Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Nagya21


Nagya21
addikt

HAli!!
Gyütt megen vmiféle frissítés a kameráhó'.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#502) Latza válasza Nagya21 (#501) üzenetére


Latza
aktív tag

9.6.5.0 (NCKMIFD)

System:
- Fixed Second space issues (09-11)

Camera:
- Camera crashed in some cases (09-11)

Mindenütt jó, de mindig elzavarnak.

(#503) Visormail válasza Latza (#502) üzenetére


Visormail
addikt

Mi a fene az a Second space issues?

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#504) Nagya21 válasza Visormail (#503) üzenetére


Nagya21
addikt

Google szerint a második térkérdés......
Szal a somtudja,
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#505) Latza válasza Visormail (#503) üzenetére


Latza
aktív tag

Nem tudom, valami tárhellyel kapcsolatos dolog lehet. Talán a belső és a külső (SD) összeakadt valakinek. (Nem ide tartozik, de pl. a tesóm telója (Alcatel) egyszer csak nem tudta elmenteni a készített fotókat. Reset lett a vége, meg is javult, talán itt is hasonló bug lehet a háttérben.)

[ Szerkesztve ]

Mindenütt jó, de mindig elzavarnak.

(#506) Nagya21


Nagya21
addikt

Hali!!
Búcsúzom, eladtam a telót a sógornak, kezdő androidos, face kell, meg wifi, és elvan a gyerek......
Karbantartani valszeg én fogom.(meg az összes telót a családban :D )
Mivel tartalék teló volt, ezért rendeltem helyette egy sziamiau 6-ost.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#507) mrszitya


mrszitya
senior tag

Módosított gyári MIUI kamera app:

A gyári, MIUI-s kamera alkalmazás kikapcsolt zajszűréssel. Határozottan jobbak: részletesebbek és élesebbek vele a képek. Feloldott bootloaderrel persze ezt az eredményt is simán és jelentősen überelni lehet, aktivált camera API2 segítségével, Google vagy Snap Camera-val.

Telepítés:

1. Letöltés a telefonra: link
2. Telepítés

Megjegyzések:
a. Kiadás: v14 => MIUI 9 Global Stabil V9.6.1.0, Redmi 3S, 2018. augusztus
b. Ami NEM működik vele: mentés memória kártyára, panoráma mód, effektek, vízmérték
c. Ajánlott beállítások a gyári MIUI kamerához: link
Képminőség: kiváló, Automata fénymérés: Keret-átlag, Élesség: Alacsony vagy alacsonyabb

(#508) mrszitya


mrszitya
senior tag

A gyárilag telepített alkalmazások eltávolítása zárolt bootloader esetén, PC-ről:

Xiaomi ADB/Fastboot Tools: PC-ről, néhány kattintással le tudja törölni a felesleges gyári appokat - root jog hiányában avagy feloldatlan bootloader mellett. Csak az USB debugging engedélyezése szükséges neki, ill. a driverek (plusz .NET framework 4.6 magának a programnak).

Biztonsággal törölhető appok, ha nem használjuk őket

Google appok: mint a Play Filmek, Youtube, Gmail, Térkép, Hangouts, Duo, Chrome, Drive, Google Pinyin, Play Zene
Facebook: Facebook services, Facebook system, Facebook app manager
Egyebek az alábbi listán (csak óvatosan): link

A program használatával óvatosan, feloldatlan bootloader esetén CSAK a gyári appok eltávolítására használjuk, az egyéb funkciói csak feloldott bootloader esetén aktiválhatóak!

[ Szerkesztve ]

(#509) lomposfarkas válasza mrszitya (#507) üzenetére


lomposfarkas
tag

Helló, a virágcserepes képek saját gyártmányok? Azért kérdezem, mert a telefon alapbeállításokkal egy jellegzetes, buta élesítést tesz a képekre, ezt a bal oldali virágon nem látom.

(#510) mrszitya válasza lomposfarkas (#509) üzenetére


mrszitya
senior tag

Ezek saját gyártású képkivágások akarnak lenni, igen. Én úgy jellemezném, hogy egyszerűen borzalmasak a gyári képek, ill. úgy általában véve a gyári miui camera teljesítménye.

