Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#252) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Vera és Dávid van a célkeresztben, de Gábor kever-kavar, így lehet, hogy nem volt gagambást szavaznak ki.

Jérémynek sikerült a tűzrakás, főzhetett magának rizst. Banánt is szerzett, az titok, hogy miként. Kókuszt is talált, gyaníthatóan a stáb rakta az ösvényre.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#253) Vakegérke


Vakegérke
veterán

"Meghalt" a cselszövő, eltűnt a rút viszály. Nóri mehet Jérémyt pátyolgatni.
Izgalmamban a lábujjaimról is lerágtam a körmöt, közben benyomtam egy feles barackpálinkát. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#254) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Az agilásoknak kakukk van. Elment a vezérkanca, árva gyerekekké váltak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#255) updog válasza Vakegérke (#254) üzenetére


updog
senior tag

Egyáltalán nem sajnálom Nórit, és a csapattársait sem igazán, egyszerűen nem éreztek rá a dolgokra. Ugyanakkor nem vagyok benne biztos hogy Gábor nem vált most célponttá a kavarás miatt. És ez így van jól ;]

Sajnos Jeremy is magára talált. Na a Nórival szép pár lesznek :DDD

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#256) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Én nem azt mondom, hogy nincs joga így tenni, vagy ahogy akar, de a magam részéről a Gábor féle játékot gusztustalannak tartom. Lehet, hogy most eredményes volt, és nagyon örül magának, hogy mekkora ász, pedig a nagy lófütyit az. Ha nem csinál semmit akkor is ez történt volna, hisz "túlerőben" voltak, és ha mindenki Nórira szavaz akkor ez van. Ezért kár volt ezt csinálnia. Ez a gyerek már elérte azt, hogy úgy érzem, nyerjen bárki más inkább, csak ne ő. Beni kezd egyre többet beszélni, és nem is mond butaságokat. Az ő játéka sokkal szimpatikusabb, ha a végén ő nyerne, azt mondanám, hogy rászolgált, és inkább ő, mint Dávid, Gábor, Robi, Dzseremi, a lányok közül meg inkább senki. Nem a nemi hovatartozás mondatja ezt velem, csupán csak szerintem az eddig látottak alapján egyikük sem szolgált rá.

(#257) Vakegérke válasza antikomcsi (#256) üzenetére


Vakegérke
veterán

Gábor legalább bevállalja, hogy olyan, amilyen. Szerintem Dávid sokkal sunyibb. Most is hagyta, sőt, ösztökélte Gábort, hogy végezze el a "kémkedést", aknamunkát, miközben ő a háttérben maradt. Bárkit kihasznál, hogy elérje célját.
Ami azt illeti, én is Beninek drukkolok, de nem egyedül neki. Nagyon remélem, hogy Vera is ott lesz legalább a top 5-ben. Mindent kiad magából, ha versenyről van szó, a többiekhez képest egyenes jellem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#258) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nóri elsírja bánatát.

Az utolsó mondata érdekes.
"...ez nem lesz nekik ilyen egyszerű, hogy engem így ennyire ilyen egyöntetűen kiraktak egy taktikával."

Most őszintén húgi. Te idáig mit csináltál? Taktikáztál bőszen, a csajok meg behódoltak neked. Most azért duzzogsz, mert taktikusan kiszórtak a törzsből? Azt hitted, hogy te vagy az, aki irányít, rángatja a "bábuk" zsinórjait.
Nem nyert, tessék szépen lenyelni a keserű pirulát, amit a többség rakott a poharadba.
Nyugi, van még esélyed visszajutni a játékba. Nem örülnék neki, de ha sikerül, el fogom ismerni teljesítményedet, még meg is tapsollak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#259) rosejbli válasza Vakegérke (#258) üzenetére


rosejbli
senior tag

Ennyire őszintén még nem kárörvendtem mint tegnap este. Nóri teljes nyugalomban volt, hogy ő itt a taktikai atyaúristen és minden szavazatnál egyre jobban lehetett látni a szemében a félelmet. Nagyon megbízott Gáborban, pedig nem kellett volna. Érdekes, hogy nem is próbálta bebiztosítani magát azzal, hogy megkörnyékezett volna olyanokat, akik esetleg labilisabbak pl. Emesét.

