Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2801) testepito válasza legiaap (#2798) üzenetére


testepito
csendes tag

Valamilyen szinten a telefon hibája, mert ha olyan marha jó lenne, akkor már rég megvették vna többért is...

(#2802) coyote55 válasza testepito (#2801) üzenetére


coyote55
őstag

Komoly hátrány a függőség :((( !

Memento Mori!

(#2803) Rossi válasza testepito (#2801) üzenetére


Rossi
addikt

Kristálytiszta logika... Le a kalappal... :C :W :W :W

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#2804) AMD Power válasza testepito (#2797) üzenetére


AMD Power
titán

Ehhez mi köze van a telefonnak? :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2805) Firka08


Firka08
csendes tag

Szóval egy kis saját vélemény:)

Több mint egy éve vettem gyárilag független D900i telomat, akkor még nem 25 ért:D
Azóta hajszolom is, soha nem volt tokban se képernyővédő fólia, és karc mentes a kijelzője is meg maga a teló is.
Semmi szoftveres hibája nem volt, se hardveres. Azóta is birja 3 4 napig az aksija, annak függvényében, hogy mire használom. Az igaz ha valaki egész nap fényképezik vele akkor lemerül, de szerintem ez logikus.
Én raktam rá egy Moby explorer nevű progit asszem, amivel tök faszásan lehet megnyitni txt- fileokat is, ezzel pótolván a picsel viewert, megjegyzem ha puskázáshoz kell akkor ez a progi jobb is mint a picsel viewer.
Röviden tömören, nem bántam meg mai napig, hogy megvettem, ez nem okostelefon mint egy jópár Nokia szóval ne várjon az ember tőle olyan funkcókat.
És ha lecserélem sem adom el, vonaton meg ha sokat utazol jo mp3-at hallgatni, meg filmeket nézni rajta szerintem. Elég jó minőségűre konvertált 3gp fileokat lejeátszik, és full képernyőn egy South Park 10 évadot végigtoltam vele:D

RESPECT D900i

(#2806) Rossi válasza Firka08 (#2805) üzenetére


Rossi
addikt

Thx. :R

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#2807) Lajkó válasza Firka08 (#2805) üzenetére


Lajkó
őstag

Végre, egy hozzám hasonlóan elégedett vásárló. ;)

(#2808) cinna


cinna
csendes tag

Sziasztok!
Kicserélték a telómat, merthogy a hangszórója megdöglött. Azért recsegett. Nos, az új példány kifogástalanul működik, zenelejátszásra, rádiózásra szuper, még filmet is egész tűrhetően lehet nézni rajta. És sokkal stabilabb, nem lötyög.
Hívásnál persze nem olyan tiszta minta a SE, de amennyit én telefonálok... :K

Jó kis teló ez, csak - saját tapasztalat szerint- jó példányt kell kifogni.És persze kemény tokban tartani a kijelzője miatt. Bár én mindig tokban tartottam a telóimat..

(#2809) littlerock válasza Firka08 (#2805) üzenetére


littlerock
aktív tag

a full képernyőt hogyan csináltad? írd meg légyszíves, mert engem érdeklne...

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#2810) Firka08 válasza littlerock (#2809) üzenetére


Firka08
csendes tag

mikor megnyitod a filmet # gombbal kiteszed teljes képernyöre:)
Remélem segítettem

(#2811) Lajkó válasza Firka08 (#2810) üzenetére


Lajkó
őstag

Gyáááá, és tényleg. Ez nagyon tetszik. :C :R

(#2812) littlerock válasza Firka08 (#2810) üzenetére


littlerock
aktív tag

Miaz hogy... nagyon köszönöm... én jelen pillanatban csak mp4-et játszatok vele, de nagyon tuti...

már csak az akumlátor szab határt az élvezeteknek... de egy film így is lemegy....

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#2813) littlerock


littlerock
aktív tag

A barátnőm T-mobilos ezüstszínű D900i-je most kezd szórakozni. Nem lehet felhívni, lefagy, kikapcsol, meg vissza, és közli, hogy helyezzük már be a sim kártyát... mndezt egy délután alatt....
kb 6-kor próbáltam hívni, nem csöng ki, csak süket pár mp-ig, aztán hangposta jelentkezik... majd este 8-kor jön az sms-hogy 3 nemfogadott hívás tőlem is,meg az édesanyjától is... (kamunak helye nincs, mert csak boltba mentem, és felhívtam, nem felejtettem e el valamit, majd hazamentem - együtt lakunk)

2 hónapos a teló
wehh

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#2814) coyote55 válasza littlerock (#2813) üzenetére


coyote55
őstag

Garis még, vissza kell vinni javíttatni, vagy cserére. :K

[ Szerkesztve ]

Memento Mori!

