Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8251) golya32 válasza Pastika (#8249) üzenetére


golya32
aktív tag

Gratulálok igen király vagy nekem még soha nem volt 5-ös diplomám.. :C

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#8252) zorzy4 válasza pszili8 (#8247) üzenetére


zorzy4
őstag

Tudom láttam az egy bolond, már sokszor írtam.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#8253) Magnum_ válasza Pastika (#8249) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nagyon nagy giga respect, gratulálok, dr. Pastika és nem mellesleg irigykedem :B

I humbly and respectfully decline™

(#8254) Pastika válasza golya32 (#8251) üzenetére


Pastika
tag

A vizsga lett 5, a diploma cum laude lett.
Saint: nyugi meglesz az neked is;)
Köszi mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#8255) zorzy4 válasza Pastika (#8254) üzenetére


zorzy4
őstag

Nekem meg nincs diplomám :N de gratula!

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#8256) pszili8 válasza Pastika (#8254) üzenetére


pszili8
aktív tag

Gratula,király vagy! :D Remélem megünnepled ahogy kell :P
Lehet,hogy lesz pár új telóm: Nokia 350,Motorola V50,V66,Startac,Bosch 718,908 :D

[ Szerkesztve ]

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#8257) selenge válasza pszili8 (#8256) üzenetére


selenge
tag

és ezek áruba is bocsátod? :D mert startacet nagyon régóta hajtok :D

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#8258) pszili8 válasza selenge (#8257) üzenetére


pszili8
aktív tag

Nem tudom még.Ha nem műxik a startac akkor eladom :P

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#8259) golya32 válasza pszili8 (#8258) üzenetére


golya32
aktív tag

nekem v50 kellene, az is eladó lesz?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#8260) KSparrow válasza Pastika (#8249) üzenetére


KSparrow
senior tag

Grat!

nekem megvan az álomszép 8850. meg a nokia 9000. meg egy motorola E1, meg egy sanyo (aeg licensz) meg 6 db Dummy (mind nikoa, köztük egy lila 6510) :P

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#8261) pszili8 válasza golya32 (#8259) üzenetére


pszili8
aktív tag

Egy biztos lesz eladó,csak kérrdés,hogy az amit veszek,vagy az ami van :) Holnap kiderül.

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#8262) pszili8 válasza KSparrow (#8260) üzenetére


pszili8
aktív tag

De csak álomszép vagy műxik is? :DDD Asszem tudom hol vetted te ezeket. :D Az eladó akitől holnap elhozom a felsoroltakat eladott 2db Nokia 9000-est 2k-ért és mondta ,hogy aki megvette írt neki,hogy mindkettő tökéletesen megy :Y

[ Szerkesztve ]

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#8263) KSparrow válasza pszili8 (#8262) üzenetére


KSparrow
senior tag

nemtom, Vaterán vettem, a srác együtt csinálta a retro kiállítást anno a mobilexpon Oldmobillal. Onnan van egy csomó.
álomszép, és hibátlan. (a másik eladó, és azé írom mer érdeklődtél rá)
kell vissza a pénz, mert "véletlen", azaz nem beszámított pénzkiadásként eltapsoltam 10ezret egy 10 erc alatt.. :DDD :DDD :DDD /el se mondom apának, mert kinyír.. :DDD) :B

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#8264) KSparrow válasza KSparrow (#8263) üzenetére


KSparrow
senior tag

gyerekek: következő nagy felfedezés: Motorola e1: az egy dolog, hogy szinte karcmentes, az egy másik, hogy találtam benne egy 128Mb-s microsd-t, de az, hogy egy kis matrica a telefonon azt állítja: "Motorola PCS Engineering sample"-- vagyis hogy ez egy proto, hát lehidalok... :D ennél jobb napot.. :D:D:D
gyönyörű 8850. akku nélküli de tesztelt üzemképes 9000. proto e1. microsd, és 6 dummy, emellett suliban 2 db német 5ös.. :D ennél jobb nem is lehetne... :D:D:D

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#8265) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Pastika: Gratula!