Lehet hogy a stock appban is visszavettem a fenti hsz.-ban említett módon az élesítést - már nem emlékszem, és azt vélted (vagyis nem vélted) felfedezni a virágokon.

Maga a hátlapi szenzor, ami benne van egyébként megegyezik a Redmi Note 4-ben is használt Samsung szenzorral. Talán a gyengébb SOC is az okozója a dolgoknak, de a Xiaomi "híresen" rosszul optimalizálja a saját kamera appját képminőség tekintetében. Redmi Note 4 is - bár az némileg jobban muzsikál gyárilag, de messze elmarad a képességeitől.

Az 5A esetében először az a gyanú is felmerült bennem, hogy hibás szenzorral kaptam esetleg, mivel a gyári app a kép egyes részeit mosta rendesen, a másik részeit nem vagy kevésbé. Ennyire a Note 4-ben talán nem rossz a hangolása, bár igaz ami igaz...

A bootloader feloldására várok, és majd megy fel a Google Camera. Csak mire megérkeztek az 5A-k, persze Xiaomi megint szigorított kicsit a feltételeken, így "kénytelen" voltam alternatív megoldást találni ideiglenesen a kamera ügyében.
Szülők számára majd, GCam-mel már több mint elég lesz ez a teló.

(#511) Latza válasza mrszitya (#510) üzenetére


Latza
aktív tag

Érdekes, szerintem nem csinál rossz képeket (mármint az árkategóriájában). Úgy értem, nekem a gyári app normál zajszűréssel csinál olyan képet, mint itt a moddolt. Persze ideális körülmények között, jó fényviszonyok esetén. A színek mondjuk időnként (felhős időben) lehetnének élénkebbek, de az a durva homály sima állóképeken ami itt a fotókon látszik, nálam nem fordul elő.

Mindenütt jó, de mindig elzavarnak.

(#512) mrszitya válasza Latza (#511) üzenetére


mrszitya
senior tag

Árkategóriájában persze, de tud ez sokkal jobbat is.

Kedvetekért megnéztem azért a másik példányt (kettő van a családban), és visszaállítottam a gyári beállításait az appnak, de felesleges volt, tudtam előre. Pontosan ugyanazt csinálja az összes Xiaomi teló gyári kamera appja, ugyanaz a jellegzetes mosás. Ha kellően ideálisak a fényviszonyok akkor a gyári is tud egész szépnek mondhatót készíteni, de nekem ez édeskevés (mivel tudom, hogy sokkal többre képes). Viszont pont azért mertem megvenni őket családtagoknak, mert ennél sokkal többért sem kapni olyan telókat, amelyek ne véreznének el például a beltéri fotózásnál.
Ám a Qualcomm procis Xiaomik esetében, mind lehet aktiválni bootloader feloldás után az API2-t, és utána simán lehet a HDR+ móddal, a Google Cameraval bent is kellően minőségi fotókat készíteni. Legalábbis nő az esélye. (Haladóknak pedig ott a Snap Camera is pluszban, és annak a low light módja).

Sajnos ehhez mindenképp feloldott bootloader szükséges, Xiaomi nem hajlandó alapértelmezetten aktiválni az API2-t, pedig egyetlen kicsi kódsor/paraméter az egész!

Hogy elhiggyétek, kellően ismerem a Xiaomi telókat - beleértve a kameráikat: Redmi 1S, Redmi Note 3 Pro, Redmi Note 4X a saját telóim, sorrendben. Aztán van egy Redmi 2, egy Redmi 4X, és pár hete egy-egy Redmi 5A a családban. Plusz az ismerősi körben még egy-kettő egyéb másik. Ezek mind az én javaslatomra... :) (Sőt, van egy saját cikkem a témában a logouton a kamerával kapcsolatban - még a Note 3-mal.)

