Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Vakegérke válasza Vakegérke (#200) üzenetére


Vakegérke
veterán

Gagambáéknál megy a susmus, a szervezkedés. Úgy néz ki, hogy Kitty lesz a törzsi tanács áldozata, Verát akarják meggyengíteni. Nem lenne egyszerűbb egyből Verát Kiszavazni?
Emese nagyon veri a tamtamot, vezető szerepre vágyik. Már csak azt szeretném tudni, hogy mit alkotott, mit tett le az asztalra, amivel rászolgált. Semmit.
A gagamba csúfos vereséget szenvedett a védettségi játékban. Egyre szétesettebbek, hiányzik a tűz, a lelkesedés belőlük.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#202) antikomcsi válasza Vakegérke (#201) üzenetére


antikomcsi
veterán

Balázs haza akar menni!

Én nem is azt kérdem, hogy miért akar hazamenni, hanem azt, hogy egyáltalán minek ment oda?

(#203) Vakegérke válasza antikomcsi (#202) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már mondtam, most is mondom, menjen a francba. Úszásban verhetetlen, egyébként átlag a versengésben, nem közösségi ember.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#204) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Az előzetesben Vera sír, csak azt nem tudni, hogy miért. Balázs végre feladja, nem bosszant többé.

A játék közben Bence valami bajani (vagy mi) törzset említett, aminek a tagja lehet az aki kirakja a képet. Azt meg hogyan, miért?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#205) rosejbli válasza Vakegérke (#204) üzenetére


rosejbli
senior tag

Szerintem lesz egy újraosztás a két törzs között.

(#206) antikomcsi válasza Vakegérke (#203) üzenetére


antikomcsi
veterán

Menjen-menjen, csak elvette valaki elől a lehetőséget, aki lehet, hogy élvezte volna a szigeti nomádkodást.

(#207) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Az előzetesből sokminden kiderül. Vera a kisfiáért sír, Balázs helyett érkezik valaki, a törzsek egyesülnek. Igen ám, de az új törzsbe nem egyszerű bekerülni, meg kell küzdeni érte.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#208) rosejbli válasza Vakegérke (#207) üzenetére


rosejbli
senior tag

Nóri szája nagyon elkenődött az új versenyző láttán. Nevetnék, ha visszahoznák nekik Sanyit.

(#209) Vakegérke válasza rosejbli (#208) üzenetére


Vakegérke
veterán

Izgalmas összefoglaló. Most várhatunk hétfő estig, hogy láthassuk, mi történt. ;]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#210) updog válasza rosejbli (#205) üzenetére


updog
senior tag

És mi lesz azzal, aki nem jut be az "új" törzsbe? Instant kiesik a játékból? Vagy az egyesítés után is lesz egy "maradék"? Kíváncsi vagyok.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#211) rosejbli válasza updog (#210) üzenetére


rosejbli
senior tag

Nem hiszem, hogy egyesítés lesz most, csak újraosztják a két törzset kb. félidőnél. Tavaly is volt egy ilyen, csak akkor a név nem változott, de a fele brigád költözött. Aztán majd ma meglátjuk, hogy mi is lesz ez valójában.
Szerintetek el fogják kapni a varánuszt?

(#212) updog válasza rosejbli (#211) üzenetére


updog
senior tag

Ja, megzavart hogy a hétvégén ilyen vegyes előzetest láttam vagy az RTL-en vagy valamelyik kapcsolt adójukon, ahol a Bence már az egyesítést emlegette.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#213) Vakegérke válasza rosejbli (#211) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már linkeltem, a 20. másodpercnél Bence egyértelműen mondja, hogy "véget ér a törzsek háborúja. Az egyesülés eredményeként új törzs születik, bayani."

No most poén, hogy hárman küzdenek az utolsó tagságért, Nóri, Tamás és Szexterke. Kérdés, hogy a többiek küzdöttek-e ezért, vagy az is puszira jutott be, aki Balázs helyett érkezett.
A létszám se mellékes. Valaki hazamegy a gagambából a törzsi tanács döntése alapján, ezután a két törzs összlétszáma 12 fő. Ha kettő kiesik a vetélkedőn, akkor csak 10-en maradnak.
Fura, de este kiderül, hogy így van-e, vagy ködösítés van-e a dologban.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#214) updog válasza Vakegérke (#213) üzenetére


updog
senior tag

"Szexterke" :C

Ránéztem már az RTL oldalán, milyen képek vannak fent az oldalán (szigorúan csak tudományos céllal :D), egy ilyen idézet van a neve mellett "Úgy tudom irányítani az embereket, hogy nekik fogalmuk sincs róla". Hát vagy nagy géniusz a csaj, és igazából Nóri mögött ő áll... vagy kamu ez a duma :)

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#215) rosejbli válasza Vakegérke (#213) üzenetére


rosejbli
senior tag

Na ezt nem figyeltem. Mea culpa.
Néztem volna még a törzseket egy darabig, hogy egymás ellen küzdenek, jobbak a feladatok a csapatjátékok során, mint egyéniben.

