Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) auth.gabor


auth.gabor
tag

Van egy eladó reMarkable 1 nálam, érdekel valakit esetleg?

https://iotguru.cloud

(#52) auth.gabor


auth.gabor
tag

Van egy eladó reMarkable 1 nálam, ismerősöknek nem kellett, meghirdettem:

https://hardverapro.hu/apro/remarkable_1_wool_folio_eredeti_csomagolas_doboz_e/hsz_1-200.html

https://iotguru.cloud

(#53) Honkydoo


Honkydoo
őstag

Sziasztok!

Elkészült egy erősen Alfa verziója a Lamy radír scriptnek.

Csak saját felelősségre használja mindenki!
Ha bármi károd származik belőle, az nem az én hibám!

[link]

Telepítési lépések:

1. Belépünk az eszközre SSH-val

2. kiadjuk az oldalon (github) található Install parancsot

Futtatás:

/home/lamyrubber/sbin/daemonize /home/lamyrubber/rubber.sh

Leállítás:
Egyelőre akkor áll meg a program, ha újraindítod az eszközt.

Próbáltam optimalizálni, hogy ne egyen sok erőforrást. Viszont valszeg azért picit így is jobban fogja meríteni az aksit, ha be van kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#54) Honkydoo válasza Honkydoo (#53) üzenetére


Honkydoo
őstag

Sziasztok!

Módosítanám a fenti bejegyzésem annyiban, hogy a script nem Alfa verziós csupán teszteletlen más (idegen) eszközön. Elnézést a dezinformációért.

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#55) auth.gabor válasza Honkydoo (#53) üzenetére


auth.gabor
tag

Ez mit tud? Működik a Lamy pen gombja és radíroz?

https://iotguru.cloud

(#56) Honkydoo válasza auth.gabor (#55) üzenetére


Honkydoo
őstag

Igen, pont úgy radíroz, mintha az eredeti radírt használnád. (Akkor ha megnyomod a gombot.)

[ Szerkesztve ]

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#57) tsilver


tsilver
aktív tag

van vkinek tapasztalata a Supernote A5 -el ez tudna kezelni képet meg word-ot, stb, kicsivel drágább

AudioPC, FireStick 4K Max, Home Assistant, Vu uno/4K SE, Kobra 3D

(#58) tsilver


tsilver
aktív tag

rM2 -ből tudom exportálni rtf-be vagy csak kép és pdf-be?

AudioPC, FireStick 4K Max, Home Assistant, Vu uno/4K SE, Kobra 3D

(#59) tsilver


tsilver
aktív tag

rendeltem egy rM2-t a hivatalos weboldal azt írja, hogy a költség tartalmazza az adókat,. Ma meg kaptam aa DHL-től levelet, hogy vámkezelési költség is lesz meg vám és Áfa költség is ?????
kinek mi a tapasztalata

AudioPC, FireStick 4K Max, Home Assistant, Vu uno/4K SE, Kobra 3D

(#60) rolandg válasza tsilver (#59) üzenetére


rolandg
tag

Nem lesz. Nekem is ilyen levelet küldtem, felhívtam őket, szidták egy darabig a céget, aztán kiderült, hogy formalevél náluk.

(#61) tsilver válasza rolandg (#60) üzenetére


tsilver
aktív tag

Írtam a Supportnak is nagyon gyorsan kedvesen válaszoltak és ne megerősítették hogy aggódjak.

és így is lett,

[ Szerkesztve ]

AudioPC, FireStick 4K Max, Home Assistant, Vu uno/4K SE, Kobra 3D

(#62) rolandg válasza tsilver (#61) üzenetére


rolandg
tag

Azt erősítették meg, hogy aggódj???

(#63) Citroware válasza Honkydoo (#48) üzenetére


Citroware
addikt

Az írás élménye a Remarkable esetén még mindig jobb. Lehet, hogy száz másik funkció van, amivel ez többet tud a Remarkable-nál, csak pont abban nyújt kevesebbet, amire elsősorban én használnám: gyors jegyzetelésre.

