Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5401) kelzsoca válasza #34365952 (#5399) üzenetére


kelzsoca
félisten

A gombokat nem csak addig tartottad nyomva amíg felvillant a kis zöld felirat ugye?

(#5400) kisgabor87

Igen, felteheted.

[ Szerkesztve ]

(#5402) mukka válasza prestige77 (#5366) üzenetére


mukka
csendes tag

hali!

nekem ugyanez volt. odaig fajult a dolog, hogy mar semit nem vett be (persze amikor mar eppen el akartam volna vinni szervizbe akor megjavult). tettem fel pedig elotte custom romot, origi romot, aztan mikor kijott az uj, azt is, volt amikor megjavul, volt amikor nem ment. vegul sikerult elerni, h konstans rossz maradjon (ekkor visszaraktam az origi romot, h ne lehessen panasz) majd most hivtak a szervizbol,h mehetek erte, csak ujrakalibraltak menubol. ez azert fura persze megint, mert egyaltalan nem voltam kepes fizikai billentyukon kivul mast hasznalni, szoval en pl a menube se tudtam mar bemenni.

mukka

(#5403) #34365952 válasza kelzsoca (#5401) üzenetére


#34365952
törölt tag

Tartottam, a zöld után elfeketedett és nem csinált semmit, utána elengedtem. Mondom csináltam már többször frissítést, visszaállítást rajta, egyéb update-eket is pakolásztam fel még a szerviz előtt. Tudom hogy az zöld upgrading.. után keresnie kéne az .aml fájlt, de semmi sem történt a zöldség után, csak elfeketedett. Nem rendesen nyomvatartás után max egy resettel simán el kéne indulnia nem?

(#5404) kelzsoca válasza #34365952 (#5403) üzenetére


kelzsoca
félisten

Esetleg próbáld meg másik SD kártyára rápakolni a fájlokat, előtte nyomj egy reset-et (megnézheted csak a power gombot és a recovery módot is, töltővel-töltő nélkül) ha egyszer sem villan fel a kijelző, akkor az szerviz lesz.

(#5405) #34365952 válasza kelzsoca (#5404) üzenetére


#34365952
törölt tag

Köszönöm szépen, meg fogom próbálni.

(#5406) lafaty80


lafaty80
őstag

Sziasztok,

Érdekes hiba fogadott ma este. Tegnap este néztem egy videót a tableten (xtab-70), majd kikapcsoltam. Ma este hazaértem bekapcsoltam, és kb. olyan mintha 8bit-es színmélység lenne. Restart, kikapcs már volt, semmi....

Valakinek hasonló hibajelensége?

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#5407) kelzsoca válasza lafaty80 (#5406) üzenetére


kelzsoca
félisten

Próbáld meg resetelni a gépet, ezután dugd rá töltőre, majd pár perc múlva kapcsold be.

(#5408) lafaty80 válasza kelzsoca (#5407) üzenetére


lafaty80
őstag

Köszi, segített!

A szívbajt hozta rám.... mi volt ez?

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#5409) kisgabor87


kisgabor87
tag

Ha a Chainfire-ben kiválasztok egy plugint, utána újra kell indítani a gépet vagy vmi? Csak mert nagyon úgy fest h nem történik semmi, és a játék sem megy...

(#5410) Raypapa


Raypapa
tag

Médialejátszási gondjaim vannak tud valaki segíteni?
1. Rátettem az sd-re pár tucat mp3-t, de alig az 1/3-át játssza csak le a gyári lejátszó. (Ez a lejátszó azért jó, mert készenlét alatt is működik, zsebre tehetem...)
2. A feltett avi (divx) videókat egyik program sem játssza le (bsplayer sem).
Valami ötlet?
Köszi!

(#5411) tjb007 válasza Raypapa (#5410) üzenetére


tjb007
nagyúr

1. Próbáltad más lejátszóval is ?
2. Próbáld ki a MoboPlayer -t (ha még nem tetted volna) és szoftveres dekódolással játszd le.

