Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8301) GabeCivic válasza Stimpy001 (#8294) üzenetére


GabeCivic
csendes tag

Wowwww;) nem semmi büntetés... Igazi ízlés és dizàjn ficam...

Elnézést ha nem válaszolok vagy nem reagálok, ritkán vagyok aktív.

(#8302) csoda120 válasza zorzy4 (#8299) üzenetére


csoda120
tag

Ízlések és pofonok! :)

Nekem pont a különleges kialakítású telefonok tetszenek:3650,7650,7710,7600,N-gage,QD,9110,9210,9300,5510 stb...

Facebook: szerelem a négyzeten

(#8303) Lontika


Lontika
csendes tag

Szerintem a 7650 odavág tudásban is, meg külsőben is. Igényes kialakítása van, a csúszkája az enyémnek még 8 és után is megbízhatóan nyílik-záródik. Nem recseg, nem ropog a burkolata, és a színvilága is elfogadható, kicsit üzleties. Tényleg csak a belső memóriája hátrány hogy 4 mb, de ettől eltekintve mindent tud, amit a mai telefonok! Sőt, rengeteg mai készüléket odavág a tudásával! Nem tudom melyik telefont lehet napjainkban távirányítónak használni a symbianos nokiákon, meg a régi p szériás sony ericssonokon kívül.
De amúgy ízlések és pofonok, nekem bejön, ez az én véleményem :DD

(#8304) KSparrow válasza Lontika (#8303) üzenetére


KSparrow
senior tag

milféle távirányító? ez nekem új... valami ilyet hallottam, hogy infrával, de ez komoly? :Y

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#8305) golya32 válasza csoda120 (#8302) üzenetére


golya32
aktív tag

van n75 érdekel?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#8306) golya32 válasza Lontika (#8303) üzenetére


golya32
aktív tag

nem lehet a memót valahogy bővíteni, régebben halottam ilyet, igaz lehet?
Elméletileg az újabbakba már megvolt a helye de én ilyet nem láttam..

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#8307) .bruszli. válasza Lontika (#8303) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

A 7650 volt nálam az utolsó Nokia,amit nem csak hetekig használtam... Szerintem abban az időben a legtutibb volt;csak hát jöttek a P-s SonyEricssonok. ;]

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#8308) Lontika válasza KSparrow (#8304) üzenetére


Lontika
csendes tag

A symbianos telefonokra lehet távirányító programot rakni. Persze ez csak akkor működőképes, ha a telefonban van infraport. Én a Psiloc IrRemote nevű alkalmazást használom:

Lehet vele kezelni tv-t, rádiót, dvd-t, a jó öreg szalagos videót, hifit, stb... Mondhatni hogy ez egy univerzális távirányító a készülékben. Mindent tud amit kell, és rengeteg márkát kezel. 7650 esetében telefon tetején lévő infrát kell a kezelni kívánt eszköz felé tartani, (7650-nél azért vagány mert csak simán úgy használod mintha egy távirányító lenne), és indulhat a varázslat. Nekem 3-4 méter a hatótávolsága, de van amikor kevesebb, eszközönként változó.

(#8309) Lontika válasza golya32 (#8306) üzenetére


Lontika
csendes tag

Sajnos nem lehet. Voltak tévhitek, hogy fog a telefon kezelni memóriakártyát, talán sd-t akartak rakni bele, de mindez csak tévhit. Nem lehet semmiféle módon bőviteni a memóriáját a 7650-nek. Kivétel ezalól a Sony Ericsson P800, mert ugyan kezeli a memóriakártyákat 128 mb-ig (memory stick duo), de lehetett venni a készülékhez egy olyan hátlapot amitől egyrészt vastagabb lett a készülék, másfelől ennek az volt az oka, hogy az új hátlapba is lehetett memóriakártyát rakni, és a telefon kezelte is. Azt nem tudom pontosan hogy max mekkorát lehetett belerakni.

