Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3651) myckey


myckey
veterán

Szeretitek a fotózást.
A játék is adja magát....zseniális a látvány.

Photomode enhancements
Bele lehet nyúlni pár dologba, ezáltal ...
Twitter...Az illető Reshadet is alkalmazott

Van képes topic, de hátha itt többen érdeklődnek.
:R
Lehet nem is mondtam újat.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3652) Plata válasza Kiskokó (#3650) üzenetére


Plata
félisten

Egyszer le dobott,de amikor megsimogattam már nem. :P
Legelőször még meg is rúgott,de utána haverkodtam vele és nem dobott le.

(#3651) myckey
Nekem még a print screen sem megy rendesen.
Nyomok print screent erre csinál egy képet félórával korábbról.Vagy nem csinál képet.
Tele a hócipőm a képkészítéssel.

[ Szerkesztve ]

(#3653) Kiskokó válasza Plata (#3652) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hát jó de ez azért elég nagy szivatás a játéktól, hogy ha megsimogatják a lovad és elviszik akkor baszahatom amíg le nem szállnak...

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#3654) myckey válasza Plata (#3652) üzenetére


myckey
veterán

Lesz ez még így se.... :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3655) Stormrider


Stormrider
tag

Online lovat hogy lehet szerezni?A elsö kapott lovat lecserélni?Csak venni lehet?Vagy vadlóvat befogni?Vagy npc-től elszedni?

(#3656) macy válasza Kiskokó (#3653) üzenetére


macy
addikt

Ez a jobb klikk, tab, tab hosszan, egérgörgős menü csak így jön elő vagy lehet esc és az online menüből is előhívni? Mert ott láttam valahol olyat, hogy dismount, lehet azzal leszedi a lóról a tolvajt.

(#3657) negyven2 válasza gyugyo79 (#3635) üzenetére


negyven2
veterán

Én azt tapasztalatom, hogy (konzolon legalábbis), a gyűjthető dolgok, pár eset kivételével, mindig ott vannak, és egymás után gond nélkül fel lehet venni, azonnal (vág akár egyszerre is). Néha előfordulhat, hogy valakinek nincs, ott de egy lobby váltás megoldja ezt.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#3658) szTotyy válasza macy (#3656) üzenetére


szTotyy
őstag

Ez jó ötlet, ha a fütty nem működik. Mintha a dismount lehetőség ott lenne az 'L' menü->stable->my horse menüpont alatt is.

[ Szerkesztve ]

(#3659) Kiskokó válasza macy (#3656) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ahha... az szerintem csak úgy jön elő és eszembe nem jutott volna hogy "Emote" nál keressem...
Köszi majd ránézek

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#3660) csabi0805 válasza gyugyo79 (#3649) üzenetére


csabi0805
aktív tag

Én egyesével töröltem ki a képeket,de így mostmár tudom hogy hol kell.
Akkor az az opció is kilőve.
Köszönöm hogy írtál.

(#3661) Prosector


Prosector
addikt

Nincs olyan maszk, amit akkor is fel tudok venni, ha nincs mellettem a lo?

(#3662) peterson79 válasza Prosector (#3661) üzenetére


peterson79
őstag

Alapvetően a maszk használ valamit? Eddig mindig elfelejtettem felvenni, bár az úton lévőket nem bántalmazom, a lépten nyomon táborozó banditákat meg mindet kinyírom, ott nem marad szemtanú

(#3663) Đusty


Đusty
addikt

végre nyertem 3 dominot egymás után ki is írta a gambler 9-et vagy 3-szor, felálltam az asztaltól és a progressbe nem mentette el kezdhetem előlről. Ezt a bugos egy szart. Vagy valamit még tenni kéne?

(#3664) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Behalok ezen a játékon!
Áll a csóka az utcán, felette az erkélyen kijön a csaj és a nyakába önti a bilit! :DDD

Amúgy ez az épület nálatok is bugzik?

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#3665) smc válasza rup1u5 (#3664) üzenetére


smc
addikt

Legutóbb ilyen volt nekem is

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#3666) gyimger


gyimger
őstag

Több helyen olvastam, hogy a Vulkannal jobb a teljesítmény.
DX12-vel max 60, átlag 50, Vulkannal max 65, átlag 52 lett az FPS ugyanazokkal a beállításokkal. De Vulkan alatt a monitor jobb oldalán állandóan ott volt az egér (Fullscreen beállítással is), és először láttam olyat, hogy egy ló önállóan húzott egy kocsit maga után :D
Szóval emiatt kár volt váltani. Volt pár nap kihagyásom, szerintem újrakezdem a sztorit, mert ez a hivatalos Guide nagyon hasznos.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#3667) Create. válasza gyimger (#3666) üzenetére


Create.
addikt

Ki kell kapcsolni a windows game mode-t, az bugol be mögé, azért van egy csíkban ott az egér.

