Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25101) ferret77 válasza MurdR (#25097) üzenetére


ferret77
tag

Én egy doboznyi mindenféle nokia aksival szoktam menni a piacra :D

(#25102) bunkomen


bunkomen
tag

Nokia 7110-et nehéz szétszedni? Most jöttem rá, hogy nem működik a gombnyomásra flipp letolás. Lehet csak egy tisztítás kéne neki vagy csak elmozdult valami.

Üdv

(#25103) stufen2 válasza bunkomen (#25102) üzenetére


stufen2
tag

nem nehéz, lehet kiakadt csak

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#25104) stufen2


stufen2
tag

Ritka különleges dummy :D Egyszerűen kell! :D

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#25105) zorzy4 válasza stufen2 (#25104) üzenetére


zorzy4
őstag

Ne habozz! :DDD

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#25106) stufen2 válasza zorzy4 (#25105) üzenetére


stufen2
tag

áááá nem bontatlan bliszteres :DD

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#25107) LaciGSM


LaciGSM
aktív tag

Bocsi srácok a linkelésért: [link]

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#25108) zorzy4 válasza LaciGSM (#25107) üzenetére


zorzy4
őstag

Ha nem soroksáron lenne, és munkát keresnék, na meg ez az önéletrajzosdi, már kapásból elveszi a kedven.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#25109) LaciGSM válasza zorzy4 (#25108) üzenetére


LaciGSM
aktív tag

Jelenleg Soroksár:D Önéletrajz meg mindenhová kell már:D

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#25110) zorzy4 válasza LaciGSM (#25109) üzenetére


zorzy4
őstag

Jó szerencsére nem kell munkát keresnem. De az én időmben (36éves vagyok) ez úgy ment, hogy besétáltam az ajtón, leültünk beszélgetni a főnökkel, és ha szimpatikusak voltunk egymásnak, másnap kezdőzhetett a próbaidő. Ma egy elég gusztustalan világot élünk. Legyen értségi, diploma, nyelvvizsga, és 20 évesen 10 szakmai tapasztalat. És akkor talán a sok jelentkező közül, téged választanak ki.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#25111) LaciGSM válasza zorzy4 (#25110) üzenetére


LaciGSM
aktív tag

Ez sajna így van! egy takarítónőt is középfokú végzettséget meg közép angolt kérnek:D. Nem is tudom mire jó nálunk ez a papír mizéria! Külföldön sem így működik!Dehát nálunk sok minden működik rosszul!

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#25112) stufen2 válasza LaciGSM (#25111) üzenetére


stufen2
tag

van szobalányi=takarítónői képzés amúgy

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#25113) LaciGSM válasza stufen2 (#25112) üzenetére


LaciGSM
aktív tag

Az oké hogy van ilyen, de könyörgöm, nézzél szét bevásárló központokban, nagy áruházakban, nézd meg a takarítókat! az egész műszaknak nincs 1 papírja sem, akkor mi a francnak egy hirdetésbe minden szart kérni...

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#25114) zorzy4


zorzy4
őstag

Na kanyarodjunk félig meddig vissza témához, bár még mindig off. Ilyenem lessz. [link] A gsm modul nélküli.

[ Szerkesztve ]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#25115) sz.balazs.95 válasza stufen2 (#25104) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

nee... :))

minolta5: Elég pofásan néz ki, és ha nem valami vacak MTK-s vagy hasonló proci van benne, akkor nem csak kívülről jó. (bár erős a gyanúm, hogy az van benne.)

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#25116) bunkomen válasza sz.balazs.95 (#25115) üzenetére


bunkomen
tag

MTK6589 procis telefonom van és semmi baj nincs vele :)

Üdv

(#25117) novinyul válasza sz.balazs.95 (#25115) üzenetére


novinyul
veterán

Mi is a baj az MTK procikkal? :F Pláne a 6589-s széria már nagyon jó.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#25118) zorzy4 válasza sz.balazs.95 (#25115) üzenetére


zorzy4
őstag

Jó ez nem mobiltelefon. De mobilban is csak mtksat vennék. Miért is vacakok? Csak azok tudják az automata ki be kapcsolást.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#25119) sz.balazs.95 válasza zorzy4 (#25118) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

mert nem olyan jó a teljesítményük, mint mondjuk a Qualcommnak vagy az NVidiának, és szerintem kevésbé is megbízhatóak.

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#25120) zorzy4 válasza sz.balazs.95 (#25119) üzenetére


zorzy4
őstag

Teljesítmény, bőven elég ha nem tesztprogramokat akarsz futtatni, és a megbízhatósággal sincs gond. És mondom alap dolgokat ne tud a többi, addig mit érdekel , pár mhz. Egyszerűen csak sznob hozzáállás, hogy nem jók. Minthogy minden marha samsungot akar pedig az egyik legmegbízhatatlanabb márka.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#25121) sz.balazs.95 válasza zorzy4 (#25120) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

nem a teszprogramokra gondoltam, hanem a laggoló felületekre.

a samsung meg olyan, hogy aki egy kicsit is ért hozzá, az szerintem messziről kerüli.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#25122) LaciGSM válasza sz.balazs.95 (#25121) üzenetére


LaciGSM
aktív tag

Nálam elég sok Samsung megfordult már mobilban is, meg másban is! Konkrétan otthon mindenem Samsung!
Soha, semmilyen hibám nem volt még semmivel!
Telefonok közt sem, pedig elég sok volt! biztos van köztük hibás, mint minden más márkánál, de azért még nem kell elítélni!

