Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25151) MurdR válasza Lasy (#25150) üzenetére


MurdR
veterán

Mert nem fogja. :D

Csak a magyarított progiknál kicsit más a helyzet, azt nagyon már nem kell változtatni, mert amit magyarítottak az már magyar is marad.

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#25152) stufen2


stufen2
tag

Le nem maradjatok róla! :D

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#25153) stufen2


stufen2
tag

Vadászom egy független 6300-ra, mit ér manapság?

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#25154) Lasy válasza MurdR (#25151) üzenetére


Lasy
veterán

ez nem így van. a frissítések ugyan úgy nem lesznek lefordítva. :(
de ugyan úgy lehet szerkeszteni. csak mindenki látja.
De végülis a te időd megy vele. csak tessék. foglalkozni a 2000 emberrel. :)))

+36702778032

(#25155) MurdR válasza Lasy (#25154) üzenetére


MurdR
veterán

2000? A fórumon itt van vagy 30 aktív tag :))

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#25156) bunkomen válasza stufen2 (#25153) üzenetére


bunkomen
tag

5-10 ezer

Üdv

(#25157) bunkomen


bunkomen
tag

Nokia 6630-nál mi lehet a probléma, ha fehér kijelző fogad? Bekapcsol, hallani a hangokból. Illetve a kijelző is tesztelve lett másik készülékben, szóval nem azzal van a gond.

Üdv

(#25158) KSparrow válasza bunkomen (#25157) üzenetére


KSparrow
senior tag

kijelzővezérlő IC. csere (forrasztós) vagy panelcsere. de lehet egy SW megoldja, ki kell próbálni. nekem E60 csnálja ugyanezt. Proto, b2 panel... roncs házban, de a kijelző jó.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#25159) bunkomen válasza KSparrow (#25158) üzenetére


bunkomen
tag

miután leírtam, gondoltam a SW-re. de gondolom nem azzal lesz a gond, mindenesetre holnap meglesem hátha SW

Üdv

(#25160) Lasy válasza MurdR (#25155) üzenetére


Lasy
veterán

de lesz több is. :)

Egy T28-as karácsonyig ha befutna valakinek az jó lenne. :R
Csak működő érdekel, és lehetőleg szé legyen.

+36702778032

(#25161) KSparrow


KSparrow
senior tag

Na a mai szerzemény: egy Benefon Q, kis takarítás, élesztgetés, és a kölcsönakkuval már megy. Már csak a sajátját kell feléleszteni, és királyság van! :)

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#25162) zorzy4 válasza KSparrow (#25161) üzenetére


zorzy4
őstag

na akkor működik ?

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#25163) KSparrow válasza zorzy4 (#25162) üzenetére


KSparrow
senior tag

igen :) Csak az akku rossz.. töltőn van, és folyton visít, hogy merül...

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#25164) zorzy4 válasza KSparrow (#25163) üzenetére


zorzy4
őstag

Na én meg leteszteltem a siemens sl10et amit cseréltünk cuccokra. Nem működik de polcra így is jó lesz. Olyan ritka, hogy ebayon sem láttam. Ezt nem tudtam.

[ Szerkesztve ]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#25165) zorzy4


zorzy4
őstag

Könyörgöm, még ha igaz akkor is csak max 20-25000ft [link]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#25166) bunkomen válasza zorzy4 (#25165) üzenetére


bunkomen
tag

a linked nem jó, de rákerestem: [link] 189.000FT ilyen árral is csak egy GSM bolt próbálkozhat :DD

Üdv

(#25167) ferret77 válasza zorzy4 (#25165) üzenetére


ferret77
tag

Az szép :Y
Kicsit trükközni kellett a linkkel, hogy meg lehessen nézni, de itt van [link]

(#25168) sz.balazs.95 válasza bunkomen (#25166) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

wtf???

amúgy ja, gsm. xxlgsm1 az eladó

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#25169) bunkomen


bunkomen
tag

Mivel új vagyok itt, nem nagyon vagyok képbe, hogy kinek mi van a tarsolyában. Esetleg tudnátok betenni képeket a gyűjteményekről? Ezzel is pörgetve kicsit a topicot :)

Üdv

(#25170) KSparrow válasza bunkomen (#25169) üzenetére


KSparrow
senior tag

a topicot mel kell pörgetni, így is jobban megy, mint szokott (kopp.kopp, hogy lekopogjam) :D

Én mindent gyűjtök, ami Nokia, meg mostanában azt is, ami nem... De csak mert elfogyott a Nokia.. Van 240 típus, darabra vagy 300.. képre ne számíts, 8 polcot foglalnak el, ez vagy 20 kép lenne, hogy minden látható legyen.

