Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8201) TripleB


TripleB
senior tag

Küldtem a páromnak egy szerelmes számot...
Kicsit meglepődött. :D

A Shooting star klipje elég paranormálisra sikeredett.

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#8203) Milestone2


Milestone2
nagyúr

;] Death Metál-t a magyar Parlamentbe is !!! ;]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8204) taranis válasza Milestone2 (#8203) üzenetére


taranis
addikt

Ettől valamiért egyből bevillant a klasszikus "A-one and a-two and a-chicka booma chick!" [link] Megunhatatlan.

colorizer.net

(#8205) Milestone2 válasza taranis (#8204) üzenetére


Milestone2
nagyúr

No ez jó volt, már tudom Mick Harris kitől tanult dobolni...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8206) Golota válasza cappa72 (#8196) üzenetére


Golota
aktív tag

A Celtic és a Venom megmutatta mi az irány, de a black metal igazi manifesztációja a Bathory. Ezt nem lehet elvitatni. Az első 4 lemez abszolút klasszikus, a későbbi lemezek már inkább viking metál, szerintem minőségben sem érik el azt a pusztító erőt, amit Bathory a Blood Fire Death-tel bezárólag produkált. Ha ez nem klasszikus, nem tudom mi számít annak.

A Voivod lemezek leginkább koncepciólemeznek tekinthetőek, nem csoda, hogy egy az egyben áll össze. Szerintem a Killing technology s a Dimension lemezek a pályafutásuk csúcsa. Nehezen besorolható, alternatív zene ez, én kifejezetten élvezem. Ma már kevésbé divat ez a koncepció-lemez téma, pedig régen dívott, lásd King Diamon Abigail, Holy Moses New Machine, stb. Ha belegondolok, az Inquisition legutóbbi két albuma is tekinthető annak.

(#8207) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Még mindig "Svédországban" járok: Ribspreader (2016) - Suicide Gates - A Bridge To Death

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8208) cappa72 válasza Golota (#8206) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ugh... Celtic Frost. Nem mai nosztalgiazene. Jóóóa' !

Most, hogy az Abigailt említed, meg is hallgatom... jó ötletet adtál. Ma szabadságon vagyok, jelenleg (#8200) Milestone2 megy... majd' szét akar esni a ház (no gyerek, no asszony, csak a zene, a hangfalak, erősítő, meg én ;] ), de aztán belehallgatok a King Diamond-ba is.

Végre most az elmúlt napok linkjeit végigkattintgathatom, végighallgathatom. Felüdülés.

@(#8209) Milestone2
Hellhammer - te jó ég... már csak a nevére emlékszem...
Más: megjött a redmi3s-re a szilikon tokom. Már csak a telefonnak kéne megjönnie...

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#8209) Milestone2 válasza cappa72 (#8208) üzenetére


Milestone2
nagyúr

"...Ugh... Celtic Frost. Nem mai nosztalgiazene. Jóóóa' !...."

Még a Hellhammer felvételeim is megvannak, amiből a CF lett... ;]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8210) Golota válasza Milestone2 (#8209) üzenetére


Golota
aktív tag

Még hoztam Hellhammer, meg CF lemezt Angliából, kb 90-ben. A házigazdáimmal mikor belehallgattunk, azt hitték elromlott a lemezjátszó... :D

(#8211) Milestone2 válasza Golota (#8210) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Úgy-úgy, vájtfüllel és 100%-ban elkötelezett rajongóként kell hallgatni...!!! A lemezen úgy hangzott, hát nekem még valahol demóim is vannak....az az igazi minőség...

Cappa72 Nagyúr: Már keveri kend a fórumokat? ;]

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8212) TripleB válasza snecy20 (#8119) üzenetére


TripleB
senior tag

Nekem a Moby Dick örök kedvenc marad . :)

Viszont régebben az Ossian-t nagyon kedveltem, de az első 4-5 album után már alig hallgattam őket.
Jött a FreshFabrik, Strong Deformity , Superbutt stb imádat aztán. A mostaniak közül a WMD maradt meg, amit érdemesnek tartok élőben is megnézni.

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#8213) #78687232 válasza Ellia (#8113) üzenetére


#78687232
törölt tag

Spotify-ra felkerült az új Amaranthe dal. Igazán gagyi lett :DDD

(#8214) Bjørgersson válasza canniball (#8172) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Exclusive Album Stream: Allegaeon, Proponent for Sentience

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8215) rétisün válasza Bjørgersson (#8214) üzenetére


rétisün
veterán

persze valami tróger már elérhetővé tette....úgy értem, nem túl hivatalosan.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#8216) Bjørgersson válasza rétisün (#8215) üzenetére


Bjørgersson
félisten

YouTube-on is streameltek, nem lehetett nehez letolteni. :(

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8217) canniball válasza Bjørgersson (#8214) üzenetére


canniball
nagyúr

Épp tegnap kerestem rá a korábbi albumaikra és meglepődve láttam, hogy már az új is "elérhető".

