Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tim82


Tim82
nagyúr

Jók ezek az évekkel későbbi megkeresések. Mintha még talonban akarna téged tartani, kábé "a polcon, vészhelyzet esetére".

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Ehh vazzeg ez de ismerős. Ilyen története sajnos van mindenkinek. Ebből te jöttél ki a leginkább nyertesen. A lányról inkább nem mondok semmit, de ismerem ezt a típust.

(#3) hhx


hhx
tag

Ismerős a helyzet nekem is, vajon ezen mindenkinek túl kell esni az életben?

(#4) cskamacska


cskamacska
addikt

Csak nem Hufnágel Pisti vagy személyesen? :DDD

Előfordul, hogy a fehérnépek rosszul döntenek, és később megbánják(vagy megbánni vélik). Ha házassága előtt egy őrült ötlettől vezérelve meg akartad volna szöktetni, valszeg simán veled ment volna, és most boldogan élnétek míg... ;]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#5) Csoffadalom válasza Tim82 (#1) üzenetére


Csoffadalom
tag

Nagyon úgy fest tartaléknak még jó leszek. Csak én nem akarok tartalékos lenni.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#6) Csoffadalom válasza cskamacska (#4) üzenetére


Csoffadalom
tag

Nem, nem vagyok Hufnágel Pisti. És a csajt sem Rezovits Paulának hívják. :D :D :D . Csak azt nem értem ha úgy érzi rosszul döntött, akkor miért kellett egy év tized hogy rájöjjön? Mert ha 1-2 évvel a szakítás után megkeres, talán még bele is mentem volna a játékba. De így már nem.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#7) rainmen válasza Csoffadalom (#6) üzenetére


rainmen
aktív tag

Jól döntöttél. Tipikus nőszemély, én a kacatokkal vagyok hasonlóan, hogy elteszem, hátha jó lesz még valamire. :D
Terhesként az esküvője napján megkérdezi, hogy mizu... Miért, otthagyta volna a ceremóniát??? :Y

(#8) Csoffadalom válasza rainmen (#7) üzenetére


Csoffadalom
tag

Akkor még nem volt terhes, tudomásom szerint. Egész pontosan 10 perccel az esküvője után már nekem üzent. Nem tudom mit akar vagy akart tőlem. Nem is nagyon izgat. Én rég lezártam az egész dolgot. Ő, ezek szerint még mindig nem.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#9) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Ez a bizonyos nő eléggé hasonlít a korábbi írásodban szereplőhöz. Csak nem? :Y :)

(#10) Vakegérke válasza Jhonny06 (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az előző írásban frissen jöttek össze, így nem hinném, hogy azonos a hölgy Piros Pozsgával.
Az egyik régre nyúló kapcsolat, a másik négy hétre taksálható élmény.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) Csoffadalom válasza Jhonny06 (#9) üzenetére


Csoffadalom
tag

Ez 14 évvel ezelőtt kezdődött. A másik idei történés.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#12) Csoffadalom válasza Jhonny06 (#9) üzenetére


Csoffadalom
tag

Amúgy igazad van, Nagyon hasonlítanak. Ez is csak egy ostoba liba mint a másik. Én az ilyeneket vonzom. De komolyan mondom, nekem szinte csak ilyen nőim voltak.

[ Szerkesztve ]

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#13) dave666


dave666
aktív tag

Érdekes történet, már volt valami ilyesmi film is...
Néha jó tartaléknak lenni :)

Dave666

(#14) rainmen válasza Csoffadalom (#12) üzenetére


rainmen
aktív tag

Akkor talán jót tenne egy kis levegőváltoztatás. Valami más környékről származó nőszemélyt kellene keresned, mert összevetve ezt a múltkori írásoddal meg a kommentjeiddel, hát ott nem fogsz elfogadhatót találni. :(

(#15) Jhonny06 válasza Vakegérke (#10) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ez még nem zárja ki azt, hogy ismerhette, amúgy nem gondoltam komolyan. Bár ha jól emlékszem, az előzőben nem nagyon volt felvezető a hölgyről, tehát össze lehetett volna így kapcsolni, ha esetleg..

