Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) FefeeX válasza rolandg (#300) üzenetére


FefeeX
veterán

Mégegy szavazat a radíros tollnak :)
A kollegámnak a sima fehér van, hát érzésre is egész más a kettő.

(#302) gyulavezir válasza rolandg (#300) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Nekem sajnos lekoptatta a radíros toll a RM oldalát. A másikkal ez így nem jött elő... :O

(#303) btk666


btk666
csendes tag

sziasztok!

ha van rá lehetőség, esetleg kaphatok egy kuponos elérhetőséget én is?

thx előre is!

by: btk

by: btk

(#304) gyulavezir


gyulavezir
aktív tag

Múlt héten szerdán leadtuk a rendelést. Csütörtökön értesítettek, hogy pénteken itt a cucc.
Hihetetlen!
Továbbra is vitathatatlan minőség.
Ja, és megint van referal kódom, kérjetek bátran!
Előre is köszi!
:R :R :R

(#305) elpy76


elpy76
csendes tag

Sziasztok! Ismerve önmagam, vártam hátha elmúlik az RM2 által érzett "KELL!" effekt. Türelmes vagyok, így vártam, vártam de nem múlt el. (több mint 2 évről beszélünk!) Közben még a FB is rendszeresen bombázott a hirdetéseivel, így szombaton megrendeltem. Hosszú utat jártam be a konkurens termékek vizsgálatával, végül mindig az RM2-nél kötöttem ki. Sok sok jegyzetelésre, rajzolásra, enyhe grafomániával ezt találtam a megfelelő eszköznek. (7 év alatt 12 teleírt A4 spirál füzet, és a többi, nem munkahelyi jegyzetet még nem is említettem) Kérdés, hogy mennyire közelíti meg a toll, papír, ceruza tökéletességét. Arra is kíváncsi vagyok, hogy mennyire redukálódik le a hagyományos eszközök használata. Megnyugtató a 100 napos pénzvisszafizetési gari. Választásom az RM2 mellé a szürke borítóra és a sima (tehát nem radíros gyári tollra esett), mindez most 527 EUR, azaz 194 990 Ft-ra jön ki, a Litván visszaigazolás szerint holnap szállítják, remélem így is lesz. Üdv kedves mindannyiótoknak: LP

elpy76

(#306) rolandg válasza elpy76 (#305) üzenetére


rolandg
tag

Én is két évig vártam, míg több mint két éve megvettem. Nekem fekete bőr tok van hozzá. Naponta használom, van amikor 6 órát van a kezemben, és most kezd látszódni rajta az idő, de nem zavaró módon.
Nekem a fekete "radíros" tollam van. A tűfilcet használom, nekem az jön be, és nagyon-nagyon jó vele írni. Mióta a Drive integráció is megvan, különösen egyszerű lett használni.

Végeredményben: gratulálok hozzá, és használd egészséggel!

(#307) Niki0219


Niki0219
újonc

Van esetleg tapasztalata valakinek, az új billentyűzetes Remarkable tokkal kapcsolatban? Megéri beszerezni vagy van jobb alternatíva? Nagyon agyalok, hogy nem lenne-e zavaró, hogy nem színes a képe a remarkablenek, nem zavaró a színek hiánya?

(#308) rolandg válasza Niki0219 (#307) üzenetére


rolandg
tag

A tokkal kapcsolatban nem tudok nyilatkozni, de a színek hiánya számomra nem zavaró. Főleg (újabban) olvasásra, és legfőképpen jegyzetelésre használom, ezekben a helyzetekben annyira nincs szükség színekre.

(#309) Niki0219


Niki0219
újonc

Orvosi egyetemen való jegyzetelésre szeretném használni, ábrák rajzolásában nem tudom mennyire lenne hátrány, a színek hiánya.

(#310) rolandg válasza Niki0219 (#309) üzenetére


rolandg
tag

Ezt Neked kell tudnod, hogy mennyire használod a színeket a jegyzeteléshez. Elvileg ez is tud színeket kezelni, amit a tableten árnyalatoknak látsz. Az asztali alkalmazásban jelennek meg a színek.

