Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3551) Carlytoo


Carlytoo
aktív tag

Nagyon jó a community eddigi tapasztalataim szerint. Volt egy összetűzésem egy játékossal és egy darabig pazaroltuk egy másra a lőszert. Utána mondtam neki, hogy mi lenne ha ezt most szüneteltetnénk. Mondta, hogy egyetért és elváltak az útjaink. A másik esetben odajött hozzánk egy srác, hogy szeretné ha egy magas szikláról megkötözve lehajítanánk. Mondom neki, hogy ha ez teszi boldoggá, akkor semmi akadálya. ezt a beszélgetést kb. 10 játékos hallotta, akik ott portyáztak a környéken és mindenki velünk együtt feljött a sziklára. Majd megkötöztem a srácot és kigyalogoltam vele a szikla peremére. "Any last words?" - "Goodbye cruel world". Aztán lehajítottam onnan. Még mindig röhögök, ha felidézem a sikítását, amit leművelt esés közben. Mellesleg mindenki szakadt a nevetéstől. :DD :DD

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#3552) Makola válasza Plata (#3528) üzenetére


Makola
kezdő

A bolt-action

(#3553) LP700-4 válasza macy (#3547) üzenetére


LP700-4
tag

Ez az oldal mennyire megbízható, vásárolt már ezen valaki?

Privátra illik vissza írni... ༼ つ ◕_◕ ༽つ

(#3554) kwzatz válasza LP700-4 (#3553) üzenetére


kwzatz
őstag

Tökéletesen megbízható, hivatalos viszonteladó, ráadásul nagyon jó áraik vannak általában. Refund viszont nincs, ha már aktiváltad a kulcsot.
Nem is rossz deal amúgy így alig több, mint 2 héttel a megjelenés után.

(#3555) Plata


Plata
félisten

Volna egy kérdésem.
Az erdőben vadásztam mikor a játék kiírta hogy a karimnak túl melege van és hogy valami vékonyabb ruhát vegyek fel vagy sérülni fog.
Kb ez volt a szöveg.
Nem is vastag ruha van rajta,meg eddig sosem írt még ilyet.Vadászat közben a hegyen hogy a ragyában cseréljek ruhát.

(#3556) Dlite válasza Plata (#3555) üzenetére


Dlite
tag

Lovon tudsz tárolni seteket.

RTX2060 I5-9500

(#3557) NagyonTitok válasza Plata (#3555) üzenetére


NagyonTitok
tag

A lovad virtuálisan hatalmas nyeregtáskájában tárolhatsz több ruhát.
Amelyiknél napocska van, az hőségben a legjobb, amelyiknél hópihe, az hidegben. A többi egy darabig jó mindenhova.

Never ever drink and drive!

(#3558) szTotyy válasza Plata (#3555) üzenetére


szTotyy
őstag

Ebben nem volt semmi kérdés! :F :DDD
Tegnap pont írtam másnak is, hogy a lovadon tudsz tárolni
(online talán 3) rucikát a csajodnak. Valamelyik boltban állíts össze neki egy bikinis, egy bundás szettet és mentsd el az outfitet (hasonlóan, mint gta-ban). Akkor se fázni nem fog, se megfőni, ha cseréled. Egyébként csak a core-ja fogy gyorsabban, ha nincs megfelelően felöltözve.

(#3559) negyven2 válasza Plata (#3555) üzenetére


negyven2
veterán

Sajnos ez is bugos néha, mert hiába vagy egy szál nadrágba a hegyekbe akkor is kiírja, hogy melege van (vagy fordítva, hogy a sivatag közepén 35°-os melegben, vastag prémbundába is ki szokta írni, hogy fázik a karakter). Ritkán szokott előjönni de idegesítő. Alapvetően csak az életerő Core-od merül tőle gyorsabban (tehát megfagyni, megsülni nem fogsz). Amúgy ez a meleg/hideg/átlagos ruharendszer nem az igazi, mert alapvetően úgy működik, hogy kettő Warm ruhadarab már Warm outfitnek minősül (vagyis szőrmesapka és kesztyű esetén már nem kell más :D).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#3560) NagyonTitok válasza negyven2 (#3559) üzenetére


NagyonTitok
tag

Bundabugyi. Akkoriban úgyis az volt a divat.

Never ever drink and drive!

