Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Real időjárásjelentés

Hozzászólások

(#3401) Boxiné válasza Zozzant (#3400) üzenetére


Boxiné
tag

Én azt írtam, hogy a 35 fok isteni lenne, nem pedig azt, hogy a 40! Azt már én is kissé durvának éreztem. Főleg a melóhelyen. :(

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#3402) #54715584 válasza Boxiné (#3401) üzenetére


#54715584
törölt tag

aaah, sztem mar 25 C° is boven eleg lenne folyamatosan egesz evben :)

(#3403) Boxiné válasza #54715584 (#3402) üzenetére


Boxiné
tag

Dehogy lenne elég. Arra igen, hogy pálmafák nőjenek a Duna-parton, de strandolásra az igencsak kevés. :(

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#3404) Atlantis válasza #54715584 (#3402) üzenetére


Atlantis
veterán

Egyetértek.

Ma nagyon kellemes idő volt, esett ugyan viszonylag sokat, de szép csendesen, se szél, se villámlás, se rohadt meleg. Ez való nekem.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#3405) Boxiné válasza Atlantis (#3404) üzenetére


Boxiné
tag

Úgy veszem észre, hogy ti pasik sokkal jobban bírjátok a hideget, mint mi csajok. Én inkább megsülök, mint hogy megfagyjak.

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#3406) eastsider válasza Zozzant (#3380) üzenetére


eastsider
nagyúr

De kellett is az eső a szőlőnek

(#3407) qestion válasza Boxiné (#3405) üzenetére


qestion
aktív tag

fel lehet öltözni :U ,
olyan jó volt esténként aludni a 40°C-os héten, (na)ugye?
25°C (árnyékban)-nál többre nincs szüksége egy fehér embernek :),
kompromisszumokkal még a 30°C-os csúcs emberi, de nem több!


[Szerkesztve]

a pálya

(#3408) Boxiné válasza qestion (#3407) üzenetére


Boxiné
tag

Hiába öltözöm fel, az orrom a hűvös levegőtől jég hideg szokott lenni. Vegyek fel orrtyűt? :DDD
Felesleges vitatkozni, hogy milyen idő lenne az ideális. Kinek ez, kinek az. Meghát úgysem mi döntjük el. :)

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#3409) Ferdzsoo válasza Boxiné (#3408) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

''meghát úgysem mi düntjük el'' - még. :D

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#3410) Atlantis válasza Boxiné (#3408) üzenetére


Atlantis
veterán

Ez az orr nálatok tényleg súlyos gond. Nekem még sosem fázott, de a hideget úgy szoktam mérni, hogy az asszony orrát megfogom. ;] Ha hideg, akkor tudom, hogy nekem is fáznom kéne. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#3411) #54715584 válasza Boxiné (#3408) üzenetére


#54715584
törölt tag

ha meg a kezeid is jeghidegek a labaddal egyutt, akkor neked verkeringesi problemaid vannak, es nem is kene neked a meleg ido :D

(#3412) snecy válasza Ferdzsoo (#3409) üzenetére


snecy
senior tag

Az a baj hogy ''mi'' már réges rég eldöntöttük...a légköri robbantásokkal, károsanyag kibocsájtással.

Ezek mind-mind utolsó szeg a koporsóba. A ''mi''-t természetesen nem magunkra értem.
Még az is megfordult a fejemben, hogy az elmúlt pár év tapasztalataiból ítélve Magyarország soha többé nem lát havat :U

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#3413) Zozzant válasza snecy (#3412) üzenetére


Zozzant
addikt

erre majd télen visszatérünk, ha lesz:) de tippem szerint erős tél lesz, majd kiderül:) a klímaváltozás 30-40 években mérhető nem egyik évről a másikra.

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#3414) Boxiné válasza Atlantis (#3410) üzenetére


Boxiné
tag

[kép]

monstre: Most spec. csak a lábam hideg. Na ezt add össze. :D De már tudom is, hogy mit fogsz írni: zokni. Csakhogy most pingáltam ki a körmeimet. :)

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#3415) #54715584 válasza Boxiné (#3414) üzenetére


#54715584
törölt tag

[kép]

akkro no comment :D

(#3416) Atlantis válasza Zozzant (#3413) üzenetére


Atlantis
veterán

Remélem, igazad van. Az tavalyi tél tényleg enyhe volt, de a tavalyelőtti egész jól sikerült, már én is majdnem meguntam a hideget. Remélem, az idei valahol félúton lesz a kettő közt.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#3417) snecy válasza Zozzant (#3413) üzenetére


snecy
senior tag

Néhány évvel ezelőtt valóban ezt mondták, de ma már mindenhol olyat olvas az ember a szakértőktől, hogy a klímaváltozás már nem a jövő, hanem a jelen. Persze bőven benne van a pakliban hogy szélsőséges időjárást kapunk, és a nyári 40-42°C után télen -25 lesz., de valahogy reálisabb, hogy szépen lassacskán eltűnik a tél, és olyan országgá válunk, ahol a tél a +15°C-t jelenti.