(#8310) csoda120 válasza golya32 (#8305) üzenetére


csoda120
tag

Köszi,de néztem és láttam,hogy angol menüs így nem,na meg jelenleg zsetonom sincs rá :N
A 7650-ekkel mi a helyzet?Kellenek?

Ha ekkora téma lett akkor közzé teszem,hogy van 3db 7650-em eladó ;]
1 tökéletesen működik,nagyon szép állapot,angol menüs
2db alkatrésznek...

#8308) Lontika Erre emlékszek,tényleg nagyon nagy volt anno ez a távirányító program :C A samsung TV-met csak ki/be kapcsolni tudtam vele :D

[ Szerkesztve ]

Facebook: szerelem a négyzeten

(#8311) Lontika


Lontika
csendes tag

(#8310) csoda120 Nekem eddig mindent vitt, az itthoni tv-től a teszkós dvd lejátszókon át, egészen a fősulin található hifikig :D

Amúgy ha valaki tudna segíteni szoftvert frissíteni az egyik 7650-esemen azt megköszönném! Mert még a jó öreg 3.12-es szoft van rajta, és elkellene egy frissítés neki :DD 1 probléma van csupán, a távolság, mivel én Nyír1-en lakom!

[ Szerkesztve ]

(#8312) KSparrow válasza Lontika (#8308) üzenetére


KSparrow
senior tag

köszi! az a baj, fogalmam sincs, hogy varázsoljam át a telefonra.. :D

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#8313) zorzy4 válasza KSparrow (#8312) üzenetére


zorzy4
őstag

Hát hogy hogy. Kábel stb?

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#8314) KSparrow válasza zorzy4 (#8313) üzenetére


KSparrow
senior tag

7650hez nincs kábelem, másik s60sa infrával nincs... mmint ami megy is rendesen.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#8315) Gaborpecs


Gaborpecs
újonc

Pár apróság
[link]

(#8316) GabeCivic


GabeCivic
csendes tag

A netet böngészve, egy Ericsson r380asrol olvastam. Szép és jó készülék, de mire lehetett használni? Persze telefonálás és üzenet küldésen kívül. Volt érintő képernyője, de mire volt ténylegesen használható?

Elnézést ha nem válaszolok vagy nem reagálok, ritkán vagyok aktív.

(#8317) zorzy4


zorzy4
őstag

Nokia bl-5b akku ha kell valakinek?! [link]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#8318) KSparrow


KSparrow
senior tag

Skacok: Állat!!
kaptam üzenetet:
"Helló Mindenki!

AZ Ericsson promóciós laptopokat osztogat, hogy növeljék a márka ismertséget, az eladást. Ha részt akarsz venni a promócióban, 8 embernek kell ezt az üzenetet elküldeni, és egy Ericsson T18 Laptop üti a markod.
Ha 20 embernek küldöd el az emailt, a jutalmad egy Ericsson R320 Laptop lesz.
Üdv,
Németh-Varga Jánosné
Kulturális Minisztérium Oktatási és
Felsőoktatási Tudományos Szakállamtitkárság ÉS
1055-ben. Budapest, Szalay utca 10-14.
Tel.: (36) -1-473-7720
Fax: (36) -1-302-6391
E-mail:judit.nemeth @ okm.gov.hu"

ezt a f*szságot!! :DDD :DDD
de grat annak aki kitalálta, :C :C
jót röhögtem!! :R :R :))

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#8319) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Ksparrow(8318):Én 3x kaptam meg iwiwen, elég jót röhögtem én is.

Megvan az 5110 amit nyertem, sok előlap 3 akksi, és még a PANNON GARANCIAMATRICA is rajta van. Működik, már független.

Viszont van vele egy kis gond, a kijelzőnek hol van képe, hol nincs.

Mi lehet a baja?

Az előző tulaj nagyon gondos volt, tokban tartotta, első mobilja volt.

