Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Nagyin jó kis cikk lett, köszönöm. És jó kis kütyü ez. :DDD

(#102) superecneB válasza z0d1AK (#99) üzenetére


superecneB
őstag

VAN.

(#103) sbazsi


sbazsi
veterán

jó a cikk és a cucc is!

(#104) sbazsi


sbazsi
veterán

jó a cikk és a cucc is!

(#105) sbazsi


sbazsi
veterán

jó a cikk és a cucc is!

(#106) z0d1AK válasza ttt1 (#90) üzenetére


z0d1AK
veterán

128Mb ram és 1.5-ös android miatt felejtős.
Érdemes min. 256MB-al venni, és akkor már 2.1-es verziót keresni, elég sok van.

Egyébként a legolcsóbb vétel ez, 128MB rammal, és 1.6-al. Jelenlegi árfolyam szerint kb 21.500 ft szállítással együtt.

(#93) Matthu: Te átutalod a pénzt,ő meg megrendeli, és leveszi a maga kis használt. Elég gusztustalan módszer. :(((

(#94) upszilon: miután rezisztív kijelző van benne, és fizikai nyomást kell gyakorolni a panelre, így semmiképpen sem lehet üveg, ez is süllyedős műanyag. Mondjuk abból is kétféle van, a minőségibb, és a kínai.

(#102) superecneB: Köszi. :R Viszont abban nem ilyen "modern", mai vívmányok lesznek, hanem az úgynevezett őskoriak.

[ Szerkesztve ]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#107) L3zl13 válasza pelikán01 (#100) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Ebayen rendelt dolgokra ugyanúgy van vám.

Aki hülye, haljon meg!

(#108) frescho válasza balpeter04 (#52) üzenetére


frescho
addikt

Jo kis kutyu. Pennel mennyire lehet hasznalni jegyzetfuzetkent?

Regebbi Windows-t lehet rajt' futtatni emuval, eleg eros hozza. Mondjuk az jo kerdes, hogy mennyi ertelme. Akkor mar inkabb egy debiant hergelnek fel rea.

https://frescho.hu

(#109) balpeter04 válasza frescho (#108) üzenetére


balpeter04
aktív tag

Inkább maradok az Android-nál, minthogy átváltsak Windows 2000-re ! :D

(#110) GIJoe


GIJoe
addikt

én azt olvasom hogy: "USB 3G module only support Hua wei brand now"

(#111) frescho válasza balpeter04 (#109) üzenetére


frescho
addikt

Windows-t en sem raknek ra, max dosemut es par regi DOS jatekot. Meg valami office hianyzik, de ha jailbreak-kel rarakhato, akkor nagyjabol megfelel. Azt hiszem varok meg 2-3 honapot, amig 150USD ala esik az aruk es veszek egyet.

https://frescho.hu

(#112) upszilon válasza balpeter04 (#109) üzenetére


upszilon
őstag

Privi ment!

(#113) z0d1AK válasza GIJoe (#110) üzenetére


z0d1AK
veterán

Azért annyira nem kell aggódni, elég sok Huawei van forgalomban. Ha jól tudom, mind a három szolgáltató azt forgalmaz.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#114) Komplikato


Komplikato
veterán

"A ZT-180 az általam próbált eddigi összes filmfájllal megbirkózott, még az 1080p-t is lejátssza."
Az szuper, hogy van benne videó gyorsítás, no és OGL?

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#115) Jeanne d'Arc

Nagyon jó írás tetszik:)!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#116) Tomi_Sci


Tomi_Sci
őstag

Üdv!
Írtad, hogy 1080p-t viszi.
Mennyire terheli le? És persze milyen kódolású anyagról beszélünk?

Más: Lehetséges lenne teszem azt Debaint tenni rá? Nem igazán vagyok tisztában az ilyen "digitális képkeretek" tulajdonságaival, de elvileg sikerülhetne.