(#2815) littlerock válasza coyote55 (#2814) üzenetére


littlerock
aktív tag

ettől féltem...

másfél éve még az x660-asom kezdett baromkodni. Akárhányszor vittem be, mindig visszakaptam egy héten belül, hogy tök tuti,semmi baja nincs. ott helyben lefagyasztottam, és adtam vissza a T-mobile-os úriembernek de vagy 3 alkalommal... nem bírta a gyors fényképezés-menükezelést, aztán meg önhatlmúlag törölt mindent a memóriából, mira a belső memória be is adta a kulcsot...

a szervízben,ahova küldték, nem tudom mit csináltak, mindig kaptam egy rakat dokumentumot a mérésekről, meg diagnosztikáról, de semmi előrelépés...

ezek után ismét bizalmat szavaztam a Samsungnak... hátha fejlődtek...

kezdődhet a tortúra...

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#2816) Lajkó válasza littlerock (#2815) üzenetére


Lajkó
őstag

Csak annyit mondhatok, hogy KITARTÁS !!!

(#2817) littlerock válasza Lajkó (#2816) üzenetére


littlerock
aktív tag

Hát a szofverfrissítés megvolt vagy 3/4-ed óra alatt... nem túl gyors...de azt mondták, ha baj van, hozzam vissza bátran... csönben kikérdeztem a srácot is... nem kötelezhetők cserére, mindig csak javítani lehet... ha bedöglik, akkor lehet cserélni... de így, hogy hol van baja, hol nincs, meg azonnal vissza tudják adni, így sokat látott vendég leszek, ha tényleg baja van... állítólag, ez az üzlet költségére megy... azok meg nem akarják ezt benyelni...

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#2818) GreenBO válasza AS (#50) üzenetére


GreenBO
csendes tag

jah-jah :C

(#2819) coyote55 válasza littlerock (#2817) üzenetére


coyote55
őstag

Megkérdezhetem, milyen firmet tettek rá?
*#1234#

Memento Mori!

(#2820) Timocicu


Timocicu
aktív tag

1, Ti tudtok más hangot beállítani sms hangnak?? :U Vagy csak a gyáriakat lehet?

2,Végre tudom használni a saját, jól megszokott vodás kártyámmal egy Turbo SIM segítségével :C , mert "magentás" a szemem fénye :B Viszont! A Turbo SIM miatt nem lehet beállítani az MMS szolgáltatást. :W Ez elég gáz, mert ezt még senki nem jelezte. Nincs valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata? :F Ezt szóvá is teszem itt is, hátha csak nekem nem megy valami miatt. Én sűrűn használom ezt a szolgáltatást, mert így a legegyszerűbb képeket, hangokat, videókat küldenem a manócskámról a családtagoknak. De így nem tudok :(

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#2821) vosimo válasza Timocicu (#2820) üzenetére


vosimo
aktív tag

A gyári szoftverrel nem lehet saját SMS hangot beállítani.

(#2822) littlerock válasza coyote55 (#2819) üzenetére


littlerock
aktív tag

Dev. Version
D900iXDGE2

ez ugyanaz ami az enyémen van... na mindegy

[ Szerkesztve ]

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#2823) Timocicu válasza littlerock (#2822) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Az enyémen is ez a verzió van! :K

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#2824) coyote55 válasza littlerock (#2822) üzenetére


coyote55
őstag

THX! :R

Memento Mori!

(#2825) Lajkó


Lajkó
őstag

Az enyémen is ez van. Akkor ez most jó vagy sem ?
Mellesleg melyik firm-mel lehet sms hangát állítani 'egyénire' ?

(#2826) coyote55 válasza Lajkó (#2825) üzenetére


coyote55
őstag

Az "i"-hez nincs ilyen firm, sima D900-hoz ellenben van! :K

Memento Mori!

(#2827) Lajkó válasza coyote55 (#2826) üzenetére


Lajkó
őstag

THX a Választ. :R

(#2828) Lajkó


Lajkó
őstag

Végül is megoldódott Timocicu problémálya az mms-sel és a Turbo-sim-mel kapcsolatban?
Mert ha igen akkor lehet hogy beruházok énis 1 ilyenre.

