Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3351) NagyonTitok válasza mrgregoryan (#3349) üzenetére


NagyonTitok
tag

Nekem8.
Én remekül szórakozok. :DD

[ Szerkesztve ]

Never ever drink and drive!

(#3352) Kiskokó válasza Puma K (#3343) üzenetére


Kiskokó
veterán

Azt mondjuk tudod hogy új launcher van?
Így már a steames se ott fog frissíteni szerintem.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#3353) mrgregoryan válasza NagyonTitok (#3351) üzenetére


mrgregoryan
tag

én is.. nincs evvel baj, de nem is ezt írtam.. minden tisztelettel...
Hanem hogy nehogy kimerüljön.
Amúgy mint mondtam, a játék szippant befele. terveztem, hogy megveszem majd a Fallen Order-t, de egyszerűen nem vitt rá a lélek még.. legalább lejjebb megy az ára, mert bármikor leülök játszani, ezt inditom, mert érzem ha mást nyomnék, erre gondolnék..

Csak remélem ez így marad, vagy én látom rosszul, és ahogy az ember fejlődik, változik majd a jelleg.. pl lást Bounty hunternél, több célpont stb.

(#3354) mrgregoryan válasza Triathlete (#3350) üzenetére


mrgregoryan
tag

Igen, kaptam, megnéztem, köszönöm szépen..

Én sem csalok Collectorral, mert úgy nem látom értelmét.
Néha Treasure mapnál anyázok, hogy olyan helyekre teszi, ahol még csak a Dead Eye sem látja feltétlen, csak közelről, és néha 3/4 órán át keresem :D

(#3355) rup1u5 válasza Methionyl (#3319) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Pont ezt tettem én is reflexből :K Ment a min 8GB max 16GB page file SSD-re.

(#3317) Plata
Én is meglepődtem. Lovagolok szép nyugisan cinematic-ban erre látom, hogy csak ott áll a vonat a sinen. Közelebb mentem és tök üres volt az egész. Beszálltam és elvittem. El is határoztam, hogy körbevonatozom az egész térképet erre nem elszáll ez a fos...és persze hiába mentenék a vonaton mert betöltésnél ugysem oda rakna vissza.
Ezek a dolgok elég idegesítőek. PL elhatároztam hogy tábort verek egy tűzrakóhelynél éjszakára. Levettem a nyerget a lovamról és lekeféltem, aztán TAB - tábortűz és lerak vagy kétszáz méterrel arrébb a szomszédos hegygerinc tetejére......mehettem vissza a nyeregért...

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#3356) m0h0senator válasza mrgregoryan (#3353) üzenetére


m0h0senator
őstag

Így van. Azért a GTAO megjelenéskor több lehetőséget tartogatott. Három "féle" farmolási lehetőség van aztán ennyi. Igen tudom mehetsz pókerezni stb de nem ez a fő húzó tartalom az online-ban. Szóval igen hosszú távon kíváncsi leszek mivel tartják majd életben....

És ez nem azt jelenti, hogy most ki nincs el a játékban és ki keressen más játékot hanem mondjuk 2-3 hónap múlva is ez a 3 lehetősége lesz a playernek fejlődni az baromi repetitív lesz.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#3357) mrgregoryan válasza m0h0senator (#3356) üzenetére


mrgregoryan
tag

ott a pont...

(#3358) Puma K válasza Kiskokó (#3352) üzenetére


Puma K
veterán

Tudom mivel meg van a GTA V ha nem lett volna egyértelmű.
Így nálam is lefrissült az RSC az újabb verzióra mikor megjelent az új felülettel.

A GTA V első indításnál nekem is be kellett regisztrálnom az addig számomra ismeretlen RSC-re... de szerencsére nem sok beleszólása van a frissítések menetébe... amit nagyon remélek, hogy meghagytak a RDR2-nél is majd ha megjelenik a Valve kliensében...

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#3359) mrgregoryan válasza m0h0senator (#3356) üzenetére


mrgregoryan
tag

Illetve még 1 észrevétel..

