

Samsung Galaxy A54

(#2800) legiaap válasza Viktor0610 (#2799) üzenetére


legiaap
nagyúr

A kijelző plexije a bal funkció gomb felett feljebb volt pont egy plexi vastagsággal. Ugyanis akkor lenne tökéletes, ha a kijelző és a funkció gombok egy síkban lennének.
Illesztési hiba szerintem.

How are U today? Just kidding...I don't care!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.