[ Szerkesztve ]

(#64) Honkydoo válasza Citroware (#63) üzenetére


Honkydoo
őstag

Oké! Örülök, ha tetszik a termék! :C

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#65) tsilver válasza rolandg (#62) üzenetére


tsilver
aktív tag

hogy ne aggódjak nem kell fizetnem semmit ők ezt küldéskor lerendezik, ha mégis probléma lenne mindent álnak. nagyon korrekt gyors volt a support

AudioPC, FireStick 4K Max, Home Assistant, Vu uno/4K SE, Kobra 3D

(#66) KPit


KPit
friss újonc

Sziasztok,
az rm2-n van magyar nyelv is, ugye?
kaphatnek egy linket ahonnan rendelheto?
nagyon koszi! :R

(#67) rolandg válasza KPit (#66) üzenetére


rolandg
tag

Szia!

A menüje angol, de van magyar billentyűzet, illetve az írás felismerése magyar nyelven is működik. Privátban küldök egy oldalt.

(#68) palosildiko válasza auth.gabor (#18) üzenetére


palosildiko
friss újonc

Kedves Gábor,

elképesztően hasznos volt visszaolvasni a termék tapasztalataidat. Rm2 vásárlás előtt kerestem rá a termékkel kapcsolatos infókra, így jutottam ide. Láttam az Rm1 és Rm2 leírásod, és Onyx Boox Air-t is. Aminek a végén írtad, hogy Rm1-et visszaküldted. Viszont ki a győztesed Rm2 és Onyx között? Nekem nem derült ki a leírásodból, de lehet, hogy nem voltam elég figyelmes.

Elsősorban a rengeteg kézzel írt jegyzetem egy helyen tartására kerestem megoldást, de felcsillant a szemem az Onyx esetén azon, hogy Kindle-ként is lehet használni és hangoskönyvet hallgatni rajta. Szóval most komolyabb dilemmába kerültem. Köszönöm előre is, ha még van energiád ezzel foglalkozni.

De bárki más véleményét is szívesen fogadom, ha valakinek van tapasztalata mindkét termékkel.

[ Szerkesztve ]

(#69) vinodom


vinodom
csendes újonc

Sziasztok!
Nagy lelkesedéssel olvastam a fórumot a Remarkable 2-ről. Nekem nincs és nem is volt tabletem, igazán nem is nagyon vágyom rá, bár néha eljátszottam a gondolattal, hogy mire is használnám.

Viszont nagyon sokat jegyzetelek és rajzolok kézzel (építész vagyok) és már kezdek én is elveszni a papírtengerben. Pont emiatt tetszett meg a Remarkable2, mert ezzel tényleg egy helyen volna minden feljegyzésem, egyeztetési jegyzőkönyvem és kézi vázlatom. Talán még helyszíni felmérésekre is tudnám használni (rajzok és méretek, feljegyzések rögzítésére).

Persze én is kicsit utána néztem a versenytársaknak és bár bizonyos szempontból többet tudnak, de sok más szempontból meg elijesztettek. Megnéztem a Supernote-ot, de az nagyjából ugyanezt tudja (mondjuk kicsit több fájlformátumot kezel), de a teszteken eléggé lehúzták. Szimpatikus volt az Onxy Boox NOVA 3 color , főleg azért mert színes, de az már tényleg inkább tablet millió funkcióval, amit úgysem használnék ki és azért arról is olvastam kritikákat (lassú, nem igazán jól működik a kommunikációja más eszközökkel, a kijelző olvashatósága sem tökéletes és a bemutató videóban is látszott, hogy tényleg lassú). Az Ipad sem rossz, de arra (kemény üveglapra) jegyzetelni borzalom és az is egy világító (nem szemkímélő) tablet. Az iPad-en kívül az összes többi eszköz Android alapú, és az is nagyon visszariaszt. Egyszer volt androidos telefonom és még az elején tetszett is a sok funkció, de viszonylag hamar nagyon belassult, lefagyott, és attól tartok, hogy ezeknél az eszközöknél is hasonlóképpen járnék. Az iOs rendszer stabil és megbízható, viszont ilyen rendszerrel nem találtam e-ink technológiás eszközt, így most már elég erősen húzok a Remarkable felé. Bár a színes megjelenítés nem lenne rossz, de lehet, hogy majd a későbbi kiadású eszközökön ezt majd még ők is megoldják.

