Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8601) TeeBee73 válasza Krisszer (#8598) üzenetére


TeeBee73
addikt

Akkor ezt ebactam' :DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#8602) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Leo Moracchioli ismét lecsapott. Az áldozat a Cotton Eye Joe a Rednex-től. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8603) Ellia válasza #78687232 (#8600) üzenetére


Ellia
addikt

Ez a második mintha másolná a Within Temptationt csak ezt egyel rosszabbul csinálják :D

(#8604) Krisszer


Krisszer
aktív tag

Harakiri for the Sky - Aokigahara
osztrák kotyvalék (Atmospheric Depressive Post) Black metal.

Totalselfhatred - Total Self Hatred
atmoszferikus/depresszív black metál honnan máshonnan, mint Finnországból

Elderwind - The magic of Nature
Atmoszferikus black metal Oroszországból.

- küldve az Atari Portfoliomról

(#8605) #78687232 válasza Ellia (#8603) üzenetére


#78687232
törölt tag

A régi WT-t? Az utolsó két lemezt nagyon szeretem és ahhoz semmi köze, a régebbiek meg nem jönnek be, így azzal nem tudom összehasonlítani. Linkelés után meghallgattam a teljes anyagot, annyira nem rossz, úgyhogy ajánlom simán. Az első linkes zene meg annak az együttesnek a bemutatkozó anyaga, végigrágtam magam azon is. Bitang jó zene, a magyar Tales of Evening hasonló szvsz.

(#8606) Ellia válasza #78687232 (#8605) üzenetére


Ellia
addikt

Arra gondoltam :) Mondjuk én meg az útóbbi lemezeket nem ismerem... :D

(#8607) #78687232


#78687232
törölt tag

Cadaveres: The Mother Of All Tales
Az első lemezüket hallottam csak, ez nagyon bejön. Következő hammerworld mellé jár, tuti meghallgatom. Idén megtört valami, egyre több magyar együttest csekkolok. :)

(#8608) Dilikutya válasza #78687232 (#8607) üzenetére


Dilikutya
félisten

Korrekt modern metal cucc. Ha nem tudnám, hogy Cadaveres, nem jönnék rá, totál random nemzetközi banda is lehetne. Nekem a Cadaveres De Tortugas mindig is jobban tetszett, de az utóbandák közül is inkább Mangod párti voltam, jobb dalokat írtak. Kár, hogy annak a történetnek vége.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8609) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Szépen csendben kijött 10 év után az új Blood Rainbow album: Upheaval

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8610) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Új Pain of Salvation szám is van, a januárban megjelenő albumról. Még mindig az egyik nagy kedvenc. Remélem, hogy ennél csak jobb számok lesznek a lemezen, mert akkor elég epic lesz.

(#8611) Tomacko válasza Dilikutya (#8608) üzenetére


Tomacko
senior tag

Ha már Cadaveres akkor nálam is De Tortugas :) Aztán mivel lett ami lett, így én is inkább a Mangod Inc. vonalat követtem míg volt :( Ez a Cadaveres dolog se rossz, tetszik is semmi baj vele, de nem annyira fekszik nekem se. Ha meg nosztalgiázok mostanság akkor azt teszem a Bedlam-l mint örök kedvenc magyar thrash underground banda, vagy a Barbed Wire - Immemorial lemezével. Szóval nálam most ez a hazai nosztalgia vonal, pillanatnyilag :) De ez mindig változik :) Csak az örök kedvenc műfaj marad a THRASH :) A nagy világból meg mostanság ami bejött az a flotsam And Jetsam idei anyaga például, de a Testament lemeze is bejött vastagon. :) Overkill néven pedig az a banda nyomul ma is akik örök kedvenceim a műfajban :)

[ Szerkesztve ]

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#8612) Akelaus


Akelaus
senior tag

Ma meghallgattam életem első Rolling Stones albumát, az újat. Már tudom miért nem hallgattam meg eddig egyet sem. :D Nagyon nem az én zeném... ezt viszont ajánlom, ha más még nem tette:
[link]
A hang ismerős lesz a Cannibal Corpse fanoknak. :)

(#8613) Dilikutya válasza Akelaus (#8612) üzenetére


Dilikutya
félisten

Óóóó... ez van, amikor az ember az aktuális évjáratot lesi a torrenten. ;] Az "új" lemezük egy feldolgozáslemez, egy deka saját dal nincs rajta. Akkor már inkább kezdd a GRRR! című válogatással, azon rajta vannak a legjobb dalok, meg két új.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8614) #78687232


#78687232
törölt tag

Új FF jövőre!

