Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#61) dobragab válasza tibcsi0407 (#60) üzenetére


dobragab
addikt

Hm, egyszer már vennem kéne a fárqdságot, hogy utánaolvassak. :D Van itt topikja?

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#62) tibcsi0407 válasza dobragab (#61) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Van, az is az én tesztem alatt indult. :))
A blogomon megtalálod.

https://utdetailing.hu/

(#63) batai15 válasza #20749568 (#55) üzenetére


batai15
félisten

neked is mondom,majd ha kérem akkor javíts ki , unalmas ez a sok nyelvtan náci, főleg hogy semmit nem teszel hozzá a témához .
Dobragab: ha b20ról lemondok, nagyon sok alternatíva van, igen például mi5 is,de mondjuk inkább már akkor zuk z2 inkább..
ahogy tibcsi is írja.

[ Szerkesztve ]

(#64) ThorsHUN válasza batai15 (#63) üzenetére


ThorsHUN
őstag

mi5s

(#69) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Na én le is csapok egy internácionál verzsönre.

Aki így tenne zaklasson privatban. :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#73) Dr. 444Hertz válasza .DLL (#72) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Hagyjuk már, ő legalább nem off témában kommentelt.
Ellenben a nyelvtannáci fórumtársakkal...

A cikkhez:
Van OIS? (Gondolom nincs)

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#76) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Ez egy remek telefon . Kicsit RN3PRO copy paste lett , de nem számít. Ha nem ez lenne a kezembe , ennyiért biztos ezt a 4xet választanám .

(#78) batai15 válasza ThorsHUN (#64) üzenetére


batai15
félisten

Az tudja a b20 Lte sávot?

(#79) dlaj válasza batai15 (#63) üzenetére


dlaj
őstag

Egy igénytelenül fogalmazott, helyesírási hibákkal teli szöveget én nem veszek komolyan (hidd el sokan el sem olvassák azt ami írsz). Lehet itt hangsúlyoznod, hogy ez nem számít, hogy a szakmaiság az ami számít. (Ez is röhej, amire itt többen hivatkoznak, de más téma.)
Szóval ahelyett, hogy osztod az észt azoknak, akik felhívják a figyelmedet, hogy pongyola vagy, vagy nincs rendes billentyűzet a mobilodon (szakmaiság? :) ), inkább arra is figyelj, hogyan írod le a mondanivalódat.

Egyébként pedig hozzáértőnek tartalak ( :R ), de ha már nem sikerül (vagy nem akarod csak azért is) helyesen leírnod, legalább ne támadd vissza azt, aki felhívja rá a figyelmedet. :R

Jöhetsz azzal (most itt nekem), hogy "nem teszek semmit hozzá a témához", de off-ba raktam.

(#80) UnA válasza tibcsi0407 (#17) üzenetére


UnA
Korrektor

Nem kell lecserélni, van MIUI AppDrawer: open source, reklámmentes. Bár én csak félévente egyszer szoktam használni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.