(#260) Vakegérke válasza rosejbli (#259) üzenetére


Vakegérke
veterán

Maradjunk annyiban, hogy ezt (hál' Istennek) bebukta. Lehet, hogy visszatér a hullaszigetről, de az nem az ő erősségét, hanem a többiek gyengeségét bizonyítja. Nem mondom, szívós, de taktikából megbukott.

Volt társai, szövetségesei meggyengültek, kiszolgáltatokká váltak. Talán nem kellett volna vezetőjükké avanzsálni valakit, akit szinte nem is ismernek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#261) rosejbli válasza Vakegérke (#260) üzenetére


rosejbli
senior tag

A holtak közül egyvalaki fog csak visszatérni. Kétlem, hogy az eddigiek közül fog valaki visszatérni. Nem akarok nagy találgatásokba bocsájtkozni, de vannak bőven, akik útjukat állhatják és ugye ott is minden alkalommal kiesik valaki a játékok során. Nagyon a toppon kell lenni, aki onnan vissza akar térni és ez a tegnapi Nórinak szerintem eléggé betett.

(#262) Vakegérke válasza rosejbli (#261) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lehet, hogy betett neki a csalódás, a vereség, de ettől még kemény ellenfél. Az ilyen Jérémy-féle senkiket lazán veri. Kérdés, hogy kik kerülnek még a hullaszigetre. Biztos lesz köztük olyan, aki lealázza.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#263) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#264) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A céllövölde játékban Fanni és Eszter került veszélyzónába, Emese pedig megnyerte a díjat. Egyikről se tudjuk, mit takar, de örökre nem marad titok.

Talán nem jól mérem fel a dolgot, de szerintem az első lövés után már könnyű a célzás.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#265) rosejbli válasza Vakegérke (#264) üzenetére


rosejbli
senior tag

Ügyesebbek is lehettek volna, de azért azt is hozzá kelltenni, hogy elég sok idő telt el a két lövésük között, úgy sokkal nehezzebb.
Emese választhat, de igazából nincs sok tétje, kb. aki a medált kapja az pár nappal tovább marad.

(#266) Vakegérke válasza rosejbli (#265) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akinek a szürke kendőt adja, az tuti "meghal", de akinek a medált adja, annak legalább marad esélye játékban maradni.
Ki tudja, talán kitör egy balhé, összekapnak páran, megvan a (halvány) esély, hogy a következő törzsi tanácson arra szavaznak, akire most nem is gondolnánk. Aki időt nyer, életet nyer.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#267) rosejbli válasza Vakegérke (#266) üzenetére


rosejbli
senior tag

Tuti Fanni megy

Update : Hopp erre nem számítottam

[ Szerkesztve ]

(#268) Vakegérke válasza rosejbli (#267) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hopp, bizony. Emese korábban tárgyalt Fannival, amiből azt szűrte le, hogy maga mellé tudja állítani. Szegény Eszterke lett az áldozat, akinek semmi esélye nincs, hogy visszatérjen a játékba. Megjegyzendő, Fanni is csak ideiglenes halasztást kapott, szavazógéppé minősült.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#269) rosejbli válasza Vakegérke (#268) üzenetére


rosejbli
senior tag

Viszont kapott az előzetes alapján egy amulettet, amit viszont magán fog használni valószínűleg.

(#270) updog válasza rosejbli (#269) üzenetére


updog
senior tag

Na de mi a csavar az amulettben? Én azt tudom elképzelni, hogy amíg ő kimarad a védettségi játékból, esetleg félrehívják és úgy kap? Vagy csak elmondja neki a Bence, hogy amit kapott bentmaradási amulettet, az átminősül védettséggé?

Na hát ez, és az előző adás az évad legjobbjai voltak :)

Megjegyzem, kicsit tényleg aljas játék volt ez, bár nyilván a műsor készítői nem számoltak ilyen szintű kirekesztéssel. Vagy de, és direkt így volt kitalálva. Én már a játék elején mondtam asszonynak, mekkora poén lenne ha a két veszélyzónás "büntetése" a védettségi amulett lenne.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#271) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#272) updog


updog
senior tag

Vera: én azért meglepetésből főztem volna a törzsre amíg távol vannak.

Aha persze, miután az előző játékon így kipécéznek és kiszórják a barinőd, nyilván főzicskéznél.

