Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4801) Raypapa válasza #34365952 (#4800) üzenetére


Raypapa
tag

Úgy is eltűnik!

(#4802) #34365952 válasza Raypapa (#4801) üzenetére


#34365952
törölt tag

És a tabon biztos, hogy az SD-t nézed és nem a beépített tárhelyet? Mert van 4giga belső memória a tab-ban és a fájlkezelője azt is látja.

(#4803) Luissimo válasza fudi2002 (#4798) üzenetére


Luissimo
veterán

délután zárás előtt szólni ? :C
bakker :-)

(#4804) fudi2002 válasza Luissimo (#4803) üzenetére


fudi2002
veterán

0-24-ig leadott rendelések NETEN keresztül, kupon kóddal amit az oldalukon találsz.
Ehh... :K

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#4807) Brutális eb válasza berta333 (#4806) üzenetére


Brutális eb
addikt

Szakmai topikban tilos a hírdetés!!!!

(#4805) blade007

Neked is szól.
Itt lehet hírdetni.

Köszi.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#4808) Chaser


Chaser
titán

YT video nézés közben kifagyott az xtab70. Semmire nem reagál. Mi a teendő?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4809) Athos1004


Athos1004
csendes tag

Sziasztok!

Nem rég nekem is lett egy ilyen gépem. Én is találkoztam problémákkal, amiket itt is említettek. Ahogy olvastam a lassú WiFi problémára csak az egyik módosított ROM felrakása a megoldás. Lenne ezzel kapcsolatban egy-két kérdésem. Bocsi, ha már volt. Sok hozzászólást elolvastam és ezekkel kapcsolatban nem olvastam semmit.

1. A processzor órajelet megemeli 1GHz-re. Élettartamára milyen hatással lehet ez? Valamint akkumulátor üzemideje mennyivel csökkenhet? Van olyan program, amivel visszaállíthatóm a felső határt 800MHz-re és csak akkor engedélyezem, ha szükség van rá?

2. Rendszergazdai jog okozhat-e problémát? Pl. kártékony programok könnyebben bejuthatnak stb.

Válaszokat előre is köszönöm!

(#4810) Chaser válasza Chaser (#4808) üzenetére


Chaser
titán

Reset csak nemrég jutott eszembe:D :B

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4811) kelzsoca válasza Athos1004 (#4809) üzenetére


kelzsoca
félisten

Üdv!

Melyik gépről van szó? xTAB-70 vagy xPAD-70?

(#4812) Athos1004 válasza kelzsoca (#4811) üzenetére


Athos1004
csendes tag

Szia!

xTAB-70.

(#4813) kelzsoca válasza Athos1004 (#4812) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ehhez a készülékhez még hivatalosan nem érhető el olyan szoftver, ami támogatja az 1GHz-es sebességet, tehát kernel szinten az elérhető maximum órajel 800MHz.

A hivatalos kiadásra tudtommal azért nem került sor, mert probléma van a wifi-vel, ezt javítani kell.

A processzor órajelét lehet alkalmazással is szabályozni, de értelemszerűen a maximális órajelet csak csökkenteni lehet, tehát egy alkalmazással, pl: setCPU nem tudod engedélyezni az 1GHz-es órajelet a jelenlegi szoftverrel, mert ezt kernel szinten kell megoldani.

A root megléte esetén, ha kártékony alkalmazást futtatsz, ami ilyen módon engedélyt kér a rendszerhez, és ezt megadod neki akár rendszerszinten is végezhet módosításokat, így értelemszerűen negatív irányba is történhet módosítás, ajánlott megbízható forrásból beszerezni alkamazásokat, a warez egy másik történet :)

[ Szerkesztve ]

(#4814) Athos1004 válasza kelzsoca (#4813) üzenetére


Athos1004
csendes tag

Köszi a kielégítő választ. Engem nem zavar a 800MHz, mert amire jelenleg használom arra elegendőnek tűnik. :) Nem szerzek be warez cuccot, tehát akkor ez a probléma is kizárva, főleg ha még engedélyt is kér. Nem szoktam csak úgy engedélyezni mindent. ;-) Akkor a WayteQ_xTAB-70_Gingerbread_kelzsoca 2011.12.01.-es a legfrissebb erre, ugye? Emlékeim szerint ez megoldotta valakinek a WiFi problémát.