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#8218) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Darkthrone - Tundra Leech (Arctic Thunder)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8219) canniball válasza Bjørgersson (#8214) üzenetére


canniball
nagyúr

Ez nagggyon odab@szósra sikeredett! ImI,

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#8220) Golota


Golota
aktív tag

Ha még nem lett volna: október 25.-én Inquisition koncert a Barba Negrában...

(#8221) blasko92


blasko92
őstag

(#8222) leslieke válasza Golota (#8220) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ugyanott Cavalera koncert is lesz!!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8223) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Október 13-án meg Karma To Burn a Dürerben! A CD Pincében is a Wave-ben csak 2000 Ft az elővételes jegy. Kíváncsi leszek rá, 5 éve az első magyarországi koncertjük kegyetlen zseniális volt az A38 tetőteraszon a lemenő Nap fényében. A másik két bulijukon nem voltam, de kizárt, hogy akkor, vagy most felül tudják múlni az elsőt.
Amúgy elég jó bólogatós sivatagi rock muzsika.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8224) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Sin Of God - Loss Leads Into Impiety

Magyar techdeat. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8225) james001


james001
veterán

Üdv metálarcok :)
Kérdezném,hogy tudtok-e ajánlani valami jó magyar metál/rockzenekart? Hazai csapatokból csak a Tankcsapdát,Depressziót meg egyéb régi bandát ismerek (pl. Pokolgépet ugye),meg a punk részről az Alvin és a Mókusokat. Ha tudnátok mondani még jó bandákat gyerünk,úgyis "rockhiányban" vagyok mostanság,bár elkezdtem az összes Black Sabbath-et hallgatni pár napja. :)

Meg ha már itt vagyok,kinn van egy új szám a kedvenc zenekaromtól a Metallicától: Metallica: Moth Into Flame Szerintem odab*szós :C

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#8226) Bjørgersson válasza james001 (#8225) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Dalriada?

Esetleg az elotted linkelt Sin Of God? ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8227) james001 válasza Bjørgersson (#8226) üzenetére


james001
veterán

Hát a hörgős vonal annyira nem jön be :D Amik kissé durvábbak abból is a Havok,Static-X vagy a Slipknot jöhet inkább.
Meg magyarok alatt is úgy értem hogy magyarul énekelnek benne.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#8228) Rimuru válasza james001 (#8225) üzenetére


Rimuru
veterán

Thy Catafalque
Christian Epidemic
Sear Bliss
Ezek azok amik illenek is a topichoz es ismerem oket + nem kicsik (mondhatnek ilyet hogy gyepú de meg youtubeon sincs fent szamuk :DDD).

Vigyázat, csalok!

(#8229) Bjørgersson válasza james001 (#8227) üzenetére


Bjørgersson
félisten

:D Passzolom, magyar bandakban nem vagyok otthon. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8230) TripleB válasza james001 (#8225) üzenetére


TripleB
senior tag

Hali!

Road, Watch My Dying, Orient Fall, Leander Kills, Blind Myself, Shapat Terror, csak hogy egy párat említsek.
Itt találsz párat . :)

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#8231) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

DARK TRANQUILLITY - The Pitiless (OFFICIAL VIDEO)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8232) leslieke válasza james001 (#8225) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ossian! :D :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8233) canniball válasza james001 (#8225) üzenetére


canniball
nagyúr

Vannak magyar nyelvű számaik is, de nekem angolul jobban bejön úgyhogy most egy ilyen következik. :D

Cadaveres - Twenty-Twelve

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#8234) Bjørgersson válasza canniball (#8233) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Huszontizenkettő? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8235) james001


james001
veterán

Köszi srácok csemegézek majd :R

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#8236) #78687232 válasza james001 (#8225) üzenetére


#78687232
törölt tag

Idén hazaiak közül nálam a Tales of Evening és az AWS új lemeze talált be nagyon. Kifejezetten ajánlom őket, spotify-on is fent vannak.

(#8237) Dilikutya válasza james001 (#8225) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én fogok neked angolul és magyarul éneklőket is írni, mert mindkettőben vannak nagyon jók.