(#2829) coyote55 válasza Lajkó (#2828) üzenetére


coyote55
őstag

Sajnos, még nem :((( :O

Memento Mori!

(#2830) Timocicu válasza Lajkó (#2828) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Még nem! :O :O

Amúgy jó! Csak ez a fránya MMS-szolgáltatás :W :O

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#2831) Lajkó válasza Timocicu (#2830) üzenetére


Lajkó
őstag

Köszike, de ezen a linken még lehet hogy csiszolni kellett volna egy picit. :)
Mindegy a lényeg lejött ígyis. :U

(#2832) Timocicu válasza Lajkó (#2831) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Bocsi!

Grat! Te fanatikus tag!

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#2833) Lajkó válasza Timocicu (#2832) üzenetére


Lajkó
őstag

Köcce picilány.

(#2834) Loretto


Loretto
veterán

Valaki tudna segíteni, hogy mms kép mellékletét mivel tudnám gépre átküldeni? Eddig nem nagyon sikerült megtalálnom a módját.

Soirée...

(#2835) Viktor0610 válasza Loretto (#2834) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Először próbáld meg elmenteni a képet, majd azt elküldeni gépre.

(A kisebb tudású C100-ban Opciók - Kép mentése.)

Samsung Galaxy A54

(#2836) Loretto válasza Viktor0610 (#2835) üzenetére


Loretto
veterán

Azért csak összehoztuk. :DDD

Soirée...

(#2837) jetimokus


jetimokus
tag

Hali mindenkinek!
Márciusban vettem a Samsung D900i-met, egy 1GB-os Kingston MicroSD kártya kíséretében teljesen újonnan. Egy darabig oké is volt a dolog, Aztán a következők történtek: elkezdte elfelejteni hogy van benne sd kártya ( a zenéimet a kártyán tárolom), és zenelejátszás közben kiírta minden előzmény nélkül hogy"Memóriakártya eltávolítva" 10 másodperc múlva megint bent volt, megint 10 másodperc múlva megint kiírta ugyanezt. Ezt csinálja egy darabig egymás után sokszor, ilyenkor megelégelem, kikapcsolom meg vissza és akkor bizonytalan ideig magint jó. Nem érdekelne a dolog, csak szokszor zenelejátszás közben jön rá, vagy csak épp akkor amikor le van téve az asztalra, és csak arra leszek figyelmes, hogy világít a kijelző, s mikor megnézem: jéééé csak nem a memóriakártyát távolította el?
A másik szintén a mem kártyával kapcsolatban: sokszor üresnek látja, nem lát rajt semmit, iylenkor izzad, küzd hogy megnyissa, beletelik fél perc, és kiírja hogy üres, pedig inkább roskadásiig tele van.
Nem tudom hogy ez most a teló hibája vagy a kártyáé, de bosszantó....
Ha lenne erre valakinek valami ötlete ossza meg velem legyen olyen szíves!
Előre is köszi! Üdv!

(#2838) coyote55 válasza jetimokus (#2837) üzenetére


coyote55
őstag

Nehéz megmondani, melyik a ludas, de én a következőt tenném: kártya ki, és a csatlakozók megtisztítása ( óvatosan! ) nem szöszölő puha ruhával. PC boltokban kapható sűrített levegős palack, azzal kifújatnám a kártya fészkét.
Ha nem segít, akkor szerviz, mert valamelyik érintkező forrasztása nem áll a helyzet magaslatán :(( , és házilag nem javítható!

Memento Mori!

(#2839) jetimokus válasza coyote55 (#2838) üzenetére


jetimokus
tag

Hali!
De ha én bevszem szervizbe, (mert ugye még garanciális), akkor ülnek rajta kb két hétig, és ugyanúgy kapom vissza mint amikor leadtam. Ezt tapasztalatból mondom, mert amikor ilyen volt, és valamit bevittem altalában úgy is kaptam vissza, vagy berheltek rajt valamit, aztán visszaptam kb ugyanúgy, vagy egy hibát megcsináltak, és utána előjött egy másik...

Nem bízom a szervizekben,de ha nincs más megoldás, akkor kénytelen leszek...
Bár képesek és azt mondják, hogy csak X forintért csinálják meg mert én feszegettem benne a kártyát, és attól ment tökre, és lett nem jó, holott ez nem igaz...
Szóval óvakodom a szervizektől...

