Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5801) Scoobyka


Scoobyka
addikt

erdemes ilyen tabletet venni 35-40korul?....van ra eleg app illetve netezni jo rajta?...akksi mennyit bir wifis netezessel?....ics lesz biztosan jo ra?

ja hogy jon az i...azt lehet megvarom mar :)) :B

[ Szerkesztve ]

(#5802) Athos1004 válasza Scoobyka (#5801) üzenetére


Athos1004
csendes tag

Véleményem szerint megéri az árát. Netezésre teljesen jó. Én még magazinokat is olvasok rajta és arra is kiváló. Időnként elütöm az időt játékkal. Külön processzornak hála a full HD filmek sem okoznak neki gondot. Én nem mérem az időt mennyit bír, de 4-5 óra körül lehet (olvasgatás (40%), netezés (40%) és játék (20%)). Már meg lehet venni a 70i-t: MP3Center.

[ Szerkesztve ]

(#5803) Polllen válasza Scoobyka (#5801) üzenetére


Polllen
nagyúr

30 alatt is már árulják használtan... Annyit nagyon megér. :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5804) sid87 válasza Polllen (#5785) üzenetére


sid87
senior tag

Hol vetted kamatmentes részletre?

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#5805) Polllen válasza sid87 (#5804) üzenetére


Polllen
nagyúr

pár hónapja volt edigital-ban ilyen akció. Akkor még 42k volt a gép és senki se akarta 30k körül árulni használtan... :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5806) Scoobyka


Scoobyka
addikt

lesz az meg 25 is az inek koszonhetoen hamarosan akkor lehet benevezek ra....sok appal kompatibilis...?

(#5807) ClaydovE válasza Zsilike (#5797) üzenetére


ClaydovE
tag

Olvass vissza volt egy hozzászólásomban amiben képeket is tettem fel az enyémről. Persze barkács megoldás, de telepítve használható, hordozgatni viszont nem lehet, mert az átalakítás miatt oldalra ki tud csúszni belőle a tab.

Üdvözlettel: ClaydovE

(#5808) kmate07


kmate07
csendes tag

Sziasztok
Szeretnék kérni egy kis segítséget.
A tabletem hátoldalán egy xPAD-70 felirat található. A dobozon, a leírásokon, és a beállításokban a tablet adatainál az szerepel Modellszámként, hogy xTAB-70.
Még a gyári szoftver van rajta, de ezzel problémám akadt és frissíteném. (A tab kb. decemberben lett vásárolva.) Ha jól tudom, a tabra és padra különböző szoftver kell.
Akkor most ez melyik a 2 közül? A TAB frissítését tegyem rá?
Előre is köszi.

(#5809) kelzsoca válasza kmate07 (#5808) üzenetére


kelzsoca
félisten

Üdv!

Ha a gép hátulján xPAD-70 szerepel szitázva és a kis matricán is, akkor xPAD-od van.

[ Szerkesztve ]

(#5810) tjb007 válasza Scoobyka (#5806) üzenetére


tjb007
nagyúr

Inkább úgy kellett volna feltenni a kérdést, hogy "sok appal inkompatibilis...?"
A válasz erre az az, hogy épp annyival mint a többi piacon lévő Androidos tablet/telefon/médialejátszó/mosógép/kávéfőző stb. esetében.
Jellemzően azok nem mennek amiknek Android verziószám korlátja van, magyarán aminek min. Honeycomb megléte szükséges.
A Play Store -ban található alkalmazások 90% -a (± 5%) mindenféle "plusz körök" futása nélkül fut rajta, amit meg nem találsz a Play Store -ban azt apk formában kell beszerezni és felrakni.
Játékoknál egy kicsit más a helyzet, a Gameloft produktumok nagy része csak úgy natúrban nem indul el, trükközni kell ami vagy bejön vagy nem. Ez sajnos a 100.000+ forintos modelleknél is így van, ott sem mindegyik Gameloft játék fog elindulni annak ellenére, hogy a Play Store szerint kompatibilis az adott eszközzel. A játékoknál maradva ugyanez a helyzet a hardverspecifikus alkalmazásokkal, trükközéssel ezen is lehet segíteni.

