Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Sziasztok! Újracsak várom a hozzászólásokat :) Bár igazából ezt egy barátom írta és természetesen az ő engedélyével közlöm le.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#2) Eddie141


Eddie141
senior tag

Szép mindenképp :) Én az egészet egy kicsit másképp éltem/élném meg, dehát ez teszi az életet széppé, nemigaz? Az apró különbségek azok, amik hajtanak minket előre.
Kár, hogy ennyire titokzatos az egész, de azért kikövetkeztethető.
Szép írás, gratulálok hozzá!

(#3) Zolee11


Zolee11
senior tag

Az élet már csak ilyen. :) Volt már nekem is hasonló élményem, egy év kellett hozzá, hogy túltegyem magam rajta.
Ha jól értelmeztem, akkor ő még nem tudja, hogy mit érzel iránta, szerintem a legfontosabb az őszinteség, én biztos elmondanám neki. Sosem lehet tudni, hogyan reagál rá. Lehet elveszne a barátság is? Barátok egyelőre biztos nem lesztek, addig nem ameddig többként nézel rá, ez lehetetlen. :) Ameddig belül (lelkileg) nem fogadod el, hogy nem lehet a tied, addig mindig többet akarsz mint a barátság.
Ha valaki ilyen mély érzelmeket nem tud értékelni, akkor ő nem igazán érzett (szokott/még) ilyesmit. Ha átérzi miről van szó és a válasz nem, akkor annak oka van, el kell fogadni. Ha meg elgondolkozik rajta, akkor bármi lehet...
Nem derül ki a "kapcsolatotok" mélysége, mennyire kedvel, stb., lehet, hogy úgy érzed, értelmetlen megpróbálni, de egy dologban biztos lehetsz, most nem látsz tisztán.

no brain, no problem

(#4) Lalikiraly válasza Zolee11 (#3) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Na látod én is ezt mondtam neki, hogy elkéne hogy mondja neki rendesen. Mondom hát most annyit nemér hogy állandóa lelki válság. És hátha úgy reagál. Szóval hát én is csak titeket tudlak ismételni. Mindenki máshogy éli meg. Megkell lépni az ilyeneket, máshogy nem működik. Másképp álmodozás marad.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#5) Zolee11 válasza Lalikiraly (#4) üzenetére


Zolee11
senior tag

Ha megpróbálod, akkor veszíthetsz, ha meg se próbálod, akkor már vesztettél.

Persze nagyon nehéz megtenni egy ilyen lépést, de ez az első és legnehezebb lépés, ha ez megvolt, akkor már mindegy mi következik, sokkal könnyebb lesz. Annak a tudata, hogy lehetne is valami belőle, szerintem felemészti az embert.
Vannak szituációk, mikor már azelőtt tisztázni kell a helyzetet mielőtt az kialakulna, pár félreértett jelzés, mondat, szituáció és máris megvan a "baj". Ami persze lehet, hogy nem is baj, csak érdemes tisztázni, hogy ne legyen belőle fájás. Ezeket a dolgokat mind át kell élni, és meg kell tanulni kezelni.

no brain, no problem

(#6) Lalikiraly válasza Zolee11 (#5) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Ez pontosan így van, és ezt csakis a tapasztalat és a jóbaráti tanácsok hozhatják ki az emberből. Én is mikor először is barátnők kerestem, persze mint mindenki más basztam a többire hallgatni, aztán szépen lassan megértettem, és igazából a tanácsok nagyrésze bizony nagyon jó. És sokkal egyszerűbb könnyebb. Dehát ugye vannak az ilyen bonyolult esetek. Igazából ez a story lenne vagy 10 oldalas ha az előélet is hozzájönne, most meg ott tartanak hogy mind a kettő kivár. Na mind1 csak támogatni tudom amit mondtál így igaz, ahogy leírtad!

