Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2901) Lajkó


Lajkó
őstag

Igen, az U600 szerintem is designesebb zelcsi mint a D900, de erröl én lemaradtam már. :))

(#2902) jetimokus válasza Lajkó (#2901) üzenetére


jetimokus
tag

Hogyhogy? Semmihez sincs soha késő.... :K
Egy telefonról nem lehet lemaradni. Ha akarsz még most is csatlakozhatsz a 3310-es őrülethez.... ;]

[ Szerkesztve ]

(#2903) Danny750


Danny750
őstag

Sziasztok!tegnap lett egy független d900i-m a k800i-m mellé!!Hát nagyon pozitívan csalódtam!!Sztem a kamcsija makróban jobb a k800-nál csak a vakuja gyengébb!!És nem is szól rosszul!!Nah azt kérdezném tőletek hogy játékot hogy rakhatok rá gépről,mert simán küldeni sajna nem megy!!! :(

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#2904) Lajkó válasza jetimokus (#2902) üzenetére


Lajkó
őstag

Jaja :K , csak tudod nincs rá money. :(

(#2905) Lajkó válasza Danny750 (#2903) üzenetére


Lajkó
őstag

(#2906) Helyes


Helyes
csendes tag

Helló! Gép összeomlás után vagyok és fálj visszaállításhoz kéne nekem h a samsung pc studio hova menti a pc-re átrakot telszámokat? nagyon fontos mert pont most cseréltem telót és még nemraktam fel az újra és kb 300 szám volt. Nem exportáltam a programból. csak benne volt. Előre is köszönöm.

(#2907) Des1gnR válasza Loretto (#2899) üzenetére


Des1gnR
őstag

Dobtam néked a privit :B :K

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#2908) Danny750 válasza Lajkó (#2905) üzenetére


Danny750
őstag

Köszi!!! :C

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#2909) Lajkó válasza Danny750 (#2908) üzenetére


Lajkó
őstag

Használd egészséggel. ;)

[ Szerkesztve ]

(#2910) jetimokus válasza Lajkó (#2904) üzenetére


jetimokus
tag

Ja hát igen... Ez lehet az egyetlen, és legnagyobb probléma...
Sajnos én is sokszor szembesülök vele... :(

(#2911) Loretto válasza jetimokus (#2900) üzenetére


Loretto
veterán

A D900i jobban tetszik külsőre, tudásilag meg nekem elég. Nameg ha már tapicskolás, akkor U900 lenne a nyerő, csak ugye az nem olcsóság. Próbáltam mindkét telefont számomra ég és föld, de majd meglátjuk, előbb legyen fizetés.

Soirée...

(#2912) jetimokus válasza Loretto (#2911) üzenetére


jetimokus
tag

Ja hát igen. Ez egy gyönyörű szép telefon. Csak árát nem akarom tudni, mert szerintem sírva fakadnék.
Szóval azért megnéztem: U900 Soul
Asszem ezt nem fogom én sem zsebre tenni. Bár egy 20-30ezer ft-al többre számítottam, de egy telefonért még így is hatalmas összeg....

[ Szerkesztve ]

(#2913) Mrs. Lovett válasza jetimokus (#2912) üzenetére


Mrs. Lovett
tag

Tényleg szép. Bár nekem az U600-as is nagyon tetszik. De a D900i-m még a végén megsértődik, inkább csöndben maradok! ;)

Vábá-cubi-csumbi-bumbi!:)

(#2914) jetimokus válasza Mrs. Lovett (#2913) üzenetére


jetimokus
tag

Az enyém már megsértődöt... már vagy 2 hónapja prudukálja magát, kikapcsolgat, elfeljti hogy van benne memória kártya, közben kattognak a billentyűi is.. (ez mondjuk természetes, csak az enyémen természetellensen kattogank amikor éppen úgy érzi magát a teló...)
szóval készülök váltani.. bevizsem szervízbe, megcsináltatom, aztán eladom, és szerintem egy U600 lesz nekem a vége, mert ez... hááát... enyhénszólva drága.
De gyönyörű telefon szerintem is.. :U :K

