Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4301) Polllen válasza tjb007 (#4300) üzenetére


Polllen
nagyúr

köszi :(

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#4302) Bibby válasza tjb007 (#4295) üzenetére


Bibby
addikt

Nagy kár.
Akkor legalább az lehetséges hogy alulra varázsoljunk szoftveres android gombokat? Vissza, home, ilyenek.

Ελευθερια η θανατος

(#4303) tjb007 válasza Bibby (#4302) üzenetére


tjb007
nagyúr

Szoftveres gombokat tudsz varázsolni a Button Savior nevű alkalmazással azt viszont nem tudom, hogy lehet e alulra helyezni.
Van még egy hasonló de már fizetős alkalmazás, a Virtual Button Bar, ezzel elméletileg oda rakod ahova csak szeretnéd.

(#4304) sittes79


sittes79
addikt

A 4:3 képarány mennyire zavaró, tényleg meg kell néznem egyet élőben, hogy tudjak dönteni.

Az alkalmazások kompatibilitási aránya mennyire csökken ez által?

(#4305) #34365952


#34365952
törölt tag

Próbálkoztam USB-s Logitech Rumblepad gamepaddal xTAB-on. Felismeri, mint eszköz, a nevét is megtalálja. Minden gombot érzékel is, de egyelőre semmiben nem tudom használni, Gamepad IME 0 eszközt lát.
Ezt használtam próbára (Terminal emulator vagy SSH-n keresztül kell beírni):
# dmesg | grep input

itt sokminden között volt ilyen:

[ 3.071000] input: Logitech Logitech RumblePad 2 USB as /devices/lm0/usb1/1-1/1-1:1.0/input/input5
[ 3.075000] logitech 0003:046D:C218.0001: input,hidraw0: USB HID v1.10 Joystick [Logitech Logitech RumblePad 2 USB] on usb-lm0-1/input0

tehát az eszközt felismerte
Ezután
# cat /dev/input/event5 (változó, hogy hanyas, volt event6 is)
és ha a gamepad-en nyomkodom a gombokat akkor szépen írja a sok hülye karaktert, tehát reagál.
http://youtu.be/qWvgH4GxeQY

[ Szerkesztve ]

(#4306) tjb007 válasza #34365952 (#4305) üzenetére


tjb007
nagyúr

Én is próbáltam még tavaly, az eredmény hasonló volt (mondjuk más nagyon nem is lehetett volna).

(#4307) Bibby válasza tjb007 (#4303) üzenetére


Bibby
addikt

Köszönöm, ez már jónak tűnik.
Mondjuk ezekhez meg kell root, ez is vicces. Android...

Ελευθερια η θανατος

(#4308) Grzimek20


Grzimek20
tag

Sziasztok!

Mennyire fontos vírusirtót telepíteni a TAB-ra?
Tud esetleg valaki ajánlani olyat amit ingyenes a marketen?

Előre is köszönöm.

(#4309) kelzsoca válasza Grzimek20 (#4308) üzenetére


kelzsoca
félisten

Üdv!

Ha csak megbízható alkalmazásokat teszel fel a Marketről, akkor nem szükséges.

Antivirus Free például.

(#4310) k.daniel91


k.daniel91
tag

Sziasztok,
Tudnátok nekem felsorolni pár videó lejátszót ami viszi a Mpeg-4 kódolást wmv formátumban, és a mpga audio kódolást.
VLC akad, Mobo palyer akad, Mx video player viszi szoftveresen, de hang nincs.

(#4311) #34365952 válasza k.daniel91 (#4310) üzenetére


#34365952
törölt tag

Próbáld meg MX-ben külön a hangot is szoftveresre állítani a beállításokban.

(#4312) k.daniel91 válasza #34365952 (#4311) üzenetére


k.daniel91
tag

Szoftveresre állítja automatán az a baj. hardveres kódolás esetén jó a hang csak a kép nem.

(#4313) djnice


djnice
veterán

Ha valakinek hiányzik a Facebook alkalmazás, innen letöltheti a legújabbat:
[link]

(#4314) djnice válasza k.daniel91 (#4310) üzenetére


djnice
veterán

Próbáld ki a Daroon Player-t, nekem az mindent visz akadás nélkül.