(#513) KamuMazsola válasza mrszitya (#512) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Ez így leírva mind szép és jó. Mutatnál két képet ami ugyanott, ugyanakkor készült a két telóval? Lehetőleg ugyanazokkal a beállításokkal (pl hdr, mert ugye az van az eredetiben is). Mert engem mindig érdekelt hogy tényleg jobb-e mókolás után a kamera, de még soha nem tudtam a saját szememmel meggyőződni róla. Valahogy olyan placebonak tartom. Én pl a teló fényképezőjét úgy használom, hogy előkapom, fókuszálok és katt. Szóval egy-egy ilyen kép is érdekes lenne a kétféle telóval.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#514) mrszitya válasza KamuMazsola (#513) üzenetére


mrszitya
senior tag

Egy konkrét teszt a Redmi 5A-val. Katt a képre a többi fotóért.

Saját tesztem még a RN3-mal: link

Google Camera portolással foglalkozó oldal képei: link

=> innen egy tökéletes példát be is emelnék (Mi A1): gyári kép vs. GCam

Próbálj meg egy templom vagy múzeumbelsőt lefényképezni, a lakásban valamit, és látni fogod a különbséget. Esti képekről nem is beszélve. Nappal, ideális fénynél a gyári sem mindig marad el különösebben a többitől. Ideálistól kicsit is eltérő fényeknél viszont nagyon sokszor használhatatlan eredményt hoz.

A különbséget max. akkor lehet jelentéktelenebbnek érzékelni, ha telefon képernyőjén hasonlítod össze az eredményeket, ill. full HD-nél kisebb felbontású asztali gépen/laptopon. 1280x800-as régi otthoni laptopon a gyári kamera képe is "fantasztikus" tud lenni például, sokszor csak a színek, dinamikatartomány árulja el a különbséget - JÓ fénynél készült képeknél.

Egyébként én pontosan ugyanígy szeretek fotózni, ahogy te és a legtöbb ember: "előkapom, fókuszálok és katt". Csak erre a célra én nem a gyári alkalmazást használom, sokakhoz hasonlóan.

(#515) KamuMazsola válasza mrszitya (#514) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Ez pont nem az amit kértem. Azt mondod kezed ügyében a két teló, arra gondoltam kapok két képet. Gép előtt azért megnézem amiket linkeltél, de pont élesben véletlenszerűen jobban meg tudtál volna győzni, hogy érdemes ezért bootloadert nyitni, rootolni, meg mifene.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#516) mrszitya válasza KamuMazsola (#515) üzenetére


mrszitya
senior tag

Elhangzik többször a hsz.-aimban hogy még nincs nyitva a bootloader az új telókon, de ez teljesen mindegy is. Az új feloldási szabályok miatt, csak e hónap végén nyithatóak majd.

Ott vannak a RN3-mal készült saját összehasonlító képek, ahol pontosan ugyanott és ugyanakkor készültek a saját képek, amik pontosan azt demonstrálják, hogy miért érdemes nyitni. Nem "szép" képek, hanem a differenciát kellően kiemelő fotók és képkivágások. Plusz egy konkrét Redmi 5A teszt, és a GCam portok változásait napi szinten figyelő úriember oldala számos mintával, több telefonnal. Ennyi legyen már elég... :((

Nem kötelessége senkinek nyitni. Nem is veszélytelen, ha valaki járatlan a témában, de Xiaomi esetében kiválónak nevezhető a közösségi támogatás.
A kikapcsolt zajtalanítással operáló, módosított gyári szoftver kipróbálásához pedig semmilyen buhera nem kell. Én már azt is nagy előrelépésnek tartom, de az csak félmegoldás.

(#517) Latza válasza mrszitya (#514) üzenetére


Latza
aktív tag

Hát igen, ezt én is észrevettem, hogy árnyékból napos rész fotózásakor durván világos lesz az ég, a többi részlet meg sötét marad. Persze a fókusz változtatásával javul valamennyire, de a linkelt tesztben tényleg segít a képminőségen a modding. Az előző HSZ-emen annyit módosítanék, hogy kipróbáltam beltérben (nem szoktam bent fotózni telefonnal) és tényleg borzasztó zajosak a felvételek.

Egyébként ez a moddolt kamera app rátelepül a gyárira, vagy külön programnak számít?

