Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#719) cz.istvan


cz.istvan
tag

Egyébként sajnálom, hogy azoknak akiknek jol megy a kütyüjük lelépnek a forumról. Legalábbis ahogy látom itt többnyire csak kérdez kérdez és kérdez mindenki de válaszokból nincs sok. Nekem egyébként még nem kellett szétszedni a gépet sem rommal foglalkozni meg uj androidot telepiteni igy ilyenekhez nem tudok hozzászolni. Az akksit ritkán kell töltenem sztm 10órát biztos birja wifivel is. Kb 4-5 naponta ha töltöm. Skype-t ahogy feltettem a 2.1es telefonomra ott pillanatok alatt lenullázta az akksit, ennél a tabinál 2.2es androiddal ilyennel nem volt gond.
Mindent leszögezve, szerintem aki ilyen gép vásárlásán töri a fejét, inkább várjon még vagy rakjon össze többet és vegyen egy márkásabb tabit mert ez elég szutyok szerintem, legalábbis sok türelem és kompromisszum kell hozzá, ahhoz képest meg mjdnm 50e ftba kerül(t nekem legalábbis angliából hozatva)
Összehasonlitva az ugyanennyibe került sony xperiával 2.1es androiddal ég és föld! Ez elveszik a sony mellett, max a 10"kijelző mérete miatt nem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.