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#8266) selenge válasza pszili8 (#8258) üzenetére


selenge
tag

nem működő startac-el mit csináljak? :U :P olyat vehettem volna a bolhán pecsában...anno volt vagy 8-9db a srácnak, de én villogni akarok vele :DDD egyik kezemben a nemlétező mpx 300 másikban a startac :DD

gratu a diplomához! nekem sajna családi okok miatt nem sikerült befejezni az egyetemet... irigyellek! :U

[ Szerkesztve ]

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#8267) pszili8 válasza selenge (#8266) üzenetére


pszili8
aktív tag

De legalább működtek?Az a baj,hogy aki tudja,hogy műxik az egyből kér érte 10k-t,pedig nem egy fasza konstrukció,állásába meghal mint a 8800.Az az MPX300 durva játék lehet,nem hallottam még róla,de láttam képeket.Gondolom az MPX220 nagytesója.

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#8268) selenge válasza pszili8 (#8267) üzenetére


selenge
tag

hát, igazából nem nagyon hasonlít a 220hoz... inkább a 9500hoz csak win oprendszerrel, teljes billentyűzet, kétfelé nyitható, talán tudásban a q-tek 9000(imate jasjar, mda3)-hez,csak kisebb. tervben van, ha meglesz, akkor teszek fel ph-ra egy kis bemutatót, leírást, tesztet, ha van rá igény, mert nem nagyon van róla anyag.bár nehézkes is, mert ahol olvastam róla, ott a motorola itthoni képviseletét kérdezték hogy volna e egy példány tesztre, ők azt mondták, h van nekik, de működés közben még nem látták :DDD

itt van róla egy kis ismertető[link]

[ Szerkesztve ]

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#8269) pszili8 válasza selenge (#8268) üzenetére


pszili8
aktív tag

Nekem is megtetszett,de nem valószínű,hogy ráakadok egyre. :) Majd pénteken jelentezem az új telókkal,lehet hogy nem csak a felsoroltak lesznek. :D

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#8270) fullextra válasza KSparrow (#8264) üzenetére


fullextra
tag

(#8271) maláj


maláj
őstag

a régi "kocka" alakú nokia töltő és az újabb "téglalap" alakú között was ist the különbség :F :U

(#8272) Magnum_ válasza maláj (#8271) üzenetére


Magnum_
nagyúr

súly?

I humbly and respectfully decline™

(#8273) KSparrow válasza maláj (#8271) üzenetére


KSparrow
senior tag

kb semmi. egyes régebbiek csak az ACP-7E- vel mennek (kocka) , de van ami már az j ACP-12E-vel is(6310i már megy, de az 5110 nem) a 12-es az gyorstöltő. de van még mellé az ACP-8E, is, abból ki lehet venni a kábelt, olyan majdnem, mint a Benefon ESC.

Fullextra: nem, nem ez, ezt Arkades vitte (asszem ez az itteni beceneve, de majdnem, az eladó megegyezik.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#8274) selenge válasza maláj (#8271) üzenetére


selenge
tag

hát, ha ugyanarra gondolunk, nekem anno volt a 6210esemhez lapos téglalap alakú töltőm, ami gyorstöltő volt... :) de nem tudom a mostaniak különböznek e valamiben. meg nokiánál is van 2 féle csatlakozó...

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#8275) maláj válasza Magnum_ (#8272) üzenetére


maláj
őstag

semmi több :F

(#8276) maláj válasza KSparrow (#8273) üzenetére


maláj
őstag

:R
a kocka alakú a 2 db nem működő 3310-eshez van de a melóhelyen ilyennel töltöm a 6600-ámat is ;]

(#8277) ligeti8


ligeti8
csendes tag

Elnézést kérek mindenkitől amiért az elmúlt napokban nem jelentkeztem.
Sikerült megszereznem tesztelés erejéig a t39-eket.
És igazából eléggé elkeseredtem, mert sajnos az arány nem a legjobb
163 telefonból 44 hálóképes 60 nem talál hálót és van 59 ami nem reagál.