Köszi

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#117) adrian87 válasza Sh4rKy (#6) üzenetére


adrian87
tag

jó lett, de...játékhoz milyen? pü-ben elküldenéd mennyi volt vagy, hogy honnan rendelted? plííz :C :R

Önkéntes adminok, piaci kofák és NAGYOBB KOCKÁK kíméljenek! - de tényleg

(#118) Matthu válasza z0d1AK (#106) üzenetére


Matthu
aktív tag

Hát igen. Ezért nem így veszem meg. Egy kicsit félek a dologtól. PayPal-al nem tudnak átverni? Mondjuk az is para, ha megsérül. Össze kéne állni és rendelni több darabot. Ha így alakul szóljatok:)

Szerintetek milyen graf gyorsító lehet a cuccban?

[ Szerkesztve ]

(#119) balpeter04 válasza Tomi_Sci (#116) üzenetére


balpeter04
aktív tag

Én nem vagyok a FullHD híve, csak tesztként töltöttem le egy internetes megosztóportálról egy 1080p-s fullHD avi fájlt. Magyarországon mindenre HD, meg mindenféle szupernek hangzó felirat szerepel minden terméken, és közben hol tartunk?
Egyetlen csatorna (M1-M2) sugároz néha FullHD-ban. Nem értem miről beszélünk, kis hazánkban! :)
Sajnos nem vagyok sem android sem linux fejlesztő, csak alapszintű windows programozást ismerek. Nem tudom megmondani, hogy lehet-e rá Debian-t telepíteni. Sajnálom. . .

(#120) z0d1AK válasza Matthu (#118) üzenetére


z0d1AK
veterán

PayPale-n elvileg vissza tudod venni a pénzed. Mondjuk ott a legtöbb kereskedő több ezer pozitív feedback-el rendelkezik, és nem csaló.

Én megvárom a Commtiva N700-as demó készülékét, és ha megírtam a tesztet, akkor megvárom, hogy ez, az, vagy a Viewsonic ViewPad 7-es legyen-e. Ezek azok, amik nagyjából jobban megfelelnek az igényeinek.
Egy hátránya van: Commtiva 100-120K, ViewSonic: 136000. :(((

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#121) #40835072


#40835072
törölt tag

mennyi egy ilyen postástúl, vámostúl stb.s tűl?

(#122) balpeter04 válasza Matthu (#118) üzenetére


balpeter04
aktív tag

Tudomásom szerint az egész rendszer egy SoC (System on Chip), vagyis a Zenithink gyártott bele mindent. Külföldi tulajoknak, akik szétszedték a gépet annyit sikerült kideríteniük, hogy valamilyen gyengébb 3D cucc van benne, és az alaplapra pedig V1.2B van írva. A többit az 1Ghz-es proci "számolja" ki.
Ha többen összeálltok, akkor még kedvezményt is kaphattok a cégtől, nagyon kompromisszumképesek!

(#123) balpeter04 válasza Jeanne d'Arc (#115) üzenetére


balpeter04
aktív tag

Köszönöm a pozitív kritikát :)

(#124) adrian87 válasza adrian87 (#117) üzenetére


adrian87
tag

nem megy rá más linux, csak olyan OP rendszerhez jó ami ARM-hez van... :(( de ugyan olyan progik vannak rá átportolva ;]
Kösz a linket! :R

Önkéntes adminok, piaci kofák és NAGYOBB KOCKÁK kíméljenek! - de tényleg

(#125) balpeter04


balpeter04
aktív tag

Na! Hogy mindenkinek tiszta legyen:

I. Hong Kong-ból rendeltem az Eternal International Co. Ltd. nevű cégtől.
Link
II. A Windows operációs rendszerek nagy előnye, hogy tartalmaz számológépet. Ennek és a Napiarfolyam.hu oldalnak köszönhetően mindenki ki tudja számolni, hogy mennyi is az az annyi Magyarországi házhozszállítással.
III. Nekem nem kellett sem ÁFA-t sem vámot fizetnem.
IV. Nem vagyok sem Android sem Linux fejlesztő/programozó, csak egy hétköznapi fiú egy Android tablettel.

(#126) Tomi_Sci válasza adrian87 (#124) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Linux kernel kezel ARM-et.

Összeállós, rendelős dolog érdekelne.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#127) spedyboy


spedyboy
senior tag

szia!
tetszett a cikk és a kütyü is:)

mindig is kiváncsi voltam az androidra de az iphonetol nem szivesen válnék meg
tehát nekem ez lenne a tökéletes megoldás:D

kérdésem a következő: ( már elöttem is feltették ha jolnézem )
Jegyzetelni lehet rajta érdemlegesen?

