Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Real időjárásjelentés

Hozzászólások

(#3051) EQMontoya


EQMontoya
veterán

itt miskolcon meg még mindig kurtameleg van.

Same rules apply!

(#3052) ngabor2


ngabor2
nagyúr

debrecen: dögmeleg, megállt a levegő. az éjszaka is ilyen volt, alig bírtam aludni.

a rádió mondta, hogy hűvös lesz. no mondom, akkor felveszem a farmert, ha tényleg 1 fok lesz. aztán kiderül, hogy jó szokásához híven csak a dunántúlt és pestet veszi megyarországnak, a vidék magazinban elkottyantotta, hogy debrecenben még a 30 fok meglesz.

(#3053) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Fehérvár. Itt már hűvös van és nagy szél. Egész éjszaka ez volt.

(#3054) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

12 fok :Y

Fejér megye, Székesfehérvár. Éjszaka nagyon nagy vihar volt...minden gyümölcsöt levert a szél :(

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3055) Zozzant


Zozzant
addikt

Szekszárdon egy csepp eső sem esett, viszont 10 fokkal hűvösebb van.

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#3056) t1


t1
addikt

Pénzesgyőr, egész éjszaka esett és most is esik kemény 14 fok

(#3057) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Pécs: egész este szél, esni most kezdett el. Pont, amikor indultam volna a vásorba.

Skynet is real. It's called Google.

(#3058) Atlantis


Atlantis
veterán

Nálunk hol esik, hol nem, kellemes hűvös van. Szél nem volt vészes, éjjel volt némi morgás az égen, de semmi komoly.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#3059) Geller72


Geller72
veterán

Tamási. Szemerkél, kellemesen hűvös van, éjszaka nem esett.Borús, a szél nem fúj.Nem lesz itt semmi.

http://www.met.hu/omsz.php?almenu_id=weather&pid=kepek&mpx=0&kps=1&pri=3&sm0=&sm1=&sm2=&tfi=0&stt=0&dti=

Ez a jelenlegi -2 óra képe.

(#3060) Zozzant


Zozzant
addikt

na Szekszárdon most kezdett esni, de csendes eső, enyhe légmozgással, köszönhető ez a már előbb lehűlt levegőnek...

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#3061) Boxiné


Boxiné
tag

Kistarcsán kb. 5 percenként kezd el esni, és tart vagy 2 percig. Kicsit már uncsi. Nem bánom, hogy most nincs dög meleg. Legalább a melóhelyen nem pusztulunk majd meg délután.

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#3062) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Jó a hidegfront, csak adjon esőt is.

Megnéztem a jövő heti előrét. :o Ez már túl forró lesz...

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#3063) tope válasza Algieba (#3062) üzenetére


tope
addikt

Semmi komoly, csak akár 40 fok is lehet :Y

(#3064) Algieba válasza tope (#3063) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Rossz olvasni az előrejelzéseket. Ha tényleg be jön ez a forróság, akkor át kell rendezni az embernek a napirendjét. Ilyen forróságban nem tanácsos senkinek sem kint lenni napközben.

Sajnos, a kerti növényeimet nem tudom megóvni. Azt hiszem, ki fognak égni.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#3065) ngabor2


ngabor2
nagyúr

debrecen: végre elviselhető a hőmérséklet, reggel nem izzadtam szét a bicajon.

(#3066) Boxiné


Boxiné
tag

FÁÁÁÁÁÁZOOOOM! :O

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#3067) Atlantis válasza Boxiné (#3066) üzenetére


Atlantis
veterán

Az sose baj. :D

Én most érzem jól magam. :D

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#3068) Boxiné


Boxiné
tag

Jó neked, te biztos nem vagy olyan fagyos, mint én. Tegnap este óta vacogok. 30 fokot akarok! :O

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#3069) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Nagyon jó az idő. Jó lenne, ha ilyen hőmérséklet maradna, a nap meg kisütne. :)
Kár, hogy jön a forróság... :(

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#3070) tildy válasza Boxiné (#3068) üzenetére


tildy
nagyúr

Akkor menj a szaharába:) ;] Vagy öltözz fel. Vagy csak várd meg a jövő heti pacskerfeldobásunkat.
40 fok lesz? Jesszus. Bikiniben mégsem jöhetek dolgozni.

Én spec végre élvezem, hogy nem kell azt néznem a buszon, ki néz rosszalóan rám , hogy nem kell legyeztgetnem magam, hogy ne essek össze, hogy végre normális idő van. Egész évben iylen lenne, boldog lennék.



[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3071) Atlantis válasza tildy (#3070) üzenetére


Atlantis
veterán

Miért néznek rád rosszallóan?

Amúgy nálunk volt reggel némi napsütés, de azóta borult az ég, csak néha nagyon bújik elő a nap. Kellemes a hőmérséklet.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#3072) tildy válasza Atlantis (#3071) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát úgy a derekam táján csuromvíz szokott lenni egy egy metrópótlózás utána a pólom(meg a hátam)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3073) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Fehérvár: kellemes idő, közepes szél fúj, viszont megint kezd csöpörögni. :(

[Szerkesztve]

(#3074) EQMontoya


EQMontoya
veterán

miskolc: esett 3 csepp eső, most borult.

Same rules apply!

(#3075) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Azt hittem, hogy tegnap jön valami lehülés , de csak sajnos esső volt. Már meg már megint meleg van nagyon Fehérváron.

(#3076) Boxiné


Boxiné
tag

Isteni idő van! :C Kár, hogy mennem kell dolgozni. :(

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#3077) EQMontoya


EQMontoya
veterán

miskolcon szakad a zeső...

Same rules apply!

(#3078) marsu


marsu
addikt

Esztergom:

Kellemes nyári időjárás ....