Persze megtehettem volna hogy kiszórom őket, de valószínüleg ti sem örültetek volna egy hálót nem találó vagy éppen totál defectes telefonnak ...

Ezzel szemben ha ilyen áron adnám el a "krémet" az üzlet nem lenne rentábilis.
Elég sok mindenbe belevágtam már üzleti téren , de ebben inkább csak bukást látok.

Ha van valakinek valami ötlete ossza meg ,

Elnézést kérek még egyszer. :R

Bizonyos esetekben mindenre igen !

(#8278) zorzy4 válasza ligeti8 (#8277) üzenetére


zorzy4
őstag

Nekem elég 2db hibás is ha matt állapotú 800ft/db-ért

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#8279) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Akkor storno az egész?

Ha nem akkor 1 hálóképes mennyi?

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#8280) GabeCivic válasza ligeti8 (#8277) üzenetére


GabeCivic
csendes tag

Szia!

Szerintem meg így is érdemes foglalkozni a dologgal. Nekem legalább is kell működő t39es;) és érdemes lenne ajánlatokkal bombázni a tulajt. Nekem kéne 2 darab működő meg esetleg egy makulátlan "dummy". De inkább 3 makulátlan működő. Persze nem 800 forint per darab áron. Inkább 3-5ezer per darab áron. Tudsz nekem ebben valahogy segíteni? Köszönöm (illetve sok embert érdekelne olcsón alkatresznek nem halló képes is... A képen volt t66 is, tudsz róla valamit?)

Elnézést ha nem válaszolok vagy nem reagálok, ritkán vagyok aktív.

(#8281) selenge válasza ligeti8 (#8277) üzenetére


selenge
tag

szerintem de ez csak egy tipp, mivel elég skan vagyunk, és az az összeg, amennyiért kijönne darabszámra 1,még a nem működőért is megér 800pénzt a gyűjteménybe, mit szólnátok, ha zsákbamacska szerűen, vagytombola szerűen kerülnének kiosztásra? :DD de ez csak egy ötlet, bocs h így újoncként belepofázom...

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#8282) golya32 válasza ligeti8 (#8277) üzenetére


golya32
aktív tag

Akkor nekem kellene 1db működő és 5db ami nem működik.

Szerintem ez még így is biznisz, csak a ház meg ér 1000ft-t.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#8283) KSparrow válasza selenge (#8281) üzenetére


KSparrow
senior tag

hát az az igazság a jobbakra mindenki ráveti magát. nekem nem kellenek, /persze egy szebb(nem karcmentes) hálóképtelen daab jöhet nekem is, de velem annyira ne számoljon senki.. :D de ha idehullik, nem dobom el. én most boldog vagyok a 8850esemmel, meg a 9000esemmel.
a 8850ben a 3 éven fel nem töltött akku egy napja megy, minden ok. EZ a Nokia minőség!! :K :K

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#8284) GabeCivic


GabeCivic
csendes tag

Nagy a tolongás;) de tényleg össze kellene dobni és hozni a csomagot...

Elnézést ha nem válaszolok vagy nem reagálok, ritkán vagyok aktív.

(#8285) KSparrow


KSparrow
senior tag

na de azért EZ milyen már? :D

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#8286) selenge válasza KSparrow (#8285) üzenetére


selenge
tag

lol :C :Y :DD álj! vagy telefonálok... :))

működő ésszerű árban engem is érdekelne azért
a tombola csak egy felvetés volt a dolog igazságossága, illetve a beruházó megtérülése érdekében...

[ Szerkesztve ]

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#8287) ligeti8


ligeti8
csendes tag

Azért nem akartam randomban nyomni mert az igazságtalan.
Persze lehet árazni.
..

T66 nincs benne
r320s és a 2628 jár még hozzá
és egyébként egyik t39 sem makulátlan de szépek...