210 Ftért megérte, vagy nem?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#8320) selenge válasza Earl_Muttley (#8319) üzenetére


selenge
tag

anno én középiskolásként emlékszem milyen keservesen kuporgattam össze rá a pénzt :D
aztán meglepődtem, hogy milyen idióta módszerrel lehet rá zenét tenni :Dde reneteget hallgattam :d és szerettem vele smst is írni :D

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#8321) Gaborpecs


Gaborpecs
újonc

Ilyenem még nem volt :) :)

[link]

(#8322) Earl_Muttley válasza selenge (#8320) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Szia!

Szerintem te az 5510re gondolsz.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#8323) selenge válasza Earl_Muttley (#8322) üzenetére


selenge
tag

őmmm, jah igazad van, ezt benéztem... de ez a sok hülyeszám... :D
tegnap voltam egy számtech üzletben ,ki volt írva a kirakata, hogy laptopok, pda-k,okostelefonok, telefonkülönlegességek... nah gondoom, megkérdezem látot e már élőben motorola mpx 300at, hátha van tapasztalata..a válasz az volt igen, egy gond van vele, drága a fentartása... :Y :(( nézek rá bután.. kérdezem és ez miben nyilvánul meg.. drága belea patron, volt a válasz, nah itt teljesen buta képet vágtam :DDD ekkor sztem neki is gyanús lett, pontosítottuk :D ő a nyomtatóra gondolt :D

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#8324) KSparrow válasza Gaborpecs (#8321) üzenetére


KSparrow
senior tag

finom darab, az enyém nem ilyen szép.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#8325) zorzy4 válasza KSparrow (#8324) üzenetére


zorzy4
őstag

Gaborpecs És persze rögtön dobozos.
Ez az ericsson laptop már szakállas trükk nem szabad bedőlni neki.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#8326) golya32 válasza Gaborpecs (#8321) üzenetére


golya32
aktív tag

Én is akarok egy ilyet, mennyiért lehetne szerezni?
Esetleg N75-t nem érdekel? Az is ritka teló..

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#8327) KSparrow


KSparrow
senior tag

Help!! amióta beállítottam az aktuális idő/dátumot a motorola e1-esen, azért nyafog, mert szerinte lejárt az iTtunes. hiába állítottam visza a dátumot 5 évvel, nem oldotta meg! valamit lehetne tenni érte?

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#8328) Gaborpecs válasza golya32 (#8326) üzenetére


Gaborpecs
újonc

n75 nem retro mit csináljak vele?

(#8329) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

N75öt mennyiért adnád, kép esetleg?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#8330) zorzy4


zorzy4
őstag

Látszik, hogy ez sincs tisztában a régi telefonok értékével, vagy, hogy mi a ritkaság. [link]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#8331) Earl_Muttley válasza zorzy4 (#8330) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Ha ez kuriózum, akkor mondjuk az Eri Hotline, Moto 7200, és rengeteg Nokia micsoda?
Én sima J7est vettem 1000 FTért, töltővel.
És én besírtam, sírva röhögtem.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#8332) zorzy4 válasza Earl_Muttley (#8331) üzenetére


zorzy4
őstag

Ez jó. Szerintem is max a felét éri.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#8333) Baboon


Baboon
senior tag

Sziasztok!

Érdekel valakit egy működő Nokia 3650? Vodafone függő, aksi ok, töltő utángyártott.
Ár megegyezés szerint.
[link]
[link]
Dani

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#8334) golya32 válasza Earl_Muttley (#8329) üzenetére


golya32
aktív tag

http://mobil-telefon.vatera.hu/nokia/nokia_n75_nagyon_ritka_telefon_188918950.html
itt van meg az ára is, esetleg itt oda adom 16e-ért.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#8335) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Minolta: De a Moto 3200 sem volt semmi Teflon01től. :D

golya32: Kösz nem

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#8336) zorzy4 válasza golya32 (#8334) üzenetére


zorzy4
őstag

Most már te is használhatnád a linkelés funkciót. Először én sem úgy csináltam de szóltak a többiek.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#8337) golya32 válasza zorzy4 (#8336) üzenetére


golya32
aktív tag

használnám ha tudnám hogyan kell, adhatnál egy kis okítást..