[ Szerkesztve ]

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#25171) ferret77 válasza KSparrow (#25170) üzenetére


ferret77
tag

Csinálj róla videót, mint én. Bár az egy egész estés mozi lenne. :D

(#25172) MurdR válasza bunkomen (#25169) üzenetére


MurdR
veterán

Ezért lesz belőle egy blog ;]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#25173) bunkomen válasza MurdR (#25172) üzenetére


bunkomen
tag

Jó jó, de az csak lesz :D én pedig unatkoztam és gondoltam feldobom mára a témát

Üdv

(#25174) MurdR válasza bunkomen (#25173) üzenetére


MurdR
veterán

Olvasgass vissza, sokan linkelgettük már ;]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#25175) bunkomen válasza MurdR (#25174) üzenetére


bunkomen
tag

Igen, most azon vagyok. Csak visszafele nem valami jó:D Most a tavalyi posztokat átfutom úgy ahogy, aztán szerintem az ideieket végiglesem.

KSparrow: szép kis gyűjtemény lehet:) abból a 240 típusból körülbelül hány darab működik?

Üdv

(#25176) KSparrow válasza bunkomen (#25175) üzenetére


KSparrow
senior tag

kb 10 van, ami nem. a többi mind.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#25177) bunkomen válasza KSparrow (#25176) üzenetére


bunkomen
tag

:R

Üdv

(#25178) novinyul válasza KSparrow (#25176) üzenetére


novinyul
veterán

Azt jövőre lehet megint talicskázni a kiállításra mindet :D

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#25179) bumbalaci55


bumbalaci55
tag

Sziasztok! Jó ötlesz lesz a blog, támogatom. Igaz nem sok mindenem van még, de szeretnék majd bővíteni.
Ami majd engem érdekel az főleg nokia 6310i :)
Jövőre kell egy 8210 is :D
Na majd a blogon részletesebben mindent leírok. Boltok cuccok stb.
Üdv
László

(a világon mindenből kettő van)

(#25180) stufen2 válasza bunkomen (#25169) üzenetére


stufen2
tag

ígértem én is a dummykról, de már csak 24-én este leszek otthon leghamarabb, ma is bővült 5 taggal, meg egy előlappal, de azt a retek htc-t vagy elhagytam a pesti buszon vagy otthon hagytam, szal még képet se tudok a mai vásárról mutatni, pedig az előlapot eredetiség szempontjából be kellene azonosítani... :(((

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#25181) KSparrow válasza stufen2 (#25180) üzenetére


KSparrow
senior tag

Na akkor nem vagyok egyedül a jó nappal... Miután ráköltöttem egy kisebb vagyont a PC-mre, szinte mindent cseréltem, ugyanaz a hiba, mint ami miatt cseréltem mindent... Szóval nem tudom, mi van vele...

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#25182) MurdR válasza KSparrow (#25181) üzenetére


MurdR
veterán

Én meg tegnap vettem egy monitort meg egy terrás vinyót, és ma teszem be a gépbe, ami meg halott. Egál :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#25183) KSparrow válasza MurdR (#25182) üzenetére


KSparrow
senior tag

Na az jó, nekem is mikor betettem az egy terát, akkor halt meg. annyi volt, hogy felpörgött, de nem sípolt, és nem is adott képet se. Most egy bios reset úgy tűnik megoldotta.. telepedik a win7 :) bár még többet sípol, mint kéne..