(#5811) kisgabor87


kisgabor87
tag

Már sokadszorra fordul elő hogy nyilvános wifire szeretnék csatlakozni, odáig el is jut h ip cím lekérése, de itt megáll és semmit nem csinál. Máskor pedig simán csatlakozik ugyan ahhoz a hálózathoz. Valakinek valami tippje evvel kapcsolatban?

(#5812) ClaydovE válasza kisgabor87 (#5811) üzenetére


ClaydovE
tag

Próbáld meg kitörölni az összes tárolt wifi helyet a tabból. Nekem ez androidos telefonnál bevált.

Üdvözlettel: ClaydovE

(#5813) Victoryus94


Victoryus94
őstag

Sziasztok, le tudnátok írni egy helyre az XPAD-70 custom romjai letöltési linkjeit és leírásit..?
(aminek több változata van az utoljára frissített verzióját).
Mert nekem kicsit zavaros a több ezer hozzászólás közül bogarászni. (A tabletem fél éve van meg, de a fórumra csak most akadtam rá. Nemrégiben Rootoltam a gépem, és a 2.3-as androidot is én magam telepítettem.)

Remélem nem túl nagy kérés.
Előre is köszönöm :)

(#5814) tjb007 válasza Victoryus94 (#5813) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az 1. hozzászólásban mindet megtalálsz: [link]

Legfrissebb ROM -t pedig itt találod: [link]

[ Szerkesztve ]

(#5815) Victoryus94 válasza tjb007 (#5814) üzenetére


Victoryus94
őstag

#5533
Enneél a hozzászólásnál miért nem letölteni a ROMot?
(xPad-om van és nem xTab-om, amit linkeltél az utóbbihoz volt. :) )

(#5816) tjb007 válasza Victoryus94 (#5815) üzenetére


tjb007
nagyúr

Bocs, itt van az xPAD-70 -re való (az #5533 -ban található javított változata): [link]

(#5817) Victoryus94 válasza tjb007 (#5816) üzenetére


Victoryus94
őstag

Köszönöm szépen! :)
A telepítési idő több 1 óránál?

(#5818) Polllen válasza Victoryus94 (#5817) üzenetére


Polllen
nagyúr

1 perc kb...

kelzsoca
Végre sikerült felraknom az új romot a gombokkal. pöpec;)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5819) tjb007 válasza Victoryus94 (#5817) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ez nem Windows :)
Nem tart 5 percnél tovább és még így is sokat mondtam.

[ Szerkesztve ]

(#5820) Victoryus94


Victoryus94
őstag

Köszi, már letöltöttem.

(#5821) Victoryus94


Victoryus94
őstag

Sikeresen telepítve! :)

(#5822) Victoryus94


Victoryus94
őstag

Van olya Need for Speed játék/ verzió, ami normálisan fut??
(mert gyári ROMnál eddig nem találtam).
Ha van írjátok meg vagy a pontos verziót, vagy kérnék szépen egy letöltési linket.

(#5823) zolivissza válasza kelzsoca (#5754) üzenetére


zolivissza
senior tag

Szia!

A telepítés menete ugyan az mint az #5564-ben leírt?

Az update.zip menüpont választása után autómatikusan lefut majd a telepítés?

köszönettel

amor fati

(#5824) brennecker


brennecker
csendes tag

Szép jó napot!
Lesz vajon xPAD-70 készülékre xPAD-70_Nextgen_v1 Rom?
Már nehezen működik 2 hard gomb is.

(#5825) kelzsoca válasza zolivissza (#5823) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen.

(#5824) brennecker

Ma kirakom.