Azért köszi a választ, különben mindig ki szoktam fújni a mem kártya helyét, ha kikapcsolom, és kiveszem a kártyát...

(#2840) coyote55 válasza jetimokus (#2839) üzenetére


coyote55
őstag

Nagyon rossz tapasztalataid vannak a szervizekről :F
Sajnos, ha tényleg az érintkező forrasztása a beteg, kénytelen leszel hozzájuk fordulni :K

Memento Mori!

(#2841) Cecus


Cecus
csendes tag

Bocs, tudom, hogy ez nem D880 topic, de, talán tudjátok a választ. A napokban hozzájutottam egy ilyen telefonhoz, de csak ma kezdtem vele fotózgatni, és a következő jelenségre lettem figyelmes: napsütéses időben vegyes árnyékos-napos helyen a kijelzőn vibrálást, képszelszíneződést tapasztalok. Ha csak napos, vagy csak árnyékos helyre megyek semmi gond. Fizikai, vagy szoftveres gond lehet?

(#2842) #92415744 válasza Cecus (#2841) üzenetére


#92415744
törölt tag

Ez a D900i-nél is így van, ha vegyesen árnyékos, és erős napos rész is van a képen, akkor az kihat az árnyékos részre is, de ez szinte kivétel nélkül minden telefonnál így van, legalábbis amik eddig nekem voltak. Ez a SE V630i-nél volt a leghorrorabb, ott szinte láthatatlan maradt a képnek az árnyékos része a napos miatt. Úgy látom a D900i-nél meg ilyen érdekes bililila elszineződés alakul ki emiatt...ez a legtöbb telónál így van, gondolom meghatározza a szenzor milyensége.

(#2843) #92415744


#92415744
törölt tag

Nekem meg abban segítsen valaki, mert most vettem a D900i-t, és türelmetlen vagyok... :B
Szóval az akkumulátor kijelzése, az a bizonyos három rublika, az fokozatosan megy le, vagy egy darabig telit mutat, és utána gyorsan leesik? (sok telónál így van ez, pl Alcateleknél, Sharp, stb...) de a Sony E.-nál fokozatosan megy le.
Köszi! :R

(#2844) b_master


b_master
tag

Sziasztok!

A helyzet az, hogy van egy Samsung D900i-m. Az a bajom vele, hogy kikapcsolt állapotban nem ébreszt és ha ugyanebben az állapotban hívnak és ezután bekapcsolom a készüléket, nem jelzi, hogy hívtak-e. Azt szeretném megkérdezni, hogy ez minden D900i-nél így van, vagy csak az enyém ilyen?

Előre is köszönöm válaszotokat! :R

(#2845) b_master válasza #92415744 (#2843) üzenetére


b_master
tag

Bár nem nagyon szoktam nézni, de ha jól tudom, akkor fokozatosan megy le a három rublika. ;)

(#2846) Bibby válasza b_master (#2844) üzenetére


Bibby
addikt

Van olyan készülék amelyik jelzi ha kikapcsolt állapotban hívtak? :Y Kétlem. Viszont a szolgáltatóknál van ilyen szolgáltatás, sms-ben elküldik.

Ελευθερια η θανατος

(#2847) Timocicu válasza Bibby (#2846) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Igen, ezt a szolgáltatóknál kell kérni. De van, hogy ez "jár", alap szolgáltatás része.

b_master: Nekem ébreszt kikapcsolt állapotban is! :K

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#2848) jetimokus válasza coyote55 (#2840) üzenetére


jetimokus
tag

Ez így van. Bár ma történt még valami, ami miatt már biztos, hogy be kell előbb-utóbb vinnem... ma telefonálás közben full aksi mellett minden előzmény nélkül kikapcsolt...

Nem tudom hogy az összes D900i ilyeneket csinál- e,vagy csak én fogtam ki pont nem túl egészséges készüléket...

Másnak is sok a baja vele vagy csak nekem?

(#2849) jetimokus válasza jetimokus (#2848) üzenetére


jetimokus
tag

Azért ahogy elnézem van problémája másnak is bőven ezzel a telefonnal....

[ Szerkesztve ]

(#2850) b_master válasza jetimokus (#2848) üzenetére


b_master
tag

Nekem az a bajom vele, hogy hamar lemerül. Egy nap megnéztem három teljes South Park részt rajta, és teljesen lemerült... :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.