(#5412) ravebp


ravebp
senior tag

Vkinek sikrült az another worldot működésre bírni?mert ahogy elindítanám az első pályát szó nélkül kilép.
Chainfire-t is próbálgattam...
ötlet?

Rave

(#5413) Brutális eb válasza Raypapa (#5410) üzenetére


Brutális eb
addikt

Power amp -zenére

Dice player- filmek

Mindkettő market.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#5414) lobedoc válasza Brutális eb (#5390) üzenetére


lobedoc
tag

Írtam vissza levelet, jó hír, mert nem cáfolták a dolgot! Itt a levél:

"Bár ugyanúgy, ahogy az TAB-100 készülék esetében, a 7”-os modellek esetében sem tettünk ígéretet a 4.0 Android verzióval kapcsolatos fejlesztésekre, ennek ellenére dolgozunk a megoldáson. Amennyiben sikerül a fejlesztéseket ebbe az irányba elvégezni, publikálni fogjuk honlapunkon."
:D:D

(#5415) Raypapa válasza Brutális eb (#5413) üzenetére


Raypapa
tag

Köszi ezek is remek programok, de a filmeket (
divx,wmv,mp4) ezek sem játszák le... A beép. player ezt írja ki: STATUS ERROR: can't open....
A film az sd-n van egy video nevü mappában. Az sd
egy 32gb-os cl6 sandisk.

(#5416) rabbit87


rabbit87
tag

Üdv!

Múltkorokban kérdeztem, mivel lehetne kilőni a tabletet, ha végez egy film lejátszásával, tehát beállitott időben vagy időpontkor kapcsoljon offba.
Marketet ajánlottátok, kb egy programot találtam, ami teljes verzió, de az sem működik...

Konkrétan használ valaki ilyet? Pontos név kellene ha van működő alternativa!

:)) :DD

Iphone 12, Dell Inspiron 3521

(#5417) rabbit87 válasza Raypapa (#5415) üzenetére


rabbit87
tag

szia!
Érdekes a problémád, nekem is volt video, ami elindult pl hang nélkül, de a gyári
"Video Player"
"Mobo Video Player"
"Xplore Video Preview" és a "Quickpic" nevű képnézegető is feltesz egy lejátszót, amivel eddig mindent meg tudtam nézni.

Iphone 12, Dell Inspiron 3521

(#5418) Brutális eb válasza Raypapa (#5415) üzenetére


Brutális eb
addikt

A hiba az ön készülékében van.Vagy az sd-vel.
Első körben formázd az sd kártyát tabbal.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#5419) tjb007 válasza rabbit87 (#5416) üzenetére


tjb007
nagyúr

Sajnos ilyen alkalmazást nem fogsz találni, mármint amelyik működik is úgy ahogyan te szeretnéd.

[ Módosította: KrAt ]

(#5420) kisgabor87 válasza rabbit87 (#5416) üzenetére


kisgabor87
tag

Ezt kéne kipróbálnod:
http://www.androidzoom.com/android_applications/tools/sleepy-timer-free-edition_yffz.html

(#5421) apeelme válasza rabbit87 (#5416) üzenetére


apeelme
addikt

vagy ezt: [link]

(#5422) rabbit87 válasza apeelme (#5421) üzenetére


rabbit87
tag

Sajnos a Power switch nem jött be, a másikat este kiróbálom!
Köszi mindkettőtöknek! :B

Iphone 12, Dell Inspiron 3521

(#5423) atravel válasza rabbit87 (#5422) üzenetére


atravel
tag

talán ágyúval verébre, de a Llama ingyenes profilváltóban van kikapcsolás funkció.

(#5424) kisgabor87


kisgabor87
tag

Az xTab70-es csatlakozója HDMI vagy miniHDMI?

(#5425) tjb007 válasza atravel (#5423) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az sem fogja teljesen kikapcsolni a komplett gépet (max. a kijelzőt) pont ugyanazért amiért kikapcsolva sem ébreszt az Android.

