Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#82) Tanisz válasza blueMerle (#78) üzenetére


Tanisz
senior tag

Az jó ár érte :) Grat :)

Bár ha jól tudom a Jiayu G4C is már több mint fél éve jött ki, és akkor nem 40e HUF-ért kaptad meg, hanem minimum 50-60ért :)
Ezt azért merem feltételezni, mert anno mikor én a zp980-at vettem (augusztus-szeptember), akkor jött be a Jiayu G4 (igaz akkor még előrendelhető volt csak) és egy az egyben ugyanolyan áron voltak, max 3-5 dollár eltéréssel. (4 mag, 2 gb ram, 32 gb rom paraméterekben). A G4 mellett döntöttem volna az akku miatt, ha lehet kapni elérhető időn belül.

Megnéztem ezt az LG G2 (jópofa telefon) , de azt se nagyon kapod meg 130 HUF alatt, ha meg igen, az valami mutyiGSM ami kb annyit ér, mintha Kínából rendelnéd :D
Bár biztosan tévedek.

Közlöm, nem kötekedek és szítom a tüzet, csak annyira nem irreális az ára, hisz "A" brand 8 magos telefont 90 ért nem kapsz :)
Ha neki ez kellett, akkor megérte neki azt a pénzt, Neked nem éri meg. Ez így van rendjén :)

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.