Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9351) taranis válasza Tomacko (#9350) üzenetére


taranis
addikt

Sőt, akinek ez a megfelelő irány ott még befolyás sem kell, amikor gyerek voltam, körülöttem senki sem hallgatott metált, otthon népzenék szóltak, dél-amerikai, görög, ilyesmi. Aztán jöttek a haverok, akik között volt metálos, aztán itt vagyok. Ez vélhetőleg visszafelé is működik, hogy teszemazt kapja az áldást otthon a gyerek, mégis teljesen máshol köt ki. Szóval talán a legjobb leszarni az egészet, és örülni, ha metált hallgat, ha meg nem, akkor azt majd hallgatja máshol, MERT AMÍG AZ ÉN HÁZAMBAN... ugyebár :D

colorizer.net

(#9352) taranis válasza Vikthor (#9341) üzenetére


taranis
addikt

A többieket nem untatnám, direkt neked mutatom, hátha nem ismered: [link] (ez pl. nincs Spotifyon)
'99-es szám, lassútempós, igazából nekem az uccsó 3 perc tetszik, ilyen jófajta emelkedett lebegős, többnyire ezt a hangulatot szoktam keresni.
Ők tudják még ebben a számban: [link]
Ugyanaz megy végig de ha egy óráig menne is elhallgatnám.
Ha van tipped hasonlóra jöhet.

colorizer.net

(#9353) Dilikutya válasza Elemental (#9347) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem szívesen mondok ilyet, de valamit nagyon elrontottál a neveléssel. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9354) dethroner válasza TripleB (#9346) üzenetére


dethroner
veterán

My Dying jól szólt, ahogy az utána következő Nailed To Obscurity is. De utána jött a döbbenet :(((

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#9355) dethroner válasza TripleB (#9346) üzenetére


dethroner
veterán

My Dying jól szólt, ahogy az utána következő Nailed To Obscurity is. De utána jött a döbbenet :((( És igen, Gojira-ra is megvan a jegy, nagyon remélem nem lesz hasonló produktum. Meg a jó időt is várjuk szeretettel :K

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#9356) dethroner válasza taranis (#9352) üzenetére


dethroner
veterán

Kb másfél éve hallottam őket a Dürerben, Nightwish után átrohantunk miattuk. Döbbenetesen atmoszferikus hangulat.

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#9357) TripleB válasza dethroner (#9355) üzenetére


TripleB
senior tag

Tavaly négy WMD koncerten voltam, idén még egyet sem sikerült látnom, pedig az új számok ütősek lehetnek élőben.

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#9358) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Decapitated - Never

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9359) taranis válasza dethroner (#9356) üzenetére


taranis
addikt

Jaja nem rosszak, bár ők inkább a borongósabb, semmint a felemelő vonalat ápolgatják.

colorizer.net

(#9360) Bjørgersson válasza taranis (#9351) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nekem meg senki nem hallgat metált a környezetemben, se család, se áltsulis, se középsulis, se egyetemi barátok, senki. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9361) rgqjx válasza Bjørgersson (#9360) üzenetére


rgqjx
aktív tag

Nálam is ez volt a helyzet. Munkahelyet váltottam, majd egy csapatépítő borozás közben kiderült, hogy akad más műkedvelő is. Azóta 2 koncerten voltam velük, meló közben megy az észosztás, hogy ki mit hallgat stb, most pedig agyalunk, hogy rövidesen jön a Katatonia és lehet látni kéne. :K

Röviden: Keress új állást! ;] (nekem bejött)

(#9362) Rimuru


Rimuru
veterán

Dark Oath - The Tree of Life

Vigyázat, csalok!

(#9363) TripleB válasza rgqjx (#9361) üzenetére


TripleB
senior tag

Mivel foglalkoztok? Van még hely a cégnél ? ;]

Billog - waste of time (doTS remix)

[ Szerkesztve ]

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#9364) laskr99


laskr99
addikt

Én 4-5 éveesen az első mp3-amon hallgattam disturbedet :D. Azóta sok zenekar/műfaj váltás volt. 6-8 évesen Edda és Prodigy majd 10-14 évesen Dubstep és Rock, majd azóta durvul a helyzet. Hollywood Undead->Skillet->Black Veil Brides most: Bullet for My Valentine, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria,Babymetal, Disturbed, Slipknot, Avenged Sevenfold, Pierce The Veil,Rammstein

[ Szerkesztve ]

(#9365) hszilard666


hszilard666
veterán

Stét!
Ez szembejött yt-on, és meghalok annyira brutál, meg kell osztanom veletek. :D
Black Crown Initiate "The Human Lie Manifest"

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#9366) Bjørgersson válasza hszilard666 (#9365) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Maga a zene nem rossz, a mixelés viszont nagyon nem begyere. :N

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9367) Bjørgersson válasza laskr99 (#9364) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jó irányba haladsz, ne állj meg! :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9368) laskr99 válasza hszilard666 (#9365) üzenetére


laskr99
addikt

Nekem ez már nem begyere.