(#5424) kisgabor87

Mini (mint általában az összes tableten).

(#5426) rabbit87


rabbit87
tag

Valoban, sajnos egyik sem müködik....

Iphone 12, Dell Inspiron 3521

(#5427) kelzsoca válasza kisgabor87 (#5424) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mini HDMI, ha össze szeretnéd kötni mondjuk TV-vel, egy mini HDMI-HDMI kábelre van szükséged (nem adapter, közvetlen kábel)

(#5428) kisgabor87 válasza kelzsoca (#5427) üzenetére


kisgabor87
tag

Köszi a segítséget!
Igazából monitorral szeretném összekötni, amin DVI csatlakozó van. Vettem egy DVI->HDMI adaptert, meg egy miniHDMI->HDMI kábelt. Este meglátjuk mi sül ki belőle...

(#5429) kelzsoca válasza kisgabor87 (#5428) üzenetére


kelzsoca
félisten

Adapter közbeiktatásával lehet nem fog menni.

[ Szerkesztve ]

(#5430) kisgabor87 válasza kelzsoca (#5429) üzenetére


kisgabor87
tag

Az szopó... De miért nem?

(#5431) bull84ghia


bull84ghia
őstag

Sikerült hozzájutnom egy ilyen készülékhez nagyon olcsón. Már 1 hete használom remek darab véleményem szerint. Egy valami fura nekem. Az akkumlátor használatban 79% a cella készenlét. Ez mit takar, eddig azt hittem hogy ez valami gsm hálozati dolog mert a play-emnél is ez viszi a legtöbbet. Tehát mi ez a cella készenlét???

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#5432) kelzsoca válasza bull84ghia (#5431) üzenetére


kelzsoca
félisten

azt hittem hogy ez valami gsm hálozati dolog

Igen, jól gondolod, a mobilnetes támogatás miatt benne van a hálózati rész is, az 1. hsz-ben megtalálod, hogyan tudod kiiktatni, vagy ha a későbbiekben usb stick-et szeretnél használni, kapcsold be az airplane módot.

(#5433) kisgabor87 válasza kelzsoca (#5429) üzenetére


kisgabor87
tag

És tényleg nem...

(#5434) Polllen válasza kelzsoca (#5432) üzenetére


Polllen
nagyúr

Rom frissítés után nem raktam vissza még, de ha felraktam, le lehet szedni valahogy? Factory reset vagy egyebek?

Egyébként a UPC-nél most csomagajánlatban lehet kamatmentes hitelre venni ilyen kütyüt.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5435) bull84ghia válasza kelzsoca (#5432) üzenetére


bull84ghia
őstag

Néztem azt az update.zip-et ha jól láttam abban egy rootexplorer van és rootjogosultság. Manuálisan is ki lehet iktatni valahogy, system/app-ból törlés? De mondjuk a repülő mód a legkézenfekvőbb.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#5436) kelzsoca válasza Polllen (#5434) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mármint hogy érted, hogy leszedni?

(#5433) kisgabor87

Közvetlen kapcsolat kell, mindenféle toldó nélkül, nem tudom van -e DVI-mini HDMI kábel, szét kell nézni.

(#5435) bull84ghia

A hozzá tartozó alkalmazások eltávolításához egy script-et készítettem, az lefut, és leszed mindent, root alatt megfelelő fájlkezelővel is megoldható, de egyszerűbb egy már kész kis csomagot lefuttatni, mint kézzel egyesével eltávolítani.

(#5437) Polllen

Ehhez csinálni kell egy másik csomagot, ilyen még valóban nincs, de majd megcsinálom.

[ Szerkesztve ]

(#5437) Polllen válasza kelzsoca (#5436) üzenetére


Polllen
nagyúr

Visszaállítani a patch előtti állapotra, ha mégis valami csoda folytán lesz hozzá usb stick.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5438) bull84ghia válasza kelzsoca (#5436) üzenetére


bull84ghia
őstag

Csak érdekel az android lelke azért kérdeztem. Jól gondolom hogy a phone.apk és a telephonyprovider.apk-t kell törölni?