[Szerkesztve]

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#3418) Boxiné válasza snecy (#3412) üzenetére


Boxiné
tag

Azért jó lenne, ha az évszakok megmaradnának olyannak, amilyennek anno megszoktuk őket. A nyár legyen meleg, a tél pedig hideg (na ne nagyon). Ha nem esne többet hó, az iszonyatosan hiányozna. Sajnálom, hogy az elmúlt télen sem volt alkalmunk az én Drágámmal hóesésben sétálni. :(

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#3419) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Húha, csak ennyit tudtam kinyögni a hőtérkép láttán, 12 fokot csökkent a hőmérséklet. Ez aztán duuuurva.
Még, hogy nincs baj az időjárással... Áh, ugyan.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#3420) Algieba válasza Algieba (#3419) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

ESIK, ZUHOG, erős a szél.

Őrült az időjárás, két hete még a lakásban 30 fok volt, már a lepedővel takarózva is pokoli melegem volt, most meg őszi felszerelésben ülök a gépnél, és elő kell vennem a takarót...

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#3421) snecy válasza Algieba (#3420) üzenetére


snecy
senior tag

Azért ennyire nem vészes a helyzet, rövidnagrágban és pólóban továbbra is el lehet lenni.
Az még odébb van, hogy esetleg befűtsek ;]

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#3422) qestion válasza snecy (#3421) üzenetére


qestion
aktív tag

rövid póló megengedett, de csakis nyitott ablak mellett természetesen,
amúgy még az se :)

a pálya

(#3423) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Alig 10 napja még ilyen idő volt Mo.-on. [link]

1ébként már nem lesz túl sok eső, ennyi maradt a frontból: [link]

Legközelebb péntek-szombat tájékán jön újabb front.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3424) fLeSs


fLeSs
nagyúr

nálam így nézett ki a naplemente [link]

nem én csináltam a képet, hanem egy itt lakó.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3425) Boxiné


Boxiné
tag

Jó reggelt mindenkinek!
Szép, napos idő van odakint, 14°C. De ez a 14 sokkal kellemesebb, mint a tegnapi.

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#3426) #54715584 válasza Boxiné (#3425) üzenetére


#54715584
törölt tag

2 ker margit hid + blaha: mindket helyen kellemes az ido, sut a nap, de azert hosszu ujju polot vettem meg fel mara... :)

masik dolog: sok hulye pampog, hogy nincs levego a combinon, meg nincsen rendes szellozes...erre tegnap meg ma minden ablak be volt huzva a villamoson, es majdnem hulyenek neztek, mikor elhuztam kettot...hat normalisak ezek? :W vegre kis frissules, kozben meg mindenki amasikat szgolja...brrrr

(#3427) Boxiné válasza #54715584 (#3426) üzenetére


Boxiné
tag

Még egy-két napig fog kelleni a hosszú ujjú. :(
Hejj, de szép is a pesti közlekedés... :DDD

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#3428) #54715584 válasza Boxiné (#3427) üzenetére


#54715584
törölt tag

hat, mivel melegszik az ido, lehet honap egy vastagabb polot veszek csak...
de majd pentekre leszek kivancsi, mert akkor 30 C° lesz esovel...fulledunk vagy fulladunk? :D

(#3429) Boxiné válasza #54715584 (#3428) üzenetére


Boxiné
tag

Ne is idegesíts. Ez a hét jól kicseszett velünk. Holnap mennénk nyaralni, dehát minek ilyen fosadék időben? :(

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#3430) #54715584 válasza Boxiné (#3429) üzenetére


#54715584
törölt tag

az attol fugg hova mentek :)

(#3431) snecy válasza #54715584 (#3428) üzenetére


snecy
senior tag

Hétvégére viszont újra beáll a márciusi idő :DDD

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#3432) #54715584 válasza snecy (#3431) üzenetére


#54715584
törölt tag

es kinyilnak majd a tulipanok? :D

(#3433) snecy válasza Boxiné (#3429) üzenetére


snecy
senior tag

Mi is ezen a héten mentünk volna, csak ugye az volt a nagy dilemma, hogy ezelőtt azért nem mentünk mert 40°C volt, most meg azért mert 20 sincs..úgyhogy lehet hogy augusztus közepére tolódik a dolog.

