Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:43:06

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi Note 10 Lite
Mielőtt kérdezel olvasd el !
Nem fertőző :D
Android 11-hez az alex féle 3.4.x.x twrp nem használható.
Android 12 fastboot vagy cmd-vel módszerrel telepíthető ,frissíthető(xiaomi.eu rom esetén).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) Sebibalu válasza Dayerdroid (#600) üzenetére


Sebibalu
őstag

(#602) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

A telefonon van gyárilag használható fólia?

(#603) Bali27 válasza ProEvoFan (#602) üzenetére


Bali27
addikt

Nincs.. Nagyon vigyáztam rá de ilyen kisebb hajszálkarc így is össze jött mire megjött Aliról az üvegfólia. Ez nem Gorilla glass hanem Selyemmajom glass :(((

[ Szerkesztve ]

(#604) surgyi


surgyi
senior tag

Ennyire gyenge ez a GG5 ? :F

(#605) ProEvoFan válasza Bali27 (#603) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Uh, az gáz.
Akkor plusz 8000 forint az MMben egy jó fólia, igaz, fel is rakják.

(#606) Bali27 válasza surgyi (#604) üzenetére


Bali27
addikt

Ütésàllósàgra mentek rá gondolom.Karcàllósàg rovàsàra.

(#607) slászló65 válasza Bali27 (#603) üzenetére


slászló65
tag

:C :C :C

(#608) this is life válasza vegyszer (#598) üzenetére


this is life
Ármester

A felső hangszórót, lent az usb csatlakozót , alsó részén lévő hangszórót ragaszd le , a békességet kedvéért. Ha ne adj isten bele folyna a ragasztó a védendő helyekre és megszilárdul , az több mint kellemetlen. Az uv ragasztós csomagban a csík szerű papír, ragasztó ezt a célt szolgálja .

Bali
Én csak amiatt nem raktam az erkélyre levegőzni a telefont, mert nix erkély , lesporóltàk az ősök a ház építésekor .
A gg5 átka , hogy szúrós tekintettel sem lehet rá nézni , mert egyből karcolodik, cserébe kevésbé törékeny(papíron) . Végig tokban tartva a hátlapon lett egy karc ,apró de tudja szexiálni az ember csőrét .

ProEvoFan
Az edge kijelző miatt érdemes valamilyen kijelző védelmet rá rakni, rakatni . Az MM 9000 Ft gombolt le a clearplexert (szakadna rájuk 1 mázsa ...)
Számomra csalódás volt mert pár nap után az egyik,.majd egy másik saroknál is elvált a kijelzőtől, desztillált víz, cif ablak tisztító segítségével vissza tudtam rakni. Ennél tartósabb megoldásra számítottam , főleg hogy a case friend verziót rakattam fel . Ezerszer inkább az uv ragasztós megoldás , sem mint a mm hydrogel fólia ökör áráért .

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#609) Bali27 válasza slászló65 (#607) üzenetére


Bali27
addikt

Mérgembe mondtam.. Most így higgadtan Csita Glasst írnék 😜

(#610) slászló65 válasza Bali27 (#609) üzenetére


slászló65
tag

:C :B :C

(#611) Sebibalu


Sebibalu
őstag

Valaki tud itthonrol normális UV-s fóliát, üveget ? A lényíeg hogy kiprobált legyen. Nem akarok kisérletezgetni :) A sima fóliával nagyon suta vagyok. :D

(#612) Bali27


Bali27
addikt

Na fasza.. Elsőre tök jól felment a kínai uv-s üveg. Most meg vagy 2 órát Le volt téve a telefonom, és amikor kézbe vettem kb az egész jobb oldala levegős, és amikor rányomok akkor látom hogy mozog a ragasztó alatta.

Mégis meddig kell az uv lámpával világítani? Kb 4-5 percet csináltam az oldalaira különös tekintettel. Vagy az eredeti szilikon tok tolta fel?(mivel csak az egyik oldalról beszélünk)

[ Szerkesztve ]

(#613) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

MMben az okos ponton azt mondta a srác, hogy két féle megoldás van lekerekített kijelzőre.
Egyik ami teljesen lefedi a kerekített kijelzőt, de ehhez nem ajánlott a tok használata, mert felszedi a szélét, a másik, amikor nem teljesen fedi le a kijelzőt, így van hely a toknak.
A kerekített kijelzős telefonokra 9K a fólia+felrakás. Méregdrága. Az eladó szerint inkább jobb kötni rá biztosítást. Igaza van!

(#614) Bali27 válasza ProEvoFan (#613) üzenetére


Bali27
addikt

A biztosítás mit csinál? Ha osszekarcolodik és engem ez zavar akkor tesznek bele új kijelzőt?