Volna pár kérdésem még, amire ha tudnátok válaszolni, nagyon hálás lennék.

1. Egyrészt aki már régebb óta használja, milyen tapasztalata van az Op rendszerével? Hosszú távon is stabilan, gyorsan működik?

2. Másrészt ha megvenném, cégesen venném számlára. Gondolom a gyártó tud adni itthon is elszámolható számlát. Erről tudtok valamit?

3. Egyszerre több jegyzet is nyitva lehet rajta, amelyek között tudok váltogatni, átmásolni, vagy áthelyezni grafikákat, szövegeket egyikből a másikba?

4. Ha jól értelmeztem a kézzel beírt szöveget elég jól tudja gépelt szöveggé alakítani. Az így átalakított szövegben az esetleges javításokat már csak más eszközön tudom elvégezni, vagy közvetlenül a RM2-n? A gépelt formátumban, vagy csak kézi írásban?
Azt nem gondolom túl nagy bajnak, ha pdf-ben menti ki a gépelt szöveget, mert azt, ha nagyon akarom más eszközön át lehet konvertálni szerkeszthető doc formátumba.

5. A jegyzet felület mérete (oldalméret) mennyire kötött? Gondolom nem végtelen rajzfelület, mint a tervező programokban. Azt láttam, hogy nagyítható, ami nagyon hasznosnak tűnik. Ez főleg felmérési rajzoknál lenne nekem érdekes (bár az is igaz, hogy most is A/4-es lapokra rajzolom a felméréseimet)

Előre is köszi ha tudtok segíteni.

(#70) vinodom


vinodom
csendes újonc

Sziasztok!

A tollal és a tollheggyel kapcsolatban volna még kérdésem.

Tényleg annyival jobb a lamy pen hozzá, mint a gyári? Akkor van értelme gyári tollat kérni hozzá?

A tollhegy mennyire kopik? Kell-e kapásból póthegyeket is rendelni hozzá?

Köszi...

(#71) tsilver válasza vinodom (#69) üzenetére


tsilver
aktív tag

nálam 2 hétig volt

3. nem multitask de tudsz egyikből a másikba másolni csak sokat kell hozzá nyomkodni :)
4. nem tudsz rM-asztali progiba javítani. TXT-ben is tudja küldeni ha emailt küldesz belőle.
mindkettőben el tudod menteni kézzel és gépelt írásban is de mindkettő csak pdf.
5 felület akkora amekkora a tablet nincs kiterjesztése (legalábbis én nem találtam)

P.s. én visszaküldtem és note 3 lesz belőle. eszméleten minőségű eszköz jó kézírás érzés, de nekem a szobám túl sötét nyáron meg nem akartam világítani állandóan ezért lesz belőle Note 3 háttérvilágítással.

AudioPC, FireStick 4K Max, Home Assistant, Vu uno/4K SE, Kobra 3D

(#72) rolandg válasza vinodom (#69) üzenetére


rolandg
tag

Szia!

Március óta használom szinte naponta. Nagyon szeretem, és eszembe sincs lecserélni, pedig azóta és addig is több eszköz is volt a kezemben. Tényleg olyan írni, rajzolni rá, mint ha papírra írnék, és ez máshol egyszerűen nincs meg. Nagyon sok kütyü megfordult már nálam, de ez egyszerűen olyan prémium érzés, amit ritkán tapasztalni. Az egész teljesen ZEN, minden kézre áll, minden olyan, amilyennek lennie kell. Ja és imádom az online meetingeken, hogy real time tudok rajzolni és megmutatni a többieknek egy skiccet. Ez béta funkció, de egészen jól működik, és nagyon hasznos.
A kérdéseidre a válasz:

1. Kicsit sem lassult be. Sőt, rendre jönnek olyan funkciók, amelyek hozzátesznek a működéshez. Például utáltam, hogy mindig meg kellet adnom, hogy melyik ceruzát akarom használni, most az új jegyzet hozza az előzőleg használtat. Tudom, kis dolog, nekem tetszik.