Sajnos kinyírtak egy csomó dolgotami a Single-ben megvan alapból, hogy pl csak úgy barangolok, oda megyek egy házhoz, és ne tudok menni (szinte bármelyikbe) lootolni, felfedezni, titkos dolgokat találni.
Mintha lezárták volna aházak zömét, a lakosságot meg kitelepítették volna, akik pedig ugyanúgy Stranger missionként működnek Single-ben.
Továbbá bemegyek az olajtársaság telepére amit singleben 30 őr védett, és jó kis tűzharc volt bejutni, most simán begyalogolok, be az irodába, egyenesen fel, mert ott egy collectible.
Miért kellett ennyire különválasztani a világot a Single-től?

(#3360) NagyonTitok válasza m0h0senator (#3356) üzenetére


NagyonTitok
tag

Kb. 3 hónap múlva már Dying Light 2! :DDD

Never ever drink and drive!

(#3361) Triathlete válasza mrgregoryan (#3354) üzenetére


Triathlete
senior tag

Ismerős igen! :) Főleg mikor valami kiégett fatörzs aljában van egy sűrű erdő közepén.

Az, hogy a mikor merül ki a tartalom 80%-ban rajtunk múlik, úgy gondolom, mivel a célt mi határozzuk meg magunknak. Én úgy érzem rengeteg tartalom van a játékban, és még nem is kezdtem bele igazán a PVP-be, egyelőre csak akkor állok bele ha engem támadnak.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#3362) mrgregoryan válasza Triathlete (#3361) üzenetére


mrgregoryan
tag

Én meg hanyagolom a PVP-t, ha lehet, ki nem állhattam GTA ban sem, a sok cheaterrel.
Itt pedig vicc, hogy megtámadnak engem, piros lesz a gyerek ikonja a minimapon, és ha megvédem magamat, és 4x lelövöm, hogy észrevegye magát, én leszek Dishonored.
Ha piros, akkor miért is nem lőhetem halomra büntetlenül?
Ráadászul tegnap rátaláltak arra a jópofa játékra, hogy kilövik a lovamat, és amíg megpróbálom feléleszteni, addig 5x lelőnek. mert ugye akor tehetetlen az ember.

(#3363) nepszter1


nepszter1
addikt

Sikeresen befogtam a legendás lovat , utána elmentettem a játékot majd vissza léptem és a régi lovammal vissza mentem küldizni , azt hittem az istállóba majd ott lesz hát nem... valaki tud erre megoldást?

azt meg hogy kell?

[ Szerkesztve ]

(#3364) mrgregoryan válasza nepszter1 (#3363) üzenetére


mrgregoryan
tag

lepapiroztad az istálóban az Uj lovat?

(#3365) NagyonTitok


NagyonTitok
tag

IDE tölthettek fel jól sikerült RDR2-es képeket.

Never ever drink and drive!

(#3366) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Ne legyetek ennyire zoknik mááár.. Parley.. azt kész.

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#3367) Plata válasza VágniValó (#3342) üzenetére


Plata
félisten

Nekem mindent lowra vagy ultrára rakott. :D
Én már nem szarakodok vele,az ultrát levettem highra a többire meg tojtam magasról.Jó így is.
Fps nem tudom mennyi.

(#3355) rup1u5
Bakker,nekem is megtetszett az ötlet hogy vonatozzak.
Vadászat közben meg láttam hogy áll vonat állomáson,hát fel mentem rá és elraboltam.
Na egyből 50 cent bounty. :D
Nagyon bele éltem magam a vonatozásba és Saint denis-be is be mentem vele,de hiába dudáltam hülye NPC-k nem mentek le a sinekről,erre gyilkos lettem. :DDD
Még több bounty.Közben gyökér Crisp elhúzott a táborommal valahova máshova,így a vonattal még egy jó ideig el mentem,egész közel a táboromig tudtam menni vele.
Sajnos nem tudom a váltókat lehet-e használni,de jó lenne.Mindenesetre én online ki vonatoztam magam,de hogy az NPC-k milyen barmok,ha dudálok meg csöngetek sem tépnek le a sínről és én vagyok a hibás ha kinyiffan. :U

[ Szerkesztve ]

(#3368) Triathlete válasza mrgregoryan (#3362) üzenetére


Triathlete
senior tag

Én sem erőltetem még, jobban leköt egyelőre minden más a játékban. Treasure map, gazolás, kraftolás. Ha belémkötnek akkor visszalövök, ha én vagyok a jobb ő lép le, ha ő a jobb akkor én váltok sessiont. De már nem élem meg úgy mint a GTA-ban, ebben biztos szerepet játszik az is, hogy nincs K/D arány.

