Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9751) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

OUR NEW SINGLE “THE WORLD IS YOURS” IS OUT NOW!
Listen to the new song on Apple Music or buy it on iTunes:
http://smarturl.it/WillToPower/itunes

:(((

Sebaj, megtaláltam. :D

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9752) Bjørgersson válasza Bjørgersson (#9751) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hát, egynek elmegy, de szerintem felesleges volt ilyen hosszúra nyújtaniuk.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9753) #78687232


#78687232
törölt tag

(#9754) Smiley


Smiley
őstag

Stratovarius - Hunting High and Low (Cover by Minniva featuring Mr. Jumbo)

A kiscsaj most nagyon odatette magat, szerintem ez jobb lett mint az eredeti. ;]

[ Szerkesztve ]

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#9755) Bjørgersson válasza Bjørgersson (#9751) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Videoklippel.

ARCH ENEMY - The World Is Yours (OFFICIAL VIDEO)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9756) Smiley válasza Bjørgersson (#9755) üzenetére


Smiley
őstag

Szerintem jo lett, es Alissa tovabbra is gyonyoru! :K

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#9757) laskr99


laskr99
addikt

Nekem valahogy jobban bejön így a metál.

(#9758) Bjørgersson válasza laskr99 (#9757) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hangszínszabályzót nem piszkáljuk, sőt, kikapcsoljuk! :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9759) laskr99 válasza Bjørgersson (#9758) üzenetére


laskr99
addikt

De akkor odavész a basszus és a dob :D 2.0 bluetooth hangszóró.

[ Szerkesztve ]

(#9760) Akelaus


Akelaus
senior tag

Vettem a fáradtságot és meghallgattam az új Cradle albumot. Már vagy 4x. :D
Valószínűleg velem van a baj, mert qrvára bejön. :F

(#9761) Vanir


Vanir
veterán

Penteken meglestem a Taake - Batushka - Rotting Christ triot Maratonon, gondoltam irok nehany sort roluk.

A Taake kezdett, oket nem igazan ismerem, par albumukat porgettem csak, azt se mostanaban. Nem volt rossz, sem hangzasban, sem latvanyban.

A Batushka egy jo 50 percet kesett, annyit szenvedtek a diszletekkel es a hangolassal. Teljesseggel megerte vegigvarni. Az agyamat eldobtam, egyszeruen zsenialis volt. Olyannyira atszellemultunk, hogy az valami elkepeszto, nehany resznel csak alltam foldbe gyokerezett labbal es bamultam, probaltam befogadni azt a kozmikus informaciotomkeleget, amit az arcomba nyomtak. Az egesz olyan volt mint egy kitoszott gonosz vallasi ceremonia. Eletem egyik legjobb koncertje, meg ilyen fesztival szintu hangositassal is.

A Rotting Christ mar evek ota a kedvenceim kozott van, most is nagyot mentek, noha keveselltem egy kicsit a musoridot - gondolom a Batushka rahuzasa miatt megnyirbaltak kicsit az idejuket.

10/10, would go again. :)

(#9762) Ellia


Ellia
addikt

Bloodred Hourglass - Valkyrie Nem rossz, nem rossz, de az a pici plusz hiányzik szerintem.

(#9763) Vikthor válasza Vikthor (#9702) üzenetére


Vikthor
nagyúr

féláron sem érdekes a 2 jegy?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#9764) Rimuru válasza Vikthor (#9763) üzenetére


Rimuru
veterán

Megkerdezem par ismerosom, ha szerencsed van akkor akar egesz [áron alul] aron is. :DDD

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#9765) TeeBee73


TeeBee73
addikt

Itt linkelte valaki Aethterian-tól a The Rain című nótát, vagy másik fórumon akadtam bele? (Mindenesetre bejön).

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#9766) Akelaus


Akelaus
senior tag

Tudtam èn, hogy szar az utolsò Linkin Park album. :P
Az ènekes felkötötte magàt ma reggel.

(#9767) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Chester öngyilkos lett? WTF :F
[link]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#9768) Akelaus válasza LyonnaisFan1 (#9767) üzenetére


Akelaus
senior tag

Van ahol azt írjàk, kam. Netes hoax. Reggelre kiderül.

(#9769) LyonnaisFan1 válasza Akelaus (#9768) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

A Shockmagazin! is lehozta már

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#9770) taranis válasza Akelaus (#9768) üzenetére


taranis
addikt

Ja, a sajtó viszont tele van vele.

colorizer.net

(#9771) Akelaus válasza taranis (#9770) üzenetére


Akelaus
senior tag

Igen tele, de mindenki ugyanonnan vette àt. Az fb. oldalàn a zenekarnak semmi. 2 òràja az ùj klippet tettèk ki. Kicsit fura, hogy meghal az ènekes, erre kiraknak egy klippet. Mindenesetre a magyar oldalak ezzel vannak tele. A Hammer nem tett ki semmit. Gondolom vàrnak, hàtha..