2. Én is számlára vettem, de az áfa bukó.

3. Egyszerre egy jegyzet lehet nyitva. Viszont abban kezel lapokat, kezel oldalakat, és vannak layerek is, ha szerkeszteni akarsz. Nagyon jó az egész, ahogyan ki van találva. Lehet a dokumentumok között másolni, de nem multitasking.

4. A kézzel írt szöveget text módba alakítja át. Ott tudod szerkeszteni, ha hibázna, és el tudod küldeni e-mailbe, szöveges üzenetként. Tehát szerkeszthető marad. Olyanokat tud, hogy ha bekezdéseket csinálsz, vagy felsorolást, azt is támogatja, de alapvetően szöveget támogat. Lehet persze PDF-esíteni, de én arra használom, hogy például lejegyzetelek valamit, és átalakítva megküldöm a kollégáknak. Vagy ha olyan helyen vagyok, ahol nehéz laptopot használni, kézzel tudok dokumentum törzsszöveget írni, amit később belemásolok a dokumentumba.

5. A/5 az oldalméret, de valóban nagyítható, de alapvetően ebben gondolkodj.

6. Lamym nekem nincs, én a gyári radírozós tollat vettem. Klasszul rögzül mágnesesen, megfelel a céljaimnak, és nagyon jó a fogása. A tollhegy kopik, kb. 2 havonta cserélem úgy, hogy elég aktívan használom. Adnak 9 hegyet hozzá (a tollhoz), és utána is lehet rendelni.

Mióta nekem van, már 3 ismerős rendelt: látták nálam, kipróbálták, megtetszett, és mindnek meg is van azóta is.

Remélem tudtam segíteni.

(#73) AttilaMvh


AttilaMvh
tag

Sziasztok! A nejem korrektor, elmondhatatlanul megkönnyíti a munkáját ez a készülék, nagyon szereti. Legutóbb egy képregényt kapott javításra, és az 90%-ban sötétszürke, fekete, és nem látszik rajta a ceruza nyoma. Létezik valamilyen mód arra,hogy fehér vonalat húzzon a ceruza, vagy lehetséges-e a háttérhez képest negatív "színt" használni? Minden ötletet szívesen fogadunk!😃 Köszönöm!

(#74) vinodom válasza tsilver (#71) üzenetére


vinodom
csendes újonc

Köszi a gyors választ!

3. Nekem az már elég, ha valahogy át lehet tenni szöveget, vagy grafikát másik jegyzetbe. Nem lesz rá sokszor szükségem, csak a lehetőség legyen meg.

4. Végül is az sem gond, ha az RM2-n nem tudom szerkeszteni, mert igazán csak a szövegtörzs a lényeg, szerkesztésre jó az asztali gép, vagy a laptop is. Nekem kézi jegyzetként is tökéletesen megfelel, csak ne kelljen keresgélnem a papírjaim között, egy helyen megtaláljam, amire szükségem van.

5. Ha jobban belegondolok, most is A/4 lapokra rajzolom a felméréseimet, csak a papíron nem tudok belenagyítani, ha egy kisebb részletet jobban ki akarok rajzolni.

Én nagyon sokat ülök asztali gép előtt, ritkábban laptop előtt és már a szemem is egyre jobban romlik. Ezért kifejezetten szemkímélő e-papír technológiás kütyüt keresek. Az sem baj, ha sötétben nem tudom használni, legalább nem rontja a szemem és néha rákényszerülök a pihenésre is. :)

(#75) vinodom válasza rolandg (#72) üzenetére


vinodom
csendes újonc

Köszi a részletes választ!