(#4315) gabor94 válasza djnice (#4313) üzenetére


gabor94
tag

Láttam nem a legjobb helyre pakoltad fel a facebookot :D
Feltettem az oldalamra,így nem kell várni csak letölteni :)

http://vpfc.atw.hu/facebook.apk
Innen letölthető :)

(#4316) gabor94


gabor94
tag

http://mobilarena.hu/hir/wayteq_blog_jon_az_xtab-100s.html

Ajánlom olvasásra :D

(#4317) nzolo


nzolo
csendes tag

Tisztelt kelzsoca! Eltüntem pár honapra, de beszámolnék azért a fejleményekröl. Az xpad70-esem folyon lefagyott. Javasoltad a tesztelgetést, programok nélkül, egy egy telepitéssel. Próbálkoztam is. Hol kevesebb, hol több progival, de mindig lefegyott. 1-2-3 hétnél sehogyansem birta tovább, és csak a rom újrahúzás segitett. Szoval betelt a pohár, bevittem szervizbe. 1 hét után telefonáltak, alaplap hiba, készülékcsere. Ma hoztam el az ujat, ami már xtab lett. Remélem ez nem szivat majd.
Azért a fórumot olvasgatom rendszeresen, sok a hasznos info. Köszönet érte!

[ Szerkesztve ]

(#4318) kelzsoca válasza nzolo (#4317) üzenetére


kelzsoca
félisten

A lényeg, hogy megoldódott, köszönöm a visszajelzést.

[ Szerkesztve ]

(#4319) #34365952


#34365952
törölt tag

Néhány játékról írnék tapasztalatot (eredeti marketesekről van szó, néhány tuti előfordult már. Kelzsoca Rom):
Úgy tapasztaltam, hogy amelyik játékhoz van többféle SD adatcsomag akkor a "row"-os volt jó, pl.: com.eamobile.nfsshift_row_wf és nem a com.eamobile.nfsshift_na_wf

Real Racing 2
Kompatibilis, feltelepíthető de a további adatok letöltése nem indul el, áll 0-n. Nexus S-re letöltött SD adatfájlok bemásolása után elindul, megy egész szépen, néha késik a kanyarodás érzékelése.

NFS:Shift
Kompatibilis, feltelepül, de ugyanúgy nem tölti a fájlokat, mint a RR2. Ugyanúgy máshonnan beszerzett és felmásolt SD adattal működik.

Asphalt 5
Feltelepül, de azt írja, hogy nem kompatibilis, adatfájlok felmásolásával elindult, de 16:9ben a képernyő alján, felette fehér csík. Érintéseket függőlegesen elcsúszva érzékelte, így a menü macerás, de vezetni lehet, csak csúnya.

Worms
Kompatibilis, feltelepül, de nem tölti a fájlokat. Külön SD adattal jó.

GTA III
Eredeti minden, chainfire-el megy, erről már volt itt szó. Tablet Remote programmal játszható HDMI kimenettel, ha van egy Android-os teló a közelben, amit gamepad-nak használsz.

ShadowGun
Eredeti minden, kompatibilis. Menü kicsúszik kicsit a képből de minden használható. Pálya betöltésével elvacakol, van hogy hang van, de még mindig Loading... ilyenkor egy Home és visszalépek a játékba, akkor jó. Irányításnál fix helyzetűre kell tenni az irányítópadot, egyébként nálam összevissza variálta, hogy céloz vagy mozog.

Amik hibátlanul mennek:
Fruit Ninja, Fruit Ninja Puss in Boots, Guerrilla Bob, Samurai II: Vengeance, Where's My Water, World of Goo, Angry Birds: Seasons

(#4320) #34365952


#34365952
törölt tag

Ja azt elfelejtettem, hogy néhány játék vagy alkalmazás a tableten Market-ben nem jelenik meg, de PC-n böngészőből fel lehet telepíteni őket.

(#4321) k.daniel91


k.daniel91
tag

Sziasztok,
Egy olyan alkalmazásra lenne szükségem amivel beállíthatom hogy a Tablet X idő után leálljon.

(#4322) verser233


verser233
senior tag

Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy ide írok, de talán tu tudtok segíteni!