(#4815) kelzsoca válasza Athos1004 (#4814) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hát, ha custom romot szeretnél használni, akkor igen, ennek a gyári verzióját pedig a WayteQ oldalán találod meg.

(#4816) Athos1004 válasza kelzsoca (#4815) üzenetére


Athos1004
csendes tag

Hát sajnos más választásom nincs, de úgy látom Te jobban összeraktad, mint ők. :) Viszont a WayteQ oldalán nem találok ehhez gyári verziót.

(#4817) OddMan válasza Athos1004 (#4816) üzenetére


OddMan
őstag

Egy ideje már használgatom az xTAB70-et és azt kell mondjam, a legfrissebb rom-al sokkal gyorsabb a készülék, viszont sajnos a wifi iszonyúan lassú az új verzióban. :(
A régebbi verzióval király a wifi, viszont a készülék sokkal lassabb, döcögősebb.
Nagyon jó lenne, ha fejlesztő csapatnak sikerülne kijavítani a wifi problémát és végre lehetne használni a legújabb verziót.
Amit még észrevettem, hogy a legújabb verzióban a wifi hatótávolsága jobb, bár ez lehet attól van, hogy a sebesség a béka segge alatt van. :F

kelzsoca: A legfrissebb módosítatlan rom-ot fel tudnád tölteni ide az oldalra? :U
Előre is köszi! :)

[ Szerkesztve ]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#4818) Raypapa


Raypapa
tag

Egy esztétikai kérdés azokhoz, akik már több hónapja használják (xTAB-70):
Nektek is olyan gyorsan lekopik az matt védőréteg? (sarkoknál, csatlakozók-kártyahely körül)

és még egy off-os kérdés: A páromnak vennék egy ennél több óra üzemidejű, jó minőségű modern e-book reader-t, amivel már lehet azért internetezni, e-mail-ezni, stb. Van egyáltalán ilyen? Ha van valaki tapasztalt kütyüguru megköszönnék pár tippet. (akár pü-ben hogy ne zavarja a topicot. Köszi szépen!

[ Szerkesztve ]

(#4819) rabbit87


rabbit87
tag

üdv!
Lehet hüjeséget fogok irni, de xtab70 és xpad70 ugyan az?

Iphone 12, Dell Inspiron 3521

(#4820) gabor94 válasza rabbit87 (#4819) üzenetére


gabor94
tag

Igen,egy jogvitába keverdtek vagy tököm se tudja és át kellett változtatni a nevet.

(#4821) Raypapa


Raypapa
tag

Van valakinek esetleg valami látványos boot animációja ehhez a mérethez?

[ Szerkesztve ]

(#4822) #34365952 válasza Raypapa (#4821) üzenetére


#34365952
törölt tag

XDA developers féle volt nekem rajta. Animált, de szépnek annyira nem szép.

(#4823) tjb007 válasza rabbit87 (#4819) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen is meg nem is.
A lényeg, hogy a ROM -ok (meg egy-két javítás) nem csereszabatos egymással.

(#4824) Polllen válasza Raypapa (#4818) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én talán egy hónapja használom és az én tab-n a sarkoknál valamilyen vékony fóliaréteg szakadt ki. Valami plusz borítás a műanyagon.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#4825) kelzsoca válasza OddMan (#4817) üzenetére


kelzsoca
félisten

(#4826) OddMan válasza kelzsoca (#4825) üzenetére


OddMan
őstag

A 20111221 rom-ot keresem, amit linkeltél az asszem egyel régebbi (20111009). :F

[ Szerkesztve ]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#4827) atravel


atravel
tag

xPAD70 - legújabb Kelzsoca ROM 8 GBos kártya
megint utolért, hogy nem kapcsol be a tablet.