Egyébként az olyan trükköket mint a fegyver forgatás melyik billentyű csinálja?

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#3369) Kiskokó válasza m0h0senator (#3356) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ebben nem értek egyet.
GTA Onlineban is a kezdetekkor alig volt valami. Semmi melós cucc nem volt benne csak a versenyek , contact misssziók aztán ennyi.

Ugyan annyi tartalom az RDR-ben is van.
Itt is vannak indítható játékmenetek (igaz még én se próbáltam őket) ezen felül a 3 farmolás amit írsz.
Vadászat , horgászat külön említendő.

Az tény hogy tényleg sokkal lassabb , szüttyögősebb az egész de ez nem baj. Először fura volt de van amikor még jobb is.

PUMA

Tudom hogy van GTA-d játszottunk is együtt. Csak azt hittem nem vetted elő egy ideje.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#3370) mrgregoryan válasza Kiskokó (#3369) üzenetére


mrgregoryan
tag

Heistek??

az vitte a hátán...mi CSAK azt toltuk.

vadászat pedig nem külön említendő, mert az egész Trader role egy NAGY vadászat!!

most hogy van kocsi amin szállíthatom a vadakat, még jobb , mert nem kell mindig 1-2 elejtett állat esetén visszalovagolni a táborba.

mondjuk igy sem túl sok az 5 álat, de mégis valami

[ Szerkesztve ]

(#3371) m0h0senator válasza Kiskokó (#3369) üzenetére


m0h0senator
őstag

Szerintem sem említhető külön. Hiszen ahhoz, hogy legyen mit eladnod vadászni kell a szőrme miatt. Viszont az az 5 HEIST adott annyi tartalmat, hogy ne érezzem üresnek a várost. És mire már untuk a heisteket szépen jöttek a tartalmak.

Itt is számítottam valami HEIST szintű misszióra ahol fontos a csapatjáték de egyelőre nem nagyon találtam meg.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#3372) Plata


Plata
félisten

Nekem volna egy kérdésem.
Miért írta ki azt a játék hogy kaptam egy öcsit hogy 100 arany jutalmat szedtem össze.
Nincs is 100 aranyam,asszem talán 26 van.Vagy 24.
De kiírta a játék és ott van az öcsik közt is hogy 100 aranyat összeszedtem.
De akkor hol az aranyam? :D

Jah még egy kérdés,hogy a rák némi szervébe lehet ebben a játékban képet csinálni?
Print screen fekete képet csinál.

[ Szerkesztve ]

(#3373) peterson79 válasza mrgregoryan (#3364) üzenetére


peterson79
őstag

Azt, hogy kell?

Én eddig sima lovat vagy kettőt fogtam be, de mivel elég gyengék voltak a jelenlegihez képest 3 dollárért eladtam őket.

(#3374) mrgregoryan válasza Plata (#3372) üzenetére


mrgregoryan
tag

nem 100$-t írt? mert azt minden ultimates kapot most

(#3375) Plata válasza mrgregoryan (#3374) üzenetére


Plata
félisten

Nem,100 gold.

(#3376) Kiskokó válasza mrgregoryan (#3370) üzenetére


Kiskokó
veterán

+ Bale

Én a trader előtt is vadászgattam mert élvezetes. De ja

Viszont GTA Online se volt Heist rögtön... meg nem mondom pontosan de kb 3-6 hónap múlva jött pluszba a Heist ha valaki utána néz azt megköszönöm érdekességként kíváncsi lennék rá.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#3377) mrgregoryan válasza Kiskokó (#3376) üzenetére


mrgregoryan
tag

én a Next gen-t vettem meg ami a PS4 xbox one és PC volt.

ott egyből volt heist.

(#3378) Puma K válasza mrgregoryan (#3377) üzenetére


Puma K
veterán

Mert abban az időszakban vásároltad meg mikor már volt heist. De az csak hónapokkal a játék megjelenés után jött egy-egy frissítés keretén belül.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#3379) Plata válasza Kiskokó (#3376) üzenetére


Plata
félisten

Heist Update sokára jött,2015 március.
Az első update meg 2013 November.
Na persze konzolon.
CEO 2015 december,MC 2016 november.
De [itt] a teljes lista.