úgyértem hogy a virtuális keyboard mekkora? és esetleg pálcika nélkül is lehetne érdemben használni?

továbbá bt-s billt esetleg kezel?

Kijelzője menyire számit szépnek?

egyenlőre ennyi !:) :R

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

(#128) Matthu válasza z0d1AK (#120) üzenetére


Matthu
aktív tag

Köszi a választ. Sztem benevezek egyre. Elég lenne àgyban netezéshez, meg kisebb prezik mutogatásához. Az zavar egy picit, hogy Ipad koppincs. Nem lett volna bonyább más formára beállítani a fröccsöntőgépet:) Komolyan gondolom, ha a kincsők nekiállnának a sufniba tervezni és nem csak lopnának tök jó holmikat produkálnának.

(#129) Matthu válasza balpeter04 (#122) üzenetére


Matthu
aktív tag

Thx! jó lenne kideríteni a gput mert esetlegesen lehetne rajtakat gammákat tolni:) alakulnak androidra is a jó gémek. Monnyuk ha viszi a full HDt nem lehet gyenge. Vagy a gpu nem szól bele a playbackba?

(#130) adrian87 válasza Tomi_Sci (#126) üzenetére


adrian87
tag

az android 1 linux és a linuxok közt nem mind tud ARM-en futni - a google tudtommal direkt így hozta létre a saját op-rendszerét; mert az ARM nem sima prockó (ez meg prohardveres infó)

az infóim az ubuntu.hu-ról vannak az androidról

Önkéntes adminok, piaci kofák és NAGYOBB KOCKÁK kíméljenek! - de tényleg

(#131) balpeter04


balpeter04
aktív tag

Többen jelezték, hogy kíváncsiak a virtuális billentyűzet méretére. Hát, tőlem megkapjátok, ha ennyire érdekel titeket. :)

Kép1

Kép2

[ Szerkesztve ]

(#132) Peat;) válasza z0d1AK (#21) üzenetére


Peat;)
veterán

"Kisebb kijelző, kisebb proci, magasabb ár... " Kisebb proci? Motorola által is használt az a proci, a droidban. A 3d chipje pedig iphone 3gs szint ha jól tudom. Nem minden a mhz, kötve hiszem hogy egy kínai chip általános teljesítményben lekörözné ezt a 600mhz-et, egyedül filmeknél nagyon jók a kínai chipek. Baromira nem mindegy melyik generációs az a proci. [link] :) De megy minden rajta akadás nélkül, jelenleg a legerősebb android tablet. (de remélem nem sokáig :) )

szerk: tévedtem, csak PowerVR SGX530 van benne. [link] És ez a proci csak magasabb órajelen.

[ Szerkesztve ]

(#133) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

igényes cikk lett, köszi.

a készülék is nagyon jó, az Android meg mégjobb :). én is használom már egy pár hete.

Aurea mediocritas

(#134) frescho válasza adrian87 (#130) üzenetére


frescho
addikt

Erosen off:

Roothack utan 95%, hogy fel lehet ra rakni debiant vagy valami szarmazekat. Nekem mar sikerult par cuccra feltelepiteni, ami ARM, de volt mas platform is. Persze kicsit faragni kell, erdemes a kernelt atemelni a droidbol, hogy minden eszkozt flottul kezeljen. Bar az is egy jo megoldas, ha az internettableteken alkalmazott modszerhez hasonloan egy chrootba rakja fel az ember es csak a szukseges progikat futtatja onnan az ember.

https://frescho.hu

(#135) frescho válasza balpeter04 (#131) üzenetére


frescho
addikt

Koszi szepen. Tollal lehet jegyzetelni, rajzolni? Keziras felismero szoftver van hozza?

https://frescho.hu

(#136) GuruZone válasza balpeter04 (#119) üzenetére


GuruZone
őstag

"Én nem vagyok a FullHD híve, csak tesztként töltöttem le egy internetes megosztóportálról egy 1080p-s fullHD avi fájlt. Magyarországon mindenre HD, meg mindenféle szupernek hangzó felirat szerepel minden terméken, és közben hol tartunk?
Egyetlen csatorna (M1-M2) sugároz néha FullHD-ban. Nem értem miről beszélünk, kis hazánkban! :)"