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#8338) KSparrow válasza golya32 (#8337) üzenetére


KSparrow
senior tag

lent a link gombra katt, és az ablakba amit kidob ctrl+v. ennyi. ha szöveget akarsz, hogy Link-ként menjen, akkor kijelölöd a szöveget, és úgy katt a gombra.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#8339) golya32


golya32
aktív tag

Akkor ez így lesz:

[link]

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#8340) pszili8


pszili8
aktív tag

Megvan a telópack amit a héten mondtam,sikerült elhozni: Bosch 738,Motorola V50,V66,MPX200,Startac 85?,130,Sony J5.Nem nagy cucc,de én örülök nekik :DD Majd teszek fel képet később..

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#8341) selenge válasza pszili8 (#8340) üzenetére


selenge
tag

ahh, a jó öreg mpx 200... kedvencem volt nagyon sokáig!
lassan meglesz a trió :D

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#8342) pszili8 válasza selenge (#8341) üzenetére


pszili8
aktív tag

Az a baj,hogy sztem nem jó :( Gyönyörű állapotú egyébként,bekapcsol eljut addig a képernyőig,hogy microsoft smartphone 2002 utána kikapcs,lehet hogy szar az akksi.
Mindenkinek:Fórumtali mikor lesz?Minoltával nemrég a 18.át emlegettük...

[ Szerkesztve ]

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#8343) zorzy4 válasza pszili8 (#8342) üzenetére


zorzy4
őstag

Nem inkább 19?

[ Szerkesztve ]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#8344) selenge válasza pszili8 (#8342) üzenetére


selenge
tag

hmm, kár érte, ha esetlegh megválnál tőle, van egy gyűjtő haverom aki szeretne... kiv leszek mit szól a 300ashoz ;] 6év várakozás és a kezemben lesz hétfőn :D

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#8345) selenge válasza pszili8 (#8342) üzenetére


selenge
tag

töltőre dugva is próbáltad bekapcsolni? :D

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#8346) KSparrow válasza zorzy4 (#8343) üzenetére


KSparrow
senior tag

hát az elég necces nekem, mert előtte való nap dolgozom, de sztem nekem jó. mmint a 19 vasárnap... :K

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#8347) pszili8 válasza zorzy4 (#8343) üzenetére


pszili8
aktív tag

De 19.-e tényleg!
KSparrow előtte én is dolgozom szval,ne aggódj. :DDD
Selenge: lehet sztem hogy szoftveres,elviszem sztem sarki gsmbe,mert ez jó lenne ha működne.Nem biztos ,hogy eladom mert tényleg szép. :D
Ja és keresek Motorola Startac 85 ill. Startac 130 kijelzőt.(nincs lehetetlen :) )

[ Szerkesztve ]

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#8348) Magnum_


Magnum_
nagyúr

a 19.-i talira megint nem fogok sok telefont vinni :B

I humbly and respectfully decline™

(#8349) pszili8 válasza Magnum_ (#8348) üzenetére


pszili8
aktív tag

Nem kötelező sokat hozni :D Én viszek egy párat az újakat biztos.A V50-em elnyerte végső formáját kapott szép matricákat,új hátlap új középkeret.

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#8350) GabeCivic


GabeCivic
csendes tag

Jól hangzik a fórum tali!!! Dec 16-22 közt Budapesten leszek! Hol és mikor?

Sony J7/j70; mi a reális értéke? Azért szerintem nem 1000 forint...

Elnézést ha nem válaszolok vagy nem reagálok, ritkán vagyok aktív.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.