[ Szerkesztve ]

(#5826) bull84ghia válasza kelzsoca (#5825) üzenetére


bull84ghia
őstag

Araa én is benevezek szerintem:)

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#5827) zolivissza válasza kelzsoca (#5825) üzenetére


zolivissza
senior tag

Szia

nagyon szép lett, sikerült telepítenem

az #5564 telepítési útmutatója számomra félreérthető volt:

a második pont így kezdődik: A kicsomagolt fájlt ... - a letöltött update.zip nem kicsomagolandó!

a többi stimmel

kelzsoca, tjb007 - kezdem érteni - értékelni a munkátokat :R

köszönettel:

amor fati

(#5828) gabor94


gabor94
tag

Kelzsoca láttam elkészült XTAB 100-ra az ICS WayteQ-es kiadás.
Nem küldték neked 70-re is? :O

[ Szerkesztve ]

(#5829) kelzsoca válasza gabor94 (#5828) üzenetére


kelzsoca
félisten

nem küldték

(#5827) zolivissza

Igen, valóban téves, az a gyári telepítős megoldáshoz kell.

[ Szerkesztve ]

(#5830) Brutális eb válasza brennecker (#5824) üzenetére


Brutális eb
addikt

És ICS?
100 modelre látom megérkezett. :K

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#5831) gabor94 válasza Brutális eb (#5830) üzenetére


gabor94
tag

Elöbb kérdeztem olvass vissza :D
Sajnos még nem kapta meg kelzsoca :S

(#5832) kelzsoca


kelzsoca
félisten

xPAD-70_Nextgen_v1

MD5:559c443979af548493577de5bc71ec78

Változások az előző verzióhoz képest (#5533)

- Töltésjelző animáció lecserélve
- Statusbar-ban a soft buttonok engedélyezve (hangerő fel, hangerő le gombok kiszedve)
- Soft button gombok módosítva/témához igazítva
- Video alkalmazás javítva
- Dátum és óra színe a témához igazítva

(#5833) Victoryus94


Victoryus94
őstag

Kelzsoca nagyon tetszik a NEXTGENes ROM-od! Sokkal jobb, mint a gyári!
A nagyítás az asztalon látványos, bizonyos helyeken viszont zavaró, mert a képernyő nagy részét elfoglalja néha felesleges dolog. :)
Engem igazábol csak a hangerő zavar. Fülessel nem lehet halkan zenét hallgatni.
A marketből letöltött Angry Birds-ek nem mennek, de torrentről leszedtem őket, és így simán fut. (Viszont az évszakokat nem frissíti, nem tudom, miért.) (MXMediaPlayer)
A videólejátszóval nem tudom, mit csináltál, de KIRÁLY! :D
hardver módban a 200megás film olyan gyönyörű, mintha Full HD-t néznék a 19'-es monitoromon. (szoftver módban olyan, mint régen, pixeles).
Remélem, ezeket az elenyésző kis hibákat is kijavítod majd, és ránézel majd az ICSre is, mert nagyon megszerettem a ROMod. :)
Jah, amit még érdekesnek találtam az, hogy az akksi 5óra wifi-játék-telepítés-videózást simán kibírt (90%-on). Eddig ugyanez 3óra körül mozgott.. (fél éves XPadom van).

Egy fontos dolog, több zenelejátszó nem működik! (Pl. Mort Player. Elindul, kiírja hogy zenék, és mappák szinkronizálása, de nem történik semmi.. többször próbáltam, 3-4percig semi változás.. pedig azt a 15számot pár másodperc alatt meg kéne találnia. Akkor is ugyanez, ha elindítom a számot, és társítom a MortPlayerhez.)
Ez, meg az Uber Music a kedvencem, utóbbihoz viszont mióta kijött egy frissítés, nem engedi a régit használni, az újnak viszont nincs tört verziója.

Az lenne a kérésem, valaki leírná egyszerűen, hogy tudom lementeni gyorsan az összes jelenleg használt alkalmazást (úgy hogy azokat újratelepítés után is használni lehessen)?