(#16) Csoffadalom válasza Jhonny06 (#15) üzenetére


Csoffadalom
tag

Azért azon nagyot röhögnék ha ezek ketten ismernék egymást. Sőt, az évtized poénja lenne. Bár most hogy bele gondolok... Franc! Beültetted a bogarat a fülembe. Ugyan abban a kerületben laknak és még csak nem is messze egymástól. Bár kétlem hogy ismerhetik egymást de nem egy lehetetlen dolog. Elég kicsi a világ.

[ Szerkesztve ]

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#17) Vakegérke válasza Csoffadalom (#12) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Ez is csak egy ostoba liba mint a másik."

Lehet, hogy most megharagszol rám.

Anno volt egy barátom, aki később megtagadott. Hogy miért? Tessék, eléd tárom.
Járt egy lánnyal, akit szeretett, akivel boldog volt.
A lány egyszer viszont azt mondta neki, hogy bocs, ennyi volt, vége.
A lány a volt barátom szemében szemétládává, görénnyé, aljas mocsokká vált.
Soha nem fogom megérteni, hogy szerettünket miért kell becsmérelni, ha kiestünk a kegyeiből.

Megkérdeztem a barátomat, hogy szerette-e a lányt. Válasza igenlő volt.
- Akkor most miért áztatod?
- Mert ge**.

Ilyen egyszerű. A szeretet átcsap megvetésbe, gyűlöletbe.
Arra viszont nem gondolnak az érintettek, hogy saját érzelmeiket tiporják sárba, szép emlékeiket teszik semmissé, ha volt társukat negatívan minősítik.

Volt barátom megsértődött. Túl mélyre nyúlhattam a lelkében.

Te hogy viseled megszólalásom?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18) Csoffadalom válasza Vakegérke (#17) üzenetére


Csoffadalom
tag

Miért kéne megharagudnom ??? Semmi sértőt vagy kifogásolhatót nem találtam benne. Az hogy le hülye libáztam mind kettőt, az nem jelent semmit. Csak szavak.

"Arra viszont nem gondolnak az érintettek, hogy saját érzelmeiket tiporják sárba, szép emlékeiket teszik semmissé, ha volt társukat negatívan minősítik.Soha nem fogom megérteni, hogy szerettünket miért kell becsmérelni, ha kiestünk a kegyeiből."

Az elhagyott, szenvedő fél mindig így reagál. Ezzel nem csak én vagyok így. Másoknak is ez volt az első gondolatuk akiket egyszer csak úgy otthagytak. Én ettől még ugyan úgy emlékszem a szépre és a jóra. Nem szórok egyikre sem átkot, csak amikor elhagynak akkor egy ideig ez a szokott menni. Szidjuk a másikat, dühösek vagyunk és kígyót békát mondunk a másikra. Ez természetes emberi reakció.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#19) dfdfdf válasza Vakegérke (#17) üzenetére


dfdfdf
őstag

Sajnos tudom milyen a szitu minél jobban szeretted annál jobban átfordul megvetésbe és gyűlöletbe néha. Én is így vagyok egy lánnyal nem tudok mit tenni ha rágondolok csak a tiszta düh és gyűlölet jut eszembe nem tudok mit tenni:(.
Rossz ember lennék?

(#20) Csoffadalom válasza dfdfdf (#19) üzenetére


Csoffadalom
tag

Azért nem lehetünk rossz emberek mert vannak rossz érzelmeink is. Valóban nem jó dolog rosszat mondani vagy gondolni a valaha szeretett személyről. Ne aggódj, a düh és a megvetés elmúlik idővel. Aztán már csak a szép emlékek maradnak.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#21) Misi1979 válasza Csoffadalom (#20) üzenetére


Misi1979
őstag

Egyértelmű, miért keresett téged. Az új kapcsolata elbizonytalanította. Hiányérzete lett. Rossz azzal szembesülni, hogy a varázs elillan, pláne ha az csak az újdonságé volt. Valószínűleg Te voltál az első komolyabb kapcsolata neki, emiatt biztos helyed lesz a szívében, bármilyen negatív párkapcsolati élmény éri majd, magában a veled töltött időhöz fogja hasonlítani. És igen, egyértelmű az is, hogy egy szavadba került volna és a karjaidba omlik, a vőlegény meg repül.