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#25184) bunkomen


bunkomen
tag

Megérkezett egy csomagom. Úgy érzem jó vétel volt:) Mindegyik működik. Eddig egyedül a 6233 volt ami szerintem bekapcs hibás. Ami számomra új és marad: 6680, 3500, 6120c, 2610. Többi megy szépen a piacra.

Üdv

(#25185) KSparrow válasza bunkomen (#25184) üzenetére


KSparrow
senior tag

A 6680-ason jobb oldal a plexi króm része nem fekete? Nem látom jól a képen.
Ilyenem volt, azzal szerettem meg a Symbi-t, azon elfeketedett valamiért. Meg volt egy papírfecni az akkutartó pöcök alatt.
Aztán elcseréltem egy 9300-ra a piacon, mert volt másikam helyette. Kb egy év múlva láttam meg egy másik bolhapiacon, ahol azt mondták, cserélték a kijelzőjét, annak az árát kérik érte: 6000-et. azóta persze már bánom, hogy ott hagytam, jó lenne visszakapni, szerettem azt a telefont, Berlinben is velem volt.

Szerk: A gépem sikerült megcsinálni, már hasít! :DD

[ Szerkesztve ]

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#25186) bunkomen válasza KSparrow (#25185) üzenetére


bunkomen
tag

Nem fekete, szép állapotban van. Egyedül a gombsorba tudnék belekötni. Így felszabadult a régi angol ha érdekel valakit olcsón:)

Üdv

(#25187) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

mit keres a lapcsaládok résznél (lap teteje) az sg.hu??? wtf? :F

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#25188) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

odasüssetek, hányan vagyunk! :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#25189) stufen2 válasza sz.balazs.95 (#25188) üzenetére


stufen2
tag

betettem magam Miklósfára :D

[ Szerkesztve ]

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#25190) bunkomen válasza stufen2 (#25189) üzenetére


bunkomen
tag

anno ide én még saját magamat raktam be, szerintem most is így működik....

látom szerkesztetted :D akkor tárgytalan

[ Szerkesztve ]

Üdv

(#25191) stufen2 válasza stufen2 (#25189) üzenetére


stufen2
tag

azért az antarktiszon jó lehet ph-zni :D

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#25192) stufen2 válasza bunkomen (#25190) üzenetére


stufen2
tag

igenigen, kicsit elhamarkodottan szóltam :R

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#25193) sz.balazs.95 válasza stufen2 (#25191) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

mint a Mórickás viccben: tudom, sapka, sál... :DDD

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#25194) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Azt egyébként egészen véletelnül nem tudjátok, hogy [itt] a képernyőképek közül az utolsó (vagyis ez) melyik (volt?) PH!-s oldalt jelöli? :F

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#25195) MurdR


MurdR
veterán

F.omat, nem engedi a böngésző hogy képet tegyek fel :(((

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#25196) ferret77


ferret77
tag

Tegnap megérkezett a karácsonyi ajándékom, amit asszonkától kaptam :C
Ha minden igaz, ma érkezik még egy N810 is. Remélem jön a postás, amíg itthon vagyok.


(#25197) KSparrow válasza ferret77 (#25196) üzenetére


KSparrow
senior tag

Csinos.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#25198) bunkomen


bunkomen
tag

Legutolsó pakkomban levő 6120c-nek olyan ramaty volt a háza, hogy rendelnem kellett ebayről egy újat. Pillanatragasztóval próbálták visszatenni az előlapot, ami elengedte és vissza már nem lehet a ragasztó nyoma miatt.... Így ebay-ről 1320ft-ból megvagyok. Itthon 1900+ posta a legolcsóbb. Időm pedig van. Most megint elgondolkodtam azon, hogy hogy éri meg nekik a "free shipping"? Van valami előfizetésük a postán vagy mi? :D

[ Szerkesztve ]

Üdv

(#25199) MurdR


MurdR
veterán

Ti nem vettetek még olyat észre hogy a 6310iknél eltérő a háttérvilágítás színe? Itt van egy osztrák meg egy magyar, és még az árnyalat sem u.az, tehát nem elfáradt a led vagy valami...

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#25200) MurdR


MurdR
veterán

Ja, tegnapi szerzemények :D

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.