(#311) Honkydoo válasza Niki0219 (#307) üzenetére


Honkydoo
őstag

Szia!

Leírom ide is a pár napos tapasztalatomat a Type Folio-val kapcsolatban:

Posta/Futár:
A csomagot a DHL hozta, pár nap alatt itt volt a Kínai gyárból, mivel nem akartam otthon átvenni ezért átirányítottam egy Alzabox-ba. Külön öröm hogy volt ilyen lehetőség, a csomag az előre megadott napon megérkezett. Beszéltem az ügyfélszolgálattal is, információ kéréssel kapcsolatban. Kedvesek, segítőkészek voltak.
A vám benne van az árban, csak a számlát kellett elküldenem a DHL-nek.
Ezért választásért a gyártó egy nagy pirospontot érdemel.

Maga a termék:
A termék kiváló minőségű, prémium érzetet kelt. Gépelni is jó rajta és a billentyűzet elrejtése, előhozása is szépen igényesen van megoldva. A mechanika (ami igazából nem az) a Moft laptop stand termékhez hasonlóan működik csak itt mágnesek tartják fixen az eszközt.
Hátránynak két dolgot vettem észre. Az első a súly. Jóval nehezebb így a tablet, ami először fura, bár meg lehet szokni.
A második a kosztás. Választanom kellett, hogy vagy német nyelvű billentyűzetet veszek ami qwertz vagy angolt ami qwerty. Én az angol mellett döntöttem, és mivel mindenhol magyar billentyűzetet használok ez ezért zavaró tud lenni.
Egyébként ezek nem akkora hibák, mivel az első szokható, és még jól is áll a terméknek. (Igaz nem vagyok óra mániás, de ott is tetszik ha a termékben "van anyag") A másodikat pedig én választottam, vállalva a következményeket.

A szoftver:
Ha eltekintünk azoktól a dolgoktól amit mindenki tud. (Nem Android, stb...) Akkor azt kell mondjam szépen integrálták a szoftverbe a hardveres lehetőségeket. Vannak lehetséges billentyű kombinációk, amik testre szabhatók. Külön öröm és egyben elvárt működés, hogy a tablet elfordul magától, ha kinyitom a billentyűzetet és fekvő nézetre vált.
Hátrány talán annyi, hogy többet is ki lehetne hozni ebből a pdf + gépelek + rajzolok ötletből. A szoftveres lehetőségek limitáltak. Ennek ellenére nem aggódom, mert majd szépen lassan a csapat belefejleszti azokat amik hiányoznak. Hisz már kalsszisokkal többet tud a termék mint amikor megjelent.

[ Szerkesztve ]

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#312) gyulavezir válasza Honkydoo (#311) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Köszi a beszámolót.
:R

(#313) drgreenthumb


drgreenthumb
csendes tag

Ha valakinek kell kupon jelezze. 🙂

(#314) belulo74


belulo74
újonc

Sziasztok, rászántam magam az rm2-re. Kérek szépen egy linket a kedvezményhez.. Köszönöm. .

(#315) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Sziasztok!
A lányom szeretne egy ilyen kütyüt! Ő sem ért hozzá és én sem! Annyi hogy mac compatibilis legyen!
Mivel nem találtam leirást megkérdezem mit és honnan érdemes beszerezni?
üdv

(#316) UberMutant válasza nagyfejü (#315) üzenetére


UberMutant
őstag

hello, nem tudom mit értesz mac kompatibilitáson, a gyártó szerint van mac desktop app a fileok szinkronizációjához.

a remarkable.com oldalon lehet beszerezni. áfa és szállítás az ott látható árban.

A kihajtható tok jól használható (book folio), sztem jobb, mint a becsúsztatós.

ceruzából sokan szeretik a "radíros" drágább verziót.

ja és érdemes a havidíjas felhőszolgáltatást kipróbálni, hogy hasznos-e neki ( valamennyi próbaidő van a vásárláshoz.)