(#3561) Plata válasza negyven2 (#3559) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem ez is bug volt.
Ha lent a rohadt prérin ugyan ebben a cuccban nincs melege akkor,fent a hegyen hogy a frászba lesz este melege?
Vagy lehet hogy sok vadvirágot zabáltattam vele? És attól lett melege?

(#3557) NagyonTitok
Csak a kezdő ruhája van,meg egy másik outfit amit katalógusból vettem.

[ Szerkesztve ]

(#3562) negyven2


negyven2
veterán

Inkább ide teszem fel ezt a kérdést, mint a fotós topikba..

Szóval Story Mode és az ott elérhető Photo mode esetében lenne az a kérdés, kontroller használata esetében hogyan működik a Photo Mode (mert jelenleg ilyen konzolon nincs). Azt tudom, hogy PC-n bill. esetén Fő menü és Photo Mode, vagy csak simán F6, illetve azt is tudom, hogy kontroller esetén szinten menü vagy photo mode, vagy back gomb simán Viszont a back gomb (konzolon legalábbis) röviden a kameraválasztás, hosszabban pedig Cinematic mode. Vagy ilyenkor ha bekapcsolod a Photo mode-ot akkor nem működik a kameraválasztás?
Csak azért érdekel, mert elvileg ezt a funkciót a konzol is megkapja (meg talán majd a még PC-n sem létező Director Mode-ot).

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#3563) Mike


Mike
veterán

Na alakulnak a dolgok?

(#3564) LilProphet90 válasza negyven2 (#3562) üzenetére


LilProphet90
senior tag

A beállításokban lehet bekapcsolni, hogy leváltsa a kameraváltást a fotómód. Alapjáraton menü, és a vissza gomb hosszan nyomva a leggyorsabb.

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#3565) Vityaa


Vityaa
tag

Miután levadászom a legendary big horn ramot, mit kell vele csinálni, hogy engedje craftolni a sátramat? Hiába viszem oda a megnyúzott carcast a bázisomon a Butcerhez nem enged semmit csinálni vele. A lovamon van a szörme,de azt sem engedi leadni.

(#3566) RobbyJr válasza Vityaa (#3565) üzenetére


RobbyJr
őstag

A dagadt mr. pearson-hoz kell vinni, és úgy hogy donatebe adod. Kicsit furán van megoldva.

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#3567) Vityaa válasza RobbyJr (#3566) üzenetére


Vityaa
tag

Igen tudom, hogy hova és kinek mert már craftoltnam nála, de ezt nem engedi. Ott van a stashbe de halvány szürke és nem tudom neki oda adni. Sem a carcast sem a peltet. :W

(#3568) Prosector válasza Vityaa (#3567) üzenetére


Prosector
addikt

Fencehez vidd, pearson nem legendary cuccokbol craftol, hanem perfectbol.

(#3569) Plata


Plata
félisten

Az este csináltam eladást kettőt is,az egyiknél voltak támadók,másiknál nem,pedig ugyanoda adtam el.
Valami Thieves landing nevű helyre,az elsőnél volt támadás,mikor hajtottam az eladóhoz és majdnem odaértem tele lett piros pöttyel a térkép,csakhogy a hídon is volt pár gyökér amin áthajtottam,két kis fa hídon kellett át menni az eladóhoz,a fahídon lévő fickókon egyszerűen áthajtottam a kocsival,erre kaptam Murderer-t,miután a kocsit leszállítottam és lelőttem a többi támadót is,mindegyikért meg kaptam hogy gyilkos vagyok és csökkent a honorom.
Pedig banditák voltak és támadtak.

(#3570) gyugyo79


gyugyo79
addikt

A Storyban Black Belle -ről, hogy kell a képet csinálni, hogy elfogadja? Vagy van valami bug amit esetleg el lehet valami trükkel kerülni ?
Csináltam kb 100 + képet és semmi ráadásul nem is tudok kilépni a fényképezésből mert nincs olyan opció, hogy akkor hagyjuk a francba a képet ha nem sikerül. Ezért amikor ráunok akkor a feladatkezelő marad csak ...

Ehhez tartozik, hogy a készült képeket, hogy lehet törölni nagy tételben ?
Mert a játék felületén csak 1-sével lehet és idegőrlő eléggé. A webes felületen csak azokat találtam meg amiket már feltöltöttem.