Egy kicsit én is úgy érzem, (főleg a hozzászólásokat olvasva), hogy ez a gép teljesen más, mint a többi. A multifunkciós eszközökkel is általában az a bajom, hogy lehet hogy sokat tudnak, de mindent csak átlagosan, vagy középszerűen jól, esetleg egy-egy dolgot majdnem jól, szemben a céleszközökkel, amelyek kevesebbet tudnak, azt viszont maximálisan és tökéletesen. Az is tetszik, hogy real time is lehet vele kommunikálni és prezentálni. Ez abszolút pozitívum.

1. Az jó hír, hogy nem lassul be. Igazán ez tart távol az androidos eszközöktől, de itt reményt ad arra, hogy sokáig fogom tudni használni.

2. A számla nem az áfa miatt érdekes, azt gondoltam, hogy bukom, hanem amiatt, hogy költségként el tudjam számolni a cégben. De ez így tök jó nekem.

3. Szerintem meg tudnám szokni így is, nem lesz ezzel gond.

4. Ez így megnyugtató számomra, ha szerkeszthető tud maradni. Nem is gondoltam arra, hogy ezen formázzam meg tökéletesre a szöveget, de ha a szövegtörzset szerkeszthetőbe átviszi, az már pont elég. Formázásra ott van az asztali gép vagy a laptop.

5. Azt már írtam a másik hozzászóláshoz is, hogy végül is ez is megfelel számomra, mivel jelenleg is A/4 lapokra rajzolom a felméréseimet, az meg külön előny ha bele tudok nagyítani és egy apróbb részletet jobban ki tudok dolgozni (ez ugyebár a papíron nem tudom megtenni).

6. Akkor valószínűleg én is maradok a gyári radírozós tollnál, de lehet hogy kérek hozzá kapásból póthegyet is. Köszi az infót.

Úgy érzem meggyőztél. Maradok az első megérzésemnél és az RM2-nél. nincs értelme tovább keresgélnem.

Hálás köszönet! :R

(#76) rolandg válasza vinodom (#75) üzenetére


rolandg
tag

Annyit tudj, hogy a nagyításnál nem lesz vékonyabb a ceruza. Tehát klasszik nagyításról szól. Én jegyzetelésre használom, ritkán nagyítok bele.

Küldtem egy privát üzenetet, nézz rá esetleg...

(#77) vinodom válasza rolandg (#76) üzenetére


vinodom
csendes újonc

Az nem feltétlenül baj, ha a ceruza vonala nem vékonyodik a nagyítással, attól még egy kisebb részlet belenagyítva jobban kirajzolható... gondolom legalább is...

(#78) vinodom


vinodom
csendes újonc

Sziasztok!

Múlt hét szerdán megrendeltem és e hét kedden meg is érkezett. Ez elég gyors volt. És még közben vámolni is kellett. Cégesen rendeltem, ezért még VPID kódot is kellet az APEH-től igényelni, viszont az ÁFA-t és a vámot tényleg a Remarkable fizette.

Nagyon tetszik! Tényleg nagyon minőségi holmi. Most épp tele vagyok szoros határidős munkákkal, így túl sok időm nem volt még tesztelni, de már így is nagyon tetszik.

(#79) vinodom


vinodom
csendes újonc

Ja és még egyszer nagyon köszönöm nektek a segítséget a döntéshez...

(#80) vinodom válasza AttilaMvh (#73) üzenetére


vinodom
csendes újonc

Szia Attila!
Nekem a héten jött meg a Remarkable 2-m és még éppen tanulgatom a használatát, de erre találtam megoldást.