Most feltettem a Wayteq honlapján elérhető legrisebb ROMot (20111021). Meglátjuk, ezzel hogyan muzsikál.
Ugye jól emlékszem, hogy a root és a 3G zipek feltolhatók a gyár ROMra is

(#4828) tjb007 válasza atravel (#4827) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, jól.

(#4829) tjb007


tjb007
nagyúr

Kíváncsiságból lefuttattam egy tesztet (xPAD-70, gyári 2.3, 0 patch) az új 2.0 -s Quadrant -tal, állítólag ennek a verziónak az eredménye már pontosabb, nem annyira ingadozó mint az előzőnek. Nos, első nekifutásra 2515 pontot kapott, másodikra már 3042 -t, harmadikra 1428 -at, a végső (többre már nem volt kedvem) negyedik nekifutásra pedig 3040 -et.

Konklúzió: a Quadrant ugyanolyan pontatlan mint amilyen eddig is volt.

(#4830) Athos1004 válasza kelzsoca (#4815) üzenetére


Athos1004
csendes tag

Szia!

Feltettem a romodat. A WiFi megjavult tőle. :) Most már szép Mbiteket látok és nem csak Kbiteket. :D Köszi érte! Az mondjuk fura volt, hogy a korábbi tesztelő program azt mondta, hogy nem kompatibilis ezzel az elemmel, de nem nagyon érdekelt. :) Ha minden szépen megy rajta, amit szeretnék, akkor nekem az elég.

(#4831) Athos1004


Athos1004
csendes tag

Egy másik problémám. Van egy 16 Ohmos fülhallgatóm. Más eszközzel használtam és szerettem volna a tabon is. Viszont marha hangos. A kimeneti jel nagyon erős és kevés hozzá a 16 Ohm. Gondolom ezt szoftveresen nem lehet megoldani, ugye? Sajnos ezen a fülhallgatón nincs hangerőszabályzó. :(

(#4832) Raypapa válasza Athos1004 (#4831) üzenetére


Raypapa
tag

Ezt a problémát én is felvetettem már, szoftos megoldás nem érkezett rá, így vettem egy Sennheiser CX485-ös fülest a "vizes" nevű szórakoztatóelektronikai boltban közel 5000-ért és most a kábelen lévő hangerőszabályzóval remekül be lehet a hangerőt állítani! ;-)
(Jó cucc ajánlom mindenkinek, aki közepes áron jó minőséget szeretne...)

(#4833) Athos1004 válasza Raypapa (#4832) üzenetére


Athos1004
csendes tag

Köszi a választ! Nekem van egy Sennheiser MX 471-esem és ezért más nem szeretnék venni. :) Végül az lesz, hogy veszek a "Vizesnél" egy 3m-es hosszabbítót, amin van hangerőszabályzó. Igaz hosszú, de ez otthonra kell. Max. kicsit lerövidítem. :) Ha csak nem érkezik más megoldás addig.

(#4834) lafaty80


lafaty80
őstag

Rádugtam wireless mouse+keyb kombót, azonnal működött.

Sírtam a röhögéstől, amikor kipróbáltam CRTL+ALT+Del funkciót :)

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#4835) mukka


mukka
csendes tag

probaltam becsulettel keresgelni, de nem talaltam meg a valaszt, igy kerdezek:
kelzsoca romjaihoz talahato valahol changelog?

mukka

(#4836) Luissimo válasza mukka (#4835) üzenetére


Luissimo
veterán

majd ő írni fog neked, kisvártatva, szerintem :K :K

(#4837) anorche1


anorche1
őstag

Az xpad-70 egyenlő az xtab-70 -el? Vagyis az xpad szoftvere jó az xtabéra?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#4838) Brutális eb válasza anorche1 (#4837) üzenetére


Brutális eb
addikt

Nem.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#4839) anorche1 válasza Brutális eb (#4838) üzenetére


anorche1
őstag

És akkor az xtab -ra honnan tudom leszedni az ICS frissítést? Mert itt a prohardveren nincs topicja. A google -nek meg valami baja van, mert csak és kizárólag magyar oldalakra keres rá.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#4840) gabor94 válasza anorche1 (#4839) üzenetére


gabor94
tag

XTAB 70-re még nem készült ICS.
Kelzsoca egy amaerikai fórumon talált rá egy 10 colos tábletre való ICS-t,amit átalakított XTAB100-ra.