(#3571) RobbyJr válasza gyugyo79 (#3570) üzenetére


RobbyJr
őstag

Rá kell zoomolni és használni a focus funkciót, és úgy képet csinálni.

Van videó tessék: [link]

[ Szerkesztve ]

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#3572) gyugyo79 válasza RobbyJr (#3571) üzenetére


gyugyo79
addikt

Köszi.
Ok gondoltam feltételezhető, hogy ha 100 + próba volt akkor a videók és az ehhez hasonlókon túl vagyok van képem az összes zoom állásból már és ráadásul a focus lock -ot se mondjátok mert van videó amin be van kapcsolva és van amin nincs de biztos ami biztos mind a 2 beállítással lőttem képet. Most olyan 100 + képem van róla ezért is fontos a törlés része is a kérdésnek ;)

[ Szerkesztve ]

(#3573) Kiskokó válasza gyugyo79 (#3572) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nekem ez volt a bajom Online egy strangers küldiben. Nem fogadta el a fotót sehogy aztán megunta a Nő és elsétált.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#3574) gyimger válasza gyugyo79 (#3572) üzenetére


gyimger
őstag

Ezt nem értem én se, első adandó alkalommal kattintottam, bármi állítgatás nélkül és elfogadta.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#3575) gyugyo79 válasza gyimger (#3574) üzenetére


gyugyo79
addikt

Ja ezt ne is mond mert olyan videót is láttam amin rá zoomol aztán vissza és olyat is amin rögtön megy a kép. Egy közös van minden az, hogy elsőre sikerül. DE akkor nem is értem minek van az, hogy meg lehet kérni másik pozícióra meg a többi.

[ Szerkesztve ]

(#3576) RobbyJr válasza gyugyo79 (#3572) üzenetére


RobbyJr
őstag

Bocsi akkor nem szóltam.

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#3577) gyugyo79 válasza RobbyJr (#3576) üzenetére


gyugyo79
addikt

Semmi baj, sőt köszi, hogy próbáltál segíteni. Én nem írtam le pontosan miket próbáltam már.

Rémlik, hogy itt már valaki belefutott nála hasonlóba majd rákeresek és megkérdezem tőle neki sikerült e valahogy.

Most az a taktikám hogy, ráhagytam és majd vissza megyek máskor esetleg új ötletekkel :)

[ Szerkesztve ]

(#3578) Plata válasza gyugyo79 (#3577) üzenetére


Plata
félisten

Az a küldetés másoknak is bugos volt.
Másik fórumon is panaszkodtak miatta.
De azt magyarázza már meg nekem valaki,hogy útonállót ha lelövöm vagy eltaposom kocsival az miért számít gyilkosságnak?
Persze online.Tegnap felidegesített hogy a honorom is csökkent miattuk.
Tele van idegesítő hülyeségekkel online.Néha órákra bele feledkezem,aztán valami gyökérséggel felhúz.Az hogy a tábort Crisp folyton elköltözteti az egyik legidegesítőbb dolog.Jó ideig semmit sem tudok csinálni,csak várni hogy letegye az a barom megint.Mert újra letenni nem engedi a közelben,max rohadt messze.Tegnap végül is meguntam és letettem New Hanoverbe,West elizabeth-ben folyton felszedte az a barom.

(#3579) RobbyJr válasza gyugyo79 (#3577) üzenetére


RobbyJr
őstag

És úgy nem működik ha egy régebbi mentést töltesz vissza?
Én szerencsére még nem járok itt, remélem nekem nem lesz ilyen fennakadás, bár én csak 40%-nál járok, egyszer nem volt bug nálam ez idő alatt. :))

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#3580) gyimger válasza Plata (#3578) üzenetére


gyimger
őstag

Akinek honor problémája van, tudom javasolni a bounty küldetéseket. Ezek akaratlanul is adják a pluszt, pár küldetés után megkaptam a max honor övcsatot.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#3581) szTotyy válasza Plata (#3578) üzenetére


szTotyy
őstag

A honornak online úgysincs jelentősége. Amúgy is kismillió dologgal hamar fel tudod vinni újra max-ra.
A táboreltünéseket meg talán majd javítják idővel, 42 is írta, nem volt ez mindig így, az egyik patch cseszte el (ezt is). Tegnap is írták, ha eltűnik a tábor, add el az állatdarabokat az egyik butcher-nél!

