Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#630) Ispy válasza zoltanz (#627) üzenetére


Ispy
veterán

Férfiasan bevallom sosem használtam PC-n linuxot, de még kedvem sem volt soha hozzá, ami abból az egyszerű dologból fakad, hogy világ életemben wint használtam kb. a 3.1 óta, előtte meg DOS-t.

NAS-on meg HTPC-n szoktam barátkozni a minimál linuxal, de szerintem az ilyen cikkek csak a hangulatkeltésre jók, másra nem. Illetve, ha valaki leírja, hogy dejó, a fosch gépet életre tudtam kelteni egy linuxal, az tök jó, de amikor jönnek ezek bezzeg a linux összehasonlítások, na az már a fölösleges flamekeltés.

Egyszeri user meg a büdös életben nem fog használni linuxot, sőt windowst sem, egyszeri user azt fogja használni, amit a legelső hozzáértőbb ismerőse preferál, szóval az én ismeretségi körömbe mindenki wines lesz üzleti lapossal, mert én az ismerem, aki meg szereti a linuxot és ért hozzá az meg azt fogja teríteni, de nincsen ezzel semmi baj, mindenki abból főz, amije van.

Szopás meg minden rendszerrel lesz/van, ezzel kár példálózni bárkinek is, aki találkozott már közelebbről számítógéppel az tisztában van (kéne lennie) ezzel.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.