[ Szerkesztve ]

(#3380) gyugyo79 válasza Triathlete (#3350) üzenetére


gyugyo79
addikt

+
Azt tudjátok, hogy konzolom volt egy Outlaw pass ami 17 -én (dátumba lehet 1-2 napot tévedek) ért véget és mi már nem kaptunk meg. Tippem, hogy túl sokan nem álltak volna még úgy, hogy érdemben élvezzék esetleg ....
De a következő hasonlót már valószínűleg mi is megkapjuk.
+
Vannak a térképen nem jelölt stranger mission -k amik egy házba belépve indulnak (ha valaki már a többit meg is csinálta) pld.

[ Szerkesztve ]

(#3381) mrgregoryan válasza m0h0senator (#3371) üzenetére


mrgregoryan
tag

Azt hittem a " Story" missionök lesznek a Hesit jelleg itt, de ez kicsit más. és sokkal rövidebb.

Mindenesetre biztos fel futtatják, mert látod a Summer updatere is kellett várniuk a konzolosoknak 3/4 évet, de sztem szépen lassan lecseng a GTA és jön a RDR tartalom.. bár most dec lesz még 1 kövér update GTA ba. a Rendőr/rabló küldetéses elvileg.
Utána meg valamikor GTA 6.. bár nekem kicsit hama jön, hogy a RDR csak most jött PC re, és PS-re is mindössze 1 éve.

(#3382) mrgregoryan válasza Puma K (#3378) üzenetére


mrgregoryan
tag

PREORDER-eltem a gamet.. annál előbbi időszak nem létezettt

de most ahogy látom, 2015 március a HEIST.

na pont akkor jelent meg a GTA next genre

de akkor a helyzet ugynaaz mint itt..

előtte értelme sem lett volna játszai vele, mint ahogy RDR el sem, mivel nem volt benne érdemleges tartalom idén nyárig.

[ Szerkesztve ]

(#3383) mrgregoryan válasza gyugyo79 (#3380) üzenetére


mrgregoryan
tag

És az mire is volt jó pontosan?
illetve fizetős + tartalom? mert akkor én offolom igy75€ kifizetése után.

[ Szerkesztve ]

(#3384) NagyonTitok válasza Triathlete (#3368) üzenetére


NagyonTitok
tag

Alapból, ha gyorsan 2-szer megnyomod a TAB-ot, akkor elteszi, mint Terence Hill.
Ha extrább, hosszabb trükköket akarsz, akkor azt a Bounty Hunter 5. és 12. szintjén kapod meg.

(#3367) Plata:
Pdl. Nvidia Experience. 1 gombnyomásra optimalizálja az adott játék graf. beállításai, ALT+F2-vel készít neked képet.
Az RDR2-ben van saját kis fényképeződ is.

Never ever drink and drive!

(#3385) gyugyo79 válasza mrgregoryan (#3383) üzenetére


gyugyo79
addikt

Azért az RS a sok rossz mellet ilyet nem szokott csinálni max aki lusta annak ad lehetőséget, hogy vegyen aranyat ha éppen akar, de nem kötelező és kell semmihez + tartalmat venni vagyis ha itt is követik a GTA -s gyakorlatot.
link

(#3386) nepszter1 válasza mrgregoryan (#3364) üzenetére


nepszter1
addikt

valaki tud ebben segíteni ? :D

(#3387) mrgregoryan


mrgregoryan
tag

Valaki nem tud egy nyomtatható A3 as térképet b az állatok lelőhelyét illető térképet linkelni?
nem értem, hogy Onlineban ha felfedezem, hogy hol él a folyami rák, és a poszáta, akkor miért nem marad meg a mapon, miért kell midnen egyes session-ben rá eszmélnem, hogy Jéé a táboromtól balra megint Buck-ot lehet vadászni,.
viszont ahol 1x jártam csak de láttam, hogy ott vannak görbehátú macskafélék Napszemüvegben, és 2 hét múlva pont olyanra lesz szükésgem, miért nem jegyezte fel a map.. ez Single-ben működik..

ezer köszönet.

(#3388) mrgregoryan válasza nepszter1 (#3386) üzenetére


mrgregoryan
tag

ha megvan, szerintem vagy lovagolsz vele míg 1-es bound szinted lesz, vagy beviszed az első " kereskedésbe" ahol veszel rá biztosítást, meg Stable helyet.. valami ilyesmire emlékszem. single-ből... mindenesetre vidd be egy istálóba megmutatni, hogy nézzétek mit találtam..