(#9369) laskr99 válasza Bjørgersson (#9367) üzenetére


laskr99
addikt

Felénél az volt,hogy elküldte valamelyik haver erre fúúj túl durva utána 2 hónap múlva az ment :D

(#9370) hszilard666 válasza laskr99 (#9368) üzenetére


hszilard666
veterán

Én is így voltam anno, egy évvel ezelőtt még a behemoth is túl kemény volt füleimenk, ma meg lassan arra alszom el :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#9371) laskr99 válasza hszilard666 (#9370) üzenetére


laskr99
addikt

Nem értik meg az ismerősök ,hogy a metal nyugtató xD

(#9372) Smiley válasza laskr99 (#9364) üzenetére


Smiley
őstag

Nem latom a Children of Bodom elso par albumat a listadban. ;]

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#9373) Bjørgersson válasza Smiley (#9372) üzenetére


Bjørgersson
félisten

[link]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9374) laskr99 válasza Smiley (#9372) üzenetére


laskr99
addikt

Nem ismerem őket.Mindjárt megnézem.

(#9375) Smiley válasza laskr99 (#9374) üzenetére


Smiley
őstag

Akkor ideje potolni.

@svensson: Nagyon jo szamokat csinaltak akkoriban, meg az a hangzas... :Y ott meg gondolom nem kellett megfelelni mindenki izlesenek es ezert lett ilyen jo. Azt sajnalom, hogy nekem kb 10 ev kellett mire megismertem oket.

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#9376) laskr99 válasza Smiley (#9375) üzenetére


laskr99
addikt

Hát igen. Amúgy a Nightwish-t kifelejtettem a listából. Belehallgattam pár számba de vegyesek az érzelmek felé.

[ Szerkesztve ]

(#9377) Bjørgersson válasza Smiley (#9375) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem Alexander távozása nem kellett volna, utána változott meg jobban a stílusuk. Bár nagy valószínűséggel a Spinefarm felvásárlása is közrejátszott, aztán később a UMG jobban beleszólt a dolgokba, mint kellett volna. Vagy Alexi alkoholizmusa. Ki tudja. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9378) Smiley válasza Bjørgersson (#9377) üzenetére


Smiley
őstag

Biztos nagy szerepe volt a Alexander tavozasanak is, de altalaban mint minden jot szerintem ezt is a penz cseszte el. A tulajdonosok/befektetok/kiadok/szervezok minnel szelesebb retegeknek probaljak meg eljutattni a nagyobb haszon miatt es ez mindig kompromisszumos, foleg ha ez egybeesik egy tagcserevel is. Amibe kicsit belelatunk, hogy a valoszinuleg "kis" szamu eredeti taborbol, lett egy joval szelesebb kozonseg, es a spotify-on ahol megjegyzem csak 2005-tol vannak fennt az albumok, havi fel millios meghallgatasi szam szerepel. Ehhez hozzajonnek a lemezeladasok dvd-k turnek meg a tobbi promos cucc, akkor igen ez valoszinuleg egy komolyan nyereseges biznisz, meg ha nekunk annyira mar nem is tetszik.

Kicsit mas, vegre sikerult "kikolcsonoznom" az uj tomoritetlen blu-ray-es Arch Enemy koncertfelvetelt, es az eddigiekhez kepest eg es fold, ez most nagyon profin lett elkeszitve. Alissa tovabbra is lenyugozo.
Spotify-on belehalgattam a live albumba par hete, de annak valami otvar szar minosege volt. De itt a BD-n vegre jol szol. A kovetkezo pesti koncerten meg is fogom venni a lemezt.