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#25123) novinyul válasza sz.balazs.95 (#25119) üzenetére


novinyul
veterán

A 4 magos 6589 pariban van a 2 magos MSM8960T-l (Pl. Sony SP) Megbízhatóságra pedig egy szinten vannak,jó az energia felhasználásuk,nem hajlamosak a melegedésre.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#25124) MurdR


MurdR
veterán

Van valaki aki rendelkezik omnia akkuval? Ki kéne próbálnom egyet amit szereztem, és ha jó akkor meg is venném...

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#25125) zorzy4 válasza MurdR (#25124) üzenetére


zorzy4
őstag

Omnia akku talán van megnézem, egyszer vettem valamit csak úgy.

[ Szerkesztve ]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#25126) bunkomen


bunkomen
tag

Mai vásárlásom:)

[ Szerkesztve ]

Üdv

(#25127) orion1025


orion1025
őstag

Nokia E70-n mit lehet kezdeni a memória megtelt című műsorral böngészés közben?Opera Mobile alatt csinálja, meg MobiTubia összes verziójából szó nélkül kilép videó elindításkor.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#25128) ferret77 válasza orion1025 (#25127) üzenetére


ferret77
tag

Tegyél fel egy taskman progit és zárd be a futó alkalmazásokat. Bármelyik jobb, mint a gyári. Persze nem biztos, hogy megoldja, mert az opera mobile zabálja a ramot. Használj inkább opera minit.

(#25129) orion1025 válasza ferret77 (#25128) üzenetére


orion1025
őstag

Idő közben leszedtem a Mini 7.1-s verzióját, eddig jónak tűnik. :R

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#25130) ferret77


ferret77
tag

Még mindig keresek 6210 külső bekapcs gombot. :) Lehet, hogy én is faragok parafadugóból, mint a múltkori hirdetésben. :D

(#25131) orion1025 válasza ferret77 (#25130) üzenetére


orion1025
őstag

Itt esetleg? [link]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#25132) ferret77 válasza orion1025 (#25131) üzenetére


ferret77
tag

Köszi. Van, meg is lepődtem. Ára is van, 500ft :Y

(#25133) zorzy4 válasza zorzy4 (#25125) üzenetére


zorzy4
őstag

Nem sanu akku sajnos.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#25134) quailstorm válasza orion1025 (#25127) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nincs benne FPU, meg elég RAM. Nem bírja az asztalit. A leggyengébb ami viszi az OMAP2420 128MB-os modellek (E90, N82, N95-2).
Egyébként noszignó hack és jbaktaskman.

(#25135) MurdR


MurdR
veterán

Közérdekű közlemény

Tisztelt Fórumtársaim!

Lenne egy ötletem, ami véleményem szerint működőképes, kivitelezhető, és igencsak praktikus.
Sokszor látom, hogy XY ,,ezt'' vagy ,,azt'' keres, és néha jön rá válasz, néha nem, én is sokszor voltam úgy, hogy valami épp nagyon kellett, és külső segítséget kértem a beszerzéshez. Nevet nem említek még véletlenül sem (minolta5 ;]), de volt olyan fórumtárs, aki tudta, hogy szeretem a WCDMA-s Nokiákat, és amikor ilyen a keze ügyébe került, akkor felhívott, hogy szükségem van-e rá. Én meg örültem mint majom a farkának természetesen.
Azt ötlöttem ki, hogy mindenki összeírhatná magának, hogy milye van, illetve mire van szüksége, és én ezt egy blogban folyamatosan frissítem.
Tulajdonképpen egy retro telefonos ''adatbázist'' hoznék létre, ahol nem csak azt lehetne megadni, hogy mid van és mi kell, hanem hogy mihez értesz, hol laksz (biznisz szempontjából), és milyen telefonokat gyűjtesz. Első elgondolásra valahogy így nézne ki a dolog:
Nagy szerkesztgetést ne várjatok most mert telefonról írok, és nem gépről vagyok

-----------------------------------------------------------------------
Felhasználó: Bugyibuci937562
Lakhely: Nyizsnyijnovgorod
Amiket gyűjt: Piros samsungok (jelenleg 15db van.)
Amihez ért: DCT4 tuning
Felszereltség: Flash kábel DCT4 és BB5 telókhoz.
Felesleg: 3210 panel, 3310 kijelző, Samsung S100.
Kell neki: 3210 billentyűzet, Sony J6, nokia 6310 bekapcs gomb.
----------------------------------------------------------------------
Később pedig mindenki csinálhatna egy blogbejegyzést, amiben benne van egy két fénykép a gyűjteményéről, majd a blogbejegyzésének linkjét a neve mellé tenném, hogy mindenki láthassa a büszkeségeit. :)

Szerintem az ötlet megvalósítható, és akkor mint mondtam, ahogy időm engedi én folyamatosan frissítgetném eme blogbejegyzésemet. Várom mindenkitől a pozitív, vagy negatív kritikákat. Ha valaki pedig nem szeretné hogy bárki is pü-ben zaklassa, azt pedig a blogbejegyzésben feltüntetem.

ennek a posztnak a címét elküldöm az általam ismert akrív fórumtagoknak is, hogy tutira mindenki megkapja, ha esetleg pár napig nem jön, és nek olvassa végigva fórum új hsz-eit.

