Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#998) __Zs__ válasza __Zs__ (#995) üzenetére


__Zs__
tag

Közben megtaláltam a beállítási lehetőséget a folyamatoson pulzusfigyelésen belül. "Intelligensre" állatva, elvileg kevésbé fogyasztja az akku-t, mint a valós idejű mérés. Szóval most ezt használom.

Viszont azt továbbra sem látom sehol az SOP2 adatokat az iOS app.-ban. Még a fitnesz adatokban sem listázza (pulzus azt annyi).

Egy régebbi Androidos telefonra is felraktam a Huawei Health-et. Hát mit ne mondjak: ég és föld a különbség.
- sokkal informatívabb az egész felület,
- alvásmonitorozás grafikon tényleg grafikon és csúsztatható "időszeletelővel" végig lehet menni rajta (iOS-ben semmi ilyesmi) --> sajnos viszont ezt a grafikont nem teszi fektetett képernyőre fordíthatóvá, szemben a pulzust megjelenítővel
- több edzés mód
- SOP2-nek is van grafikonja --> adat viszont még nincs rajta (de még nem is konnektáltam rá vele a band-re) => valószínűleg az Aplle-s app verziója még nem is tudja begyűjteni az SOP2 adatokat, azért nincs a felületen ilyen fül/gomb/stb., meg ezért nem jeleníti meg a droid-os app. sem, mert nincs mit megjeleníteni.

Szóval szerintem inkább ezen régi Android-os készüléken kellene követni a méréseket nem az almáson? Vagy ahhoz akkor az a telefon is mindig nálam kellene, hogy legyen, hogy időnként szinkronizálni tudja az adatokat a telóra? Mennyi adat tud a karkötőn maradni, akár egy egész nap?

Egyébként több helyen olvastam már más appok esetében is, hogy droid-os verziók ugyanabból jobbak, meg hamarabb is fejlesztik őket tovább; aztán biztos van fordított példa is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.