(#2915) Mrs. Lovett válasza jetimokus (#2914) üzenetére


Mrs. Lovett
tag

Egyébként nem értem, én nagyon elégedett vagyok az enyémmel, tokban tartom, vigyázok rá és nagyon hálás érte. Szeretem. :D

Vábá-cubi-csumbi-bumbi!:)

(#2916) jetimokus válasza Mrs. Lovett (#2915) üzenetére


jetimokus
tag

Én is vigyázok rá mint a szemem fényére... mégis sz*r*kodik... úgyhogy nem az én hibámból csinálja amit csinál. Le is csak egyszer dobtam, akkor is csak a fotel karfájáról csúszott le a padlószőnyegre, tehát mégcsak nem is koppant... mégis szivat... :(

[ Szerkesztve ]

(#2917) Mrs. Lovett válasza jetimokus (#2916) üzenetére


Mrs. Lovett
tag

Lehet, hogy valami komoly probléma van a telókával, az az igazság, hogy én nagyon keveset használom, szóval nincs is miben tönkremenjen. Orvoshoz kellene vinni a drágát! :K

[ Szerkesztve ]

Vábá-cubi-csumbi-bumbi!:)

(#2918) jetimokus válasza Mrs. Lovett (#2917) üzenetére


jetimokus
tag

Már írtam korábban:

"De ha én bevszem szervizbe, (mert ugye még garanciális), akkor ülnek rajta kb két hétig, és ugyanúgy kapom vissza mint amikor leadtam. Ezt tapasztalatból mondom, mert amikor ilyen volt, és valamit bevittem altalában úgy is kaptam vissza, vagy berheltek rajt valamit, aztán visszaptam kb ugyanúgy, vagy egy hibát megcsináltak, és utána előjött egy másik...
Nem bízom a szervizekben,de ha nincs más megoldás, akkor kénytelen leszek...
Bár képesek és azt mondják, hogy csak X forintért csinálják meg, mert én feszegettem benne a kártyát, és attól ment tökre, és lett nem jó, holott ez nem igaz...
Szóval óvakodom a szervizektől..."

Asszem ezzel mindent elmondtam, de szerintem sem lesz más megoldás...

(#2919) vosimo válasza jetimokus (#2918) üzenetére


vosimo
aktív tag

Nyugi, el fognak hajtani a szervizből, mint ahogy engem is. U600-at se vegyél, ugyan ilyen szar. :C

(#2920) coyote55 válasza vosimo (#2919) üzenetére


coyote55
őstag

Már megint idejöttél fikázni? :(((
Milliószor leírtad, hogy téged hogy megszívattak a szervizben, már kezd unalmas lenni! :(((
Az, hogy te ilyen lúzer vagy, nem azt jelenti, hogy mindenkivel úgy bánnak a szervizben!

Memento Mori!

(#2921) crwn


crwn
senior tag

nekem még csak pár napja van meg, nagyon tetszik, nagyon elégedett vagyok vele. eddig semmi baja. remélem, nem is lesz!

(#2922) Lajkó válasza vosimo (#2919) üzenetére


Lajkó
őstag

Az a helyzet, ha észreveszik a tefölt a szád széllén, akkor úgy is kezelnek. Szvsz. :B :U

(#2924) jetimokus válasza vosimo (#2919) üzenetére


jetimokus
tag

Szerintem egyáltalán nem szar... ez max a te saját véleményed, szerintem marha jó telefonok, más kérdés, hogy az ember pont milyet fog ki....
Nem volt szerencsém, és ennyi erővel vehettem volna ugyanígy hibás Nokiát, vagy Motorolát, vagy SonyEricssont...