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#7) jerry311


jerry311
nagyúr

Szerelem? Majd elmúlik. Ha elmúlt, minden rendben lesz megint. :))

(#8) Lalikiraly válasza jerry311 (#7) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Jah ne is mond. Én is már hanyadjára koppantam ma is nem is mondom inkább. Lassan mint egy kibaszott futószalag olyan lesz agész :S Egyszer szép kép jön rajta egyszer meg randa.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#9) ensolid


ensolid
tag

Szép írás bár kinek mi az álláspontja és a hozzáállása én úgy vagyok mint az a bizonyos ismerős a levél elején jól megvagyok magam is és ezt az álláspontot a mai napig tartom és tartani is fogom. Ha éppen egy nő néha fölkelti a figyelmem elmondom párszor a varázsmondatot magamban és meg is oldódik ez a probléma. Nekem is van olyan ismerősöm/barátom/haverom aki teljesen ellenzi az én hozzáállásom a dologhoz csak azt nem tudja elhinni, hogy ez nekem így jó.

(#10) Fooler89


Fooler89
őstag

"Hosszú éveken át abban az álomvilágban éltem, hogy szeretek egyedül lenni. Legalábbis meggyőztem magam arról, hogy jobb nekem úgy. Nincs probléma, nincs számonkérés és nincs semmiféle támadási felület a valódi énem felé."

Mintha én írtam volna....

#9 Én nem akarlak meggyőzni, kioktatni vagy stb. mert pl. nem tehetem meg, de nem is akarom viszont ez egy félelmet feltételez benned. Mintha félnél attól, hogy nem vagy jó valakinek. Hogy állsz önbizalommal?

Tényleg ne vedd sértésnek, de csak felkeltetted a kíváncsiságomat.

[ Szerkesztve ]

(#11) ensolid válasza Fooler89 (#10) üzenetére


ensolid
tag

Önbizalom és önbecsülés is kiiktatva csak bajba sodornak és ha kétségbe vonná őket valaki akkor csak fölhúznám rajta az agyam, ez így ahogy van pont optimális.

(#12) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

A szerelmet mint olyat ki kéne iktatni a képből mert az csak zavarja a tisztán látást. Mondjuk ebben az esetben szerencsés az illető olyan szempontból, hogy elvileg már jó ideje ismeri a leányzót és ha most nem is de az idő nagyrészében megvolt a józan ítélőképessége. Az egy dolog, hogy szeretnénk valamit és összejön de aztán bánhatjuk is, hogy nem gondoltuk át megfelelően. Persze a szitu így is elég gatya (hasonló dillemák vannak mostanság bennem is) mert olyan bonyolult valami mint egy nő nincs még egy a világon. Ha ez a valaki tényleg akar valamit attól a lánytól akkor száljon vissza földre és higgadt fejjel és türelemmel csinálja a dolgokat, mert egy normális párkapcsolatot tető alá hozni nehezebb mint egy három frontos háborút irányítani. Egy nőre feltenni mindent pedig még nagyobb badarság. Az írásból azt veszem ki, hogy az illető most ízleli meg az igazi érzelmek ízét. Most kezdi az egész hajcihőt amire a nyakamat teszem, hogy eljátsza még jópárszor az élete folyamán ;]

Egyszerűen olyan lány, aki tudom, hogy boldoggá tud tenni, aki mellett tényleg önmagam lehetek, és aki emellett páratlan személyiséggel is rendelkezik, olyannal, ami nekem mindennél többet számít. ----> [link]

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#13) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Szaisztok! Igazából nem szeretnék az illető nevében válaszolni, de most egy rövidben megteszem. A helyzet az, hogy nem ő a Ludas, hanem inkább a lány. Mert egy bizonyos szintnél nem akar vele komoylabb kapcsolatot. Én próbáltam rábeszélni hogy mutassa meg neki ezt a "levelet" vagy akár az egész cikket, de még nem hajlott rá. Sajnos 80% ban nem ő a hibás, és a lányra sem mondtanám, mert egy gyönyörűszép tündéri aranyos csaj. Csak aztán vagy van valakije vagy, vagy éppen mást akar. Azthiszem ne ő lenne az első aki ilyen zátonyra fut.