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#5439) kelzsoca válasza bull84ghia (#5438) üzenetére


kelzsoca
félisten

És még a Contacts.apk is mehet.

(#5440) kisgabor87


kisgabor87
tag

A Maps kiiktatására van lehetőség? Az akkuhasználatban ugyanis 20%-ot jelez erre a programra.

(#5441) kelzsoca válasza kisgabor87 (#5440) üzenetére


kelzsoca
félisten

Használtad is az alkalmazást?

(#5442) kisgabor87 válasza kelzsoca (#5441) üzenetére


kisgabor87
tag

Nem, soha nem szoktam. Újraindítás után automatikusan elindítja, és hiába lövöm ki, újra elindul. Wifit használok itthon ha ez számít valamit. A helyet is pontosan meghatározta a maps.

[ Szerkesztve ]

(#5443) kelzsoca válasza kisgabor87 (#5442) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ha root-olt a készüléked, akkor egy megfelelő fájlkezelővel (pl: root explorer) keresd ki a system/app mappát, majd ezt a két apk csomagot töröld ki: Maps.apk, Street.apk.

(#5444) kisgabor87 válasza kelzsoca (#5443) üzenetére


kisgabor87
tag

Köszönöm, úgy tűnik megoldódott.

(#5445) Raypapa válasza Brutális eb (#5418) üzenetére


Raypapa
tag

Hogyan formázzam a készülékkel a microSD kártyát?
Tud valaki arról, hogy esetleg korlátozott az ajánlott GB-ok száma a gyártó szerint.
(Pl. max. 16Mb vagy ilyesmi?) Mert ez egy 32Gb-os kártya...

Köszi!

(#5446) tjb007 válasza Raypapa (#5445) üzenetére


tjb007
nagyúr

"Hogyan formázzam a készülékkel a microSD kártyát?"

Beállítások → Tárhely → SD kártya törlése/formázása (vagy valami hasonló)

32GB -ig kezeli a kártyákat, ha erre gondoltál.

(#5447) Raypapa válasza tjb007 (#5446) üzenetére


Raypapa
tag

OK, ez az elérési út megvan, de nem tudtam hogy a törlés egyben formáz is... :)

(#5448) tjb007 válasza Raypapa (#5447) üzenetére


tjb007
nagyúr

Csak gyorsformázás (magyarán törlés), fájlrendszert nem tudsz váltani, ahhoz PC kell.

(#5449) Vovi1


Vovi1
aktív tag

Tényleg úgy van, hogy csak az ír, akinek gondja van. Fél éve használom a Pad-ot, különösebb gond nélkül. A legújabb prg van rajta, by K. Legtöbbször csak olvasóként használom.

A hét végén megbolondult. Nem akart elindulni, néhány mp. után a boot lefagyott. Újratelepített rendszerrel már elindult, de a programokat nem engedte visszaírni, azt írta ki, hogy kevés a hely, szabadítsak fel. Ezt 2x megjátszotta. (teljes, általános törlések, kártyacserék stb megvoltak)

Végül az eredeti 2.2-est tettem fel, ezzel már a tesztprogramokat is fel tudtam telepíteni - korábban nem lehetett! 405-ból 178 mb szabad ROM van, viszont a belső memóriára csak 518 mb-ot ír (Norton Util) A Setup 2.86 Mb-ot.

Vissza kellene tölteni a legújabb sw-t, de nem tudom mi lehett a hiba! A régi prg-vel nem megy a Market, viszont a Youtube teljesen jó.Csak 800 Mhz, érezni a különbséget.

(#5450) kisgabor87


kisgabor87
tag

Hát sajnos az a helyzet hogy nem létezik Dvi-miniHdmi kábel, így azt hiszem nem fogom tudni monitoron használni a gépet. :( Nagy kár, de azért megkérdezem a Wayteq-től h van-e valami ötletük a nyavajámra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.