(#3668) gabo91


gabo91
aktív tag

Kért már valaki (pre orderes) refundot?
Meguntam ezt a talicska szart, 1 hete megint játszhatatlan, storyban nem tudok tovább menni, mert fél óránként kidobál, Rhodes városánál folyamat összeomlik a játék....

(#3669) Create. válasza gabo91 (#3668) üzenetére


Create.
addikt

Ha letelt a 2óra játékidő, vagy a 2hét, akkor már nem lehet. Próbáltad mindkét api-t?

[ Szerkesztve ]

(#3670) Kiskokó


Kiskokó
veterán

2 napja nem megy a voice chat Push to talk N betűre a játékban.
Semmi se változott, a beállításokban is az a bill van... és egyszerűen nem megy 2 napja... ritkán de jól jönne

HELP!!!!!!

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#3671) Plata


Plata
félisten

A mocsárban találtam egy mini templomot.
Egész kicsi volt,csak guggolva fértem be az ajtaján.


Saint Denis mellett van a mocsárban.

(#3672) kulfoldi


kulfoldi
aktív tag

Hello! A Special es Ultimate edition bonuszok nem valtoztatjak a jatekot kisebb kihivassa? Bonusz lo, fegyverek, talizmanok, tobb penz ugy hangzik mint egy cheat. Nem jatszottam meg sosem a jatekkal, csak baromi tetszik es megvennem, de nem tudom melyik verziot valasszam. Bocs ha hulyeseget kerdezek, de miert erdemes a standardnel jobb kiadast venni? Latom a felsorolast, hogy milyen dolgokat kapok cserebe csak nem latom at, hogy mire lesznek azok jok. Nem talalok errol semmi infot, csak a listat hogy mi a kulonbseg, de sehol sem magyarazzak el, hogy az mire jo. Van ahol, ugy fogalmaznak, hogy jo headstartot ad, szoval az alapjan a jatek elejet konnyiti meg, de ennyi az ossz info amit talaltam. Tudnatok egy hsz-t, vagy cikket/videot linkelni? Koszi

[ Szerkesztve ]

(#3673) Makola válasza Plata (#3671) üzenetére


Makola
kezdő

óóóóóóóóóóó erre emlékszem egy vidiből itt vannak a törpök

(#3674) Makola válasza Makola (#3673) üzenetére


Makola
kezdő

amúgy plata miután el mentél én ki puccoltam két hideout-ot találtam pár legendás italt és egy kártyát a másodiknál nem maradt lőszerem olyan sokan voltak így dobó késel fejeztem be majdnem szintet léptem

[ Szerkesztve ]

(#3675) mrgregoryan


mrgregoryan
tag

Sziasztok!

Aki jártas benne, meg tudná mondani, hogy az extra Outfiten kivül ami elvileg jár a Permanent Posse-hoz, mi másra jó 200Dodóért?
mert gonolom sem a sátor bugot nem olja meg, sem pedig nem látom át, miért kellene 200$-t költeni erre, vagy h miért is kerül pénzb.

THx.
ha megtámadnak, ez a ló kilövés nagy görénység ám..
tegnap havernak az árúját vittü ki, mikor jött egy 2 személyes posse, illetve csak 1 ember, mert valsz szét voltak szakadva.. egy ideig üldözött minket, majd kilőttem a lovát illetve még 2x a srácot, amíg a haver elhúzott a szekérrel.. utána már feladta

(#3676) Kiskokó válasza Kiskokó (#3670) üzenetére


Kiskokó
veterán

Help! :O
Ez valami Bug lenne? vagy mi a tosz ?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#3677) CactuS válasza mrgregoryan (#3675) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Temp posse csak 4 személyes és nincs posse versus. Engem inkább az zavar, hogy limitálva van a Perma possek száma, folyamatosan törölgetni kell, ha többen vagytok.

Kiskokó: Nem némítottad le magad discordon? Bal alul látszik a kis ikon.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#3678) NagyonTitok válasza CactuS (#3677) üzenetére


NagyonTitok
tag

A Perma posse-t 7 főig fel lehet bővíteni. Csak nagyobb tábor kell (2$/nap).

Biztos, hogy nem némította le magát Discordon, mert tegnap szórta az igét. Talán csak pl. az RDR2-ben némította le a hangvezérlő.
A megoldást nem tudom, de nekem működött a játékon belüli kiabálás.

Never ever drink and drive!

(#3679) pandras83 válasza kulfoldi (#3672) üzenetére


pandras83
senior tag

Hi
A játék annyira komplex és annyi gyüjtögetnivaló van, hogy észre sem fogod venni az extrák hiányát, sőt!