A Xiaominál hogy változik a rendszermódosítás (rendszerapp törlés pl.), utáni viselkedés? Úgy értem korábbi telómon töröltem rendszerappot és utána crc hiba miatt nem volt hajlandó többet a rendszert frissíteni. Amúgy nem volt baja, csak a rendszerfrissítéshez módosítatlan fájlrendszert akart volna.
Már öreg vagyok hozzá, hogy 2 naponta főzött romokat hajkurásszak (csináltam régen eleget...), úgyhogy nem kezdek kísérletezni, de a kamera appot kipróbálnám, ha nem csinál nagy kavarcot.

Csak a rend kedvéért, van ilyen hozzászólás is a linkelt teszben...:
"Enabling camera 2 api , makes miui camera crash, video calling from dailer and using apps won't work."

Mindenütt jó, de mindig elzavarnak.

(#518) mrszitya válasza mrszitya (#516) üzenetére


mrszitya
senior tag

Na jó, rábeszéltetek. A Note 4-gyel összeraktam egy gyári vs. Google Camera port összehasonlítást. Szürkületkor kezdve a fotózást, a végén már fél-sötétben befejezve (HDR-képek). Bónusznak betettem egy előlapi fotót is, Snap Camera vs. Google Camera vs. gyári. (Fájlnevekben, hogy melyik kép mivel készült).

https://www.mediafire.com/file/av7dnc4vke0ukbq/RN4_MIUI_VS_GCam.zip/file

A Redmi 5A-ban található szenzor típusa: Samsung S5K3L8 (főkamera), S5K5E8 (előlapi)
A Redmi Note 4-ben található szenzor típusa: Samsung S5K3L8 (főkamera), S5K5E8 (előlapi)

(A Note 4/4X hátsóját Sony és OmniVision szenzorral is szerelték, de enyém Samsung. Tehát megegyezik az 5A-ban használatos szenzorral).

(#517) Latza

A moddolt gyári kamera nem írja felül a kamera appot, párhuzamosan települ, és például nem tud hozzáférni root hiányában a microSD-hez, nem megy a panoráma és az effektek, a vízmérték sem. HDR megy, és megjegyzi. Nem fog galibát okozni.

Az API2-vel kapcsolatban: a gyári app akkor omlik össze API2-vel, ha a rendszerfájl (build.prop), melyet módosítani kell egy sorral, nem megfelelő jogosultságot kap a művelet végeztével. Erre a RN3-as teszt hozzászólásaiban utalok is. A videóhívás lehet hogy szintén nem megy, de én azt nem használom. Van még egy paraméter, amit viszont ha beírunk a build.propba, akkor kényszeríti a gyári kamera appot a standard camera API használatára. Felteszem de nem biztos, úgy már nem fagyna ki. (Majd beírom a tesztbe ezt a paramétert is).

[ Szerkesztve ]

(#519) Latza válasza mrszitya (#518) üzenetére


Latza
aktív tag

Értem, köszi! :R

Mindenütt jó, de mindig elzavarnak.

(#520) KamuMazsola válasza mrszitya (#518) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Először az általad készített képeket néztem meg, az első három párból nekem részleteiben gazdagabbak tűnnek a mi kamerával készültek. Valahogy teljes méretre nagyítva a gcam olyan olajfestményes. Aztán a következő kettő inkább a gcam. A selfie kamerája nagyon "szépít" a telónak, bár világosabb a kép. Meg úgy általában a gcam mintha 1/3, vagy 2/3 fé-vel sötétebb lenne. A linkelt cikkben sem lettem meggyőzve. Igenis nincs akkora különbség, hogy érdemes lenne foglalkozni vele! Számomra placebo, bár butaság volna egy szoftvertől annyit várni, mint egy dupla méretű érzékelőlapka és hozzá való méretű objektivtől.
Kiemelném, hogy ez az én véleményem, ami gyökeresen különböhzet másokétól!

Üdv.: KamuMazsola

(#521) mrszitya válasza KamuMazsola (#520) üzenetére


mrszitya
senior tag

Én egész másképp látom azokat a képeket. Egyetlen esetben volt versenyképes a gyári szoftver, de ott még majdnem világos volt.

Személy szerint, már lemondtam a külön, drága fotómasináról a GCam és a Snap Camera miatt. Ezt komolyan is gondolom.