[ Szerkesztve ]

(#5834) levi.hungary


levi.hungary
tag

Most akarnám eladni az xpad-70-esemet, de ha jönne rá a 4-es android, mégis csak megtartanám. Kelzsoca biztos nagyon unod ezt a kérdezgetést, de szerinted kb mennyi az esély rá hogy lesz és ha igen akkor kb. mikorra Nostredamus Úr :D ?

(#5835) Victoryus94


Victoryus94
őstag

Levél a WayteQ-től
"Tisztelt XY!
Dolgozunk a frissítések elkészülésén. Pontosabb időpontot ezzel kapcsolatban nem tudunk még közölni. Tekintettel a közelgő ünnepekre ehhez biztosan több kell, mint pár nap. Amint a szoftver elkészül publikálni fogjuk honlapunkon. Addig kérjük szíves türelmét!

Üdvözlettel:
Szabados Zsolt"

(#5836) Victoryus94


Victoryus94
őstag

Még egy észrevétel:
Kelzsoca custom romja appok bezárásakor sűrűn lefagy. (eddig 3játéknál, és egy alkalmazásnál fordult elő).
(angrry birds seasons, doodle jump, Ceramic Destroyer, és a progi neve nem jut eszembe.. :/ )
Csak a RESETre reagál.
(március 30-i xpados nextgen)

[ Szerkesztve ]

(#5837) kelzsoca válasza levi.hungary (#5834) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem tudom a választ, mint azt már a közleményekből és az emailekre kapott válaszokból kiderült dolgoznak rajta.

(#5836) Victoryus94

Most raktam ki egy friss verziót.

[ Szerkesztve ]

(#5838) Victoryus94 válasza kelzsoca (#5837) üzenetére


Victoryus94
őstag

Köszi, megpróbálom azzal :)

A guitar hero 6 free teljes képernyőn fut, a pro miért nem? :(
(eddig minden wayteQ verzión kis méretben futott)
Van rá megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#5839) Brutális eb válasza Victoryus94 (#5835) üzenetére


Brutális eb
addikt

Ki az az az xy? ;]

Köszi az infót :R

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#5840) Victoryus94 válasza Brutális eb (#5839) üzenetére


Victoryus94
őstag

Az én vagyok ;)
De nem szeretem kiposztolni a nevem :)

Egyébként rákérdeztem, hogy mindegyik xPAD és xTAB készülékre lesz-e frissítés.. mivel azt írták a "frissítések" gondolom, tervezik kiadni a régebbi xPADokra is.(remélem)

Addig maradok Kelzsoca ROM-jánál, amit ajánlok mindenkinek! =D

[ Szerkesztve ]

(#5841) sanp válasza kelzsoca (#5837) üzenetére


sanp
tag

Felraktam a friss nextgent az xPAD-omra, de most a default launcher-rel indul a korábbi optimizált ADW helyett. Ez véletlen vagy szándékos változtatás volt?

(#5842) kelzsoca válasza sanp (#5841) üzenetére


kelzsoca
félisten

Egy arra alkalmas fájlkezelővel töröld ki a Launcher2.apk-t a system/app alól, és a következő induláskor az ADW fog bejönni.

(#5838) Victoryus94

A kérdés jó, de gondolom a pro az warez verzió, és nem megvásárolt :)

[ Szerkesztve ]

(#5843) Victoryus94 válasza kelzsoca (#5842) üzenetére


Victoryus94
őstag

Igazad van, warez verzió.
A guitar hero 5 warezba is tökéletes.. a 6 sajna nem jó :/

(#5844) Victoryus94 válasza kelzsoca (#5842) üzenetére


Victoryus94
őstag

Az új RAModban az egyik verzió majdnem teljes képernyős! :D
Így már sokkal használhatóbb.

(#5845) sanp válasza kelzsoca (#5842) üzenetére


sanp
tag

Köszi, ezzel megoldottam.

