Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#788) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Rendeltem egy ilyen akkut mert azt hittem az Ali-s rendelésemet beszippantotta egy fekete lyuk, erre ugyanazon a napon megjött az Ali-s meg az árumániás akku is... :DDD
Viszont érzésre egyik sem teljesít úgy ahogy kéne, de az a baj nem emlékszem pontosan milyen volt új korában a teló. Accubattery-t nézegetem, bár úgy olvastam ennek több hónap is kellhet mire pontos. Az Ali-s akkut használtam több ideig, jelenleg is az van bent, olyan 6-7 töltés van benne. Az Accubattery most jelenleg Screen on üzemidőnek 4,5-5 órákat ír, akku kapacitásnak 1600-1700 mAh-t. Szinte ugyanez volt az Árumániás akkuval is, de abban csak kb 3-4 töltés volt. Nektek az Accubattery mennyit ír kapacitásnak és üzemidőnek? (Ha használjátok)

Van bármi amit meg kell csinálni új akkunál hogy jobb legyen az üzemidő? Factory reset, akármi? Olvastam valami kalibrációról, ami annyi lenne hogy párszor csutkára lemeríted a telót és kikapcsolva töltöd, és rajtahagyod még töltőn miután 100%-ot mutat. Ezt megcsináltam, de fogalmam sincs mennyire BS.
Esetleg MIUI 9-et visszarakni van értelme?

Meg van már rendelve az utód, innentől a Redmi 5-öt már csak navigációnak fogom használni bringán, de oda meg nagyon jól jönne a minél hosszabb üzemidő.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.