Bizonyos esetekben mindenre igen !

(#8288) Lontika


Lontika
csendes tag

Hali!

Nemrég én is beüzemeltem az egyik 7650-esem, és még mai napig jól esik kézbe venni. A másik még tartaléknak pihen a dobozában. Bár egyáltalán nem vagyok Nokia párti, ezt a modellt nagyon eltalálták! :DD

[ Szerkesztve ]

(#8289) selenge válasza ligeti8 (#8287) üzenetére


selenge
tag

mennyi volt összesen a cucc? ki kellene számolni, hogy hány embernek kell, és mennyire jönne ki egy darab.. és mindenki befizet 1k körüli összeget, és random választ készüléket... :D vagy lehet bonyolítani, hogy minden telonak adsz egy számot, és mint a karácsonyi húzás a suliban... :D nah jó befogtam! :W :))

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#8290) Magnum_


Magnum_
nagyúr

nyertem aukción egy full felujitott 8210-et :C

I humbly and respectfully decline™

(#8291) Phülöp válasza Lontika (#8288) üzenetére


Phülöp
addikt

7650 qrva jó tella, én még anno 60e Ft-ot adtam értre a vodának.
SMS írásnál macerás az alsó gombsor, könnyen kibillen az ember kezéből a szecska - kinyitva erősen orrnehéz.
A 4MB-os memória teletöltve fényképekkel szerette lefagyasztani a gépet. Kis híján végleg. :D

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#8292) zorzy4 válasza Phülöp (#8291) üzenetére


zorzy4
őstag

Én nem értem, csomó gyűjtő odavan a 7650ért?! Pedig a legrondább, legsz@rabb nokia ami csak létezik ;] :P :K .

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#8293) zorzy4 válasza Magnum_ (#8290) üzenetére


zorzy4
őstag

És menyiért?

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#8294) Stimpy001


Stimpy001
aktív tag

Nokia 8800 és Moto Aura találkozása
[link]

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#8295) Phülöp válasza zorzy4 (#8292) üzenetére


Phülöp
addikt

lehet, hogy ronda (ez ugye ízlés kérdése), de használhatóság szempontjából odab.sz néhány mai készüléknek - ez persze egy gyűjtőnek nem szempont.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#8296) csoda120 válasza zorzy4 (#8292) üzenetére


csoda120
tag

Ezt el sem olvastam :(((

1. symbianos nokia
1..beépített kamerás nokia
1. sim kártya nem az akksi alatt.
1.egyszerű és gyönyörű kialakítás
1.napsütésben világítás kikapcsolás
1. "gyorsulás érzékelős" kihangosító kikapcsolás
1.szebb képet csinál mint pl az utódja 3650.
stb stb stb.... :P

Facebook: szerelem a négyzeten

(#8297) zorzy4 válasza csoda120 (#8296) üzenetére


zorzy4
őstag

Akkor is egy ormótlan ronda valami. Amikor megjelent néztem, hogy adhattak ilyet. Lett volna rá pénzem de maradtam a 6610nél. Az sem volt tökéletes de úgy nézett ki ahogy egy telefonnak ki kel.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#8298) fullextra


fullextra
tag

Pastikakomám... Ma is eladtam 1 csájníz carbon artét... ;) bezony.
és a srácnak ott volt mellette az eredeti... ;]

(#8299) zorzy4 válasza Phülöp (#8295) üzenetére


zorzy4
őstag

Bár igaz ízlésről nem érdemes vitatkozni. Én 8110est is rondának tartom pl.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#8300) GabeCivic válasza zorzy4 (#8299) üzenetére


GabeCivic
csendes tag

Ha mar itt tartunk, hogy, a 7650 nem szép, akkor a 3650, 5510, 7360 és az összes kagyló Nokia? (kivétel 6650) Vagy az első 3G telefon a szinten 6650?

Elnézést ha nem válaszolok vagy nem reagálok, ritkán vagyok aktív.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.