(#216) Vakegérke válasza updog (#214) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hááát, ahogy Tamás, Szexterke is fekete ló kategória. Nem csillog, nem villog, egyáltalán nem érdekes, de talán épp ezért nem kell tartania senkitől, a törzsi tanácsoktól sem.

Szerintem van abban valami, hogy úgy tudja irányítani az embereket, hogy nekik fogalmuk sincs róla. Ha így folytatja, belopja magát a végjátékba. Alamuszi nyuszi nagyot ugrik. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#217) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük, ez izgi lesz...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#218) rosejbli válasza Vakegérke (#217) üzenetére


rosejbli
senior tag

Robi!

(#219) Vakegérke válasza rosejbli (#218) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igen, ő tért vissza Nóri keservére. :)

Verát Dávid vigasztalja bús keservében. Nem önzetlenül, nem együtt érzően, szövetségesként számít rá a továbbiakban.

Alakul a bayani törzs. Jérémy kiesett a játékon, amit igazságtalannak tart a sorstól, kár, hogy egyszerűen ostobább volt, mint a többiek, nem is kevéssel. Kellett volna neki még egy óra, hogy kirakjon egy viszonylag egyszerű puzzle-t.
Holnap gagambáék küzdenek, hogy bayanik lehessenek, akinek nem sikerül, az párbajozik Jérémyvel a túlélésért.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#220) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A bayani táborhely nem egy nagy durranás. Lehet, hogy szép a környezet, de se banán, se kókusz. A szivacs se elég, ha megérkeznek a volt gagamba tagok.

Gagambáék túlkombinálják. Emesét kéne kiszórni, hiszen semmit nem tett a törzsért, de mások ellen szervezkedni, azt tud. Remélem, hogy nem kajolják meg a dumáját és Vera marad.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#221) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Szegény Kittyt kiszavazták. Emese jobban rászolgált volna, de ez az én véleményem, vulgárisan szólva nem b*szik egy öltést sem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#222) antikomcsi válasza Vakegérke (#220) üzenetére


antikomcsi
veterán

Gondolom pont az a lényeg, hogy ne legyen mindenből elég, hogy menjen a rivalizálás akár a kókuszon, akár a matracon. Miért pont te egyél 2 banánt, miért pont te aludj a matracon? Ha mindenből lenne elég, akkor nagy boldogságban élhetnének.

Amúgy nekem nagyon nem tetszenek ezek az előzetesek, túl sok mindent ellőnek benne előre. :U

(#223) Vakegérke válasza antikomcsi (#222) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az rendben, hogy rivalizálnak, az viszont nincs rendben, hogy nem egyszerre érkeznek immáron bayaniként a helyszínre. Aki előbb érkezik, valamiféle előjogra tart igényt.

Az előzetesben Jérémy gyalogol, de egyáltalán nem biztos, hogy ő nyeri a párbajt. A nyakában lila kendő van, nem kék. Hogy őszinte legyek, az a véleményem, hogy ő is menjen a francba, ha már francia.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#224) antikomcsi válasza Vakegérke (#223) üzenetére


antikomcsi
veterán

Ma este nagyon hazakülsős kedvedben vagy! ;] :DDD

(#225) Vakegérke válasza antikomcsi (#224) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jérémy sose volt a kedvencem, úgyhogy ellendrukkere vagyok. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#226) Slushy válasza Vakegérke (#221) üzenetére


Slushy
csendes tag

Miért, Kitty mit csinált?

(#227) Vakegérke válasza Slushy (#226) üzenetére


Vakegérke
veterán

Inkább mit nem csinált. Nem áskálódott olyan vehemensen senki ellen, mint Emese, aki még meg se melegedett máris hangadó, irányító akar lenni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#228) rosejbli válasza Vakegérke (#227) üzenetére


rosejbli
senior tag

Muszáj volt neki is beleszállnia a taktikázásba, mivel az előző tanácson is megpróbálta a két öribari kirakni.