Én nekem higyjétek el már számos zátonyra futottam és akkorát rúgtak belém, amit sokan el sem tudnak hinni. De már sokszor én sem tudom honnan van sok csajhoz energiám. És ezt már kérdezték is tőlem, hogy honnan a picsából veszem az erőt. Hát mondom az a szó hogy föladni nem sokat jelent nekem. Na ne féljetek koppanok is akkorát mint egy hadsereg a világháborúban.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#14) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Nagyon köszi srácok ezt a sok kedves és értékes hozzászólást :)
Mindenképp továbítom a barátom felé őket!

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#15) CsiguszMaxim válasza Lalikiraly (#13) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

A helyzet az, hogy nem ő a Ludas, hanem inkább a lány. Mert egy bizonyos szintnél nem akar vele komoylabb kapcsolatot.

Ezek olyanok mint az időjárás :) 1 év múlva meg majd rájön, hogy a srác lett volna élete párja. Komolyan szerintem a férfitársadalom 100 éven keresztül építene egy akkora szobrot amit 3 galaxissal arrébb is elég szabad szemmel nézni annak aki írna a nőkhöz használati utasítást.

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#16) Lalikiraly válasza CsiguszMaxim (#15) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Ez így igaz! No more comment :D

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#17) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

A másik amire rákellett jönnöm a szerelmi élettel kapcsolatban, hogy amikor keres az ember akkor nagyon nehezen talál. És nekem párkapcsim ami összjeött ott a csaj talált meg engem. És úgy hogy először észre sem vettem... Furi mi? Hát nehéz dolog ez az tény.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#18) TheDragon007 válasza CsiguszMaxim (#15) üzenetére


TheDragon007
senior tag

"a nőkhöz használati utasítást." - Kezdetnek legyen elég ennyi: GIRLS ARE OVERRATED.

Mi férfiak hajlamosak vagyunk túlértékelni bizonyos dolgokat. Mivel nem vagyunk hozzászokva sem arra nevelve hogy mit is kezdjünk az érzéseinkkel, ezért ha megtetszik valaki akkor beképzeljük magunknak hogy Ő tökéletes és hatalmas és csodás és aranyos stb stb, mi pedig mellette csak kis pondrók vagyunk.

De ez szimplán nem igaz. :N
Tisztelni kell a nőket, de a kölcsönös rajongás eléréséhez (kölcsönös szerelem?) szükséges hogy magadat is tiszteld, aztán szórakoztathatod a lányt mint kiscicát a gombolyag :))

Az írás meg OK, de csak hogy egy kis színt vigyek a kommentekbe, elmondhatom hogy nekem pl. nem adott semmi pluszt, bár a téma nyilvánvalóan még sokáig nem fog kimenni a divatból (soha?).

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#19) jerry311 válasza TheDragon007 (#18) üzenetére


jerry311
nagyúr

jut eszembe, gombolyag. :DDD

(#20) TheDragon007 válasza jerry311 (#19) üzenetére


TheDragon007
senior tag

:DDD Hát ez valami hatalmas volt, köszi! :R

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#21) Tom5


Tom5
addikt

Az egész életem erről szól...most harmadszor járok ebben a cipőben. Persze megint BARÁT maradok. Sok lány/Nő vesz körül, szeretnek is, de nem úgy...Nincs meg az az egy. Az egyetlen. Megint talpra kell állnom, már már rutinom van a dologban. De megvisel a dolog. Fel a fejjel és csak előre! Amúgy Én is a Vidiben dolgozom! :DDD

Köszönöm az írást, el is mentettem. ;)

(#22) Lalikiraly válasza Tom5 (#21) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Helló!

Hát igazán nagyon szívesen.
Sajnos én is jelentkezem mert dettó ebben a cipőben vagyok sokadjára. És Tomival is a cikkben szereplő emberkével is ugyanígy vagyunk és azt vettük észre hogy az egészet a nagy szívünk okozza. Sok lány ha kedves vagy vele fel sem figyel, ha meg otromba akkor megy utánad. Igazából ez is az adj már könyvet a nőhöz típusú téma. Tomi írt rólam egy jellemzést, szerintem publikálni is fogom majd. Meg azthiszem ebben a témában jócskán akadnak még kibeszélnivalók, legalábbis millióféleképpen meglehet fogalmazni a témát!

Ohh mesélnél a Videotonról?

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.