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#9379) taranis


taranis
addikt

Nahát a mediaboomnak annyi? Na nem mintha bármit is leszedtem volna onnan valaha is! :D

colorizer.net

(#9380) Bjørgersson válasza taranis (#9379) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ne is mondd, napok óta siratom. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9381) Akelaus válasza taranis (#9379) üzenetére


Akelaus
senior tag

Én is néztem, hogy mi a franc van vele, pedig jó volt az albumborítókat nézegetni ott. :D
(Van már vmi alternatíva, az fb-n érdemes nézni az oldalukat ;) )

(#9382) taranis válasza Akelaus (#9381) üzenetére


taranis
addikt

Természetesen egyből az FB-jükre mentem alternatívákért :P

colorizer.net

(#9383) Dilikutya válasza taranis (#9379) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez az az oldal, ahol csúnyán oroszra fordítva vannak fent megnézhető albumborítók? :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9384) taranis válasza Dilikutya (#9383) üzenetére


taranis
addikt

Ez volt :(

colorizer.net

(#9385) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

@Vikthor a heten jon uj info az uj Shade Empire albumrol!

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9386) TripleB


TripleB
senior tag

Vendetta Inc. - A Sírig
Istant headbang a kocsiban. :D

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#9387) rétisün válasza TripleB (#9386) üzenetére


rétisün
veterán

ha már Vendetta, egy klasszikus, a Brain Damage

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#9388) #78687232


#78687232
törölt tag

(#9389) Dilikutya válasza #78687232 (#9388) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez privát videó volt idáig?

Közben már látom, hogy titokban tartották eddig. :)
Az új Body Count lemossa, pedig nem keveset vártam ezektől az arcoktól. De nem írom le, a lemez még lehet gyilkos. Közben ott a Prophets Of Rage is, szerintem az is erősebb eddig.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9390) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Ez az új Metal Church koncertlemez nem szar. Úgy sajnálom, hogy a büdös életbe nem fognak nálunk játszani, most, hogy Mike Howe visszatért, esély sincs, hogy bevállaljanak olyan bukós magyar bulikat, amiket szégyenszemre a Flotsam And Jetsam kétszer is lenyomott.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9391) #78687232 válasza Dilikutya (#9389) üzenetére


#78687232
törölt tag

Még nem döntöttem el, hogy tetszik-e vagy sem. :D a Body Count szörnyű zenét csinál, a tavalyi Stuck Mojo tetszett ilyen rapmetal stílusból.

(#9392) Tomacko válasza #78687232 (#9388) üzenetére


Tomacko
senior tag

Ez számomra is az alul értékelendő kategória. Elég kliséss, lapos lett, legalábbis ez a szám nálam nagyon. Nem ismerem más munkájukat, de ez alapján semmi késztetést nem is érzek rá. A Body Count ezerszer jobb.

Említette közbe valaki a Stuck Mojo-t (fiatalon nem nagyon szerettem), hogy jobb a BC lemeznél, na akkor azt úgy gondolom meg kéne hallgassam ma :) Délután pótlom.

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#9393) Dilikutya válasza #78687232 (#9391) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hallgasd meg az utolsó két Body Count-ot, még ha a régiek nem is tetszettek!

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9394) Dilikutya válasza Tomacko (#9392) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ennek a Powerflo-nak ez az első száma. Én vártam, mert nem kispályás csapat, Biohazard (Billy Graziadei) és Cypress Hill (Sen Dog) alapemberek, ex-Fear Factory és downset tagok vannak benne. Én valami mocskos 90-es évek eleji Brooklyn-i gettó metált vártam tőlük, mint a korai reppelős Biohazard számok, csak Sen Dog hangján.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9395) #78687232 válasza Dilikutya (#9393) üzenetére


#78687232
törölt tag

Sajnálom, szörnyű. Sima rap alá bekeverték a metalt, nekem nem jön át. Clawfinger szerű vonalat sokkal jobban kedvelem.

(#9396) Dilikutya válasza #78687232 (#9395) üzenetére


Dilikutya
félisten

Akkor tessék, metál: Budapestre jön a POSSESSED! :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9397) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Elder – “The Falling Veil”

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9398) laskr99 válasza Bjørgersson (#9397) üzenetére


laskr99
addikt

Nem tetszik. Keményebbeket szeretem. :))

(#9399) Bjørgersson válasza laskr99 (#9398) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Shade Empire - Slumbering Giant

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9400) laskr99 válasza Bjørgersson (#9399) üzenetére


laskr99
addikt

Na ez jóóó :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.