Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) szucstom


szucstom
őstag

Sziasztok!

Nemsoká lesz a családban egy ilyen készülék és szeretnék segítséget kérni, hogy milyen üvegfóliát és bazi erős tokot ajánlanátok, meg persze honnan :D Lényeg a lényeg, hogy a tok baromi erős legyen, mert - igaz ritkán - de előfordul, hogy a használója elejti/kiesik a zsebből.

Előre is köszönöm a segítséget! :D

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#202) Sys85 válasza szucstom (#201) üzenetére


Sys85
veterán

Én nagy Spigen tok párti vagyok,erre vettem is egy Rugged Armort.
Nem a legbrutálisabb tok a Spigen kínálatában,de sajnos erre nem gyártanak se Tough Armort,se Neo Hybridet,se Slim Armort,de eddig a Rugged is jól védte,2x koppant eddig.
Egyszer járólapon,egyszer betonon,de semmi baja.
Jó a fogása,nem csúszik és szerintem pofás is.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#203) szucstom válasza Sys85 (#202) üzenetére


szucstom
őstag

köszi. hol érdemes keresni? aliexpress, ebay vagy gearbest?

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#204) Nagyfejű


Nagyfejű
aktív tag

Telenort hivok akkor nekem is 3csengés után csörög ki,de az összes mobillal igy volt nálunk.

(#205) Sys85 válasza szucstom (#203) üzenetére


Sys85
veterán

Huhh bocs,egy topikkal egycsúszott.... :B
Nem figyeltem....
Erre nincs Spigen

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#206) Szállító76


Szállító76
tag

Sziasztok!

Valaki nyitotta már a bootloadert, esetleg root twrp van hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#207) Orgi


Orgi
őstag

Sziasztok, karácsonyra vettem ilyen telót rokonomnak ajándékba, eddig teljesen oké volt, de most elkezdte hogy megszakad folyamatosan a hívás beszéd közben, esetleg más nem tapasztalt ilyesmit? A sim vadi új, telóval együtt cseréltem.

(#208) ovika


ovika
tag

Sziasztok!

Valaki tud abban segíteni, hogy milyen módon lehet letiltani a telefonon a gmail/újságos/szövegfelolvasó... és társaikat?
A feleségem most kapott ilyen telefont és valahogy nem boldogulok vele.
:R

ovika

(#209) helixP válasza ovika (#208) üzenetére


helixP
nagyúr

(#210) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Sziasztok!

Tervezek venni egy ilyen telót tartaléknak, olvastam pár hozzászólással feljebb, hogy jó rá a 4A tok. A fóliával mi a helyzet, az is passzol, vagy van ehhez való direkt?

B.Cs.

(#211) csaba bacsi válasza bollokcs80 (#210) üzenetére


csaba bacsi
tag

Ezzel tudnék vitatkozni.
Az ejustokkos 4A szilikon tok nagy jóindulattal jó, hangszóró 50% takarás, az also mikrofont ki kell vágni, alja teteje lóg. Az üvegfólia pedig egyáltalán nem rá való.

"Botoktól, kövektől csontom megszakad, de nem sebezhetnek meg a durva szavak..."

(#212) bollokcs80 válasza csaba bacsi (#211) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Ok, köszi, akkor nézek mást.

B.Cs.

(#213) csaba bacsi válasza bollokcs80 (#212) üzenetére


csaba bacsi
tag

Bocsi, elirtam szajomisoppos tok és fólia 4A hoz.
Most láttam viszont hogy van náluk 5A-hoz való tok is már, de fóliatovábbra sincs.

"Botoktól, kövektől csontom megszakad, de nem sebezhetnek meg a durva szavak..."

(#214) KamuMazsola válasza csaba bacsi (#213) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Én ezt vettem a fiaim telójára. Árához képest nagyon jó minőségű, pontosan illeszkedik, minden kivágás a helyén, szóval pont erre a telóra való. Kb 3 hét alatt megérkezett.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#215) bollokcs80 válasza KamuMazsola (#214) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Köszi mindenkinek a tippeket!

B.Cs.

(#216) szucstom válasza bollokcs80 (#212) üzenetére


szucstom
őstag

Hali. az én íbéjes side flip tokom tökéletes a fater telójára. Minden pontosan klappol.

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#217) bollokcs80 válasza szucstom (#216) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Linket tudsz adni esetleg?

B.Cs.

(#218) szucstom válasza bollokcs80 (#217) üzenetére


szucstom
őstag

hát, azt jelenleg nem, de legegyszerűbb, ha beírod ezt az ebay keresőjébe: redmi 4a pro side flip case. Bejelölöd, hogy csak eu és angliai sellernél biztos, hogy lesz megfelelő tok

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#219) bollokcs80 válasza szucstom (#218) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Köszi!