MurdR

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#25136) stufen2 válasza MurdR (#25135) üzenetére


stufen2
tag

nem rossz ötlet, ha frappáns egyszerű megoldást lehet rá csinálni jó lesz

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#25137) MurdR válasza stufen2 (#25136) üzenetére


MurdR
veterán

Egy blogban le lehetne vezetni mindent, és lehet hogy a bejegyzés több oldalas lenne, de azt nem kell minden nap olvasni. Néha átfutja az ember, és akkor tudja, ki hányadán áll. És ha XY lát egy olyan cuccot valahol ami Z-nek kell, akkor azt jelzibaz illetőnek. Utána Y is biztos lehet benne, hogy XY is ugyan így fog tenni alkalomadtán. :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#25138) quailstorm válasza MurdR (#25135) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nem rossz. A "leves"-ből legalább más tudna alkatrészt használni.
Valószínűleg regelnék. Extra cuccom meg csak a DCT-4 kábel van egyelőre. De most többet nem tudok tenni érte, elfoglalt vagyok...

(#25139) MurdR válasza quailstorm (#25138) üzenetére


MurdR
veterán

Semmi féle reg nem kell, csak privátban elküldeni egy sablon alapján kitöltött üzenetet, nagyon max 2 perc szerintem, és akkor minden benne van.
Én sem most az elkövetkező 3 napban csinálnám meg, ahoz azért idő kell, hogy neki tudjak állni... :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#25140) sz.balazs.95 válasza MurdR (#25135) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Ez egy remek ötlet! :R

Most mobilról vagyok, de ha hazaérek (és el nem felejtem) elküldöm pü-ben az én listámat.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#25141) bunkomen válasza MurdR (#25135) üzenetére


bunkomen
tag

jó ötlet :) én is gondolkodtam már valami hasonlóban

Üdv

(#25142) MurdR válasza sz.balazs.95 (#25140) üzenetére


MurdR
veterán

Még nem kell pü. Először kitalálom a sablont, hogy mi legyen, mert úgy egyszerűbb több emberét beszúrogatni a blogba, nem kell átrendezgetni.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#25143) Earl_Muttley válasza MurdR (#25135) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Szerintem jo az otlet :) En legalabb is benne vagyok.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#25144) MurdR válasza Earl_Muttley (#25143) üzenetére


MurdR
veterán

Neked nincs más választásod.... ;]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#25145) Lasy válasza MurdR (#25135) üzenetére


Lasy
veterán

google tabkazat.
ennek nyilvanossa tetele
hozzaadva azon felhasznalok sajat reszere szerkesztesi jog.

+36702778032

(#25146) bunkomen válasza Lasy (#25145) üzenetére


bunkomen
tag

ez jó ötlet. keresési opció is elférne. mondjuk a ctrl+f is megteszi

Üdv

(#25147) zorzy4 válasza MurdR (#25135) üzenetére


zorzy4
őstag

Jó ötlet, és feljössz hozzám, és listázod azt a hat ládányi alkatrést, kábelt, töltőt, és pikk-pakk meg vagyunk.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#25148) MurdR válasza zorzy4 (#25147) üzenetére


MurdR
veterán

Nem kell mindent cikkszámonként bevinni, basszus, ne negatívkodj már :U ha te csak azt akarod kiírni hogy mi kell (pl mint ahogy kellett az n400) akkor azt írd ki. :U
Nokia 3310 et senki sem fog kiírni hogy van neki hozzá kijelző, mert aki gyűjtöget annak tuti akad. De ha Te elolvasod a blogot, látod hogy ennek ez vagy az kell akkor írsz neki. De nem kötelező ebben szerepelni, nem fogok senkinek sem könyörögni. De pl nem árt ha valakinek ki van írva hogy van 6250es alaplapja.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#25149) MurdR válasza Lasy (#25145) üzenetére


MurdR
veterán

Nem, gondolkodtam, nem jó. Egy blog szerintem egyszerűbb lenne. A szerkesztés miatt is. Mert ha valaki vesz n400at akkor előbb ír nekem hogy megvan, minthogy levegye onnan.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#25150) Lasy válasza MurdR (#25149) üzenetére


Lasy
veterán

Miért lenne egyszerűbb?
Mint látod a magyarított progikhoz is simán működik, semmi gond nincsen vele.

Mert ha valaki vesz n400at akkor előbb ír nekem hogy megvan, minthogy levegye onnan.
Miért is zavarjalak hajnali 3kor, mikor én is ki tudom törölni?

[ Szerkesztve ]

+36702778032

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.