És hogy jó lett volna? Nem valószínű. Tudjuk, nem sok minden jó újra melegítve.

Nem döntöttél, a lány választott helyetted. Hogy rosszul? Nem tudhatjuk, de még ő sem.

Az elején írtam, ezeken legtöbbünk férfiként átéli egyszer-kétszer, sajnos. Csak van, aki a vőlegény szerepét kapja és néha úgy alakul, hogy a lány nem a vőlegényt választja.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#22) Csoffadalom válasza Misi1979 (#21) üzenetére


Csoffadalom
tag

Na ezen elgondolkodtam. Több kérdés is felmerült bennem. Egyáltalán minek hagyott el ha az a másik nem jó neki? Miért 2-4 évente jelentkezik, valamely fontos esemény előtt? Ha annyira jó volt velem minek ment el? Mire jó ez az egész? Először elhagy csak úgy sebtiben, aztán évekkel, évtizeddel később vissza akar jönni? Ugyan már. Ez minden csak nem épeszű viselkedés. Tudod kíváncsi volnék ha ez kiderülne, a férj mit szólna ehhez? Nem lennék a helyében az tuti. Az hogy jó lett volna, az kizárt. Neki biztos, mert visszakapott volna. Nekem meg lett volna tartós kapcsolatom is. De kötve hiszem hogy ugyan úgy tudtam volna szeretni mint annak idején. Nekem egyik szerep sem tetszik. Mind kettő úgy rossz ahogy van.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#23) Vakegérke válasza dfdfdf (#19) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem vagytok rossz emberek. Pusztán az a baj, hogy az utálatba, gyűlöletbe forduló érzések elfedik az édesen fájót, a szerelmet.
Nekem is kiadták már az utamat, nem gyűlöltem meg a lányt miatta. Megmaradt a szép emlék.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24) Csoffadalom válasza Vakegérke (#23) üzenetére


Csoffadalom
tag

Épp az édesen fájó szerelem a gond. Az hogy FÁJ!!!!! Az utálat és a dühöngés enyhíti kicsit.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#25) dfdfdf válasza Csoffadalom (#24) üzenetére


dfdfdf
őstag

Így van elfedi azt az érzést hogy jó lenne vele lenni.Azt hiszem ez egy érzelmi reakció arra hogy ne legyünk depisek annyira....

(#26) Vakegérke válasza Csoffadalom (#24) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tudom, hogy fáj, méghozzá kegyetlenül. Az idő viszont jó orvos. A fájdalom elmúlik, a szép emlék megmarad.
Nálam működött a dolog.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27) Csoffadalom válasza dfdfdf (#25) üzenetére


Csoffadalom
tag

Emberre válogatja. Van aki csak sírdogál és magát sajnálja, vagy felvágja az ereit villanyborotvával. Mindenkinél máshogy zajlik a szakítás utáni gyász.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#28) Zeratul válasza Csoffadalom (#5) üzenetére


Zeratul
addikt

Miért nem gratuláltál neki a házasságához és nyomatékosan kifejtetted volna hogy örülsz hogy végre megállapodott?

(#29) Csoffadalom válasza Zeratul (#28) üzenetére


Csoffadalom
tag

Hmm. Erre nem is gondoltam. Talán mert egyáltalán nem érdekelt vele kapcsolatban semmi.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#30) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

gratulálok
éppen egy ilyen frankó kis 3 éves kapcsolatból léptem ki egy olyan lány miatt akivel kb 12 éve nagyon szerettük egymást de fiatalok voltunk és bevonultam katonának,most újra találkozgatunk :DDD
Lehet én vagyok Hufnágel Pisti :DDD
lehet egyszer rászánom magam és írok én is mert lenne mit mesélnem nekem is
minden esetre nagyon jó kis írás,őszinte :R