[ Szerkesztve ]

(#317) FefeeX válasza UberMutant (#316) üzenetére


FefeeX
veterán

Nem csak a gyártó szerint, jelentem, hogy működik a mac szoftver, ugyanúgy, mint a telefonos és a windows.

nagyfejü:
- alapvetően jegyzetelésre való, és arra jó, használható PDF-ekre jegyzetelésre is (nálunk egy csomó anyagot kiadtak előre az egyetemen már 2006 körül is)
- használható még könyvolvasónak, DE több kikötéssel, pl hogy csak PDF és epub típusokat ismer fel, a könyvolvasók többségével szemben (ehhez jó szoftver a Calibre, amivel kb bármit bármilyen formátumra át lehet alakítani egy kattintással, és ingyenes, macre is)
- én alin vettem hozzá ca. 1500ért becsúsztatós tokot, nyilván a 20-30ezres gyári szebb hozzá, de alapvetően én nem bántam meg, hogy nem rendeltem
- a "radíros" ceruzát sokkal prémiumabbnak érzem, mint a simát, árban nincs akkora különbség (mindkettő ára rablás) - vannak, akik Lamy tollal használják - egy év után a radír része már változó, hogy működik-e egyébként, ki-kihagy.
- most ahogy nézem, egy év ingyen előfizetés jár mellé, én amikor vettem, 2 hónap volt. Azóta sokkal jobb lett a szoftver, a nagyobb hibákat javították, az előfizetés is jobb és olcsóbb is lett, mondjuk nem használtam sokat a kézírás átalakítást, tehát nem is fizetek elő. Eleinte voltak gondok így a fájlok mozgatásával, de már ez is sokkal jobb lett.
- alapvető probléma, hogy nem rádugod és megy, hanem felhőn keresztül tudsz fájlokat mozgatni, de ez megszokható. Szerencsére már az ingyenes rész sem borzalmas, ott annyi megkötés van, hogy ha nem módosítasz valamit vmennyi ideig (30nap?) akkor azt többet nem szinkronizálja, ergo azt többet nem tudod menteni a gépről kb, vagy csak nagyon bonyolult módszerrel.
- nemrég betették a hozzá való szoftverbe, hogy tudd szerkeszteni a remarkable-n létrehozott dokumentumokat, így sokkal szélesebb körben használható lett a végeredmény
- tudok küldeni referal linket, amivel 40 EUR kedvezményt kapsz vásárlásnál

amire nem való:
nem tablet, nem lehet rajt netezni, zenét hallgatni, egyéb tabletes dolgokat csinálni

[ Szerkesztve ]

(#318) nagyfejü


nagyfejü
őstag

UberMutant - FefeeX köszönöm szépen! :R

(#319) Fy


Fy
friss újonc

Sziasztok, én is vennék egy rm2, van még valakinek kuponja ja amit nekem adna?

(#320) LunarPilgr1m


LunarPilgr1m
friss újonc

Sziasztok, vennék egy Remarakble 2-t. Van esetleg valakinek kuponja, amit nekem tudna adni?

(#321) Iceprince78


Iceprince78
friss újonc

Sziasztok!
Esetleg küldene nekem is valaki kupont a vásárláshoz? Köszönöm előre is!
Üdv!

(#322) bgy719


bgy719
újonc

Sziasztok, Eladóvá vált egy új Onyx Boox Note Air 2 plus, 2 év garanciával.

Onyx BOOX E-Book 10,3" - Note Air 2 Plus - HardverApró (hardverapro.hu)

(#323) Amiphil


Amiphil
friss újonc

Sziasztok, tudjátok hol javítanak remarkable2-t Budapesten?

(#324) Watercolour


Watercolour
aktív tag

Sziasztok,

nem tudom, hogy él-e még a kuponosdi, de ha igen, kérhetek kedvezményt én is?

Köszönöm.