Még ha jogos is a felvetés.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#273) Vakegérke válasza updog (#272) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nyilván Fanni arra sem köteles, hogy abból egyen, amit a többiek összeütnek. Maradjunk annyiban, hogy Fanni végtelenül lusta, semmit meg nem tett a többiekért. Arra viszont tud panaszkodni, hogy mennyire unatkozott.

Megint Beni nyakában lóg a védettség. Kétélű dolog, hiszen ahogy ő is mondta, azonnal célponttá válik, ha egyszer nem lesz védett.

A hullaszigeten Eszter elárulta, hogy Gábor hazudott, miszerint Nóri kereste meg őt. Ha a srác a hullaszigetre kerül, élve fogják megnyúzni, megenni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#274) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Hiába próbálom követni, egyszerűen nem megy. Kétágú nyelvűekkel van tele a törzs. Egyik percben abcúg Tamás, más társaságban abcúg Vera. Miután rájövök, hogy valaki ilyen, levegőnek nézem.
Izgalmas törzsi tanács lesz. Még tippelni se merek, hogy kit szavaznak ki.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#275) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Verának drukkoltam, nem nyert.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#276) updog


updog
senior tag

A játék ami ma ment, tetszett (mint néző), bár nem volt szimpatikus. Fanni önelégült mosolya legalább annyira irritál mint Nóri gesztikulálása, és az előzetesben látszik hogy már szólogat befelé, ahelyett hogy meghúzná magát. Az eddigiek közül remélem, hogy Vera jön vissza (bár kétlem).

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#277) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#278) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Fanni arcátlanul hazudozik. Profitál belőle, mert Tamást maga mellé állította.
Marhára megy a susmus, szervezkedés. Jelenleg Dávidnak van félnivalója, bár ez kérdéses, hiszen Tamással elhitette, hogy ő bizony szavahihető.

A hullaszigeten Jérémy továbbra sem csinál semmit, csak élősködik.
Vera megérkezett és megerősítette, hogy Gábor aljas mocsok. A nők haragjától ments meg uram. Gábort az Isten se menti meg, ha "megmurdel".

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#279) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Alexandra nyerte a toronyépítő versenyt, jutalma wellness, amelyre választhat három társat. Dávid biztos befutó, Tamás is esélyes, de taktikából, hogy elaltassa a figyelmét. Ne is gyanakodjon, hogy ő lesz a következő törzsi tanácson az áldozat. Hacsak nem szerez védettséget, mert akkor borul a taktika.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#280) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Annyira megy a szervezkedés, hogy már nem tudom követni ki van ki ellen, ki csap be kit. Eddig Fanni volt veszélyben, úgy néz ki, róla megfeledkeztek.

Holnap verseny lesz. Valószínűleg Alexandra nyeri, mert őt láttam telefonálni, ami úgy vélem, a jutalom.
A holtak is versenyeznek. Ha Eszterke bírja tartani a súlyt, akkor Jérémy hazamegy. Drukkolok, hogy így legyen.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#281) antikomcsi válasza Vakegérke (#280) üzenetére


antikomcsi
veterán

Az első gondolatom az, hogy mind a három lányban több kitartás van, mint Jeremyben. Hiába ő az egyedüli fiú, ez a látszat ellenére nem csupán erő feladat lesz, az 50%-a fejben fog eldőlni. Az pedig Jeremynek nem erőssége.

(#282) Vakegérke válasza antikomcsi (#281) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egyáltalán nem kedvelem a krapekot, és most nagyon finoman fogalmaztam. Az égvilágon semmit nem csinál, mindenhez béna, még az akarat is hiányzik belőle. Ha Nóri nem érkezik, vagy két nappal később érkezik meg a szigetre, feladta volna a játékot.
Francba vele!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#283) antikomcsi válasza Vakegérke (#282) üzenetére


antikomcsi
veterán

Ha most valami csoda folytán nem esik ki, a végső győzelemre akkor is teljesen esélytelen szerintem. Nem kell aggódnod, hogy vajon mire költi a 20 millkát! :DDD

(#284) Vakegérke válasza antikomcsi (#283) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az aggaszt a legkevésbé, hogy ez a szerencsétlen megnyeri a játékot. Ereje talán van, de se kitartása, se esze nincs.
Kíváncsi lennék rá, hogy a rokonai (oktalanul) büszkék rá, vagy sem. Ha az én unokám lenne, nemhogy büszke nem lennék rá, egyszerűen szégyellném, hogy olyan, amilyen.