(#2925) crwn


crwn
senior tag

szóval magam is hiányolok pár dolgot, amit már a pár ezres hsz-ek között is említenek a kollégák: hogy nem lehet közvetlenül a memkarira menteni, hogy az sms-hez nem lehet saját hangot rendelni, hogy nem lehet egyszerre több objektumot kijelölni a galériákban, stb. de ezek egyike sem olyan, ami miatt ne kedvelném nagyon a telefont! nekem nem lötyög a slide, viszont még alig egy hete használom.
én készítettem egy sima fekete hátteret, meg a fényerőt is minimumra állítottam, így remélem, az akku is tovább bírja!

(#2926) Hassel válasza jetimokus (#2924) üzenetére


Hassel
csendes tag

Na de ennyien szart fogunk ki? :D Most készülök megválni olcsó pénzért tőle, vagy nekiadom az asszonynak, hagy örüljön neki. :DD

(#2927) Tv válasza crwn (#2925) üzenetére


Tv
senior tag

Tudtommal az lcd technológiáju kijelzőknél a teljesen fekete kép fogyaszt a lehető legtöbbet.

(#2928) crwn


crwn
senior tag

lehet. akkor rosszul gondolkoztam. már vissza is állítottam a Parlemetet. :)

(#2929) Lajkó válasza Tv (#2927) üzenetére


Lajkó
őstag

Melyik az amelyiknél a legkevesebbet eszi?

(#2930) Tv válasza Lajkó (#2929) üzenetére


Tv
senior tag

Hát elvileg akkor, ha minden fényt átenged, de a háttérvilágítás minimumra van véve. Mert alapból átjön minden fény a cellákon, és ha feszültséget kapcsolunk rájuk akkor záródik a fény útja. Tehát nem a fény átengedésére kell pluszteljesítmény, hanem a korlátozására (persze színenként), ezért is van az hogy mikor bekapcsolod a telót, és amíg nem kap vezérlést a kijező, addig csak fehéren világít. Tehát valószinűleg egy fehéres színnél kevesebbet fogyasztana. De hozzáteszem hogy egyáltalán nem vagyok szakértő, én ezt így tudom, de lehet hogy tévedek.

(#2931) Kéti77


Kéti77
csendes tag

Kérlek szépen segítsetek.Elvittem a Samsung D900i telefonom kikódoltatni azóta sajnos nincs térerő eggyáltalán.Tudna valaki segíteni mit lehet ilyenkor tenni?

(#2932) Lajkó válasza Kéti77 (#2931) üzenetére


Lajkó
őstag

Hát ha semmilyen szolgáltató nem talál rajta hálózatot, akkor nagyon csúnyát elb.szták a telcsidet. :Y

(#2933) crwn válasza Kéti77 (#2931) üzenetére


crwn
senior tag

javaslom, hogy mindenképp vidd szervízbe, mert az általad írtak alapján, szoftveresen valamit igencsak elgányoltak rajta. :(

(#2934) AMD Power válasza crwn (#2933) üzenetére


AMD Power
titán

Ahonnan majd elhajtják. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2935) Lajkó


Lajkó
őstag

Hát ha valóban kiütette, akkor biztos.

(#2936) Tv válasza Kéti77 (#2931) üzenetére


Tv
senior tag

Oda kéne visszavinni a telót, ahol elb@szták.

(#2937) crwn


crwn
senior tag

igen, én sem a hivatalos szervízre gondoltam... :P

(#2938) Loretto


Loretto
veterán

Nagyon úgyfest, hogy a 3. D900i-t veszem hétfőn meg (ill. vetetem). Kicsit jobban utánaolvastam az U600-nak. Nem akarok "ingoványra" lépni.

[ Szerkesztve ]

Soirée...

(#2939) Timocicu válasza Loretto (#2938) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Jobb lesz , meglátod! Sajna én megváltam az enyémtől, mert t-s volt és turbo simmel nem lehet mms szolgáltatást beállítani, de gondolkozok rajta, hogy veszek egy függetlent. Most egész jól lement az ára. :K

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#2940) Loretto válasza Timocicu (#2939) üzenetére


Loretto
veterán

Én is gondolkodtama függetlenen, de a MediaMarkt csak feketében árul, ami nekem nem az igazi, úgy hogy a silver sokkal jobban bejön. illetve ki tudja mi lesz, az elázottra hétfőn mondanak valamit, ha netán a rendőrség is mondana valami jót, még a végén egy előfizus U900 is összejöhetne, és akkor nagy mosoly ülne a fejemre. De azért fő a realisztikusság ugyebár...