Kaptam egy WayteQ xTAB-70-es tabletet és sehol nem találok leírást a rootolásról vagy custom romokról. Tényleg nem létezik, vagy csak én kerestem rosszul a neten? :F

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#4323) tjb007 válasza verser233 (#4322) üzenetére


tjb007
nagyúr

(#4324) Polllen


Polllen
nagyúr

Vegul egy ilyen kutyut szereztem be:) Nem rossz kis joszag, a kijelzot meg szoknom kell, meg a gepelest, de rendben lesz. xD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#4325) tjb007


tjb007
nagyúr

Újra van raktáron a legtöbb helyen, aki eddig nem tudta beszerezni az most megteheti :)

(#4326) #34365952


#34365952
törölt tag

Asphalt 6 futtatása:
/system/build.prop szerkesztése:
ro.product.model=Nexus S
ro.product.brand=google
Mentés
Telefon újraindítása

Így letölti az adatfájlokat könnyedén, és nagyon szépen fut maga a játék.
(Próbáltam Galaxy SII-re állítani is mert abban is Mali gpu van, akár az xTAB-ban, de a Galaxy-s adattal ocsmány volt és szaggatott.)

Ugyanezzel a módszerrel letölti az adatokat a Modern Combat 3 is.

[ Szerkesztve ]

(#4327) Polllen


Polllen
nagyúr

Sokkal jobb a kicsike, mint gondoltam elsőre. Határozottan teszik.

Kicsit nehéz (kindle keyboard-hoz képest tégla) és a felbontás sem acélos, de jó kis gép.

2 kérdésem lenne csak:
- belső partició mérete változatható? (nem tudom miért jó nekem, hogy csak 440 megára települhetnek a programok, a maradék meg "szabad")
- A gépen egy december 21-i build van, de hivatalos weboldalon sehol se találok a tab-hoz gyári romot... Hol lehet ezt megtalálni? (nincs rá szükségem most még...)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#4328) tjb007 válasza Polllen (#4327) üzenetére


tjb007
nagyúr

1. Nem.
2. 1. hozzászólás

(#4329) Polllen válasza tjb007 (#4328) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az elsőért kár, a második meg sajnos nem az igazi, mert ott nincs december végi kiadás, ami ezen a gépen fut, csak régebbi... :( (vagy valamit nagyon rosszul nézek)

Mindenesetre köszönöm!

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#4330) tjb007 válasza Polllen (#4329) üzenetére


tjb007
nagyúr

December végi valóban nincs de gyakorlatilag semmivel sem leszel hátrébb, nem fogsz semmiféle hátrányba kerülni ha esetlegesen azt teszed fel ami az 1. hozzászólásban szerepel.

(#4331) kileraza


kileraza
csendes tag

a wayteq tab70-esemre töltöttem kindle app.-ot, de nem tudom letölteni rá a vásárolt könyveket, minden próbálkozásnak az a vége, hogy kiírja: 100% és hogy "download interrupted" - mi tegyek?

(#4332) atravel válasza #34365952 (#4326) üzenetére


atravel
tag

Köszi a tippet. Ezzel a módszerrel a Backstab is leszedte a kiegészízű csomagot (még a 0,1$-os akcióban vettem előrelátó módon :D).
el is indul, majd mikor a pályát kéne betölteni, kidob.
lehet, hogy majd próbálom chainfire-el is.

(#4333) Polllen


Polllen
nagyúr

Üdv,

van lehetőség arra, hogy a gyári minimumnál lejebb vegyem a fényerőt? :B

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#4334) heinci


heinci
tag

Arra van lehetőség, hogy a játékok ne az SDCard-ra akarják letölteni a datát, hanem az xTab belső szabad tárhelyére (internal nand flash)? köszi

(#4335) atravel válasza Polllen (#4333) üzenetére


atravel
tag

screenfilter pont erre való. Mondjuk xpadon nem probaltam

(#4336) Polllen válasza atravel (#4335) üzenetére


Polllen
nagyúr

koszi, szuperul mukodik:)

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#4337) ClaydovE válasza Polllen (#4333) üzenetére


ClaydovE
tag

EyesSaver is jó

Üdvözlettel: ClaydovE

(#4338) Polllen válasza ClaydovE (#4337) üzenetére


Polllen
nagyúr

Lehet, de az fizetös...:)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#4339) ClaydovE válasza Polllen (#4338) üzenetére


ClaydovE
tag

Az lehet, nem marketről szedtem :)

Üdvözlettel: ClaydovE

(#4340) Kacsa0094 válasza #34365952 (#4326) üzenetére


Kacsa0094
csendes tag

(#4326) Soulflier

Hogy tudod szerkeszteni? xTab-70-em van rootolva kelzsoca féle rommal de nem engedi szerkeszteni sehogysem.