Igen is tartunk ott, el sem hinnéd, mennyien. Nem olyan elmaradott ez a kis ország! Sorozatok 720p-ben, filmek meg csakis 1080p-ben. A 720p miatt igenis fontos lenne mit bír el a kis csöppség.

ja és az M1/M2HD sem full hd (1920x1080p), hanem csak 1920x1080i.
Az M1 és M2HD-n kívül pedig ott a Duna HD, a DisiSport HD, no és nálam személy szerint van Net Geo HD, Nat Geo Wild HD. Van választék.

Magyarország, én így szeretlek! :DDD

amúgy nagyon-nagyon köszi a tesztért, nem kell tartani a netes vásárlásoktól. Én már rendeltem Hongkongból napelemes bicólámpákat és LED-világítást, és USA-ból Csillagkapus ékszereket, szerencsére átmentek a vámellenőrzésen.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#137) z0d1AK válasza Matthu (#128) üzenetére


z0d1AK
veterán

Elég sok verziója van, nem csak iPad klón létezik, tessék szétnézni az ebay-en.:)
(#132) Peat;) : van jelenleg is erősebb tablet, ha csak a Galaxy Tab-ot nézed, mondjuk az ugye még pár hét,mire kereskedelmi forgalomba kerül. Az új Archos 70 és 101 is 1Ghz-s processzorral érkezik, már szeptemberben.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#138) gaben71


gaben71
senior tag

Nem tudom.....
ha ebay -n veszed és nem dobnak rá vámot akkor is legalább 50 ropi. :F

én egy Dell netbook mellett döntöttem, igaz az 80 ropi, de.......

1.6 proci, 1Gb ram, 250 Gb HDD, gps, wifi, bluetooth, 3g, teljes értékű bill.

az is igaz hogy nehezebb, nagyobb.

30 körül tartanám reálisnak.....

Gaben

(#139) ttt1 válasza z0d1AK (#106) üzenetére


ttt1
őstag

Na igen de amit én mutattam az "dual" cpu-s ebbe meg csak 600as cpu van ..:)

(#140) z0d1AK válasza ttt1 (#139) üzenetére


z0d1AK
veterán

A plusz 3D-s gyorsító miatt nem venném dual cpu-s nak.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#141) danih


danih
addikt

Arra volnék kíváncsi, mennyire használhatók főként mobilokra tervezett androidos alkalmazások egy ilyen nagyobb felbontású tableten?
Vagy ennek a kérdésnek android OS-nél nincs értelme? :)

(#142) Habib[HUN]


Habib[HUN]
senior tag

Köszönöm a cikket. A logout nélkül nem is tudtam volna, hogy van ilyen ketyere, és milyen minőségű. Nekem munkára tökéletes lesz :)

(#143) z0d1AK válasza danih (#141) üzenetére


z0d1AK
veterán

Tablet-re abszolút jó.
Én most kaptam egy készüléket, amin kicsit már idegenkedik az Android: Toshiba AC100 netbook:))

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#144) danih válasza z0d1AK (#143) üzenetére


danih
addikt

Köszi, és majd egy tesztet kanyaríts a tosiról ha van rá időd :)

(#145) z0d1AK válasza danih (#144) üzenetére


z0d1AK
veterán

Az lesz, várhatóan már a jövő hét elején publikációra kerül.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#146) simelon


simelon
csendes tag

Az árát csak én nem láttam sehol? :D

(#147) z0d1AK válasza simelon (#146) üzenetére


z0d1AK
veterán

Igen.:)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#148) Tressy


Tressy
senior tag

Slingplayer müködik rajta?Mi a helyzet játékokkal?

(#149) upszilon válasza balpeter04 (#131) üzenetére


upszilon
őstag

Köszi a két képet! megkérhetnélek, hogy a magyar billentyűzet-kiosztásról is mutatnál egyet?

(#150) HuJani


HuJani
csendes tag

Sziasztok!

Ha valaki rendel és van kedve csoportos rendeléshez, akkor csatlakoznék!

Üdv, HuJani

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.