(#8615) TeeBee73 válasza #78687232 (#8614) üzenetére


TeeBee73
addikt

Huh, megnyugodtam. Már azt hittem, új Final Fantasy jön... :DDD

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#8616) Tomacko válasza #78687232 (#8614) üzenetére


Tomacko
senior tag

A Fezen Fesztivál playback zenekara...... :( Én avval ott le is tettem róluk, a régieket továbbra is hallgatom,de újabb zenékre nem vagyok vevő tőlük, egyenlőre legalábbis. Így vagyok mostanság a mnegadeth brigáddal is :) Sorra esnek ki a régi kedvencek bandák.

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#8617) #78687232 válasza Tomacko (#8616) üzenetére


#78687232
törölt tag

A Genexus nálam abszolút kedvenc, nincs annál jobb lemezük. Ha jövőre egy hasonlót leraknak, előrendelő leszek simán.

(#8618) Akelaus válasza Dilikutya (#8613) üzenetére


Akelaus
senior tag

Nemmm Nem torrenteltem. :P
Tudtam milyen album lesz. Viszont akkor most meghallgatom az általad ajánlott albumot tőlük. :)

(#8619) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Legfrissebb EP az orosz származású művésztől.

Melankoli - Fallen

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#8620) Dilikutya válasza Akelaus (#8618) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az egy elég átfogó válogatás. Van rajta két új szám (2012-es), meg egy rakás alapsláger, meg jó pár kevésbé alap. Szerintem minden korszakot, lemezt érint valamilyen szinten.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8621) Dilikutya válasza #78687232 (#8617) üzenetére


Dilikutya
félisten

Akkor te nem hallottad a Demanufacture-t szerintem.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8622) #78687232 válasza Dilikutya (#8621) üzenetére


#78687232
törölt tag

De és legalább tíz éve ráuntam. Max. a Replica miatt szoktam elővenni.

(#8623) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Készülőben az új Carach Angren! \o/

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8624) TeeBee73 válasza Bjørgersson (#8623) üzenetére


TeeBee73
addikt

Alpárfeszten meg egyikőtök sem volt. Szégyenjétek magatokat! :D

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#8625) beherit


beherit
tag

Új Ranger, speed metalra fogékonyaknak, ala 85.

amor fati

(#8626) Tomacko válasza beherit (#8625) üzenetére


Tomacko
senior tag

:C

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#8627) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Na ez gitárművészet! Sírtok ti is rajta, ha meghallgatjátok :C :C
[link]

Nagy taps az alkotónak :R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#8628) taranis válasza LyonnaisFan1 (#8627) üzenetére


taranis
addikt

Kurvanagy, főleg hogy nincs rajta autotune :D A csávónak riszpekt, egyrészt hogy felfigyelt rá, meglátta a lehetőséget, másrészt hogy belefektette az energiát és becsületes munkát végzett :D

colorizer.net

(#8629) canniball válasza LyonnaisFan1 (#8627) üzenetére


canniball
nagyúr

Borzalom. :( Mondhattátok volna hogy az egész ugyanolyan, akkor nem szenvedem végig várva hogy mikor fordul valami értékelhetőbe...

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#8630) snecy20 válasza canniball (#8629) üzenetére


snecy20
veterán

Igen, hát nem sok zenészi bravúr volt benne. :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#8631) taranis


taranis
addikt

Jó hát ehhez szeretni kell az eredetit. Nálunk a cégnél a nógrádi vámpír aranyköpései sokáig a napi szójárás részei voltak.

colorizer.net

(#8632) Dilikutya válasza LyonnaisFan1 (#8627) üzenetére


Dilikutya
félisten

Poén, de én pl. nem szeretem a disszonanicát meg a djent-et. Ellenben néha fasza dallamokat hoz benne az Ági. A "néztél már tükörbe, nem tört még össze" meg zseniális. Ki kell rúgni a picsába Jens Kidman-t a Meshuggah-ből. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8633) rétisün válasza beherit (#8625) üzenetére


rétisün
veterán

a hangzás is olyan :DD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#8634) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Meghallgatható a Moby Dick újra felvett Kegyetlen évek című lemeze!