(#229) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#230) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Hajrá Vera, inkább ő győzzön, mint Jérémy.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#231) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Sokan vannak Vera ellen, de még egy ideig együtt kell élniük vele. Ő bírta erővel, Jérémy nem, így a rácnak irány a hullasziget. Ne búsulj, francia, onnan is vissza lehet térni, bár részedről nem sok esélyt látok rá.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#232) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Ha Vera most visszamegy, és elmondja, hogy a kiesők a holtak szigetére kerülnek, akkor azért nem lesz olyan elrettentő ereje a törzsi tanácsnak.

Ezt szerintem titokban kellett volna tartani a párbajozók előtt, és csak a végén közölni a vesztessel, és felajánlani a lehetőséget.

(#233) rosejbli válasza antikomcsi (#232) üzenetére


rosejbli
senior tag

Pont ezt gondoltam én is, hogy kár volt ellőni a játékosok előtt.

(#234) Vakegérke válasza antikomcsi (#232) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tavaly a törzsi tanács után közölték a kiszavazottal a lehetőséget. Dunsztom nincs, mi értelme volt nagydobra verni.

Ahogy Verát fogadták, az minden volt, csak nem őszinte. Puszi, meg jaj de örülök, közben meg a pokolra kívánták, még a volt gagambások is.

Jérémy életképtelen. Tüzet gyújtani nem tud, egy fészert összetákolni nem tud, rengeteg banán van a közelben, de 24 órája nem evett. Csoda, hogy nem a kedvencem?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#235) rosejbli válasza Vakegérke (#234) üzenetére


rosejbli
senior tag

Azért ha akarta vopna 3 hét alatt elleshette volna ezeket a fortélyokat a többiektől.

(#236) updog válasza rosejbli (#233) üzenetére


updog
senior tag

"A Survivor a meglepetések játéka" :DDD

Személy szerint én is örülök már az egyesülésnek, pont amiatt, amiért a játékosok is: kis felfrissülés, megkavarodó szövetségek. 2x5-6 ember (ezen belül már "csak" 2-3 fős kiscsoportok) kavarása már kezdett uncsi lenni.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#237) antikomcsi válasza Vakegérke (#234) üzenetére


antikomcsi
veterán

Ezért mondtam, hogy röhejes volt Jeremy, amikor 1 hét után megjött Balázs, és elkészült a táborhely rögvest, amire ő azt mondta, hogy azért most készült el, mert ő most akarta, ehhez semmi köze Balázsnak!

Szánalmas volt, ahogy a leterített sátorlapot körbe rakta bambusz rúddal, hogy el legyen kerítve. Volt kis alapanyaga, szerszáma, voltak nagyobb levelű növények, amelyek felhasználásával építhetett volna egy kis menedéket.

És akkor azt mondják, hogy feleslegesen kárálok, amikor megkérdem, hogy mihez értenek egyáltalán a mai fiatalok?

(#238) Vakegérke válasza antikomcsi (#237) üzenetére


Vakegérke
veterán

„Focista vagyok, de használom a fejemet”

Már csak az a kérdés, hogy mire. Szerintem egy találomra kiválasztott csöves lazán ácsolt volna magának egy bungit a cuccokból, amire egy focista nem képes. Jó, nem vagyunk egyformák, de akkor legalább ne legyen nagyképű.
"... röhejes volt Jeremy, amikor 1 hét után megjött Balázs, és elkészült a táborhely rögvest, amire ő azt mondta, hogy azért most készült el, mert ő most akarta..."
Röhejes is, szánalmas is. No meg életképtelen.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#239) rosejbli válasza Vakegérke (#238) üzenetére


rosejbli
senior tag

Eddig sem csinált igazából semmit. Röhejes, hogy tüzet gyújtani sem tud szerszámmal és rövid időn belül fel is adja, pedig nem evett mióta...

