Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:43:06

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi Note 10 Lite
Mielőtt kérdezel olvasd el !
Nem fertőző :D
Android 11-hez az alex féle 3.4.x.x twrp nem használható.
Android 12 fastboot vagy cmd-vel módszerrel telepíthető ,frissíthető(xiaomi.eu rom esetén).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#202) Bali27


Bali27
addikt

Na meg van a teló. Istenkirááály... A képek amiket lő alapból is... Valami félelemtesen szép :)
Global Rom van rajta... most látom hogy Android 11 hez jött frissítés.. 11.0.10.0 QFNEUXM
Akkor Go Aliexpress.. Keresek valami jó üveget rá..
A hátlapról azt a cimkét amin a pinkód meg made in chona stb ven le lehet szedni?

(#203) enginev3.0 válasza Bali27 (#202) üzenetére


enginev3.0
félisten

Az nem android 11, hanem miui 11

Nem pin kód, hanem imei szám
és le lehet venni

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#204) Bali27 válasza enginev3.0 (#203) üzenetére


Bali27
addikt

Ja igen igazad van. Azóta rájöttem csak reggel fél 8 tol este 6 íg vezettem aztán hülyeséget írtam.. És nem globál hanem Eu

(#205) nicu71


nicu71
addikt

hajlitott kijelző ,amoled ,brutál akksi ...nekem ez kell <3

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#206) this is life válasza Bali27 (#202) üzenetére


this is life
Ármester

Gratulálok a telefonhoz és üdv a klubban ! :C

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#207) Bali27 válasza this is life (#206) üzenetére


Bali27
addikt

Ohh köszi szépen..25%ot kb 5 perc alatt töltött fel úgy hogy közben nyomkodtam :C beszaràs...

Viszont új romra tényleg szükség lesz mert pl a kedvenc lementett témàim nem lehet importàlni a store ban meg nem találom őket...
Tudnátok segíteni hogy BL nyitás hogy is van? Egyszer sikerült a Note 6 pronàl de azóta màr elfelejtettem...

[ Szerkesztve ]

(#208) Bali27


Bali27
addikt

Ha sikerül majd uj romot feltenni az érdekelne hogy mivel nincs sd kártya ti milyen módszert alkalmaztok a programok és beállításaik, zenék, képek átköltöztetésére?

(#209) vasi79 válasza Bali27 (#207) üzenetére


vasi79
aktív tag

Nyisd meg telefonról a Mi community alkalmazást. Abban van leírás minden ilyen nyalánksághoz. BL nyitás, rom csere.

(#210) this is life válasza Bali27 (#207) üzenetére


this is life
Ármester

BL nyitás menete , fejlesztői beállításokat engedélyezni kell , ott keresd meg a BL nyitás kérelme ,engedélyezése menüpontot és kattints rá (xiaomi fiokra szükség lesz) . Töltsd le a mi unlock programot , telefont fastboot módban indítsd el hangerő mínusz nyomva tarta és úgy bekapcsolni a note-ot . Indítsd el pc a mi unlock programot kösd össze a a pc-t és a telefont . Nem fog az unlock lefutni , de kiírja , hogy mennyi időt kell várni az engedélyre .
A témák app , eea romon kő buta , se a megszokott témák , se pedig a fontok nem elérhetőek . Importra lehetőség nincs . A BL nyitaskor a telefonon tárolt tartalmak , programok törlődni fognak , úgy hogy csak ideiglenesen lakjad be a telefon .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#211) Bali27


Bali27
addikt

Feltételezem amit hozzá kaptam kábel, csak tölteni jó ,adatra nem.. Mert akkor be kell szereznem egyet..