B.Cs.

(#220) csaba bacsi válasza bollokcs80 (#219) üzenetére


csaba bacsi
tag

Szia. Megjött a szaomisoppos flippes tok az 5A-ra és teljesen jó rá. 2500 pénz és 2 nap alatt itt volt.

"Botoktól, kövektől csontom megszakad, de nem sebezhetnek meg a durva szavak..."

(#221) bollokcs80 válasza csaba bacsi (#220) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Köszi a tippet.

B.Cs.

(#222) #81733120


#81733120
törölt tag

Már kapható a Telenorban, ezek szerint hamarosan ott több Xiaomi is lesz. :)
[link]

(#223) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Sziasztok,

anyunak kelene új telefon, mivel az előző kijelzője tönkrement egy esést követően és az indikátorok ázást is jeleznek. Egy Samsung Galaxy J1 (2016) készüléket váltana a Redmi 5A. Az eustock most 25 ezer forintért szórja ezt a telefont, ami szerintem ezért a tudásért döbbenet (bár ha belegondolok, hogy a hibátlan Nexus 5-ömet ennyiért adtam el még januárban... :DDD ).
Na de a lényeg, hogy tetszik a telefon, viszont anyu nem tanul gyorsan különböző UI-al rendelkező készülékeket. Ezen meg ugye MIUI lenne. Arra gondoltam, hogy a Store-ból rádobnék valami Galaxy Touchwiz felületet (tehát "témáznám" a készüléket). Valaki ki tudná próbálni, hogy ez rendben működnik-e MIUI alatt?
Köszi előre is! :R

meg

(#224) Armagedown


Armagedown
őstag

Mennyire bírja ez a mobil a zsebben hordást?Ha feszül, egyben marad, nem hajlik meg, mint a Redmi 4X?

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#225) helixP válasza Armagedown (#224) üzenetére


helixP
nagyúr

Másfél éve használunk a családban 4X-et, nem hajlott meg, és a topicjában sincs erről hír.
Nem tudom, hogy használod, de ez biztosan jobban fog hajolni, mint az, mert nagyobb felület.

(#226) Armagedown válasza helixP (#225) üzenetére


Armagedown
őstag

Akkor lehet, hogy nem ugyanazt látjuk, mert én úgy látom, hogy többeknek is meghajlott, más fórumokon, webshopokon is ezt olvastam, nem a levegőbe beszélek.
Nincs hizárva, hogy nem elég jó a minőségellenőrzése a Xiaominak és vannak könnyebben hajló példányok is a jók mellett.

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#227) KamuMazsola válasza Armagedown (#226) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Az sem kizárt, hogy nem a farzseb legmegfelelőbb helye a telefonnak.

Üdv.: KamuMazsola

(#228) Armagedown válasza KamuMazsola (#227) üzenetére


Armagedown
őstag

Vegyek egy övtáskát és abba tegyem?Miben volna jó hordani, hátizsákban?
Amúgy is ritkán hordom farzsebben, legtöbször a bal zsebemben hordom.
Eddig még nem törtem össze a Doogee X5Sem.

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#229) KamuMazsola válasza Armagedown (#228) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Nekem van egy autóstáskám, kocsival abba hordom. Motoron a protektoros kabát belső zsebében. Munka közben ingzsebben és itthon néha a jogging bal zsebében.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#230) Yellow73_a válasza #81733120 (#222) üzenetére


Yellow73_a
tag

Má korábban is volt Xiaomi a Telenornál, januárban vetünk tőlük Redmi Note 4-eseket

(#231) geogerilla válasza szucstom (#201) üzenetére


geogerilla
újonc

Árumánián láttam több színben fliptokot ehhez a típushoz. Érdemes lenne beruházni, nekem más telónál bevált.

iPhone 15, iPhone 13 mini, iPad 6th gen.

(#232) szucstom válasza geogerilla (#231) üzenetére


szucstom
őstag

Kinek mi a jó. Én az ilyet mindig ebayről intézem. kb. fele annyiba kerül és jó minőségű. Itthon meg ha a közelben nincs olyan bolt ahol tudsz tokot venni, akkor meg házhoz szállítás vagy épp pick pack pont miatt legalább plusz 1 ezrest ráfizetsz.

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#233) Vigneau válasza #81733120 (#222) üzenetére


Vigneau
félisten

Gyorsan ki is vették a kínálatból. Ez nem tartott sokáig. Nem baj, nekem is megjött Szlovákiából a héten.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#234) bollokcs80 válasza Vigneau (#233) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Én Kínából rendeltem rá flipet, kb 5$ volt. Csak ki kell várni....

(Céges) második telónak amúgy nagyon jó kis jószág, elégedett vagyok vele.