(#4341) #34365952


#34365952
törölt tag

Mai ajánlóm:
Tablet Remote ingyenes (bluetooth gamepad alternatíva)
Irányítsd a tableted egy másik Androidos eszközről bluetoothon keresztül. HDMI-n a tévére kötve játszhatod a játékaid (gamepad-et támogató játékokkal működik).
Videó
Market

DSLR Controller fizetős (1800Ft, ennyiért fotós boltban egy tisztességes távkioldót sem kapsz. Van egy teszt alkalmazás ingyen, amivel tesztelheted, hogy működik-e a fényképeződdel)
Canon tükörreflexes gépekhez való usb-n keresztül működő távirányító és monitor fényképezéshez, videózáshoz. Első indításkor kiírja, hogy 128MB vm.heapsize ajánlott, ezt a build.prop-ban lehet módosítani 64M-ról ( dalvik.vm.heapsize=128m ). A teljes képernyős LiveView-ból való kilépéskor időnként kilép, de egyébként minden funkció működik a WayteQ-en.
Videó
Market

(#4342) #34365952 válasza Kacsa0094 (#4340) üzenetére


#34365952
törölt tag

Root explorerben amikor a system mappában vagy, rá kell bökni fent a Mount R/W gombra, ez módosíthatóvá teszi a system mappa tartalmát. Így már szerkeszthető lesz a build.prop. ROM Toolbox vagy Build Prop Editor külön tud build.prop szerkesztést és akkor nem Root Explorerből kell.

[ Szerkesztve ]

(#4343) dandy29


dandy29
csendes tag

Sziaztok kezdövagyok wayteq xpad-70 olyan problèmàm van,hogy amikor a zenelejàtszòlistàhoz hozzàadok egy szàmot és ki kapcsolom a tabletet vissza kapcsolàs utàn a szàm màr kètszer van a listàba ujabb ki ès bekapcs utàn màr négyszer van ugyanaz a szàm valaki tud segíteni mert a szerviz aszt mondja,hogy jó nincs semmi baja mit csinàljak
:O

(#4344) tjb007 válasza #34365952 (#4342) üzenetére


tjb007
nagyúr

Vagy ES File Explorer, az ráadásul még ingyenes is.

(#4343) dandy29

Próbáld meg egy másik lejátszóval.

[ Szerkesztve ]

(#4345) dandy29


dandy29
csendes tag

Az a baj,hogy ki hat az alkalmazàsokra is ès a jàtékokra

(#4346) axy580


axy580
csendes tag

sziasztok
mi lehet az oka annak hogy megy a mobilnet stickrol az alkslmazások látják de bongészök nem. opera dolfin nem megy nagy kinlodásal firefox igen
MK190 es telenor
koszonöm

(#4347) axy580 válasza kileraza (#4331) üzenetére


axy580
csendes tag

használd coolreader-t meg kindlekre is felvarázsolják.

(#4348) dandy29


dandy29
csendes tag

kelzsoca eddig tőled olvastam a legtöbb okosságot ,szeretném a te véleményeded is olvasni de szivesen olvasom bárkiét szóval,van egy wayteq xpad-70 a zenelejátszási listához hozzá adok egy számot kikapcsolás után a szám már kétszer van a listába ujabb ki és be kapcsolás után a szám már négyszer van a listába és minden ki be kapcsolás után hatványozódik a szám, garanciás de a szervíz azt mondja nincs semmi baja,ha alkalmazást telepítek az sem működik rendesen,a játékokrol nem is szolva . :W

(#4349) tjb007 válasza dandy29 (#4348) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ez valami szoftveres galiba lesz. Amúgy melyik Android verzió van fent ? 2.2 vagy 2.3 ?
Első körben csinálj egy factory resetet, ha nem segít akkor rakd fel újra a gyári ROM -ot.

(#4350) k.daniel91


k.daniel91
tag

(#4326) Soulflier Ez a megoldás tökéletesen működik az Order of Chaos esetében.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.