Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) zodo válasza x63 (#13) üzenetére


zodo
nagyúr

Nektek is köszi. :R
Csendesnek mondható, 99%-ig.
Mint a cikkben is említettem, nagyon vágytam rá , hogy megépítsem, de mire a végére értem már tudtam, hogy csak napokig fog ebben a formában működni.
Mivel te is ismered a gépet akkor láthattad, hogy a gépház alja és annak oldalsó burkolata milyen formában állnak össze egy egésszé.
(kicsit lötyög a ház oldalsó elemének alsó része, amit a ház alján kiképzett csapba kell illeszteni)
Nos annál a találkozási pontnál lépett fel némi zörej ami a szokványos szobai használat mellett, szinte észre sem vehető csak nagyon fülelve.
Amúgy, minden hardver elem csendes így csak azt az illeszkedési pontot kellett volna kicsit "rázkódás védetté" tenni.

Persze nem csak ez az egyetlen hiányossága a háznak, de ha lesz rá igény, megoldom, mert ez így tényleg csak egy férc munka.
Maximalista vagyok, de ezzel csak eddig jutottam. :B

kpal

Hát, passzolnám a kérdést.
Max. azt tudom ajánlani, hogy a "keres" szűrésre kiadott találatok közt nézelődj.
Rengeteg ilyen régi gépet árulnak, pl. "letöltésre" ajánlva.
Ha valami spéci kis gép lenne akkor talán több eséllyel lehetne eladni.
Spéci alatt azt értem, mint pl. az én ipaq-om, hogy legalább a külseje miatt van némi plusz ami megfogja a leendő vásárlót.
Akár dísznek is jó, ha másra nem is. :)

Gridet próbáltam-e? Na ná. :D
Írásom linkjei közt találhattál is volna videókat még akár a Grid-ről is.
Ez az int. 780G chipset alapórajelen 500Mhz-en ketyeg én így próbáltam, de igen lassú volt a játék még alacsony felbontás mellett is.
Viszont az NFS Undercover simán futott. :K

Na, de aki húzni akarja az bátran megteheti 500Mhz-ről 750Mhz-re bármikor, akinek nem elegendő az 900-1000Mhz-ig is húzhatja, megfelelő chipset hűtés mellett! :)

(Talán, ha jól értelmeztem az ilyen chipsettel szerelt lapoknál egy új bios frissítéssel akár 2Ghz-ig is lehetséges lenne a túlhúzás, de nem vagyok jó angolból!)

Itt egy példa a Grid futására, 800Mhz-re húzott HD3200-vel.
800x600-as felbontással és szinte majdnem minden opció off vagy low.
Annyira nem rossz egy int.vga-tól.

Jelenleg bent van a konfigba a 5770-es kari, amivel szakít. :D

Szerk:

Következő lapomon 880G chipset lesz ami már HD4250.
Nagyon kíváncsi leszek rá, mit tud. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.