(#212) enginev3.0 válasza Bali27 (#211) üzenetére


enginev3.0
félisten

Mért ne volna jó adatra? Ugyan az, csak ha gépre dugod ki kell választani, hogy adatátvitelt szeretnél

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#213) Bali27 válasza enginev3.0 (#212) üzenetére


Bali27
addikt

Na ez az.. Ràdugtam, és a teló elkezdett kérdezés nélkül tölteni.. És fél sem dobta azt a menüt ahol ezen változtatni lehetne. Most gondolkodom.. Lehet az usb 3.1 portra kellett volna tenni? Mert a 2re tettem

[ Szerkesztve ]

(#214) enginev3.0 válasza Bali27 (#213) üzenetére


enginev3.0
félisten

Húzd le az értesítéseket

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#215) Bali27 válasza enginev3.0 (#214) üzenetére


Bali27
addikt

Nem volt ott semmi

(#216) enginev3.0 válasza Bali27 (#215) üzenetére


enginev3.0
félisten

az sem hogy töltés vagy valami? mert arra rányomsz és ott lehet kiválasztani, vagy is a telefonok 99%-ánál ott kell

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#217) Bali27 válasza enginev3.0 (#216) üzenetére


Bali27
addikt

Tudnátok, ezzel tisztában vagyok.. Semmi se volt.

(#218) vasi79 válasza Bali27 (#217) üzenetére


vasi79
aktív tag

Fejlesztői beállításokban tudod állítani, ha jól emlékszem.

(#219) vasi79


vasi79
aktív tag

Nem tévedtem:

(#220) Bali27 válasza vasi79 (#219) üzenetére


Bali27
addikt

Megcsináltam mindent.. Sajnos ezzel a kábellel csak tölt

(#221) enginev3.0 válasza Bali27 (#220) üzenetére


enginev3.0
félisten

Másik usb-ben?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#222) Bali27 válasza enginev3.0 (#221) üzenetére


Bali27
addikt

Mindn megvolt... Közben beugrotam egy mobilos boltba, a srácnál azonnal ment a kábelemmel.
Szóval a win10-el van gond... Nekiállok keresgélni..... :(((
Linuxon esetleg megy a Bl nyitás vagy a twrp? Az van kint pendriveon ami bootol is természetesen

(#223) enginev3.0 válasza Bali27 (#222) üzenetére


enginev3.0
félisten

ja hogy bl-t akarsz nyitni ? azt hittem fájlokat másolgatni

véletlen nem AMD géped van?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#224) Bali27 válasza enginev3.0 (#223) üzenetére


Bali27
addikt

Régebbi de az...
Note 6 pro 1 hete ment még rajta, igaz tegnap volt Windows frissítés.....

(#225) enginev3.0 válasza Bali27 (#224) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nálam amd gépen még sosem sikerült, csak intelnél, kb 2 hónapja nyitottam a xiaomi mi8liteot, de csak intel laptoppal sikerült, amd asztali géppel nem

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#226) vasi79 válasza Bali27 (#224) üzenetére


vasi79
aktív tag

usb driver a qualcomm rendszerhez a w10-re?

(#227) Bali27 válasza vasi79 (#226) üzenetére


Bali27
addikt

Próbálkozom...
Miflashre rámentem és most vagy 3 perce már wait van a driver installnál :(

[ Szerkesztve ]

(#228) Bali27


Bali27
addikt

Na előhalásztam a régi gépet és feldobtam rá egy szűz win10-et.. Azonnal megy minden.

(#229) Bali27


Bali27
addikt

Na megoldódott... Tegnap frissült a Win10... Szerencsére csinált automata mentést..
Visszaállítottam és azonnal tökéletesen működik..
Bravo Microsoft.