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#31) Vakegérke válasza Kicsirics77 (#30) üzenetére


Vakegérke
veterán

Amondó lennék, írj. Aztán majd jól hozzászólunk. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#32) Csoffadalom válasza Kicsirics77 (#30) üzenetére


Csoffadalom
tag

Köszönöm a gratulációt. Írjál bátran, én is megtettem. A csajt Rezovits Paulának hívták? :D :D

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#33) Vakegérke válasza Csoffadalom (#32) üzenetére


Vakegérke
veterán

Asszta! Szóval van humorérzéked is? ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#34) Csoffadalom


Csoffadalom
tag

Az írásom "hősnője" pénteken bejelölt barátnak egy társkereső oldalon. Az adatlapján szerepel hogy foglat és hogy gyereke is van. Mégis 27 és 42 éves palikkal akar ismerkedni. Azért ez már tényleg vicces.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#35) Csoffadalom válasza Vakegérke (#33) üzenetére


Csoffadalom
tag

Nekem az a lételemem. Anélkül nem is bírnám ki ezt a szar életet.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#36) Vakegérke válasza Csoffadalom (#34) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hátha csak bélyeggyűjteményeket akar nézegetni. :D
Komolyra fordítva nem túl erkölcsös, amit csinál.

Nem lehetséges, hogy ki akar kapaszkodni elhamarkodott házasságából?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#37) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

De komoly. :Y :R

(#38) Csoffadalom válasza Vakegérke (#36) üzenetére


Csoffadalom
tag

Én nem tudom mit akarhat. És igazándiból nem is érdekel, jól szórakozom. Nem csak ezen az oldalon van fent hanem egy másikon is. Azért arra kíváncsi lennék hogy a férje vajon mit szól ehhez? Egyáltalán tud erről? Én biztos balhéznék ha meg tudnám hogy a feleségem vagy a barátnőm fent van társkereső oldalakon miközben együtt vagyunk.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#39) Vakegérke válasza Csoffadalom (#38) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én nem balhéznék, csak rosszul esne a dolog, és beadnám a válókeresetet.

Szomorú dolog ez. :(

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#40) gamek!ller válasza Vakegérke (#39) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Így van én is így vagyok vele. Felesleges balhézni.. :(

(#41) Csoffadalom válasza gamek!ller (#40) üzenetére


Csoffadalom
tag

De ha egyszer gusztustalan dolog amit csinál. Azért nem mond hogy jókedvűen vennéd tudomásul.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#42) gamek!ller válasza Csoffadalom (#41) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Tuti, hogy nem lennék jókedvű, én csak azt mondtam, hogy nem balhéznék.

(#43) Csoffadalom válasza gamek!ller (#42) üzenetére


Csoffadalom
tag

Én viszont tuti kinyomkodnám a szemét. Sőt, az hagyján hogy kidobnám vagy elválnék, de még a tér-idő kontinuumból is kitörölném a létezését. Csak úgy mint Csák Norrisz mikor megrúg valakit. :D :D :D :D :D :D :D

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#44) Kicsirics77 válasza Csoffadalom (#32) üzenetére


Kicsirics77
veterán

éppen nem Rezovits Pauala :DDD
de akár az is lehetne,sajnos nálunk nem a szeretettel volt baj hanem azzal,hogy fontosabb a munka meg a karrierépítés.
én meg 3 év alatt meguntam ehhez asszisztálni főleg úgy ,hogy én olyan szerepet kaptam min egy télikabát a fogason ha kellek akkor leakasztanak ha meg már kellően jó akkor vissza a fogasra. :DDD
most bemutatkoznék : Hufnágel "LUZER" Pisti :DDD

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#45) waithEard


waithEard
őstag

Nincs új a nap alatt.... :D Ugyanezt éltem én is végig, és mondhatom elég sz@r volt, sok-sok éven át. Annyi biztos, hogy vannak olyan sebek, amik soha nem gyógyulnak be teljesen.