(#522) shield


shield
őstag

Sokan panaszkodtunk az automata fényerő szabályzásra. Hiába jöttek a frissítések az auto fényerő nem javult meg, nálam legalábbis nem.
Tegnap szükségem lett volna egy nagyítóra, ami nem volt kéznél. Gyorsan telepítettem a telóra egy nagyító app-ot, egyszer csak azt veszem észre hogy normálisan működik az auto szabályzás. :C

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#523) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

A letöltött fájlok között megjelent egy "Mi Phone Tester" automatikusan frissül.apk nevű fájl. Ez mi ez? Miért töltött le ilyet nekem magától? Hagyjam ott, ahol van? Indítsam el?

(#524) Latza válasza ígyvanferi (#523) üzenetére


Latza
aktív tag

Szerintem ez a telefon beépített tesztprogramja lehet, amit a Beállítások\A telefonról\Kernel verziója menüpont nyomkodásával lehet előhívni. Hogy mitől lett ilyen nevű fájl, azt nem tudom - talán elfelejtette törölni.
Én reggel frissítettem manuálisan, nekem nem maradt utána semmi. Gondolom a letöltött fájlok közül törölhető. Ha kell neki, majd leszedi megint. :)

Mindenütt jó, de mindig elzavarnak.

(#525) ígyvanferi válasza Latza (#524) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ah, értem, kösz! Egyébként azóta törlődött magától a fájl. :)

(#526) SamiCsillag


SamiCsillag
senior tag

Sziasztok!
Tegnap vettem egy ilyen telefont, a munkám miatt kellett, munkás telefonnak. Viszont csak napközben van nálam, a műhelyemben van állandóan. Sajnos kicsit megdöbbentem, hogy se hívásátirányítást, se ütemezett be- és kikapcsolást nem találtam a beállításokban. Persze ettől lehet, hogy van benne ilyen. Segítsetek ebben nekem. Honnan tudom ezeket beállítani a telón?

(#527) mrszitya válasza SamiCsillag (#526) üzenetére


mrszitya
senior tag

Ütemezett be/kikapcsolás: Beállítások / Akkumulátor / Akkumulátorhasználat / Fogaskerék-ikon (fent jobbra) / Ütemezett be- és kikapcsolás

Hívásátirányítás: Tárcsázó / Három vonal ikon (lent balra) / Hívásátirányítás

(#528) SamiCsillag válasza mrszitya (#527) üzenetére


SamiCsillag
senior tag

Köszönöm, örök hála! :)

(#529) Debilon


Debilon
addikt

üdv!

másnak is előfordult már, hogy a kijelzőn egy hosszúkás sárga folt jelent meg?
asszonynak van ilyen telefonja, és pár hete megjelent egy ilyen alakzat

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#530) mrszitya válasza Debilon (#529) üzenetére


mrszitya
senior tag

Ragasztási probléma lesz vélhetően. Ha nem múlik el, garanciában cseréltessétek.

(#531) Intruder2k5 válasza Debilon (#529) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv!

Épp ma írták. Bár ez Note 5, de gondolom ugyanaz a jelenség.

[ Szerkesztve ]

(#532) Debilon válasza Intruder2k5 (#531) üzenetére


Debilon
addikt

igen, ilyen, pont ugyanezen a részen :D

akkor ez elmehet gariba, gondolom..

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#533) Intruder2k5 válasza Debilon (#532) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Igen.

(#534) SamiCsillag


SamiCsillag
senior tag

Sziasztok!
Bocs az offért. Hol tudom azt megnézni a telón, ha egyáltalán meglehet, hogy milyen jelszót adtam meg egy regisztrációnál? Pl, facebook, regeltem a telón, de gépen nem tudok belépni, hiába adom meg a sztem ugyanazt a jelszót. Valami nyoma van ennek a telón?

(#535) Latza


Latza
aktív tag

Megjött a MIUI 10 frissítés! (10.1.1.0 NCKMIFI).