(#9772) taranis válasza Akelaus (#9771) üzenetére


taranis
addikt

Jaja innen vette mindenki. Lehet, hogy valami mediahack. Ha esetleg az, akkor méginkább úgy fogom gondolni, hogy ez a zenekar egy rakás szar. Ha nem az, akkor RIP.

colorizer.net

(#9773) Akelaus válasza taranis (#9772) üzenetére


Akelaus
senior tag

Az utolsò album alapjàn tènyleg az. A règieket meg meg sem hallgattam. Elèg volt amit hallottam ràdióban vagy zenecsatornàkon làttam. Ami èrdekes, hogy külföldön is sorra lehozzàk a hírt a zenekar meg kussol.

[ Szerkesztve ]

(#9774) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A Rolling Stone írásai alapján amerikai idő szerint reggel 9 elött találták meg a holttestét, azaz órákkal ezelött történhetett ez a megdöbbentő esemény. Most ott dél múlt el.
[link]

Sajnos igaznak kell ítélni, kizárt, hogy ez bármiféle átverés legyen.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#9775) snecy20 válasza LyonnaisFan1 (#9774) üzenetére


snecy20
veterán

Ez kemény, mert 2-3 órával ezelőtt a LP hivatalos Facebook-ja rohadtul nem ezzel foglalkozott, hanem az új klip promótálásával. Extra szánalmas.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#9776) taranis válasza LyonnaisFan1 (#9774) üzenetére


taranis
addikt

Azóta Mike Shinoda is kipostolta twitterre, hogy sajnos igaz, és hamarosan jönni fog hivatalos bejelentés is. Úgyhogy RIP...

colorizer.net

(#9777) TeeBee73 válasza taranis (#9776) üzenetére


TeeBee73
addikt

Basztikuli.
Most akartam a Jinjer-től a Bad Water-t linkelni, de telóról macerás.
Mod: Úgy cirka 15 éve hallgattam is őket. Sorra pusztulunk... Henrdix, Burton, Dirtbag, holnap lehet, hogy én... :(

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#9778) canniball válasza TeeBee73 (#9777) üzenetére


canniball
nagyúr

Parancsolj:
Jinjer - Bad Water
Bár szerintem közel sem ez a legjobb számuk...sőt...
Én jobb szeretem a "nyers erőt":
Jinjer - I want it I'll get it
:)

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#9779) Ellia


Ellia
addikt

Korán reggel kb. arra keltem, hogy a google kártyák kiablák, hogy hahó ma új Wintersun album jelenik meg. Spotifyon nincs még, de rendes a google, hogy szól :D (Na meg, hogy figyeli minden lépésem ;] )

(#9780) Akelaus válasza Ellia (#9779) üzenetére


Akelaus
senior tag

Elkésett vele. ;]
Már aznap délután meglehetett hallgatni a teljes albumot amikor a Hammer kitette mint hírt. Azóta meg tele vele a net. :)

(#9781) Ellia válasza Akelaus (#9780) üzenetére


Ellia
addikt

Ehhh na munka közben... :P

(#9782) Akelaus válasza Ellia (#9781) üzenetére


Akelaus
senior tag

Ja ott nem. Bár munkahelye válogatja.
Emlékszem amikor egy temetőben dolgoztam, kicsit furán néztek rám meg egy kollégámra mikor a Holy Moses- World Chaos albumát bömböltettük. :DD

(#9783) Dilikutya válasza Akelaus (#9782) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hát persze, hogy furán néztek rád. Ott funeral doom-ot illik hallgatni. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9784) Akelaus válasza Dilikutya (#9783) üzenetére


Akelaus
senior tag

Tényleg! :DD

Más: meghallgattam az új Wintersun albumot. Nekem még mindig az első a legjobb. Ez simán elment mellettem. A Loneliness c. számot kiemelném azért. Igaz ennek meg olyan Köteles Leander féle íze van. :D Volt hogy azt éreztem sosem lesz vége az adott számnak, közben már a következő szólt.

[ Szerkesztve ]

(#9785) Ellia


Ellia
addikt

Jójó ez a Wintersun, nagyon minőségi minden tekintetben, de valahogy már nincs meg az a varázsa mint anno 2004-ben az első lemeznél nekem. Valószínűleg én változtam sokat :)

(#9786) taranis


taranis
addikt

Fú tényleg, új Wintersun, gyalázatos módon orosz barátainkhoz fordultam érte, mindjárt tolom.

colorizer.net

(#9787) Vanir


Vanir
veterán

Na, akkor Wintersun:
A 2004-es debütáló albumuk vitt be engem a melodeath műfajba. Rongyosra hallgattam, és a mai napig előveszem, pedig már más stílusban mozgolódok. A Time I szvsz zseniális lett, szerintem Jari ott mutatta meg igazán, hogy mennyire lélegzetelállító, kozmikus kompozíciókat tud létrehozni (pedig pl. a régi Ensiferum sem kutya). Ennek ellenére nem fogott meg annyira, mint a S/T.