Black Metal: Angel Reaper, Bestial Warsex, Nodens, Eternal Holocaust, Tormentor, Veér, Witchcraft

Death Metal: Age Of Agony, Conans First Date, Dead Eternity, Deathstruck, Casketgarden, Depths Of Depravity, Dying Wish, Effrontery, Megazetor, Extreme Deformity, Gutted, Kill With Hate, Limb For A Limb, Monastery, Nadir, Nigromantia, Red And The Dumbasses, Redneck Zömbiez, Sicitur Adastra, ScerrA, Sin Of God, Sin Of Kain, Slytract, Toscrew, Blood Rainbow, Vale Of Tears, Agregator,

Heavy Metal: Brazzil, Decadence, Demonlord, Elysian, Fáraó, Jezabel, Lady Macbeth, Nottingham, Rotor, Stress, Wisdom

Stoner/Doom: Barbears, HAW, Desertplane, Grizzly, Heavyweight, If You See Kaye, Igor, Magma Rise, Neck Sprain, Apey & The Pea, Skulld, Dungaree, Stardrive, Stonedirt, Locust On The Saddle, Mood, Stereochrist, Vostok Room, Volumfeeder, Torn From Earth, Fiktív, Nuke

Thrash Metal: Akela, Arise, Armageddon, Atomic, Barbed Wire, Belfegor, Beyond, Bloody Roots, Diktátor, Exit, Megtorlás, Metallus Maximus, Moby Dick, Misty Fate, Mörbid Carnage, Remorse, The Bedlam, Undertaking

Egyéb: Ad Astra, Angertea, Blind Myself, Dystopia, Corrodal, Dying Minds, FreshFabrik, Isten Háta Mögött, Korog, Omega Diatribe, Over My Dawn, Leander, Recovery, Redrum Sindicate, Room Of The Mad Robots, Salvus, Subscribe, Superbutt, Szeg, Wackor, Chief Rebel Angel

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8238) canniball válasza Bjørgersson (#8234) üzenetére


canniball
nagyúr

Pontosan annyi...vagy lehet 20-12 lett egy meccs eredménye és innen a cím...vagy ki tudja mire gondolt a költő... :D

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#8239) ígyvanferi válasza james001 (#8225) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Mondjuk pont nem magyarul énekelnek, de nem árt ismerni őket, ha nem idegenkedsz a progtól: Haelo.

(#8240) blasko92 válasza james001 (#8227) üzenetére


blasko92
őstag

Holtidő, Hangtapasz. Ezek tcs-depi fele hajlanak. Valamelyiket Csukás Paci nyomta hátulról.
Amúgy ossian, moby dick, ómen, kalapács, road, Rómeó vérzik, p.mobil, akela.
Punkbol Auróra, c.a.f.b., Rózsaszín pitbull, fegyelmező részleg.

(#8241) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Oktober huszonhatodikan Shade Empire!!!8 :Ø

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8242) Vikthor válasza Bjørgersson (#8241) üzenetére


Vikthor
nagyúr

woot? hol, itthon??? azta kú, arra lehet kimegyek.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#8243) Bjørgersson válasza Vikthor (#8242) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem, ennyit irtak Facebookra, szerintem valami bejelentes lesz. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8244) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Szerintem gááááááááz.... https://youtu.be/1iprubvCfdM

akkor már inkább egy magyar gyöngyszem...SinOfGod.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8245) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Akkor már inkább ezeket a vénembereket hallgatom.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8246) TeeBee73


TeeBee73
addikt

Ezek nagyon hülyék. :C

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#8247) rétisün válasza TeeBee73 (#8246) üzenetére


rétisün
veterán

ezek azok.... :))

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#8248) Ellia válasza Bjørgersson (#8231) üzenetére


Ellia
addikt

Pont ma hallgattam őket munkában, olyan nosztalgikus volt főleg mikor felcsendült a Gallery... :)

(#8249) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

SCUORN - Virgilio Mago (OFFICIAL LYRIC VIDEO)
SCUORN - Fra Ciel' e Terr' (OFFICIAL TRACK STREAM)

@Vikthor

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8250) james001 válasza blasko92 (#8240) üzenetére


james001
veterán

Road elég bejövős lett :Y Nem is értem hogy nem hallottam róluk.
Akela is zúzós,bár ők eléggé a "papametált" nyomják,mint egy Pokolgép vagy Ossian. De ez a számuk baromi jó: AKELA - Nagy az Isten állatkertje
Rózsaszín Pitbull meg mekkora poén :D Közben beugrott hogy őket meg ismerem régebbről.
Majd a többire is rákeresek később.

Amúgy új Metallica-ról semmi vélemény?

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.