(#3582) gyugyo79 válasza RobbyJr (#3579) üzenetére


gyugyo79
addikt

Mellék küldi, ha 40% -nál jársz már sorra kerülhetett volna, de kb még le se késted a játék végéig ;)

(#3583) RobbyJr válasza gyugyo79 (#3582) üzenetére


RobbyJr
őstag

Ja hogy mellék küldi, én nem sokat vittem azokból, akkor érdemes később rá visszatérni, hátha ez egyszer javítva lesz.:)

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#3584) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Sziasztok! Olvastam, hogy jött ki egy nagyobb patch a játékhoz. Teljesítmény szempontjából van valami változás?

Sic Parvis Magna

(#3585) Mr.Franczy válasza gyugyo79 (#3572) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Itt találod a gépen tárolt fotókat!

The Red Dead Redemption 2 photo directory is \Documents\Rockstar Games\Red Dead Redemption 2\Profiles\[YourProfileName] - so navigate there to find them.

Csak az a gáz, hogy nincs JPG kiterjesztése a fájloknak.
Ilyen néven tárolja őket!

The files all begin with “PRDR” then a series of numbers, followed by “_1”

Gazember

(#3586) gyugyo79 válasza Mr.Franczy (#3585) üzenetére


gyugyo79
addikt

Majd ha leállítom a játékot törlöm őket. Remélem nem okoz majd problémát a lelkének ha adatbázissal is van társítva vagy valami (remélem nincs azért olyan gáz az egész felolvasásuktól kezdve az egész ) :)

(#3587) szTotyy


szTotyy
őstag

Csak mert melóból kérdem: mi a helyzet? Most akkor jött ma új peccs, vagy sem?...ja, és mit rontott el, ha jött?

[ Szerkesztve ]

(#3588) NagyonTitok válasza szTotyy (#3587) üzenetére


NagyonTitok
tag

Keddenként szokták frissíteni.
Nem jött semmi! A srác fél év lemaradásban van.

Never ever drink and drive!

(#3589) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Másnál is van most olyan, hogy nem tudja elindítani a legendary bountyt? kiválasztom, eltűnnek a plakátok és semmi, állok, mint Katiban a f... :F

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#3590) r3ccardo


r3ccardo
tag

Hello,

A PC szereverek külön vannak választva a konzolos szerverektől?
Előre is köszi a választ.

(#3591) Plata válasza r3ccardo (#3590) üzenetére


Plata
félisten

Természetesen igen.

(#3592) NagyonTitok válasza CactuS (#3589) üzenetére


NagyonTitok
tag

Nekem csak olyan volt, hogy viszonylag hosszú ideig nem történt semmi, s elindultam a táboromba, de aztán mégis elindult a küldi.

Never ever drink and drive!

(#3593) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Sziasztok,
Green man gaming az hivatalos, nem g2a szintű ugye?

[link]
Megvettem újból a játékot innen. Tudomásom szerint ez viszonteladó...

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#3594) ForRedGlory válasza ÁdiBá (#3593) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ezzel minden rendben lesz. :)

(#3595) morfondőr válasza ÁdiBá (#3593) üzenetére


morfondőr
őstag

GMG teljesen legális és hivatalos viszonteladó, nyugodtan vásárolhatsz onnan!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#3596) Plata


Plata
félisten

Az égből lezuhanó NPC valami random event?
Vagy tornádó?
Vagy sok red bullt ivott?

(#3597) smc válasza ÁdiBá (#3593) üzenetére


smc
addikt

Akkor mennyibe is volt végül a játék? ;]

[ Szerkesztve ]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#3598) negyven2 válasza Plata (#3596) üzenetére


negyven2
veterán

Valami ilyesmit kéne elképzelni???

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#3599) Plata válasza negyven2 (#3598) üzenetére


Plata
félisten

Nem,lovagoltam az úton és csak úgy leesett egy pasi egy lóval elém.
Nem tudom honnan a rákból esett csak megijesztett.
Tény hogy esett az eső,de azért ez egy kicsit nagy az a csóka meg a lova esőcseppnek.

(#3600) ÁdiBá válasza smc (#3597) üzenetére


ÁdiBá
addikt

32

ÁdiBá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.