(#615) slászló65 válasza Bali27 (#614) üzenetére


slászló65
tag

Igen. De csak Selyem majmosat. :) :) :)

(#616) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Nem tudom mi a folyamat, telefonra még sosem kötöttem biztosítást.

(#617) Bali27 válasza slászló65 (#615) üzenetére


Bali27
addikt

Lecsitítanak egy CsitaGlassal.
Most egy kicsit bánom hogy nem a note9prot választottam... Tok nélkül csupa karc lesz, és xar a fogása, csúszik stb. Tokkal meg üvegvédelem van kilöve.. :W jobban is megtervezhetnének egy telefont.

[ Szerkesztve ]

(#618) slászló65 válasza Bali27 (#617) üzenetére


slászló65
tag

Egy jó állapotú MI 9T Pro- val jobban jártál volna....

(#619) Bali27


Bali27
addikt

Okostok esetleg? Ami átlátszó és kihajtható..
Most látom hogy nincs is hozzá okostok csak ilyen clear átlátszó valami tok.

[ Szerkesztve ]

(#620) Wollie


Wollie
tag

Nekem a Soroksár M5 médiában rakták fel a fóliát 7000-ért majd egy hete. Zsebben hordom, ott is elég sok mindennek ki van téve és eddig nincs baja. (Felrakás után 1 napig nem használtam a telefont, a dobozban pihent) Tokot rendeltem gagyiexpress-ről amíg nem jön meg a soroksári mobilászban vettem kemény tokot és flip tokot hozzá. Eddig nincs karc bár a kamera üvegét féltem.

Zújonc

(#621) vegyszer válasza Bali27 (#614) üzenetére


vegyszer
addikt

Karcoláskor vélhetőleg semmit. Max WD40-et/szilikon sprét fújnak rá, letörlik, és kevésbé látod.
Ha jó a törésmutatója az oldanak, akár repedést is el tud tüntetni.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#622) Sebibalu


Sebibalu
őstag

Camera app.

Nálam remekül megy és szebb képeket lö mint a gyári :))

(#623) Bali27 válasza Sebibalu (#622) üzenetére


Bali27
addikt

Ez ilyen... Én Nikitàt használok.. Fő kamerát Pixel2-re állítva iszonyúan eltalálja a színeket. [link]

(#624) Sebibalu válasza Bali27 (#623) üzenetére


Sebibalu
őstag

16/64et tudod külön állítani ?

(#625) Dayerdroid válasza Sebibalu (#622) üzenetére


Dayerdroid
tag

Az xml-leszedted hozzá?

(#626) Sebibalu válasza Dayerdroid (#625) üzenetére


Sebibalu
őstag

Igen :K

(#627) Dayerdroid válasza Sebibalu (#626) üzenetére


Dayerdroid
tag

És hogy csatolod be neki? Mondjuk még letölteni se bírtam mert a böngészőm csak megnyitja 😶

(#628) Sebibalu válasza Dayerdroid (#627) üzenetére


Sebibalu
őstag

Jobb klikk, link mentése másként :)

(#629) Dayerdroid válasza Sebibalu (#628) üzenetére


Dayerdroid
tag

Telóról vagyok csak 😭 nincs jobb klikk. Illetve van de
ennyi. Próbáljak másik böngészőt? És ha megvan hova másoljam be?

(#630) Sebibalu válasza Dayerdroid (#629) üzenetére


Sebibalu
őstag

Hát én chrome-ot használok a mobilon is :D

(#631) Dayerdroid válasza Sebibalu (#630) üzenetére


Dayerdroid
tag

Le van tiltva nálam 🤣🤣🤣

(#632) Sebibalu válasza Dayerdroid (#631) üzenetére


Sebibalu
őstag

Akkor nyisd meg, jelöld ki a az összeset és csinálj egy uj filet MN10L.xml néven

(#633) Dayerdroid válasza Sebibalu (#630) üzenetére


Dayerdroid
tag

Sikerült letölteni. Mit kell vele csinálni?

(#634) Sebibalu válasza Dayerdroid (#633) üzenetére


Sebibalu
őstag

Telepitsd az appot. A gyökér könyvtárba csinálj egy ilyen könyvtárat GCam/Configs7/ oda másold be az xml-t. Nyisd meg az appot és pöccints a fekete részre a kamera gomb mellet és be tudod tallózni az xml filet.

(#635) Bali27 válasza Sebibalu (#624) üzenetére


Bali27
addikt

16/64 et nem tudom állítani..a tiéden lehet?

(#636) Sebibalu válasza Bali27 (#635) üzenetére


Sebibalu
őstag

Nem. Azért kérdeztem :)

(#637) Bali27 válasza Sebibalu (#624) üzenetére


Bali27
addikt

Feltettem az általad javasoltat.Kb ugyan az s minőség mint amit én használok. Egyébként ha a beállítások között megkeresed a Sony i.mx 686 ot, akkora felbontás szerintem álltál 16 megapixelre.