B.Cs.

(#235) Vigneau válasza bollokcs80 (#234) üzenetére


Vigneau
félisten

Én is hasonlóképp tettem. Előbb megrendeltem a tokot és az érkezését követően vettem csak meg a telefont.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#236) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Ma jött rá egy elég combos frissítés, érdemes leszedni.

B.Cs.

(#237) Vigneau válasza bollokcs80 (#236) üzenetére


Vigneau
félisten

Akartam is írni, még tegnap este 11 után le is szedtem. Tetszik, hogy ilyen sűrűn csiszol a gyártó a szoftveren. Kíváncsi vagyok, vajon augusztus magasságában tényleg jöhet rá az Oreo?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#238) bollokcs80 válasza Vigneau (#237) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Jó kérdés....eddig csak pár felsőkategóriás gépükre jött ki. Amúgy Nougat-nál se volt nagy változás, a lényeg a MIUI-ban van.

B.Cs.

(#239) Vigneau válasza bollokcs80 (#238) üzenetére


Vigneau
félisten

Ezelőtt Lollypop-os próbatelóm volt bő negyed évig, ahhoz képest azért éreztem változást, mikor kézhez vettem az 5A-t. Picit el is vesztem benne pár funkció megtalálása közben. Ez van, ha valaki későn vált okostelóra... :B :DDD

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#240) gyulaszu


gyulaszu
senior tag

Sziasztok,
mától nálunk is van egy ilyen a családban.
Bekapcsolás után fel is tette a frissítést, ami:
Android 7.1.2 N2G47H
MIUI Global Stabil 9.5.6.0 NCKMIFA

Az előttem szólóknak is ez ment fel pár napja?
Gondolom ez a legfrissebb stock ROM
Üdv

gyulaszu

(#241) Vigneau válasza gyulaszu (#240) üzenetére


Vigneau
félisten

Igen, ez jött le nekem is. :K

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#242) #65577472 válasza gyulaszu (#240) üzenetére


#65577472
törölt tag

Szia,

Igen, ez a legfrissebb.

(#243) #43960832


#43960832
törölt tag

Sziasztok!

Nekem még jutott a Telenoros 5A-ból. :) Kérédésem, hogy ugye 2 SIM foglalat van benne, mindkettőbe rakhatok kártyát? Esetleg független is a teló? :Y

Eddig csak a FB értesítésekkel volt gond, amik nem hajlandóak megjelenni, illetve elég idegesítő, hogy a képernyőt is bekapcsolja ha valami már értesítés érkezik. Most tettem fel épp a frissítést, remélem, hogy segít rajta.

Üdv.

a_51

(#244) #65577472 válasza #43960832 (#243) üzenetére


#65577472
törölt tag

Szia,

Dual-SIM-es és független.

(#245) gyulaszu válasza #43960832 (#243) üzenetére


gyulaszu
senior tag

A dual simesek mindig függetlenek.
Ráadásul ebben a készülékben 2 sim tálca van és így lehet bele tenni 2 db SIM-et és 1 db SD kártyát egyidőben.

gyulaszu

(#246) #43960832 válasza gyulaszu (#245) üzenetére


#43960832
törölt tag

Hát ez szuper, köszi mindkettőtöknek a választ! :)

(#247) Vigneau válasza gyulaszu (#245) üzenetére


Vigneau
félisten

Így használom én is. SIM1 Telenor Hypernet, SIM2 Telekom telefon, no és egy pindur 2GB-s MicroSD.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#248) #65577472 válasza Vigneau (#247) üzenetére


#65577472
törölt tag

Dettó, csak nálam Telekomos mindkettő. 4+4 GB adatforgalmi kerettel kényelmesen elvagyok. :)

(#249) Harambe01


Harambe01
csendes tag

Sziasztok!
Most vettünk egy Redmi 5A-t az eustocktól, tökletesen működik minden. Két sim kártyával használjuk, egy magyar, egy osztrák. Hívásnál ki lehet választani, hogy melyik kártyát akarom használni, de a mobilnet használatnál fixen be van állítva vagy az egyik, vagy a másik. Egy kérdésem lenne: hogy tudom beállítani, hogy itthon a magyar kártyát használja, Ausztriában pedig ne álljon át roaming böngészésbe, hanem használja a másik sim kártyát.
Előre is köszönöm a segítséget!

(#250) ígyvanferi válasza Vigneau (#233) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Tegnap este volt ismét, de most már megint nem elérhető. Meg is örültem, mert 0 Ft a hagyományos előfizetéssel, de aztán rájöttem, hogy hello datára kéne váltanom, mert nagyon keveset telefonálok, a 300 mega meg kevés. Úgy a 36 ezres ár meg annyira nem buli, szóval marad az eustock.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.