Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25416) stufen2 válasza MurdR (#25414) üzenetére


stufen2
tag

Jó ha egyáltalán szét tudod szedni sérülés mentesen, annyira silány minőségű a gyári burokhoz képest, úgy hogy én nem foglalkoznék vele, nem sziloplaszttal ragasztották össze hanem műanyag ragasztóval a kínai dummykat és ez is az, én egyszer egy ronda 7650-ből raktam át egy szép 7650-be a súlyokat, mert abban nem voltak, az kínai volt de szét lehetett szedni, de a 6810 és a 6800 is a gyengébb, gagyibb minőségű dummyk közé tartoznak. Arról nem beszélve, hogy a belső szerkezetük a kínaiaknak nem olyan, mint az eredeti telefonoké, amelyikben van súly ott pl a középkeret az előlaptól, vagy a hátlaptól ilyen kis távtartó oszlopokkal van kiékelve, gondolom, hogy ne hajoljon meg a műanyag, mert nagyon vékony, ahol meg nincs súly ott meg olyan, mint egy lufi belül nincs semmi. De a lényeg, hogy a kínaiak mintha pillanat ragasztóval lennének összerakva, megbontani se lehet némelyiket, meg "puha" nagyon a műanyag is amiből csinálták őket, ha netán alá is tudsz nyúlni egyből felsorjásodik a széle.

[ Szerkesztve ]

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.