Azonban csak most figyeltem fel hogy a nexgen firmware-ek nálam is felzabálják a belső tárhelyet. Gyárival még 415MB van friss telepítés után, nextgen első változatával már 130MB, a legutolsó javítottal 118MB. Arról vettem csak észre a problémát hogy néhány alkalmazás telepítése után jelezte hogy kevés a tárhely, 60MB alá csökkent.
Megcsináltam mindent amit a korábbi hozzászólásoknál javasoltatok, még a CWM recovery-set is, de úgy tűnik hogy csak a gyárival kezeli jól nálam a tárhelyet.

(#5846) tjb007 válasza Victoryus94 (#5843) üzenetére


tjb007
nagyúr

A warezt (még az említését is) a fórumon lehetőleg mellőzd.

Az a RAM meg ROM :)

(#5847) Victoryus94 válasza tjb007 (#5846) üzenetére


Victoryus94
őstag

Köszi, majd odafigyelek

(#5848) peter87


peter87
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Tegnap tettem fel az új és javított kelzsoca féle romot (xTAB 70). A magasabb dpi és jobb képkezelés miatt döntöttem úgy, hogy kipróbálom. Előtte a gyári honlapos rom volt rajta. Gyakori problémám ezzel az volt, hogy előfordult, hogy az érintőképernyő random módon (ált. alkalmazásváltás ill. netezés közben) iszonyatosan lassan és nehezen reagált (újraindítás után helyrejött, de a probléma nem múlt el). Pár hét használat során 7-8 alkalommal biztos előfordult, ha nem többször...

Még csak egy napja van meg mondjuk az új rom, de ezzel egyelőre nincs ilyen problémám. Lehet csak beképzelem, vagy a jelző ikon az oka, de mintha a wifi is hamarabb állna fel alvómódból visszatérve mint az előzőnél.

Szeretném megköszönni a romot! Elsőre nem tetszett a nagyobb méretű dolgok miatt, pl. a böngészősáv mérete miatt (meg a visszafogott szürke színskála is jobban tetszett a statusbarban, de ez tényleg megszokás kérdése), de most már nagyra értékelem, mert jóval kényelmesebb a kezelése és további előnyei vannak...

Más:

Amit én most szeretnék, hogy felismerje a Logitech Precision gamepadomat a tab, amit egyelőre nem tesz meg. A SNESDroid alkalmazással szeretném összehozni a dolgot. Letöltöttem a Gamepad IME alkalmazást, de azzal se lett látható.

A Gamepad IME alkalmazás leírása azt írja:

Szükséges:

root (ha jól olvastam az új custom rom ezt biztosítja is, tehát pipa), valamint

kernel with USB host mode
és joydev.ko.

Ez az első androidos eszközöm, jelzem, de utóbbi kettőt egyáltalán nem tudom, hogy és mint. Hol lehet beállítani ezt a host mode-t és a másik kérdés, hogy mi az joydev.ko, hogy aktiválhatom?

(Rákerestem a fórumba, de a találatokból nem sikerült leszűrnöm, hogy kéne csinálni.)

Megint más:

Valamint szeretnék ajánlani egy androidra új játékot (bár biztos sokan ismerik): Temple Run (sok gagyi koppintása van sajnos, de azért meg lehet találni).

Valaki tud ajánlani jól irányítható autós játékot ami nem szaggat és normálisan fut ezen a tabon?

Lumia 520

(#5849) atravel válasza sanp (#5845) üzenetére


atravel
tag

mostanában terveztem volna frissíteni az xPADot nextgen v1-gyel, mert fontosak nekem is a soft gombok.
Viszont, ha ilyen kevés RAM marad program telepítésre, az nagyon kevés. :( Desire emiatt nem használható értelmesen app2SD nélkül.

(#5850) atravel válasza peter87 (#5848) üzenetére


atravel
tag

szerintem a kernelt is pipálhatod. A tab kezdetektől fogva tudja az USB OTGt, ami egyenlő az USB HOSTtal. (magyarul USB eszküzök fogadására alkalmas az adapterrel)
a joydev.ko nekem sem mond semmit, hacsaknem a build.prop ban való turkálással kéne valamit aktiválni. De ez merő találgatás

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.