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8635) beherit


beherit
tag

Nocternity, slow black, elég prémium a fülemnek, szépen telt hangzással.

amor fati

(#8636) taranis


taranis
addikt

Lacuna Coil karácsonyi dalocskája gyermekeknek: [link] Szerintem király lett.

colorizer.net

(#8637) Smiley válasza taranis (#8636) üzenetére


Smiley
őstag

Baromi jo lett!!!
Ha mar ennyire karacsonyi hangulat van... Orion's Reign - Deck The Halls [Heavy Metal Version Cover]
mondjuk ez egy kicsit lazabb feldolgozas, de nekem nagyon tetszik. :D

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#8638) Ellia válasza Smiley (#8637) üzenetére


Ellia
addikt

Én nagyon nem vagyok oda az ünnepi, főleg a nyálcsöpögtetős karácsonyi dalokért de ez az egyik kedvencem: Dropkick Murphys - "The Season's Upon Us" (Video) videóval együtt ;]

[ Szerkesztve ]

(#8639) taranis válasza Smiley (#8637) üzenetére


taranis
addikt

Kedves kis buláta, no :) Van Jingle Bells is tőlük.

Ellia: jó a hangulata így videóval :)

colorizer.net

(#8640) Smiley válasza taranis (#8639) üzenetére


Smiley
őstag

Jaja... Minniva. Jol nez ki, es meg enekelni is tud melle :)

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#8641) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Prosectura - Karácsony

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8642) kristof123


kristof123
őstag

Sajnos csak most futottam beléjük:

Earthside – A Dream In Static (Full Album)

(#8643) taranis válasza kristof123 (#8642) üzenetére


taranis
addikt

Ja, ez nagyon jó album, jó énekesekkel.

colorizer.net

(#8644) taranis válasza Smiley (#8640) üzenetére


taranis
addikt

Na, idáig legeltettem a szemem meg a fülem. Beírom a potenciálisan felkeresendő énekesnőkhöz, ha valaha szükség lenne valamilyen projektben rá.

colorizer.net

(#8645) Smiley válasza taranis (#8644) üzenetére


Smiley
őstag

Nehezen talaltam ra. Megerdemelne egy sajat zenekart meg egy jo szovegirot.
Tavaly kitalaltam magamnak egy ilyen uj hulye fetish-t, hogy karacsony utolso napjan, amikor mar vegre mindenki elhuzott a francba meg aludni, es vegre nyugi van, akkor fogok egy uveg piat, egy fulest, es ilyen random dalok alapjan amiket szeretek nekiallok a youtube-on olyan amator feldolgozasokat keresni. Iden asszem folytatom...

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#8646) taranis válasza Smiley (#8645) üzenetére


taranis
addikt

Teljesen jó tervnek tűnik. Egy üveg elég?

colorizer.net

(#8647) Ellia válasza kristof123 (#8642) üzenetére


Ellia
addikt

Elég jók, amióta rájuk találtam le is van mentve spotify-ban az egész album :)

(#8648) TeeBee73 válasza taranis (#8636) üzenetére


TeeBee73
addikt

Like! :D

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#8649) TeeBee73 válasza Smiley (#8640) üzenetére


TeeBee73
addikt

Jaja. A zene is kellemes, a vágás is jó a kliphez. :)
(Meg a csajt is felpóbálnám.) :D

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#8650) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Ezer éve nem hallgattam ezt, ma a CD-s polc pakolásakor került elő ez a lemez:
Akercocke - Words That Go Unspoken

Progresszív black/death, jó kis esti muzsika. Valami nyeremény promo CD, azelőtt sose hallottam róluk.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.