(#638) Dayerdroid válasza Sebibalu (#634) üzenetére


Dayerdroid
tag

Sikerült! 😃! :R
Majd tesztelem.

(#639) rellif


rellif
senior tag

Egy pár képet tudnátok felrakni,ami Gcam-al készült?

(#640) this is life válasza Bali27 (#612) üzenetére


this is life
Ármester

Amit régebben linkeltem rexdigi által forgalmahott fóliát , annak egész jónak tűnik az uv ragasztója ,igaz az ajánlott 4-5 perc helyett inkább 10 percet érdemes uv fénnyel világítani , nem ér le teljesen a kijelző szélére így aztán a tok nem tudja fel tolni egyedül a felhelyezés macerás mert , sürübbnek tünik a ragasztó és emiatt kissé macerás időigényesebb a ragaszhó eloszlatása.
A biztosítás többnyire fizikai behatás , törés, úsztatás esetén téríti meg az elszenvedett kárt (az első hajszálkarc elszenvedése után le kell ejteni véletlenül a telefont) .
Kérdés ,hogy utólag lehet e kötni biztosítást a telefonra , mert többnyire vásárláshoz kötve lehet ilyen opciót elérni .

ProEvoFan
Nekem "tok barát " méretre vágott cp fóliát raktak fel , mégse volt szerencsém vele. Valahol igaza van az eladónak , biztosítást kötni kijelző védelem helyett , de élek a gyanúperrel hogy az nagyobb kárt okozó behatásokra terjed ki .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#641) Bali27 válasza this is life (#640) üzenetére


Bali27
addikt

Kb 5 percet ha világíthattam.... Nincs tartója, és kézzel meg az életem is elunom mire végzek.. Valami állványt csinálok neki és 3 lámpa van meg 3 kábel. Azt lehet tudni hogy hagy cm-ről érdemes világítani?

(#642) Sebibalu válasza Bali27 (#641) üzenetére


Sebibalu
őstag

Úgy érzem ha rendelek be vágom asszony köröm lámpája alá. :D :D :D

(#643) Bali27 válasza Sebibalu (#642) üzenetére


Bali27
addikt

Ha YouTube on nézelődsz, tényleg azzal szokták..

(#644) Bali27


Bali27
addikt

Na kész a gagyi sufnituning :C

(#645) Bali27


Bali27
addikt

Ezt az uv-s üveget ha le akarom szedni akkor mi a menete? Na meg a ragasztó eltávolításának?

(#646) keyol


keyol
aktív tag

Sziasztok.Most tervezek ilyen készüléket venni .Hol érdemes vásárolni ,ahol gyári gari is van?
koszonom

(#647) this is life válasza Bali27 (#641) üzenetére


this is life
Ármester

Kb 10 percig világítottam fentről , oldalról pedig fogtam és rá fektettem a kijelző oldalára a lámpát és 5-10 percenként arrébb húztam . Leszedés simán megy egyben jön,jött le a ragasztó az edzettüveggel . Szerencsére vagy inkább pech , de nem beton kemény ragaszhó fogja az üveget . Nem olyan szívós fajta mint az egyik piacvezető cég uv megoldása (telefonszerelő is erős mesélte , hogy van amelyikkel majd fél órát szívnak míg leszedik) .
Ne szidd a lámpaszetted , korrekt barkácsolást hoztál össze .

Sebibalu
A retró kvarclámpa is el tudja látni ezt a feladatot , és mellékhatásként barnul az ember közben és ózont is inhalálhat (bár ezt utóbbit jobb kihagyni).

keyol
MM, EDigi,xiaomi.hu ,notebook.hu , ahol két év garanciát adnak ott jó eséllyel gyártóiról van szó , de kérdezz rá a vásárlás elött .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#648) Bali27 válasza this is life (#647) üzenetére


Bali27
addikt

Értem.. Ragasztót simán alkoholos ronggyal, vagy a víz is elég hozzá? Meg ha nem törik el és sikerül megtakarítani rendesen gondolom az üveg felhasználható újra.. Igaz hogy csak 3 ragasztóm van a 3 üveghez :))szóval tök mindegy... Apropó külön abból a jó fajta ragasztóból lehet kapni vagy csak "szettben"?

[ Szerkesztve ]

(#649) vegyszer


vegyszer
addikt

Ma megjött a teló. Így fizikailag is csatlakozom a klubhoz.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#650) Sebibalu válasza vegyszer (#649) üzenetére


Sebibalu
őstag

Grat :) EEA ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.