Ha az íróeszköz ikonra hosszan koppintasz, felajánl több íróeszköz stílust. Azok között van olyan, ami nemcsak feketén, hanem szürkén és fehéren is tud írni. A golyóstoll (ballpen), a tűfilc (fineliner), a filctoll (marker), az ecset (paintbrush) és a kalligrafikus toll (calligraphy pen) tud fehéren írni. Ahhoz, hogy ezt kiválaszd a vonalvastagság ikonra kell hosszan koppintani, ahol a vonalvastagságon kívül tudod választani a fekete, a szürke, vagy a fehér tollszínt.

A youtube-on van egy halom hasznos video a használathoz és a trükkökhöz. Én is onnan vettem a megoldást. feltöltök ide egy képet a tollakról, az utolsó oszlopban pipáltam fehérrel...

Korábban többen panaszkodtak a radírra is. Nekem az is tökéletesen működik a radírozós tollal. Nem is kell rányomni, csak oda kell érinteni. A radírnál is ki lehet választani a "vonalvastagságot" és a toll hegyével is lehet egészen precízen kis felületen is, vagy széles sávbank nagy felületen is radírozni. A radírra hosszan koppintva szintén felajánl további lehetőségeket. Akár egy nagyobb felületet körberajzolva egyszerre nagy terület is kiradírozható, de egy koppintással az egész lap is "kiradírozható"

(#81) AttilaMvh válasza vinodom (#80) üzenetére


AttilaMvh
tag

Nagyon szépen köszönöm az útmutatást, valamiért a hosszan koppintás nem jutott eszembe :). Ki fogom próbálni, remélem sikerrel járunk. Szép napot!

(#82) rolandg válasza vinodom (#78) üzenetére


rolandg
tag

Szia!

Nagyon örülök, hogy meg vagy vele elégedve! Használd nagyon sokáig egészséggel! És örülök, hogy ilyen jól be is laktad, ki is tapasztaltad a működését. Engem az fog meg benne, hogy annyira ZEN az egész.

(#83) vinodom válasza rolandg (#82) üzenetére


vinodom
csendes újonc

Szia! Nagyon tetszik. Tényleg annyira letisztult és logikus. Öröm vele dolgozni. Valahogy lehet rá határidőnaplót is varázsolni, de még nem tudtam kideríteni hogyan.

(#84) rolandg válasza vinodom (#83) üzenetére


rolandg
tag

Vannak templétek. Ha létrehozol egy új jegyzetet, akkor a beállításoknál meg tudod nyitni őket (View all templates). Ha ott kiválasztod a Life/organize szűrőt, hoz pár féle határidőnapló alapot. Ezen kívül vannak külső, fizetős templétek is, és vannak közöttük olyanok, hogy leteszed a hajad.
Pl:
https://www.etsy.com/market/remarkable_templates

(#85) vinodom válasza rolandg (#84) üzenetére


vinodom
csendes újonc

Köszi szépen! Ránéztem a linkre, valóban nem semmi a választék. Keresek majd magamnak valót. Nekem olyan lenne jó, amiben van éves áttekintő is, amiben tudom jelölni a tervezési határidőimet. De ahogy elnézem biztosan fogok találni ilyesmit csak időt kell rá szánni.

(#86) AttilaMvh válasza vinodom (#80) üzenetére


AttilaMvh
tag

Kipróbáltuk a tanácsod alapján a fehér és a szürke színt, tökéletes, még egyszer köszönöm szépen!

(#87) vinodom válasza AttilaMvh (#86) üzenetére


vinodom
csendes újonc

örülök, hogy tudtam segíteni :)

(#88) Honkydoo válasza vinodom (#83) üzenetére


Honkydoo
őstag

Szia!

Én ezt a pdf-et használom. (én csináltam)

A használata egyszerű:
1. Másold le az üres dokumentumot
2. Írj bele a másolatba amit szeretnél
3. Ha nem tetszik amit írtál, ki is radírozhatod (az eredeti dokumentum megmrad), ahhoz hasonló, mint amikor a filctollat letörlöd a fóliáról

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#89) tsilver


tsilver
aktív tag

Boox tulajok, hogyan tudom rávenni, hogy jól konvertáljon?

ami pontos lenne:
- ha betűméretet állítok az egész doksira vonatkozzon
- tudjak ilyen felsorolást csinálni
- érzékelje, hogy új sorba kellene írni

Most ilyet csinál

AudioPC, FireStick 4K Max, Home Assistant, Vu uno/4K SE, Kobra 3D

(#90) tsilver


tsilver
aktív tag

mostanság honnan lehetne jó hegyet beszerezni?