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#46) Kicsirics77 válasza waithEard (#45) üzenetére


Kicsirics77
veterán

ezek a sebek azért jók mert keménnyé tesznek és ami keménnyé tesz az nem öl meg

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#47) Csoffadalom válasza Kicsirics77 (#44) üzenetére


Csoffadalom
tag

Épp azért nem akarok belemenni én se ebbe az egészbe. Nem akarok télikabát lenni a fogason. De azért képzeljük csak el hogy beadom a derekam. Újra összejövünk, férj mehet a sunyiba, nagy szerelem stb stb. Eltelik mondjuk pár év, ezt is megbánja és vissza megy az immáron volt férjéhez. Erre hogy lehet alapozni? Sőt, hogy bízhatnék meg benne? Sehogy! Ezért nem fogok belemenni.

Ja, és nem vagy LÚZER!

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#48) Csoffadalom


Csoffadalom
tag

Vasárnap este beszélgettem a hölggyel MSN-en. Azaz inkább csak kérdezgetett hogy pl: van e barátnőm, járok e még bulizni, kivel tartom a kapcsolatot a közös ismerőseink közül stb. Én semmit sem kérdeztem ő róla, mondta magától a dolgokat. Később váratlan közölte hogy rég látott már és hogy nem érti miért nem akarom tartani vele a kapcsolatot, hisz ő évek óta próbálkozik. Egy órányi beszélgetés után megadta a Skype címét is, majd ott folytattuk. A második kérdése az volt lenne e kedvem valamikor találkozni vele? Ránéztem az órámra: 1óra 3 percet várt mire feltette ezt a kérdést. Én vissza kérdeztem hogy mégis minek akar velem találkozni? Előröl akarja kezdeni a herce húrcát? Azt felelte hogy hátha most össze jönne a barátság. Erre is vissza kérdeztem hogy miből gondolja hogy az, ami régen sem működött most mitől működne hirtelen? Erre már úgy reagált hogy nem kötelező most válaszolnom, ráérünk később is megbeszélni. Majd visszakérdezett hogy nem vagyok zárkózott kissé? Egyértelműen nemmel feleltem, hozzátéve hogy én abszolút nyitott vagyok mindenre ha látom értelmét. Azt felelte neki nem úgy tűnik mintha nyitott lennék mindenre. Pár perc múlva elbúcsúzott és megjegyezte hogy beszélgethetnénk esténként. Aztán egy puszival elköszönt és szép álmokat kívánt.

Hát, ha így folytatja muszáj leszek beadni a derekam neki. Hátha utána békén hagy végre. Igazán nem tudom mit gondoljak róla.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#49) cyanide válasza Csoffadalom (#48) üzenetére

Lehet az új csávója írogat neked a nevében és amikor találkoztok egy herélő késsel nemzésképtelenné tesz. :DDD

Ha ezt olvasod a topik meghalt...

(#50) Csoffadalom válasza cyanide (#49) üzenetére


Csoffadalom
tag

Hát azért azon is jókat röhögnék mert a palija alig 165 centi magas. Nem éri el a heréimet mert én meg 190 centis vagyok. :D :D :D

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#51) Vakegérke válasza Csoffadalom (#50) üzenetére


Vakegérke
veterán

A magasságához tedd még hozzá a kés hosszát. ;]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#52) Csoffadalom válasza Vakegérke (#51) üzenetére


Csoffadalom
tag

Jujj. Erre nem is gondoltam. És ha szamuráj kardal jön??? Azt hiszem akkor úgy hívnak majd mint a kínai szerzetest: Nukupina Csakima. :D :D :D :D

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#53) Vakegérke válasza Csoffadalom (#52) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jó látni, hogy kizökkentél a letargiádból. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#54) tocsa válasza Csoffadalom (#50) üzenetére


tocsa
senior tag

Az írásban 180 centi van. Mondjuk ahhoz 70 kiló azért nem olyan vészes, nem annyira vékony donga (oké, testzsír arány kérdése is). Kajakos koromban voltam 72 kiló 193 centihez, az eléggé imádkozó-sáska testalkat, nem értettem miért nem megy jól a hajó :)

[ Szerkesztve ]

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#55) Csoffadalom válasza Vakegérke (#53) üzenetére