(#4841) gabor94 válasza anorche1 (#4839) üzenetére


gabor94
tag

-

[ Szerkesztve ]

(#4842) tjb007 válasza anorche1 (#4839) üzenetére


tjb007
nagyúr

1. xPAD/xTAB-70 re nincs ICS, hogy lesz e egyáltalán és mikor az már egy másik kérdés.
2. Az xPAD-70 és az xTAB-70 topikja egy és ugyanaz mivel két dolog (név és eltérő toucpanel) kivételével mindenben megegyeznek de az eltérő touchpanel épp elég ahhoz, hogy ne legyenek egymással csereszabatosak a ROM -ok.

A Google -nek meg semmi baja sincs, ami nincs/nem létezik azt nem is fogja megtalálni.

(#4843) Vhaerun


Vhaerun
tag

Sziasztok,
Megjött ma az xpad-70-esem.Rendeltem hozzá egy ilyet:
http://www.edigital.hu/Tablet_kiegeszitok/Alcor_bor_hordozotok_beepitett_USB-s_QWERTY_billentyuzettel-p286538.html
Sajnos kicsi , nem fér bele a tablet.
Tudtok ajánlani olyat amelyikbe belefér és működik is vele?
Másik kérdésem:
WayteQ_xTAB-70_Gingerbread_kelzsoca 2011.12.01.
Sikeresen feltettem (köszi az útmutatót is) , viszont a kiegészítő csomagokat
hogy kell felrakni ? Valahol van útmutató?
Köszi előre is.

(#4844) tjb007 válasza Vhaerun (#4843) üzenetére


tjb007
nagyúr

Pont ekkora méretű tok nincs.

"viszont a kiegészítő csomagokat hogy kell felrakni ?"

SD kártya gyökerébe felmásolod (de nem tömöríted ki), tablet recovery módban elindít (hangerő fel + bekapcsológomb), miután bentvagy a hangerő fel/le gombokkal elnavigálsz az apply update from sdcard menüpontig és belépsz a vissza gombbal, kiválasztod amit szeretnél felrakni, innentől már minden magától értetődik.

(#4845) Vhaerun válasza tjb007 (#4844) üzenetére


Vhaerun
tag

Köszi.
Mintha ezt írta volna valaki,hogy használja...
http://ipon.hu/webshop/product/point_of_view_angol_billentyuzet_es_taska_7_tabletpc_hez/172803

(#4846) tjb007 válasza Vhaerun (#4845) üzenetére


tjb007
nagyúr

Használni ezt is használhatja (mint ahogyan a többit is) csak ebbe sem passzol mivel ez sem a 4:3 -as tabletek számára készült.

(#4847) #35723520


#35723520
törölt tag

Sziasztok! Most tervezem tablet vásárlását.(hozzáteszem nem vagyok kezdő: Galaxy Tab, Asus Transformer-mindkettőt használtam)
Jelenleg egy jó ár-érték arányú gépet keresek. A Wayteq xPAD-70 lenne az egyik, amit kinéztem, vagy a "nagytesója", a 100-as. Ezzel a 4:3-as kijelzővel még meg kell barátkoznom...
Egyenlőre tanácstalan vagyok! (sok tesztet olvastam sokfajta gépről-már zúg a fejem a sok infótól-de úgy tűnik ezek valamelyike jó választás lehet... :)

(#4848) kelzsoca válasza #35723520 (#4847) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mire lenne használva a tablet?

(#4849) #35723520 válasza kelzsoca (#4848) üzenetére


#35723520
törölt tag

Internet, email, ebook, néha egy-két film, jegyzet, ilyesmi.(játék max. Angrybirds) :D

(#4850) gabor94 válasza #35723520 (#4849) üzenetére


gabor94
tag

Erre szerintem tökéletesen megfelel :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.