Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#187) ultio válasza anonym1s (#186) üzenetére


ultio
senior tag

A médiatár funkcióra már többen is panaszkodtak.
Nekem nincs vele gondom, igaz jelenleg sok minden nincs a vinyón. De kipróbáltam és pl. 700 db mp3 fájl felépítése se tartott nagyon sok ideig.
Szaszlaci megoldása, miszerint azokat a mappákat ponttal kell kezdeni, amiket nem akarunk használni, működik. Ennek egy hátránya van, hogy ezek rejtett mappák lesznek, így pl. total commanderben be kell kapcsolni a rejtett fájlok mutatása opciót, ha távolról érjük el a vinyót.

Szóval megpróbálhatod, hogy amikre nincs szükséged a lejátszón, elrejted.
Mondjuk azért a médiatár lehetne szerintem fejlettebb is, mert pl. a képek közé beteszi azokat a képeket is, amit saját maga töltött le tartalomként a filmekhez. Az lenne a legjobb, ha meg lehetne adni, hogy mit melyik mappában keressen. Ez megoldana minden problémát.

Szerintem egész jó a tekerés, hisz 2x, 4x stb. gyorsasággal könnyű megtalálni, amit keres az ember. Nekem legalábbis jó így, a dvd lejátszóm is így működött, ehhez szoktam hozzá. A 10 perces ugrás pedig nekem már csak hab a tortán.

A vinyóm is WD, de értelemszerűen csak akkor áll le, ha teljesen kikapcsolom a lejátszót. Bekapcsolás után ilyenkor több idő kell neki, mire frissíti a médiatárat, de a kevés fájlaimmal (bár jelenleg 275 db-ot ír a videóknál) kibírható. Meg én úgy vagyok vele, tudom, hogy használni akarom a lejátszót, akkor időben bekapcsolom, hadd dolgozzon a médiatárral.

Összességében elégedett vagyok a lejátszóval. Nem tökéletes, hisz mindenkinek saját igényei vannak, de számomra teljesen jól használható kütyü.

rasti rusti

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.