[ Szerkesztve ]

Soirée...

(#2941) Timocicu válasza Loretto (#2940) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Mindenáron a MediaMarkt-ban akarod megvenni? Ott mennyibe kerül? Most a Photo hall-ban is 29900.- kártyafüggetlenül, igaz nem tudom, hogy van-e silver, de ha gondolod nézd meg. ;) Sőt az Auchan-ban is, igaz ott csak 1 év garit adnak rá. ;)

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#2942) Loretto válasza Timocicu (#2941) üzenetére


Loretto
veterán

Photo Hallt meg tudom lesni Auchan sajnos nincs Pécsett. MM is 29900-ért árulta tegnap még.

Soirée...

(#2943) Timocicu válasza Loretto (#2942) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Photo Hall-ban egész hónapban ennyi lesz, általában egy hónapra szól az újságjuk és abban láttam. :K

Most éztem az újságot, szeptember 4-21ig. :K

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#2944) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Régebben jártam itt a pocsék minőségű képek miatt, amit az én telefonommal lehet készíteni. Össze is hasonlítottuk úgy nagyjából a ti képeitekkel, stb.
Bevittem az üzletbe, ahol vettem (rózsaszín pont), képembe röhögtek. Beküldtem szervízbe, képembe röhögtek.

Következő lépésként írok a magyarországi Samsung supportnak, vagy esetleg a global supportnak is. Ehhez szükségem lenne a segítségetekre.
Ha van egy kis ideje valamelyikőtöknek, legyen szíves készítsen egy képet a következő paraméterek figyelembe vételével:
- a kép egy világos asztalon fekvő tollat, egy számológépet (lényeg a gombokon lévő felirat lesz igazából) és egy színes CD tokot ábrázoljon, akár egymás hegyén-hátán
- minden beállítás auto
- a kép 10 és 14 óra között készüljön rendes fényben
- 2048x1536 felbontás

Legalább két különböző mobillal (persze D900i) készült képre szükségem lenne.
Kérem, aki tud, segítsen! Összesen 5-10 perces meló.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#2945) Viktor0610 válasza FehérHolló (#2944) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bár nem rendelkezem D900i készülékkel, de mintát rakhatnál fel. ;)

Samsung Galaxy A54

(#2946) FehérHolló válasza Viktor0610 (#2945) üzenetére


FehérHolló
veterán

Itt beszétünk róla, vannak képek is linkelve: [link]

Az utolsó kérdésre (miért nem max a felbontás?) később adtam csak választ. Körülbelül úgy hangzott, hogy max felbontáson is ugyanez a probléma és több helyet foglalt volna a webtáramon. Előbbi a lényeges indok.

Tehát most ott tartok, hogy szükségem lenne 2-3 hasonló témáról és azonos beállításokkal készült képre, hogy megértessem a problémám a supportos emberkékkel.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#2947) Loretto válasza Timocicu (#2943) üzenetére


Loretto
veterán

Sajnos banánhéj az egész, feketében volt. De csak volt.

Soirée...

(#2948) total90


total90
veterán

Hello!
Lehet valahogy szoftvert frissíteni a telón házilag?De gyári szoftvert,pl. adatkábelen?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#2949) Loretto válasza FehérHolló (#2946) üzenetére


Loretto
veterán

Amint lesz időm segítek, hamég aktualitást élvez a dolog, megvettem ma a 3. d900i-t, majd visszaolvasok mit kell csinálnom.

Soirée...

(#2950) Timocicu válasza Loretto (#2949) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Gratula! :C

Silver vagy black? :B

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.