(#325) gyulavezir válasza Amiphil (#323) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Nem tudok róla, hogy javítanák. :(

(#326) belulo74


belulo74
újonc

Sziasztok, találtam itt egy naptár templatet valaki tollából (egy pdf fájl). Letöltöttem, importáltam, de nem jövök rá, hogyan tudom használni. Minden napra új pdf-et kell gyártanom? Köszi.

(#327) RumiTT


RumiTT
tag

Sziasztok,

ki van allitva valahol vagy kilehet szerintetek probalni valahol?

(#328) Maja1004


Maja1004
friss újonc

Sziasztok,
a lányom kattant rá a Remarakble 2-re. Még a megtakarított pénzét is beleteszi, de persze a beszerzésben segítek neki. :D Van esetleg valakinek kuponja, amit használhatnék a vásárláshoz? Minden tanácsnak örülök, hol, milyen tartozékokkal vásároljak?
Köszönöm szépen előre is!

[ Szerkesztve ]

(#329) Mátélele


Mátélele
csendes tag

Sziasztok! Többen kértetek referral linket, nem szeretném idespamelni, ha bárkit érdekel, elküldöm dm-ben.

(#330) Atasan


Atasan
újonc

Sziasztok!
Addig olvastam a hozzászólásokat, míg végre eldöntöttem, szükségem van egy RM2-re.Tanár vagyok, vidékről ingázok be Bp-re, és állandóan valami hol az irodámban marad, hol otthon, persze ezek mind ilyen-olyan tematikus füzetekbe jegyzetelve.... Tiszta őrület, ráadásul még én magam is tanulok, kutatok. Mondjátok, kérlek, hogy ez a kütyü segíteni fog, hogy megtaláljam, magam és a jegyzeteimet! :))
Mivel anyagilag nem vagyok eleresztve, így azt gondoltam, a tokot lehagynám. Meg fogom bánni? Olvastam itt egyszerű kis tokról máshonnan, lehet, hogy ez lenne... És a ceruza is nagy kérdés, hogy valóban annyival többet ér a radíros, mint amennyivel az ára megnyomott?
És végül, ha valakinek még lenne kuponos linkje a vásárláshoz, és megosztaná velem, annak nagyon tudnék örülni. :R
Szóval köszönöm, hogy annyian megosztottátok a tapasztalataitokat, nagyon hasznos volt mind! :)

(#331) kicsizoz


kicsizoz
csendes tag

Sziasztok,
egyrészt köszönöm az infókat amiket a topic-ban megosztottatok.
Több hónap gondolkodás után úgy döntöttem megrendelem, ha valakinél még lenne kedvezményes link, azt örömmel fogadom!
Előre is köszönöm!

Kérdés: STAEDTLER tollat használt valaki? arra gondoltam gyári hegyet és egy ilyen ceruza hatású tollat vennék hozzá..(STAEDTLER Noris digital jumbo)

(#332) FefeeX válasza kicsizoz (#331) üzenetére


FefeeX
veterán

Lamy tollat használtak itt korábban, gyári heggyel, arról csak jókat írtak korábban, tehát ez is jó lehet.
https://www.pirex.hu/iroszerek/egyeb-iroszerek/lamy-toll-4034290.html

(#333) rolandg válasza Atasan (#330) üzenetére


rolandg
tag

Szia!

Szerintem nagyon sokat fog Neked segíteni. Prezentálni is lehet vele, méghozzá nagyszerűen, segíti a kreatív munkát.
Tokot sokan vettek Aliról, és voltak elégedett vásárlók. Alapvetően a flip tok segíti a használatot, stabilabb fogást ad, jobban véd.
Én mániákus vagyok a radírotós tollal, és imádom, hogy fel lehet rögzíteni mágnesesen, de nyilván hozhat az ember kompromisszumokat. Én három éve használom napi szinten, és nagyon nagyon szeretem. Én is mindig mindent elhagytam, most meg nem.

(#334) Msony válasza Atasan (#330) üzenetére


Msony
tag

Szia!