Aki elég idős, és látta az Európai vakációt Chevy Chase-sel, talán emlékszik, mikor épp fogat mos egy tállal, majd bejön a fia:

" Ezt nézd Apa ÁGYTÁÁL.."

[ Szerkesztve ]

(#3389) szTotyy


szTotyy
őstag

Még egy rövid szösszenet a játék jövőjéhez. Az is sokat fog dönteni a tartalom mellett, hogy kinek mennyire jön be maga a környezet.
A GTAO nekem nagy szerelem és marad is, de a VADON vs Amcsi nagyváros és agglomerációja: tükörsima 1:0. Ha valaki kicsit is szeret a természetben kóborolni, felmászni egy hegyre, az nem fogja megunni egyhamar ezt a játékot ilyen szép grafika mellett.

#3388) mrgregoryan :" Ezt nézd Apa ÁGYTÁÁL.." +1 :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3390) Puma K válasza mrgregoryan (#3382) üzenetére


Puma K
veterán

Szintén elővételben vettem meg 2015. február 28-án. A játék meg 2015 április 14-én jelent meg.

A bejelentés, hogy elérhető a hesit 2015. március 9-én történt.

De valamiért nem emlékszem, hogy mentem volna-mentünk volna heist-re már akkor mikor azonnal elérhető is volt... hazamegyek megnézem a képernyőmentéseket :D

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#3391) m0h0senator válasza Kiskokó (#3376) üzenetére


m0h0senator
őstag

Heists are now available for free inside Grand Theft Auto Online for PS3, PS4, Xbox 360 and Xbox One (PC players will also get Heists as part of their GTA Online experience when GTAV launches for PC on April 14th). To get it, just start up GTAV from your online-connected console and follow the update prompts on screen.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#3392) Mr.Franczy válasza nepszter1 (#3386) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Online-ban, nem lehet vadon élő lovat megszerezni! Offline-ban meg, lehet tele van már az istállód, azt hiszem, csak öt lolvad lehet!

Plata.
Fotót, az F6 lenyomásával tudsz készíteni, komplett fotómód, ha esetleg erre gondoltál!

A játék életartalmával kapcsolatban pedig az a saját véleményem, hogy az sem mindegy, egyedül játszol e, vagy van hozzá esetleg baráti társaság! Hiszen ha van társaság, akkor megy a móka is!
Néha nekem túl lassúnak tűnik, persze az elején vagyok, csak néha jó lenne egy kicsit több a profit! :)
A térkép meg nem rossz dolog, persze ritkán élek vele, ez idegállapot függő! :)

Gazember

(#3393) Plata válasza Mr.Franczy (#3392) üzenetére


Plata
félisten

Nem történik semmi F6-al.

(#3394) Mr.Franczy válasza Plata (#3393) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Ebben az a vicces, hogy nekem meg az F1 nem működik, de cserében meg megy az F6, nem értem, ez mitől lehet!
Akkor indítsd menüből a fotómódot, arra is van lehetőség, ha jól rémlik!

Gazember

(#3395) NagyonTitok válasza Mr.Franczy (#3394) üzenetére


NagyonTitok
tag

Online-ban nem használható az F6-os fotómóka.

[ Szerkesztve ]

Never ever drink and drive!

(#3396) Mr.Franczy válasza NagyonTitok (#3395) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Köszönöm, ezt is jó tudni! Ettől függetlenül, az F1 nekem nem megy, se online-ban, sem offline-ban! :)

Gazember

(#3397) szTotyy válasza Mr.Franczy (#3396) üzenetére


szTotyy
őstag

Az F1 alatt az nVidiás képkészítésre gondolsz? Mert az Alt+F1.

(#3398) NagyonTitok válasza szTotyy (#3397) üzenetére


NagyonTitok
tag

És ALT+F2, ha több beállítást akarsz Nv. Exp-ben.

[ Szerkesztve ]

Never ever drink and drive!

(#3399) Plata válasza NagyonTitok (#3395) üzenetére


Plata
félisten

Na ezt jó tudni,már szarrá nyomkodtam az F6-ot. :D

(#3400) NagyonTitok


NagyonTitok
tag

Ebbe a topic-ba tölthettek fel jól sikerült RDR2-es képeket.

ism.: van saját kis fényképeződ is.

Never ever drink and drive!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.