(#230) vasi79 válasza Bali27 (#229) üzenetére


vasi79
aktív tag

Te aztán nagyon unatkozhatsz :D:C

(#231) Bali27 válasza vasi79 (#230) üzenetére


Bali27
addikt

Miért is?a amúgy nem unatkozok... Sok Rome Total War a titka😂

[ Szerkesztve ]

(#232) Bali27


Bali27
addikt

Mi.comon kiírja hogy Mi Note 10 Lite EEA, : V11.0.10.0.QFNEUXM (MIUI11)
vagy Global..: V11.0.5.0.QFNMIXM (MIUI11)

Teló Globalnak írja.. Azaz pontosan ezt Miui Global 11.0.10 Stabil, 11.0.10.1 QFNEUXM
Akkor ezt most EEA vagy Global? :D

[ Szerkesztve ]

(#233) Bali27


Bali27
addikt

Mi unlock 168 óra múlva próbálkozzak újra. :B
Ez még mindig jobb mint a Note 6 pronál mert novemberbe vettem és valamikor január elejére oldották fel :DDD

(#234) Bali27


Bali27
addikt

Én pörgetem a topicot.. :F
Na a telefonunk fantázianeve: toco
Ezt találtam róla...
Toco Trinidad szigetének legészakibb faluja, Szent Dávid megyében, ahol a Karib-tenger és az Atlanti-óceán találkoznak. Tobago 35 km-re fekszik északkeletre, így Toco Trinidad legközelebbi pontja a testvér-szigethez. A Toco elnevezést a korai amerikai indiánok adták.
A név jelentése bizonytalan. :Y

(#235) this is life válasza Bali27 (#232) üzenetére


this is life
Ármester

Az EUX rom emlékeim szerint eea lokalizációjú .
Már csak hat nap és nyithatod nálam a nyitás után , twrp-vel bootolva a pc nem látta mtp protokolon , pontosabban látta , csak másolni nem lehetett a telefonra a gondot type c usb otg átalakítóval és pendrive-al oldottam . Ha hasomló gondba futnál , otg kábel és pendive , vagy sd kártya/olvasó legyen a közeledben .
Otg-ről ha kicsit lassabban is de gond nélkül ment a rom csere .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#236) Bali27 válasza this is life (#235) üzenetére


Bali27
addikt

A gépeden vám usb3-as kimenet?
Magyarul ha ilyen gondom lenne akkor vagy külön otg kedvelt vagy egy pendriveot szereznem kell.. :R feltételezem biosban stb az usbs részt próbáltad allitgatni.

(#237) Bali27 válasza this is life (#235) üzenetére


Bali27
addikt

Te amúgy melyik TWRP-t használod.? Mert úgy tudom hogy nem nagyon csináltak hozzá. Gondolom Note 6 promé nem jó. Rombol szerinted Eu vagy Global?
Most ahogy látom xiaomi.eun csak globál van :F

[ Szerkesztve ]

(#238) Bali27


Bali27
addikt

Mondjuk most reggel vissza állítottam a Lawnchair launchert az utolsó tökéletesített beállításokkal...Viral icon pack... Nagyon dögös. Így már nincs szükség a Bl nyitásra..
Gcamn elindításához mit is kell átírni hogy fusson? Valami hal1 ha jól emlékszem

(#239) Bali27


Bali27
addikt

Szóval most így nézek ki 😀

[ Szerkesztve ]

(#240) PowerBuldog válasza Bali27 (#239) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Nem unod még, hogy tele spammeled a topicot? Csak úgy kérdezem. :U

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#241) Bali27 válasza PowerBuldog (#240) üzenetére


Bali27
addikt

Azt hittem hogy ami ehhez a telefonhoz tartozik az itt kell megosztani.. Tapasztalatok stb...pl ez ide tartozik?
Kiderült hogy alapból engedélyezve van a Gcam, és a Tigr7 kamera jobb képet csinál mint a gyári kamera app?

(#242) Graphics válasza Bali27 (#241) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ami igen azt lehet, de különféle launcherek nem idevágóak.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#243) Bali27 válasza Graphics (#242) üzenetére


Bali27
addikt

Ok, jogos.
Az ide vágó kérdés hogy mi az a vendor? És mikor kell feltenni?
Látom hogy lehet 3 félét is tölteni a telonkhoz, mind más számmal van jelölve.