Rendben felment. Pár grafikai változás történt, pl. ikonok ill. a lehúzható értesítési sáv külseje. A beállítások is mintha egyszerűsödtek volna.
Az automatikus fényerő hektikusabb mint valaha (korábban a nagyító app telepítésével tényleg javult), és az értesítési képernyőt sem lehet átugrani, hogy egyből a zárképernyő jöjjön be felébresztéskor (legalábbis még nem találtam meg a kapcsolóját). Amúgy az összes tisztítás, takarítás és optimalizálás után gyorsnak tűnik a teló.
De ez még ugyanúgy a 7.1.2-es Android júliusi biztonsági csomaggal. A következő nagy lépés majd a 8-as lesz jövőre. :DD

Mindenütt jó, de mindig elzavarnak.

(#536) Vigneau válasza Latza (#535) üzenetére


Vigneau
félisten

Gondolod, valóban elérkezik hozzá idővel az Oreo?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#537) Intruder2k5 válasza SamiCsillag (#534) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Kérj jelszó emlékeztetőt az email címedre.

(#538) SamiCsillag válasza Intruder2k5 (#537) üzenetére


SamiCsillag
senior tag

Köszi, már megoldottam. A jelszó jó volt, csak nem email címet adtam meg, hanem a telószámot. :D

(#539) Intruder2k5 válasza Latza (#535) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Fiamnak Redmi Note 4-re is megérkezett, ott is maradt a 7.1.2-es Droid. Nekem a Redmi Note 5A Prime-ra még nem jött. Páromnak van Redmi 5A, eddig Ő sem kapott frissítést.

(#540) Vigneau válasza Intruder2k5 (#539) üzenetére


Vigneau
félisten

Darabszámtól függően akár egy hét eltérés is lehet az adott szérián belül a frissítést illetően.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#541) Intruder2k5 válasza Vigneau (#540) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Persze tudom, nyilván nem az összes egyszerre ugrik rá a frissítésekre, valahogyan IMEI vagy MAC alapján beosszák, különben letérdelne a Xiaomi szervere.

(#542) Vigneau válasza Intruder2k5 (#541) üzenetére


Vigneau
félisten

Pontosan. De hogy a konkrét beosztás miként megy végbe, számomra rejtély. De biztosan van benne valami logika. :K

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#543) Latza válasza Vigneau (#536) üzenetére


Latza
aktív tag

Hát, legalábbis remélem, hogy a kínaiak nem tartják meg kizárólag maguknak. Persze ez csak terv. :K

Mindenütt jó, de mindig elzavarnak.

(#544) lomposfarkas válasza Latza (#535) üzenetére


lomposfarkas
tag

"Megjött a MIUI 10 frissítés! (10.1.1.0 NCKMIFI)"
A szöveg szerint miui 9:
http://en.miui.com/download-338.html
A miui 10 még developerben van meg.

(#545) Vigneau válasza Latza (#543) üzenetére


Vigneau
félisten

Kíváncsian várom, az idő megválaszolja. ;)

lomposfarkas:
Érdekes, a teló a viszont 10.1-nek mondja.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#546) gyulaszu válasza lomposfarkas (#544) üzenetére


gyulaszu
senior tag

A családban lévő 5A is frissült.
Szerintem is 9-es MIUI még ez. A letöltés is csak 300 MB volt...

gyulaszu

(#547) gabelli67


gabelli67
csendes tag

Sziasztok, már 1 hónapja próbálom feloldani a bootloadert, nem sikerül. Mindig azt kéri "csatlakozzak a hálozatra próbáljam újra" .Ti, hogy csináltátok?
Tud valaki tanácsot adni, hogy tegyek rá új ROM-ot, mert mindig azt írja, hogy nem sikerült.
Köszi

(#548) gyulaszu válasza gabelli67 (#547) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Milyen célból szeretnél új ROM-ot?
Illetve miért nem felel meg a gyári?

gyulaszu

(#549) Vigneau válasza Vigneau (#545) üzenetére


Vigneau
félisten

Viszont jó lenne, ha mindenféle csiribiri nélkül végre törölhető lenne pl. a Chrome. De erre várhatok féllábon, ahogy elnézem.

[ Szerkesztve ]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#550) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ma nekünk is megérkezett az update...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.