Lassan én is három éve használom. Mostanában huzamosabb ideig áll, mire bekapcsolom, úgy veszem észre ez nem jó az akksinak.
Szerintem érdemes a saját tokját és a normál cerkát megvenni, mert a felhasználói élmény úgy az igazi.
Radírozós tollal felesleges venni, az nem olyan fontos, ha jegyzetel az ember. Arra a Lamy jobb, mert a kis gombja jobban kézreáll, mint forgatni a cerkát.
Nekem is van Onyx mellette, azt többet használom, abba szoktam jegyzetelni.
Az Onyx cerkája és radírja is müxik az RM2-vel, itt egy videóm: https://youtu.be/Pc-c5XUyGuM
A szövegkonvertálóját egyiknek se használom, a kézírás mindkettőnél megmarad (vektorgrafikus formában), a felismert szöveg külön generálódik.
A jegyzet rendezésében remek eszköz.
Amiben verhetetlen az a jegyzetkészítés finomságai és ha pdf-et nyomtat vagy böngészőből küld rá az ember egy-egy cikket, akkor abba kézzel bele tud jegyzetelni.
Pl. ha hosszabb szövegeket ír az ember szövegszerkesztőben, akkor átdobja pdf-ben a RM2-re és átnézi, tisztázza, belejavít, erre iszonyatosan ajánlott eszköz.
De arra is nagyon jó, ha wi-fin kell prezentálni valamit.
Ha kutatsz, akkor nagyon hasznos eszköz lesz, ajánlom a cornell template használatát: https://support.remarkable.com/s/article/Templates

Regényíráshoz is kiválló, rengeteg mindent kipróbáltam és egyszerűen a kézzel írt szövegben jobban el tud merülni az ember, nincs ott egy virtuális képernyő előtte, ami blokkolná az írásban való kibontakozását.

Szóval ez egy igazán jól kialakított célhardver. Ami hiányzik belőle az a háttérvilágítás.
Ebook olvasáshoz nem ezt kell venni, mert ahhoz túl nagy, arra jobb az Onyx olvasó.

[ Szerkesztve ]

(#335) Msony válasza Msony (#334) üzenetére


Msony
tag

Ha tanár vagy azzal is próbálkozhatsz, hogy a fehér táblát/ meeting board-ot lefotózod és ráküldöd a RM2-re pdf-ben a képet, majd azt kivetíted wi-fin keresztül. Így közvetlen a RM2-ről prezentálhatod a korábbi táblafotóidat, írhatsz rá újabb szöveget is.
Tehát meeting board rendszerezéshez is alkalmas.

(#336) PatricAK


PatricAK
csendes tag

Sziasztok,
Referal kódot tud valaki adni? Kijött most a black friday ajánlat csomagban 60 EUR off alapból, kíváncsi vagyok engedi-e kóddal a további kedvezményt...

(#337) PatricAK


PatricAK
csendes tag

Nem engedi kombinálni a referal kódot a BF ajánlattal.
Mondjuk 60eur kedvezménnyel sem venném meg tokkal amíg aliról tudok szinte bármilyen tokot venni hozzá 20eur-ért. Köszönöm még egyszer a kódot!

Üdv,

(#338) FefeeX válasza PatricAK (#337) üzenetére


FefeeX
veterán

Érdekes, nekem összeadta a két kódot, de már nem mutatja ezt a -60at a leosztásban, a folio tok normál ára 160eur, ehelyett 100at ír ki, mikor már a kosárban van, és ebből vonja le a 40-et...

Viszont a 120 eur nagyon durva a radíros tollért (meg a 70 a normálért is - majdnem 50 ill 30ezer HUF), pláne, hogy tudjuk, 15 ezerből megoldható itthon több alternatívával is... (én még kb 90 eur-ért vettem anno a radírost és talán 60 volt akkor a sima, meg az EUR se volt 400)

A feleségemnek, ha végül rendelünk is második gépet, ahhoz már nem fogunk valszeg tollat rendelni.