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#3434) bbazsy válasza fLeSs (#3424) üzenetére


bbazsy
őstag

tegnapi naplemente tőlünk is brutális szép volt(XI, fehérvári).

Corvin tér, jó idő, kifejezetten kellemes(sztem)

..

(#3435) fLeSs válasza snecy (#3433) üzenetére


fLeSs
nagyúr

A jelenlegi előrejelzés szerint augusztus közepéig már nem lesz 40 fok. :DDD
Elvileg most péntek-szombat környékén jön egy front, aztán jövő szerdától szombatig esni fog az eső, majd utána kedden megint jön egy front. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3436) Eagle16 válasza fLeSs (#3435) üzenetére


Eagle16
addikt

Jeahhhh :C :DD

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#3437) #54715584


#54715584
törölt tag

ugy tunik csak tavasz meg osz van, ami majdnem ugyanaz, nyar meg tel par hetig intenziven..lehet telleg egesz evben napsuteses 25 C° lesz majd kis esovel? :D vagy :O ? :F

(#3438) Boxiné válasza snecy (#3433) üzenetére


Boxiné
tag

Balcsira mennénk, és most egész nap azon agyalunk, hogy menjünk-e, vagy eltoljuk a dolgot egy későbbi időpontra. :F Csak épp az a probléma, hogy most vagyok szabin. :( Amikor 40°C volt szívesebben mentem volna, mint most.

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#3439) snecy válasza fLeSs (#3435) üzenetére


snecy
senior tag

Akkor lehet hogy lőttek a nyaralásnak? :DDD Külföldre menni sajnos nincs pénz, bár sokan azt mondják hogyha az ember elmegy Horvátországba és visz magával kaját, no meg sátortáborban száll meg, egész baráti összegből megvan..

Aug.20 után meg már pláne elromlik az idő.

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#3440) Zozzant válasza Boxiné (#3438) üzenetére


Zozzant
addikt

Balcsinál nem csak fürdeni lehet, oltári szép helyek vannak

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#3441) tildy válasza Boxiné (#3429) üzenetére


tildy
nagyúr

A mai idő abszolúte nem fosadék,a balaton emg 24 -25 fokos, jó meleg.

Még egy-két napig fog kelleni a hosszú ujjú.
Már akinek, én tegnap se hoztam, jöttem rövidujjúban. Ma hoztam (+szoknya harisnya nélkül) , de már az első buszmegállóban levetettem. Végre jó idő van. :C :C

Tegnap egyik buszsofőr fütőtt, majd idegbajt kaptam, NORMÁLIS?:F

Ha tényleg igaz amit mondanak, hogy a klymaváltozás a kárpát medencét veszélyezteti Európában leginkáb, mégpedig úgy, hogy egyre inkább mediterrán jellegű időjárás lesz itt, akkor én azt mondom, húzok fel északra, akar a fene megfőni, inkább akkor legyen hó, ott legalább fel tud az ember magára venni valamit ha fázik.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3442) qestion válasza fLeSs (#3435) üzenetére


qestion
aktív tag

[link] :DDD

a pálya

(#3443) fLeSs válasza qestion (#3442) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Tudom, ezért smiley-ztam. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3444) #54715584 válasza tildy (#3441) üzenetére


#54715584
törölt tag

de itthon meg le tudsz venni mindent, amikor meleged van :DDD

(#3445) tildy válasza #54715584 (#3444) üzenetére


tildy
nagyúr

Munkahelyen? Utcán? Hát levenni épp letudok, de:
-szégyenlős vagyok :U
-nem illik bikiniben mászkálbi az utcán
-van olyan pont mikro már nicns hova vetkőzni mégis rohadt meleg van

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3446) #54715584 válasza tildy (#3445) üzenetére


#54715584
törölt tag

az utolso problemat teljes mertekben aterzem :D

(#3447) Boxiné válasza #54715584 (#3446) üzenetére


Boxiné
tag

Ugye mégiscsak van előnye annak, ha valaki bírja a meleget? :)

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#3448) tildy válasza Boxiné (#3447) üzenetére


tildy
nagyúr

És van annak is, ha valaki a hideget bírja:D Pl. ''nem fagy meg'' 15 fokban:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3449) #54715584


#54715584
törölt tag

nekem most kellemes ez a 23-24 fok, kis hus szellovel tokeletes kint ucsorogni a szabadban :) a baj csak az, hogy melozom :(((

(#3450) Boxiné válasza #54715584 (#3449) üzenetére


Boxiné
tag

Kint is és bent is 25 fok van. Hát igen, melózni ez tökéletes idő, de szabin lenni... :(

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Real időjárásjelentés
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.