Korábban mondott valamit, amivel végképp elásta magát nálam. Valaki másnak kéne a hullaszigeten lenni, nem neki. Talán rátermettnek kéne lennie egy kis ésszel, akkor talán nem lenne ott. Aztán ha már ott van, talán éheznie se kellett volna, ha van annyi esze, hogy a spéci szerszámmal tüzet gyújt és nem puha pálmalevéllel igyekszik leverni a fáról a banánt, hanem a rendelkezésére álló bambuszrúddal.

Mondtam már, ha Nóri nem érkezik meg a szigetre, (vagy Nóri helyett akárki,) feladta volna, mert életképtelen. Nem tudom, hogy sírjak, vagy röhögjek rajta.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#285) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#286) Chaser válasza Vakegérke (#285) üzenetére


Chaser
titán

én ugyan nem nézem, de az nemrég derült ki, h az egyik leányzó a szomszédom ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#287) Vakegérke válasza Chaser (#286) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor te sem vagy közömbös, ha nem is nézed a műsort. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#288) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Robi azt lesi, hova tudna csapódni, ahol esélye lehet a túlélésre. Nem kéne inkább arra koncentrálni, hogy egyedit tudjon alkotni?

Sajnos Szexterke dobta le elsőként a súlyokat. Pápá, élj boldogan, kicsi lány, jó utat hazáig.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#289) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Ez a kiesési játék nem úgy alakult, mint vártam előzetesen, de nem jósolok nagy jövőt Jereminek, most szerencséje volt.

Én viszont jól megszívtam volna a 80%-l! :B

(#290) Vakegérke válasza antikomcsi (#289) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jérémy tuti vesztes, csak idő kérdése, hogy kiessen.

Hány kiló vagy? 200? :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#291) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Azt pont kihagytam, hogy Alexandra miként nyert lehetőséget, hogy telefonáljon. :(

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#292) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Hinta. Cirka ennyi, többet nem tudtam leszűrni, bár nem tapadtam a képernyőre.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#293) antikomcsi válasza Vakegérke (#290) üzenetére


antikomcsi
veterán

Azt még nem értem el azért, az már vágósúly! ;]

De ha nem sokat változtál az utolsó feltöltött kép óta, akkor téged a nyakamba kaphattalak volna, meg még egy nagy kanna bort! :B

Amúgy talán a mai adásban láttam Fannit először őszintén nevetni, és örülni. Amikor tutajoztak, és amikor hintázott az az igazi gyermeki nevetés ült ki az arcára. Nem is emlékszem, hogy ezeken kívül lettek volna őszinte pillanatai.

(#294) Vakegérke válasza antikomcsi (#293) üzenetére


Vakegérke
veterán

No, akkor az összsúly van vagy 90 kiló, ebből következően úgy 110-120 kiló lehetsz. Van egy mondás, mázsa alatt nincs férfi. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#295) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Holnap izgi műsor lesz. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#296) antikomcsi válasza Vakegérke (#295) üzenetére


antikomcsi
veterán

Megtalálta e valaki az amulettet?
Ha igen, akkor ki?
Ez bizony rendesen bekavar a szavazásba.

Remélem Beni maradni fog.

(#297) Chaser válasza Vakegérke (#287) üzenetére


Chaser
titán

teljesen, egyébként is rég lezajlott:) annyi lepett meg, nem néztem ki a leányzóból h képes sárba feküdni pl

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#298) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#299) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ha Jérémy átérezte volna, hogy mit gondolok, nem ette volna olyan jó étvággyal azt a palacsintát.
Egyébként kegyetlen dolog volt. Megosztani nem lehet, ha valakinek nekiadom, én járok pórul, ha megeszem, lesül a pofámról a bőr a többiek előtt.
Extra jutalomként Jérémy előnyből indul a következő párbajon.

Bayaniék feltúrják az erdőt az amulettért. Aki megtalálja, nem érdemes elárulnia, ezzel nagy kever-kavart tud okozni a törzsi tanácson.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#300) antikomcsi válasza Vakegérke (#299) üzenetére


antikomcsi
veterán

Meglep, hogy Jeremy nyert, bár én nem engedtem volna, hogy a kötélen álljon végig.

A játékosok helyében előre megbeszéltem volna, hogy csinálják a feladatot, ahogy bírják, és az egye meg a nyereményt, aki győz! Ha egymásközt ezt előre letisztázzák, akkor nem olyan kínos a dolog.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.