Cyberfuck Patchrunner

(#3680) mrgregoryan válasza NagyonTitok (#3678) üzenetére


mrgregoryan
tag

ráadásul ő belsp Voice-ről beszél, N betűvel.
Szerintem inkább Kiskoko nézd meg, az audió beállítást, hogy nincs e kikapcsolva a voice a JÁTÉKON belül.

Akkor gyakorlatilag ha 2-3 an játszunk mindössze, semi értelme?
Ezt a törölgetést nem értem CatcuS.. mi az hogy törölgetni kell a Perm posse-kat??

(#3681) Plata válasza Makola (#3674) üzenetére


Plata
félisten

Tegnap mikor adtunk el én is jól jártam.
Banditákban három gyűjteni való cucc volt.Két elveszett kincs vagy mi meg egy üveg.

(#3682) szTotyy válasza Kiskokó (#3676) üzenetére


szTotyy
őstag

Lehet, hogy csak van egy játékon belüli limit a kimondott szó/hónapra és már elhasználtad! :P

Nincs olyan a hang- vagy gombkiosztás menüben, hogy visszaállítás alapértelmezettre? Lehet csak elállítottál valamit, és észre se vetted.
Vagy amit Titok is Ír, hogy a Windows állítgatott el valamit.

(#3683) CactuS válasza mrgregoryan (#3680) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A fix possekból nem lehetsz benne akármennyiben. Talán 5 a limit. Mi 5-7 fővel toljuk, így amikor mennénk át a másikhoz segíteni, akkor mindig újra meg kell hívni a másikat, mert nem tudsz 7 posset elmenteni. 2-3 főnél is van, mert napiban adhat posse versus-t, amit temp posseban nem tudsz indítani.

Nagytitok: Igen, ezt írtam én is, hogy a temp csak 4 fős. :K

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#3684) gyimger válasza kulfoldi (#3672) üzenetére


gyimger
őstag

Ez válasz a #3632-es hozzászólásodra is. Beleolvastam a játék kézikönyvébe és elvileg ezeket az extrákat adja a Special/Ultimate kiadás pluszban:
Iguana Scale trinket, Eagle Talon talisman, companion activity (bank robbery with Charles), Le Tresor Des Morts kincsestérkép, 2 hideout (Thieves Landing, Fort Mercer).

Ezek máshogy be nem szerezhető extrák. Neten nem sok infót találtam, de a kézikönyv ezeket adta ki.

[ Szerkesztve ]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#3685) NagyonTitok válasza CactuS (#3683) üzenetére


NagyonTitok
tag

Erre a limitre is igaz a kérdés: Miért???? Nehéz volt átírni a kódsort unlimitidre? Részesedést kapnak az elköltött virtuális $-ból? :F

Never ever drink and drive!

(#3686) NagyonTitok


NagyonTitok
tag

Online
Van egy glitch amivel megoldható, hogy Cripps letegye a tábort, ill. ismét rengeteg állat legyen a térképen:
Egyszerűen el kell indítani egy Bounty Huntot.
Ilyenkor a rendszer külön sessionbe tesz. Egyszerűen csak nem kell a célpont közelébe menni. A tábor simán lekérhető, s kb. 20 percig (további trükközéssel meghosszabítható) nyugodtan lehet vadászni és a készleteket feltölteni. Sajna, kiszállítást nem lehet indítani, de legalább utána is megmarad a tábor.

Never ever drink and drive!

(#3687) mrgregoryan válasza CactuS (#3683) üzenetére


mrgregoryan
tag

jó én még kicscsirke vagyok ehhez sztem a magam 42 es szintjével.
Én csak haverokkal megyek be temporary posse-ba egyenlőre..
Ha van ilyen posse ahol hasonló szintű emberek vannak, viszont akkor mondjátok ha jó a társaság :)
de úgy látom nem ér meg akkor egyenlőre nekem 200 $t
azt sem tudom jó e az az outfit amit kapsz ilyenkor

[ Szerkesztve ]

(#3688) szTotyy válasza CactuS (#3683) üzenetére


szTotyy
őstag

A Large camp-nek van valami más előnye a kicsihez képest, mint hogy 7 főig fel lehet tuningolni a létszámot? Kinézetre van valami különbség? Tegnap ugyan megvettem a large-ot, a campben voltam és semmi változást nem vetem észre kinézetre.

(#3689) gyugyo79 válasza mrgregoryan (#3687) üzenetére


gyugyo79
addikt

Majd lesz az a szint amikor már 200$ mit sem számít. Nézz be a konzolos topikba és majd látod ott kinek mennyi van azok közül akik még játszanak.