Napközben napsütés, meleg, kánikula. 27Celsius.

Most már egy kicsit jobb, jön az este ...

:)

Press any key to continue ...

(#3079) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Szépen emelkedik a hőmérséklet valahol már most 30C van nálunk egyenlőre 25C!
Pénteken talán lesz némi enyhülés 1-2napra aztán újból 30 felett leszünk!:DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#3080) Brett apó


Brett apó
tag

Budaörs most még csak 22 fok.De a következő napokban ennek a 2szerese lessz a szobámban :O

http://egyiketsem.blog.hu/2008/06/26/lelenc_kutyamento_egyesulet_kontra_apeh#trackbacks

(#3081) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Tudjátok, mit?
Megérdemeljük a forróságot.
Az ember egy károkozó állatfaj, ami maga alá piszkít. A forróság a ''láz'', amivel a Földanya védekezik az ember nevű ''baktérium'' ellen.



[Szerkesztve]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#3082) marsu


marsu
addikt

Esztergom:

Strandidő ....

:) ;)

Press any key to continue ...

(#3083) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Jászberény 10.25 kerek 30C árnyékban! :Y
Mi lesz du 3kor 40?:F

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#3084) EQMontoya


EQMontoya
veterán

miskolc 27 fok, bár lehet, h csal a hőmérőm.

Same rules apply!

(#3085) marsu


marsu
addikt

Esztergom:

Kellemes vasárnap van, jó idő, napsütés, 32Celsius, szélcsend ....

:D

Délután lemegyünk a strandra. A vízben sokkal elviselhetőbb ez a kánikula.

Press any key to continue ...

(#3086) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Olyan erős a napsugárzás, hogy csak a kertet nézve, ki akart folyni a szemem. Napon megmaradni nem lehet és nem is szabad kint lenni!

Na, aki Afrikába vágyott, most megkapja az egzotikus feelinget a forró légtömeg által.

És nekem mennem kell egész héten az ügyeimet intézni...

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#3087) Sárpac válasza Algieba (#3086) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Nálunk 35,2C úgy fest hamarosan tetőzik, de a 36 már nem hiszem, hogy meglesz.
És én mit szóljak?Egész héten melózók napi 110km utazok buszon amin fogadni mernék, hogy megint nem lesz légkondi sőt ami rosszabb lesz de nem műxik majd!
A 2héttel ezelőtti melegben 43C volt a buszon most lehet 50 is lesz.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#3088) ladybug


ladybug
őstag

Zala, dög meleg, az udvaron csak a medencében és a diófa árnyékában lehet kibírni.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#3089) Algieba válasza Sárpac (#3087) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Még reggel oké, mikor a fél hetes busszal bemegyek a városba, de délután...
Meg fogom kérni a kedves munkáltatómat, hogy engedjen már el tízkor, mert haza akarok menekülni a forróság elől. Kettőkor szoktam végezni, és ezen a héten kettőkor dögmeleg lesz a zenitben a vicsorgó Nappal.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#3090) eddie17


eddie17
addikt

Bicske: 32fok, perzsel a nap.
Egyszer kaptam napszúrást, bőven elég volt egy életre...

(#3091) Bash


Bash
őstag

Csodálatosan kellemes idő van itt is (Sarasota, FL). 9 perc múlva reggel 10 lesz, pillanatnyi hőmérséklet 30°C, a páratartalom miatt 34°C-nek érezni. Bárcsak ilyen idő lenne egész évben.

http://bashtravel.com/

(#3092) Eagle16 válasza eddie17 (#3090) üzenetére


Eagle16
addikt

Szolnok: szintén perzsel a nap, alig lehet megmaradni...

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#3093) marsu


marsu
addikt

Hazajöttünk a strandolásból ....

:D

Nagyon klassz idő volt!

:C

Ezt a hőséget csak a vízben lehet kibirni ...

Press any key to continue ...

(#3094) ngabor2 válasza ladybug (#3088) üzenetére


ngabor2
nagyúr

lakáson kívül... lakáson belül az elmúlt hét viszonyla hűvös időjárása miatt még elviselhető. de ha valóban jön a trópusi meleg, akkor kedd-szerda magasságára a 40 centis vályog/tégla fal ismét átlemegszik, és 7/24-ben mehet a venti :O éljen a fél6-ra melóba járás, akkor még nincs kánikula, visszafele meg mindegy, 10-től 6-ig ''ugyan olyan'' meleg lesz.

(#3095) Boxiné


Boxiné
tag

Kircsi. Egész nap itt a szobában volt a legjobb idő. Kint dög meleg (amit amúgy szeretek), idebent elég hűvös. Most viszont fordítva. Lehet, hogy kint kéne aludni az udvaron? :D

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#3096) eddie17


eddie17
addikt

Bicske: Végre elviselhető az idő. Mondjuk ha nem csal ez az accuweather akkor 25fok van. Ami estéhez képest elég meleg. Kár hogy nincs kert ahova éjszaka leheveredthetnék...
Idebent meg 26fok.

(#3097) Nimrod válasza eddie17 (#3096) üzenetére


Nimrod
addikt

A lakásban a hőmérők 27-29.5 celsius fokot mutattak ma, reggelre vissza fog esni 24 környékére. :O

(#3098) Nimrod válasza Nimrod (#3097) üzenetére


Nimrod
addikt

Ajjaj, tévedtem. A hőmérők csak 27 fokot mutatnak a lakásban, egész éjjel szellőztetve volt. Hét közepére 35 fok nappal, 32 éjjel a tippem. :O

(#3099) cochy


cochy
tag

nálunk esik az eső :Y :F

(#3100) eddie17


eddie17
addikt

Bicske: 35fok, nap megint izzít rendesen.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Real időjárásjelentés
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.