Csoffadalom
tag

Mondtam én hogy menni fog ez mint az ágyba kakkantás. Lesz ez jobb is csak ki kell várnom.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#56) Graphics


Graphics
Jómunkásember

"csókolództunk" ilyen szó nem létezik... kötekedésképp :D ,de még olvasom épp

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#57) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Amúgy kemény sztori :), és jó írás. Jó úgymond ilyeneket olvasni, nem tartalmilag, hanem hogy végig van vezetve az írás, és az idővonal :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#58) Csoffadalom válasza Graphics (#57) üzenetére


Csoffadalom
tag

Köszönöm a véleményt és a figyelmeztetést. Figyelni fogok legközelebb. Mindig kegyelem kettes voltam nyelvtanból és hejesírásból. :D

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#59) tvamos válasza Csoffadalom (#58) üzenetére


tvamos
nagyúr

Erdekes tortenet. Nekem nincs ilyen.

Asszem, csak egy ember van, akinek igazabol hianyzom.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#60) Csoffadalom válasza tvamos (#59) üzenetére


Csoffadalom
tag

Neked legalább egy van, nekem még az sem.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#61) Vakegérke válasza Csoffadalom (#60) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nono, gondolj csak anyukádra. Neki ha másként is, fontos vagy.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#62) Csoffadalom válasza Vakegérke (#61) üzenetére


Csoffadalom
tag

Őt leszámítva nincs senkim. De nem is baj.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#63) Vakegérke válasza Csoffadalom (#62) üzenetére


Vakegérke
veterán

Pedig több a szimpatizánsod, mint gondolnád. Itt van például ez a közösség. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#64) Csoffadalom válasza Vakegérke (#63) üzenetére


Csoffadalom
tag

Jó oké, de nőkkel még nem nagyon találkoztam. Pláne olyannal aki érdeklődne irántam.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#65) Vakegérke válasza Csoffadalom (#64) üzenetére


Vakegérke
veterán

Pedig volt nő nem is egy, aki megszólalt írásaid kapcsán. Kár, hogy foglaltak. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#66) Csoffadalom válasza Vakegérke (#65) üzenetére


Csoffadalom
tag

Hát ez az!

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#67) B1T3


B1T3
addikt

Tetszenek az írásaid, Csoffadalom. Tényleg őszintének és meglepően aprólékosnak tűnnek. Mintha egy naplóba leírtál volna mindent, és most kreáltál volna azokból a jegyzetekből történeteket. :) Egyébként zavarni szoktak a helyesírási hibák, de esetedben többnyire el tudtam vonatkoztatni tőlük. Csak az a bajom, hogy már az összes sztoridat elolvastam, azért itt szóltam hozzá, mert ezt hagytam utoljára. :)

[ Szerkesztve ]

(#68) Csoffadalom válasza B1T3 (#67) üzenetére


Csoffadalom
tag

Köszönöm hogy elolvastad. Igyekszem az őszinteségre törekedni. Próbálok mindig úgy fogalmazni hogy érthető legyen, bár ez nem mindig sikerül maradéktalanul. Egy ember már biztosan megértette hogy miért is írogatom ezeket a sztorikat. :R

A helyesírási hibákért elnézést kérek, mindig kegyelem kettes voltam magyar nyelvtanból. Egy nagyon utált magyar tanárom szerint dizlexiás vagyok. Ez, tudtommal olvasási nehézségek betegsége, szóval nem tudom mi köze lehet az íráshoz, de mindegy. Majd igyekszem odafigyelni. Ne aggódj hogy mindet elolvastad, lesz még bőven sztorim ebben a témában. :D

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#69) Vakegérke válasza Csoffadalom (#68) üzenetére


Vakegérke
veterán

Legalább vigasztald meg, hogy lesz még. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#70) B1T3 válasza Csoffadalom (#68) üzenetére


B1T3
addikt

Örülök. :D Különben beleférnek ezek a hibák, nem igazán mennek az érthetőség rovására. A Facebook korában lehet olyan cifraságokat látni, hogy ez 5-öst érne azokhoz képest. :D

Különben még nekem is meghoztad a kedvem az íráshoz. Kár, hogy – egyelőre – nincsenek ilyen jó történeteim, legalábbis nem jut eszembe egy sem.