(#240) Vakegérke válasza rosejbli (#239) üzenetére


Vakegérke
veterán

Feladhatná. Akkor remélhetőleg lenne lehetőségünk a kárörvendésre látva az arcokat, amikor megjelenik Kitty. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#241) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#242) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Amíg a többiek tele hassal mulatoznak, Jérémy továbbra is bénázik. Ember ilyen buta nem lehet, hogy puha pálmalevéllel akarja leverni a banánt, amikor ott hever egy halom bambuszrúd. Azt mondja, hogy nem adja fel. Majd meglátjuk, ha már napok óta éhezik.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#243) rosejbli


rosejbli
senior tag

Beni úgy látszik jobban bírja a másnapot, mint a többiek. :DD

(#244) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Fannit nem az eszéért szeretjük. Kiszámolták, hogy napi két "pohár" rizs és bab a törzs adagja. Fanni megszólal, felezzék meg. Némi huzavona után kiderült, hogy arra gondolt, reggel egy "pohár", meg este is. Ezért tényleg érdemes volt közbekotyognia. :)

Nem lennék jó survivor játékos. Halálra idegesítene a sok intrika, susmus, a játékokban se lennék jó. A hintán szédülök, már ott megbuktam volna.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#245) Vakegérke válasza rosejbli (#243) üzenetére


Vakegérke
veterán

Beni nagyon ügyes a képi játékokban. No meg nagy darab, hamar lebontja a szervezete az alkoholt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#246) rosejbli válasza Vakegérke (#245) üzenetére


rosejbli
senior tag

Meg egyetemista és folyton kocsmákban van valszeg. Egyébként én lassan elkezdek neki szurkolni, görbe tükröt mutat a többiek elé és elkezdte megmutatni tegnap óta, hogy azért oda kell rá figyelni az egyéni játékok során.

(#247) Vakegérke válasza rosejbli (#246) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az előzetesből ítélve Jérémy feladja. Tény, hogy holnap valaki megy a hullaszigetre, de remélhetőleg kiismeri őt és nem fog rá dolgozni, nem fogja etetni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#248) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Egy kisklapec nyöszörgései.

Kár volt magát fenegyereknek, rendíthetetlen harcosnak beállítania, fabatkát nem ér a manus. Ül elázva, éhesen, hiszen egy napja nem evett, sajnálgatja magát, de azt mondja, hogy soha nem fogja feladni. A kiemelés azért, mert később saját magát hazudtolja meg.

Minden adott volt hogy építsen egy szél- és esővédett bungit. Megtette? Lófütyit, hülye volt hozzá.
Volt tűzgyújtó eszköze. Tudott tüzet gyújtani? Lófütyit, hülye volt hozzá. Érdemes felfigyelni arra, hogy amikor szétb*szta a tűznek szánt fészket, szikrák pattogtak. Lett volna tűz, de nem nehezen éghető anyagból, és nem türelem nélkül. Másnak két húzás az eszközön, tádámm, éled a láng, kisvártatva ropog a tűz, csak van annyi esze, hogy könnyen éghető anyaggal kezdje.
Az is saját hülyesége, hogy közelít az éhhalál felé. Ott a banán, csak le kéne szedni. Két módja van. Mászni, vagy leverni. Az elsőt meg se próbálta. Leverni puha pálmalevéllel akarta, ami a hülyeség legmélyebb bugyra, hiszen még egy gyerek is a bambuszrudakhoz nyúlna, hogy megtegye.

No most egy "kicsit" később mit is mond?
"Elértem azt a pillanatot, hogy tényleg tele van az egésztől, másnak kellett volna idejönni..."
Kisfiam, áruld el, hogy kinek? Mindegy, csak nem neked? Ugyan miért? Mit tettél, hogy jobb sorsot érdemelj?
Elmondanám, semmit. Balázs érdemeit is lefitymáltad, hiszen akkor készült el a táborhely, amikor te akartad, bár neked is tudnod kell, hogy ez ócska hazugság.

Ha durva akarok lenni, azt mondom, kotródj haza, és most nem akarok finoman fogalmazni.

Őszintén remélem, hogy még azelőtt feladod a játékot, hogy a következő lakó megérkezik a holtak szigetére. Ha nem, akkor bízom benne, lesz annyi esze, hogy átlát rajtad és nem fog építeni csak egyszemélyes szállást és csak magának szerez kaját.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#249) rosejbli válasza Vakegérke (#248) üzenetére


rosejbli
senior tag

Nekem ez a Jeremy gyerek mondhatja, hogy így francia meg úgy francia, a viselkedése alapján echte cigány.

(#250) Vakegérke válasza rosejbli (#249) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nála csúfosabban még senki nem szerepelt le. Húzzon haza a bánatba, mindenki jobban jár.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.