(#339) PatricAK válasza FefeeX (#338) üzenetére


PatricAK
csendes tag

Szia, próbáltam minden variációt, de nekem sehol nem adta ki így. Ha betettem egy referral kódos sima gépet 309€-ért és utána hozzáadok még egy BF -60€ teljes csomagot külön, akkor az 1db sima gép árát is visszateszi listaárra.
Utána elolvastam a Q&A vonatkozó részét és tisztán leírják, hogy a referral kód más kedvezménnyel nem kombinálható - kár hogy nem ezzel kezdtem :)

(#340) FefeeX válasza PatricAK (#339) üzenetére


FefeeX
veterán

Ja értem, hogy a BF -60 EUR mellé kapott -40 EUR is BF deal, azt hittem ez elírás, és itt vonja le a referralt. Alapvetően az várható volt, hogy -100 EUR mellé nem adnak plusz kedvezményt :)

(#341) Neked Az


Neked Az
csendes újonc

Sziasztok!

Nagyon sok temakor van, nem igazan talalom melyik lenne a tokeletes.
Paromnak keresnek digitalis jegyzetfuzetet. Semmi extra igeny nincs, kipattant a fejebol hogy foleg a munkaja soran, meg neha itt-ott jo lenne egy ilyen digitalis jegyzetfuzet. Lehetoseg szerint USB-rol toltheto.

Mik az opciok, ajanlottak? Probaltam nezelodni a neten de nagyon sok dolog osszefolyik. Rajztabla, meg nem rajztabla, 5 ezer Ft meg 200 ezer Ft.
Koszi ha segitetek!
N.

(#342) Msony válasza Neked Az (#341) üzenetére


Msony
tag

Nekem Onyx Boox és RM2 van.
Ha kell a háttérvilág, akkor nem RM2 lesz az.
Ha kell, hogy olyan érzet legyen, mintha papírra írnál, akkor RM2 lesz az.
Digitális tábla, tablet, ami nem e-ink, az nem jegyzetelésre való.
Olyat vegyél, amihez oldalról a toll mágnesesen csatolható és nem a tokhoz kapcsolódik valamilyen idétlen módon.
A color változat egyelőre feleslegesen drága és nem ad annyit.
RM2-nek saját ökoszisztémája van, rengeteg rá a frissítés, linux alapú, a többi jó eséllyel android lesz.
Jegyzeteléshez elég a kisebb méret is, pdf-ek javításához, felmérésekhez javallott a nagyobb méret.
Ha most vennék, talán ezt venném: Onyx Boox Air 2
Olvasd el a véleményeket is róla.
USB-c-vel lesz nagyrésze és az akku sokáig ki fog tartani valamennyinél, amik a jobbak közé tartoznak.
Az RM2 nagyon egyedi ebben a mezőnyben, én az írás minőségének kidolgozottsága miatt szeretem, de hiányzik a háttérfény belőle.
Szóval kifejezetten e-inkben gondolkodj, minden mást kukázz, ha digitálisan akarsz jegyzetelni. Hidd el, megéri az e-inkbe fektetni.

(#343) Neked Az válasza Msony (#342) üzenetére


Neked Az
csendes újonc

Nagyon koszonom a sok hasznos tanacsot.
Az egyetlen bajom csak az arak.... 160 ezer amit linkeltel, es a Remarkable 2 meg 260 ezer.... Ezek azert eleg massziv arak jegyzetelgetni.

(#344) FefeeX válasza Msony (#342) üzenetére


FefeeX
veterán

"de hiányzik a háttérfény belőle"
Azért az nem olyan lenne, ha lenne benne... Nem jött be anno a könyvolvasókban sem, sokkal jobb, ha úgy olvasod, mint a könyveket, külső fénynél :)

Neked Az:
Ha az ár a fontos, és RM2 mellett döntesz, akkor a referral -40€-val 309€ a gép, plusz a hegyekből a 9db 14€, a 25db 39€
Plusz mellé egy Lamy toll [link] vagy egy Staedler [link] , utóbbiból van vastagabb picit drágábban. (ezekhez képest a RM olcsóbbik toll 70€ a drágábbik 120€, cserében azokban van mágnes)
És egy bújtatós tok külön bugyorral a cerkának [link]