(#244) this is life válasza Bali27 (#236) üzenetére


this is life
Ármester

A gépemen sajnos csak usb3-as kimenet van , lehet hogy ez befolyásolja az mtp működését ( igaz adb alól semmi gond nem volt a fastboot.. etc parancsokkal, azok végrehajtásával ) . A BIOS állítással nem sokat vesződtem, mivel gyorsabb volt pendrive-ra helyezni a romot, mint a hiba okát megkeresni . Twrp-ből csak teszt verzió van működő azt használom [xiaomi mi köze 10 lite , toco test twrp] .
Twrp-ből mindig az adott telefonhoz készültet kell használni .
A Google cam , pontosabban a camera2api alapból engedélyezett , a gcam működik is rajta , de talán egyedül az éjszakai felvételek készítésében jobb mint a gyári kamera alkalmazás (kicsit hidegebb, zöldebb tonusban készülnek a képek ) .
Három rom van a telefonhoz , gyári megoldással nincs atjarasra lehetőség köztük. A globál az a megszokott mozi felület, tárcsázó, naptár, üzenetek alkalmazást tartalmazza , viszonylag sűrűn frissül ( ha nem változtattak a szokásaikon kb 2-3 havonta , ilyen téren szavaz az orosz is hasonló ) az eea rom az eus , ezen a verzión sajnos le kell mondani a fentebbi miui finomságokról , ritkábban is frissül mint a global . Az orosz rom homály számomra , azt nem próbáltam ( de saccra a globalhoz áll közelebb , és Peking helyett Moszkvába beszél haza :DDD ;] ).
A miuibeu rom egyenlőre a globál stabilra épül ( jó eséllyel ha lesz stabil , official twrp akkor jó szokás szerint Kína stabil/béta lesz az alap, de ehhez túl friss a készülék ).
A vendor része a romnak tartalmazza az adott lokalizaciohoz, szolgáltatóhoz , gyártóhoz tartozó készülék specifikus config, beállítási fájlokat...stb A vendor részt egyes telefonoknál pl a volte bekapcsolása miatt szokták módosítani ,megfelelő sorokat átírni ...stb

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#245) vasi79


vasi79
aktív tag

Ezt a fos telefont .... Egy 9 órás éjszakai idle-ben,, repülő üzemmódban 4%-ot merült. :W

(#246) Bali27 válasza this is life (#244) üzenetére


Bali27
addikt

Jó reggelt kedves tulajok. Ma talán most hasznos hsz-t írok.. Éjjel bújtam az angol fórumokat, és találtam egy nagyon ajánlott Gcamot. Nagyon meg vagyok elégedve a kamerájával szóval szkeptikus voltam. Most reggel feltettem és elállt a szavam is.. árnyékoknàl pl túl erős a gyári, és e egy picit szemcsés is. Ja itt az lehet állítani a sony imx686-ra..És minden működik! Lassított felvétel stb...Nikitàtól a legújabban kell letölteni. [ [link]

[ Szerkesztve ]

(#247) Bali27


Bali27
addikt

Ha felteszitek...
Settings/speciális/Device modell
Itt mindent....pixel awb front kamera.. Sony imx686-ra
Back kamera Pixel 2 XL...

[ Szerkesztve ]

(#248) Steelers válasza vasi79 (#245) üzenetére


Steelers
senior tag

Egy xanax ezen sokat segít.

(#249) Graphics válasza vasi79 (#245) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát ez szörnyű... Mennyié' adod?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#250) this is life válasza vasi79 (#245) üzenetére


this is life
Ármester

Katasztrófa a készenléti fogyasztás , el kellene gondolkodni rajta , hogy rá rakni a villamos sínre egy 100ft-os kíséretében . :DDD ;]

Bali27
Köszi a gcam tippet . :R

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.