Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

ez a sok "csilivili-röntgenlátás-atomvillanás" nem tudom, hogy ártani fog itt vagy használni... én meglennék egy komor hangulatú, esős-németkatonás-lugerrelfejbelövöldözős-panzerfaustos-flammenwerfer-es mókával is :) várom nagyon...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Vajon ez is nv optimalizált-fizikszes játék lesz? :F

(#3) nrgia


nrgia
őstag

Tetszik, de most nem fogom azt mondani, hogy kötelező darab...a terminatornál ezt hajtogattam, de jó nagy pofára esés lett belőle...de ettől függetlenűl várós nagyon.... :K

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#4) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Gépigény? Megjelenési idő??? Mer' elfelejtettem :B

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#5) Psych0


Psych0
őstag

nagyon gáz, hogy egy IIvh-s nácihentelést sem tudnak már téridő manipulálás nélkül megcsinálni.

előre látom hogy 10 év múlva lesz egy gladiátoros tps ahol cézárt és a népet már csak lézerkarddal és plazmagránáttal tudják szórakoztatni spartacusék

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#6) Nunder válasza FRENK1988 (#4) üzenetére


Nunder
őstag

Egy kis keresés és nem is kell messzire menni a jól tájékozottságért ;) :

Ezen cikk tanulsága szerint, ami itt jelent meg a Gamepod-on, a bejelentett dátum augusztus 4-e. Gépigényről még nincsenek hivatalos információk, csak a találgatás megy. Annyi biztos, hogy id Tech 4 grafikus motorra (Doom 3, Doom 3: Resurrection of Evil, Quake 4, Prey, Enemy Territory: Quake Wars) épül, tehát ezek a grafikája adhat alapot a találgatásnak.

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#7) twollah válasza horvathkrisz (#2) üzenetére


twollah
nagyúr

Szerintem igen.

(#8) horvathkrisz válasza twollah (#7) üzenetére


horvathkrisz
addikt

nv-d vagy atid van?

(#9) FRENK1988 válasza Nunder (#6) üzenetére


FRENK1988
veterán

:R

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.