Ehhez képest a folio-s cerkás fullos ár most BF -100€val 537€. (A fenti cakk-pakk 140ezerrel szemben)

mod: Alapvetően ezek prémium cuccok, de maga az eink is az. Lehet venni sima tabletet ceruzával töredékáron, de az meg nagyon nem olyan. Még egy jobb ipad és a ceruzája sem hasonló érzésben, pedig az még drágább, csak alapvetően nem erre való. Ezen kívül, az 5ezres cucc meg, amit említettél a gyerekeknek való játszani, de a lányom is inkább az RM2-mön rajzolgat, mert az olcsó cucc annyira rossz. És olyan, mintha a homokba rajzolnál, a régi mágneses fémreszelékes tábla felújított verziója, mert nincs semmi digitális része, nem marad meg semmi, csak játszani való.

[ Szerkesztve ]

(#345) Neked Az válasza FefeeX (#344) üzenetére


Neked Az
csendes újonc

Nincs toll alapbol ezekhez ha veszem?

Az arakat amiket irtal, meg referral, ezek honnan ertendok? Gondolom valami online rendeles nem pedig a Media Markt.

(#346) FefeeX válasza Neked Az (#345) üzenetére


FefeeX
veterán

RM2-t nem tudsz fizikálisan venni, csak rendelni lehet.
Lehet rendelni toll nélkül, vagy tollal, ezért van olyan ár is, amiben nincs benn a toll. Ma már így venném, mert a kezdeti árak is nagyon elszálltak, nekem még a radíros toll 100€ alatt volt, most meg 120€ és a simának is emelték az árát (70€), akkoriban pedig nem is volt ennyi alternatív lehetőség.
A remarkable.com oldalon lehet rendelni, "ingyen" futáros szállítással, pár nap.
Referral kódot meg küldök privátban, ha szeretnél rendelni.

(#347) Neked Az válasza FefeeX (#346) üzenetére


Neked Az
csendes újonc

Mi az isten kerul az oldlaon bundle-ban duplaban? A tok? Nem vagom mit adnak hozza hogy 600 EUR lesz belole.

Illetve amit irtal fentebb, most akkor kell kulon tollat venni hozza? A 309 UR-ban nincs toll?

(#348) FefeeX válasza Neked Az (#347) üzenetére


FefeeX
veterán

Igen, kell, a 309 EUR az csupaszon a gép, adatkábellel, használható ekönyv olvasónak úgy, de toll nélkül a legtöbb feature nem elérhető.

Elrontottam, mert 129 EUR a prémium toll, 79 EUR a sima; 100 EUR a szövet "tok" ami csak egy nyitható előlap, ami mágnesesen kapcsolódik, 160 EUR ebből a bőr, és ezzel számol alapból az 537-ben a -100 EUR kedvezménnyel. A tollak tartalmazzák a 9db hegyet, amit amúgy anélkül, ha másik tollat akarsz meg kell venned (14€)

Tehát igen, a gyári, brutálisan túlárazott kiegészítők kerülnek ennyibe.

(#349) Neked Az válasza FefeeX (#348) üzenetére


Neked Az
csendes újonc

Ertem, es akkor ezt lehet kvazi kivaltani azokkal amiket meg fentebb linkeltel, itthoni tollakkal, meg tokkal es akkor valoban "csak" 309 EUR + az itthoni toll + itthoni tok

(#350) Atasan válasza rolandg (#333) üzenetére


Atasan
újonc

Szia!
Köszi a kedves szavakat ;)
Megérkezett, ismerkedünk. A kreatív oldalát is szeretném majd megismerni, egyelőre jegyzetelek (már látom, mennyire hasznos ez nekem), és egyszer rajzoltam, próbálgattam a layereket...szokni kell.
Végül radíros toll lett, tok nélkül, de most egy kézművessel varrattam egy tokot rá, ami lehet, hogy nem lesz olcsóbb... csak cukibb :))
Azt fogom érezni, hogy mikor kell hegyet cserélni benne?

Még egyszer köszi minden segítséget!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.