Nekem 99. szinten megvolt véve minden amit fontosnak tartottam + amit n2m de a napikhoz kellet és volt 100 aranyam meg 2000$ + om. (96-7 en volt valahol a kígyóbőr nyereg az utolsó ami igazán izgatott )
Rá is hagytam az onlinet most kicsit nehogy ráunjak...

[ Szerkesztve ]

(#3690) csabi0805


csabi0805
aktív tag

Írt a support a Balck Belles jelentésemre:

Hello onmytippytoes,
Thank you for contacting Rockstar Support.
We can understand the inconvenience that you are facing, but we request to go through these workarounds as these might help in resolving the concern that you are facing.
Verifying game file integrity can resolve several different types of issues as well as making sure the game and supporting files are up to date. You can verify the files using the following steps:
• Sign in to the Rockstar Games Launcher
• Navigate to Settings
• Select the game you wish to verify from the list under My installed games on the left
• Select Verify Integrity under Verify game file integrity from the options on the right
Upon completion, a pop-up message will appear above the system tray stating that your game is verified and ready to play.
If you ever need assistance in the future, please feel free to contact us.
Best regards,
Open S.
Rockstar Support

(#3691) gyugyo79 válasza csabi0805 (#3690) üzenetére


gyugyo79
addikt

Ez egy robottól jött kb. Tipikus RS supporrt...

Amúgy nekem megvan már a tervem a következő lépésre. Ha a story-t is jól fel menti a felhőbe akkor a laptopomon majd jól rápróbálok és megcsinálom azon :)

(#3692) CactuS válasza gyugyo79 (#3689) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Majd jön a kövi pass, aztán lesz megint egy farmolós heted online. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#3693) Carlytoo


Carlytoo
aktív tag

Halihó,

Előre is bocsika a "hirdetésért", de hátha valakinek kapóra jön. Lett egy felesleges RDR2 kulcsom. Rockstartól van közvetlen. Ha esetleg kell valakinek, akkor viheti. Annyi a "turpisság" benne, hogy legalább tag fokozatú kollégának több éves reggel az általa talált legalacsonyabb ár alatt odaadom. :)

Sőőt. A közelgő Karácsonyra, Mikulásra való tekintettel, odaadom egy tízesért. (Úgy is szoktam egy kicsit kedveskedni minden nagyobb ünnepen valamit). Viszont csak olyannak, aki tényleg beaktiválja és játszik vele. Nem pedig továbbértékesíti. :) sajnos egyszer belefutottam egy ilyenbe is.

[ Szerkesztve ]

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#3694) Đusty válasza Carlytoo (#3693) üzenetére


Đusty
addikt

:C

(#3695) VágniValó válasza csabi0805 (#3690) üzenetére


VágniValó
addikt

Tekerj vissza, írták kollégák akiknél szintén bugos a mission, hogy a gépen az egyik mappádból kell kitörölni az összes Black Belle fotót. Sajnálom, nagyon zavaró lehet ilyen bugot beszopni.

Ez a Rockstar válasz meg...ha egy vicces mémet küldenek az is többet ért volna.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#3696) Kiskokó válasza CactuS (#3677) üzenetére


Kiskokó
veterán

Discord jó. a Játékon belüli Voice Chat nem megy aminek a gyári Push to talk N betűn a beállítása. Párszor használtam is így tuti hogy működött. De 2 napja valamiért nem akar menni.

Mindenki aki írt a témához : tegnap megnéztem a beállításokat és minden rendben volt. Érthetetlen.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#3697) #81556480 válasza Kiskokó (#3696) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nem frissült a windowsod? Esetleg az nem engedi a programnak a mikrofon használatot..

(#3698) Kiskokó válasza #81556480 (#3697) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nem frissült.

Azt nem tudom hogy amikor működött akkor nem voltam még a beállításokban.
Viszont tegnap amikor ellenőriztem minden jó volt de az Inputnál az amúgy megfelelő unput volt kiválasztva de szürke volt.
Átraktam hangérzékelésre de akkor se ment. Na majd még ránézek valamikor nem sokszor kell csak na.
Köszi

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#3699) csabi0805 válasza VágniValó (#3695) üzenetére


csabi0805
aktív tag

Amikor megláttam hogy írnak,na mondom nézzük.
Aztán amikor elolvastam.
Na mondom jó...
De most azon gondolkodom,hogy ba**ni fogom őket írok nekik megint. :D

(#3700) mrgregoryan


mrgregoryan
tag

Recepteket hol lehet vásárolni, a fence-en kivól? mert pl ahogy látom, a Dobókés Improved version t is kraftolni kel, de nem értem hol vehetek hozzá recptet, vagy nem kell? mert ilyetmég nem láttam játékon belül.
THX

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.