Az új album még csak egyszer pörgött le, így nem akarok messzemenő következtetésekbe bocsátkozni, de na... azért látszik, hogy nem ezzel fogják megváltani a világot - persze nem is ez volt a céljuk vele.
Amúgy sokkal jobban át tudnék szellemülni vele, ha nem lett volna ekkora szocmédiás hypefest körülötte, a napi szinten posztolgatás, tengernyi előzetes, photoshoot meg minden kutyacsöcs.
Várom a Time II-t. Már csak 17 év és meg is jelenik. ;]

(#9788) taranis válasza taranis (#9786) üzenetére


taranis
addikt

Első hallgatás után nem rossz, de az előzőek jobban megfogtak. Sokat toltam az első albumot, volt benne valóban valami varázslatos, aztán jött a Time I, ami lassan érett be nálam, de hatalmas kedvenccé vált, elég rétegzett cucc, és mindig találtam benne valami újat. Az új albumon viszont vannak olyan részek, amik szerintem elnyújtottak, unalmasak, vagy éppen kevésbé követhetőek, és nem lenne ezzel gond, csak hát az előző munkák és a tényleg brutális hype miatt többre számítottam. Na mindegy, még lehet, hogy sikerül jóra hallgatni.

colorizer.net

(#9789) Nunder válasza Vanir (#9787) üzenetére


Nunder
őstag

Be lett húzva ugyebár a Forest Package, tegnap este jött a levél, csak lerántottam gyorsban és belehallgattam.
Melóban ma egész nap pörög, engem megvettek ismételten. Legjobban az első két nóta jön be, a másik kettő kicsit talán túl borús nekem.

Remasterdek még jobbak, főleg a master file-ok. Otthon a Shure SRH440-en is úgy szól, hogy félelmetes, milyen lehet valami komolyabb cuccon.

Egyet sajnálok, hogy az Isolated-ből kimaradt a Darkness and Frost, nekem az a nyugtatóm. Bármikor meghallom, totálisan lenyugszom tőle, nagyon meghallgattam volna a sávokat, mert van, hogy a nyakamba kapom az Ibanezt aztán játszom nagy párhuzamban :)

De amikor meghallottam a Starchild-ot újragondolva, felsírtam. Kedvenc régi nótám tőlük, úgyhogy nekem nagyon megérte megvenni és várni rá.

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#9790) taranis válasza Nunder (#9789) üzenetére


taranis
addikt

Engem pont a borongós Loneliness (Winter) vett meg kilóra, azt az egy számot lassan tizedjére tolom. Ha a szomszédok nem bánják majd próbálgatom énekelni az instrumentallal :)

colorizer.net

(#9791) TeeBee73 válasza canniball (#9778) üzenetére


TeeBee73
addikt

Köszönöm! :)

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#9792) TeeBee73 válasza canniball (#9778) üzenetére


TeeBee73
addikt

Köszönöm! :)
(Igaz, van egy labradorom, és 2 amerikai Bulldogom, a "Sit, Stay, Roll over" jobban bejön. :D

Mod: ejnye, nem a "szerkesztésre" böktem. Tessék moderálni, nem vagyok hsz. gyűjtő, csak elb@ctam.. :(

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#9793) TeeBee73


TeeBee73
addikt

Miért kezdődik minden ~ötödik Black Metal nóta úgy, hogy az énekes azt hörgi: "Jááááájjj"? Rálépett egy elefánt a lábára? (Igaz, a mi énekesünk is így tolta)... :)

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#9794) Bjørgersson válasza TeeBee73 (#9793) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor talan ot kerdezd. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9795) taranis válasza TeeBee73 (#9793) üzenetére


taranis
addikt

Én anno ezt képzeltem mindig "LEÜÜÜÜL!!!"-nek: [link], majd 0:19-nél már "SÉÉTÁÁL", tehát onnantól már fel szabad állni, de csak onnantól.

colorizer.net

(#9796) TeeBee73 válasza taranis (#9795) üzenetére


TeeBee73
addikt

:D
Sok mindent ki lehet hallani a dalszövegekből...
Egyik kedvencem a "Pleasure of Molestation"-ből az első versszak: "Szomszéd! Van zsír!"... :DDD

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#9797) TeeBee73 válasza TeeBee73 (#9796) üzenetére


TeeBee73
addikt

Most, hogy így felemlegettem a Hypocrisy-t gyorsan meg is hallgattam az Apocalypse-t és a Fire in the Sky-t. :D
Anno, mi is nyomtuk bulikon... :DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#9798) taranis válasza TeeBee73 (#9796) üzenetére


taranis
addikt

Szomszéd, van zsír :)) Megcsináltad a reggelemet :D

[ Szerkesztve ]

colorizer.net

(#9799) TeeBee73 válasza taranis (#9798) üzenetére


TeeBee73
addikt

:)

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#9800) Tomacko


Tomacko
senior tag

Egy régi haj metál banda újra éledt. Kimondottan jónak tűnik a kezdés :) Nem hajmetálos :)
Nitro

[ Szerkesztve ]

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.