(#71) Csoffadalom válasza B1T3 (#70) üzenetére


Csoffadalom
tag

Én még jobban örülök. Pláne, hogy megjött a kedved az íráshoz.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#72) B1T3 válasza Csoffadalom (#71) üzenetére


B1T3
addikt

Bár a jelenlegi kapcsolatom lassan 4,5 éve tart (ha nem vonom le a hullámvölgyek idejét), és eléggé érdekes volt eddig néha, szóval biztos lenne mit mesélnem, ha összeszedném a gondolataimat.

(#73) Csoffadalom válasza B1T3 (#72) üzenetére


Csoffadalom
tag

Hát szedd össze magad sürgősen! :D

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#74) Vakegérke válasza B1T3 (#72) üzenetére


Vakegérke
veterán

Két olvasód már biztos lesz. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#75) Csoffadalom válasza Vakegérke (#74) üzenetére


Csoffadalom
tag

A semminél több. :D

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#76) B1T3 válasza Csoffadalom (#73) üzenetére


B1T3
addikt

Az érdekes, hogy meglehetősen fiatal vagyok, és ebből fakadóan ez az életemnek meghatározó korszaka. Igazából hirtelen nehezen tudnék egy említésre méltó irományt készíteni, annyira mindennapi nekem most már ez a kapcsolat. :) Azért átgondolom, főleg, hogy a barátnőm ismeri az accountomat. :)

[ Szerkesztve ]

(#77) Csoffadalom válasza B1T3 (#76) üzenetére


Csoffadalom
tag

Szerintem előbb azért kérd az engedélyét az íráshoz. Ha bele egyezik, akár közösen is megírhatnátok.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#78) B1T3 válasza Csoffadalom (#77) üzenetére


B1T3
addikt

A mai napig nem szereti bolygatni a múltat. :D Kilőve.

(#79) Csoffadalom válasza B1T3 (#78) üzenetére


Csoffadalom
tag

Akkor mégis hogy akarsz írni róla?

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#80) B1T3 válasza Csoffadalom (#79) üzenetére


B1T3
addikt

Úgysem követi annyira a fórumos tevékenységem, ha pedig mégis, nem érdekel. :)

(#81) Csoffadalom válasza B1T3 (#80) üzenetére


Csoffadalom
tag

Ahogy érzed, én nem ugatok bele.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#82) Vakegérke válasza B1T3 (#80) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na, akkor mégis van remény.
Megjegyzendő ha igazat írsz, semmi kifogása nem lehet ellene. Vagyis igen, ha sérelmesnek tartja magára nézve az írást.
Írd meg, mutasd meg neki megjelenés előtt, ez célravezető lehet.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#83) Csoffadalom


Csoffadalom
tag

Folyamatban lévő kapcsolatról szerintem nem illik mesélni. Akár voltak hullámvölgyek, akár nem. Én csak régen lezárt kapcsolatokról sztorizgatok.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#84) Vakegérke válasza Csoffadalom (#83) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem értünk egyet.
A kátyúk, és az azokból való kikecmergés leírása támpontot adhatnak azoknak, akik épp a kátyúban vannak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#85) Csoffadalom válasza Vakegérke (#84) üzenetére


Csoffadalom
tag

Oké ez igaz, de mi van ha nem adja rá áldását a hölgy? Én csak a felesleges konfliktust szeretném elkerülni.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#86) Vakegérke válasza Csoffadalom (#85) üzenetére


Vakegérke
veterán

A konfliktust nem nekünk kell elkerülni, az B1T3 fórumtársunk dolga. Bizonyára tudja, hol a határ.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#87) Csoffadalom válasza Vakegérke (#86) üzenetére


Csoffadalom
tag

Ez igaz, de tudod én jó fiú vagyok. Oda figyelek mindenre. Nem szeretném, ha esetleg a cikk miatt lenne balhéja B1T3-nak.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.