AudioPC, FireStick 4K Max, Home Assistant, Vu uno/4K SE, Kobra 3D

(#91) rolandg válasza tsilver (#90) üzenetére


rolandg
tag

Én tőlük rendeltem.

(#92) Derand


Derand
friss újonc

Sziasztok, Szeretnék Remarkable2-t rendelni,tudtok ajánlani hol érdemes? Fontos lenne, hogy 1-2 héten belül megérkezzen. Köszönöm

(#93) rolandg válasza Derand (#92) üzenetére


rolandg
tag

Szia!

Küldtem privát üzit.

(#94) szokeadam válasza rolandg (#93) üzenetére


szokeadam
csendes tag

Kedves rolandg!

Engem is érdekelne honnan érdemes rendelni.

Elore is köszönöm szépen!

(#95) rolandg válasza szokeadam (#94) üzenetére


rolandg
tag

Írtam.

(#96) Shody27


Shody27
újonc

Sziasztok!

Van esetleg valakinek eladó valamelyik remarkable vagy nagyobbik Boox szériás tablet?

Illetve engem is érdekelne, hogy remarkable 2-t honnan érdemes rendelni.

Gondolkodom egy remarkable 2-n vagy Boox note air-n páromnak születésnapjára. Folyamatosan mindent jegyzetel, 600 jegyzetfüzete van, szóval legfőképp erre a célra kell.

Csak eléggé sokallom a remarkable webolalán a mindenestül 200E Ft-os végösszeget.

Előre is köszi a segítséget!

(#97) Hendzso27


Hendzso27
friss újonc

Kedves rolandg,

Én is szeretném a segítségedet kérni a vásárláshoz, hogy honnan lenne érdemes.

Köszönöm.

(#98) optimus03


optimus03
friss újonc

Szia!
Köszi minden infot, tippet a reMarkable 2 kapcsán. A termék vásárlása mellett döntöttünk.
Ha érdekel vkit a referral bonus, pm me :)
Szép napot!

(#99) Csomi68


Csomi68
újonc

Sziasztok! Nekem sajnos már a második Remarkable 2 készüléket cserélik gariban!
Az elsőt június 8-án kaptam meg, két hónap használat után szó nélkül cserélték!( hiba: szellemképes, beszürkült képernyő, állandósult vonalak.
A csere készüléket szeptember 3-án kaptam kézhez, 3-4 nap elteltével már jelentkeztek hibák: nem reagált kézmozdulatokra, ha kiléptél egy pdfből a készülék megnyitott egy másik pdfet, vagy akár tovább lépkedett akár a törlésig, anélkül, hogy hozzáértem volna. Napi nyolc-tíz újra indítással tudtam csak vele dolgozni, két hét alatt 5 Faktori Reset sem segített. Jeleztem a cég felé, videót is küldtem, azonnal jelezték hogy cserélik, holnap adom át a DHL-nek.
Remélem hogy három hónap alatt cserélt harmadik készülék most már használható lesz!
Másoknál nem jelentkeztek hibák? :((
Ettől függetlenül nagyon megszerettem!!!

[ Szerkesztve ]

(#100) rolandg válasza Csomi68 (#99) üzenetére


rolandg
tag

Szia!

Hónapok óta használom, nagyon aktívan, és eddig semmi ilyesmit nem tapasztaltam szerencsére. Nagyon nagy pech, hogy kettőt is kifogtál egymás után, amelyik hibás. Kívánom, hogy a harmadik már tényleg tökéletes legyen! Azért látszik, hogy mennyire jó kis kütyü, hogy ennyi balszerencse után is kitartasz mellette!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.