Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Vakegérke válasza antikomcsi (#450) üzenetére


Vakegérke
veterán

Rosszul fogalmaztam. Ha hírét hallom, hogy indulni fog a Survivor 5. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#452) Danex


Danex
addikt

Kimaradtam teljesen ebből a topicból, sajnos beleütköztem a hirbe ,hogy kinyerte, amúgy mindig másnap néztem... az utolsó részt kvázi 4-5 belekattintással le is tudtam.

Számomra Fanni sokkal erősebb játékos volt, akkor is benne volt a játékban mikor Dávid 1 hétig csak feküdt és a képernyőn se volt, az a baj, hogy a sok önérzetes "őszinte" játékos nem tudja értékelni / felfogni hogy miről szól a játék. Az amerikaiban megdicsérik a végén azt aki tolt egy "blindside-ot", itt meg lehurrogják a g*cibe.

Nekem a végére Alexandrát kedveltem meg, a sok kitartós feladattal és azzal, hogy kvázi az utolsó részig az első kilengése után testileg és lelkileg is ott volt, egész jó taktikai gondolatokkal.

Tomi meg bicskanyitogató volt, de ahogy látom nektek is, annyiszor belekavart teljesen feleslegesen, amiatt, hogy minden szerencsétlennek elhitt mindent... hátba szúrták , majd jajj hát bocsi, fasz voltam remélem megbocsájtasz... ja persze, értékelem az őszinteséged, akkor kire rakjam a szavazatomat?

Viszont az, hogy Robit így visszahozták a játékba az nettó csalás, kiesett a p*csába, majd ingyen visszajön és Jeremy játékát ki is nullázta kvázi. Még ha Jeremy-t amúgy se kedveltem.

(#453) rosejbli


rosejbli
senior tag

Most sikerült pótolnom a tegnapot.
Hát eléggé csalódott vagyok, a végén a kisebbik rosszra számítottam.
Mindenesetre jövőre remélem ismét találkozunk! :K

(#454) Vakegérke válasza Danex (#452) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kimaradtál, pedig szeptember közepétől él a topik, csak éppen nem szúrtad ki.
Nekem Vera volt a favoritom.

Ha érdekel a NyalóVilág, arról még nem késtél le. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#455) Vakegérke válasza rosejbli (#453) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Mindenesetre jövőre remélem ismét találkozunk! :K"

Rajtam nem fog múlni. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#456) Hkrisztina


Hkrisztina
újonc

Én is csináltam képernyő fotót. Kár hogy nem tudom felrakni.

(#457) Vakegérke válasza Hkrisztina (#456) üzenetére


Vakegérke
veterán

Fizikai akadálya van, vagy nem tudod, hogy kell?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#458) Shadowfax válasza Hkrisztina (#456) üzenetére


Shadowfax
addikt

Üdv a fórumon! :)
Ezt érdemes elolvasnod. A szöveg vége felé van szó a képfeltöltésről. :)

(#459) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Srácok, jön az új évad. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.