Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) updog válasza -=Jam=- (#400) üzenetére


updog
senior tag

"most, hogy a másik oldalon is tevékenykedik látja, hogy nem így működik a dolog."

Ha engem is az RTL fizetne, én is ezt mondanám ;]

Csak viccelek, nyilván a készítőknek a 20 millió aprópénz, a győztes úgyis eltűnik a süllyesztőben tehát nekik tökmindegy ki nyer, és gondolom a licensz is szigorúan köti a kezüket.

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#402) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Fb-on olvastam egy érdekes hozzászólást, utánanéztem a videón, s tényleg igaza van a kommentelőnek.

igen valoszinuleg csalasnak lehet elkonyvelni, es ezt elso sorban az rtl es a survivor magyarorszag rendezoit kelene okolni hogy szemet hunynak vagy szandekosan igy szervezik a jatekot: ha megfigyelitek mind a harom jatekosnak : Veranak , Gabornak es Robinak a nyelek(fogantyuk) amivel a vasrudat tartani kellet az egymas felet volt , elentetben Davideval akinel az egyik nyel vegeivel atvolt fogva a masik nyel es emiat a kulso nyel (fogantyu) rugokent feszult a vasrudra. Na ez itt a csalas ! Ha korektek letek volna mindegyik jatekos egyforma fogast kap !!!

Csináltam hozzá képernyőképeket:

(#403) Vakegérke válasza Shadowfax (#402) üzenetére


Vakegérke
veterán

Innen kezdve reménykedem, hogy nem Dávid nyeri meg a 20 milkót.

Mondjuk ha odafigyeltek volna a versenyzők, kiszúrták volna a turpisságot és átrendezték volna a fogantyúk szárait. De vajon hányan vettük volna ezt észre?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#404) Shadowfax válasza Vakegérke (#403) üzenetére


Shadowfax
addikt

Én csak azt vettem észre, hogy Dávid rúdja egyáltalán nem csúszkál, míg a többieké igen.

(#405) Vakegérke válasza Shadowfax (#404) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én is kiszúrtam, de azt hittem, hogy erő kérdése. Már mindegy, mert tuti, hogy nem játszatják le újra, de hogy ez a rötölöt lejáratja, az biztos, ahogy az is, hogy Dávidot is sokan lenézik majd, ha megnyeri a játékot.

Szerintem a vesztesek akár perre is mehetnének emiatt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#406) rosejbli válasza Shadowfax (#402) üzenetére


rosejbli
senior tag

Ez nagyon durva! Mondjuk mivel már régen le lett forgatva semmi nem lesz belőle. Bár ez a versenyeket eléggé megkerdőjelezi, hogy nem-e cinkelték meg a többit is így játszva rá a védettségre.

(#407) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#408) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Tomi, wazze, miért nem fogtad biztosabb kézzel azt a nyüves kötelet?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#409) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Mégiscsak igazam volt, a tegnapi előzetesben láthattuk, hogy Szandi kiesett. Pontosabban feladta, de ez csak most derült ki.

Na, ez kemény játék, megizzasztaná a plázapics*kat, meg a cuki fiúkákat. Tominak kell győznie, én mégis Fanninak drukkolok, hisz' ő a gyengébb, az esélytelenebb. Meghasonlottan mondom: hajrá Tomi!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#410) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Fanni döntős. Nem lehet mondani, hogy a párbajt érdemtelenül nyerte meg.

A mai drukkom bejött, jöjjön be holnap is. Hajrá Fanni!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#411) updog válasza Vakegérke (#409) üzenetére


updog
senior tag

Szegény "első az egészség" Szandinak még gondolom nem szóltak, hogy - elnézve az arcbőrének és a testének a színét -, úgy 3-5x növelte/ték a bőrrák kialakulásának kockázatát :(

Én pl. ezért nem mennék, sajnos a bőröm baromi háklis, rengeteg az anyajegyem, és volt már a családban melanóma-gyanú. Nyilván amúgy természetesen megnyerném, ha nem kéne kimenni a napra ;]

Fanninak gratula, és ezek után (csúnya dolog, de) nagyon remélem hogy nem nyer Dávid.

Amit mutattak az előzetesben, lejátszatnak előre egy játékot, hogy ha döntetlen lenne, akkor már az +1 szavazat, vagy ezt hogy?

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#412) -=Jam=- válasza updog (#411) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Ez már tavaly is így volt, a szavazatok összeszámolása előtt van a párbaj, az +1 szavazat.

(#413) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Van egy olyan előérzetem, hogy sajnos Dávid fog nyerni.

(#414) rosejbli válasza antikomcsi (#413) üzenetére


rosejbli
senior tag

Szerintem meg nem, mivel a volt agilások szerintem Fannit fogják erősíteni és azért a többeknek szúrta a szemét másik csapatból is Dávid.

(#415) antikomcsi válasza rosejbli (#414) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Majd meglátjuk.

A francia gyerek ki nem állhatta Fannit, és a kiesése óta nem is találkozott vele, nem volt alkalma megkedvelni.
Dávid viszont a holtak szigetén a jó fiút játszva begyűjthetett pár szavazatot a másik törzs játékosaitól is. Fanni szerintem nem fog a másik törzsből szavazatot kapni.

Ne legyen igazam, mert én azt szeretném, hogy Dávid ne nyerjen.

(#416) Vakegérke válasza antikomcsi (#415) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Ne legyen igazam, mert én azt szeretném, hogy Dávid ne nyerjen."

Ebben a szériában egyetlen játékos se volt, akinek tiszta szívvel lehetett volna szurkolni. Maradt az az opció, hogy ki NE nyerjen. Remélhetőleg a következő eresztésben lesz szimpatikus figura.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#417) rosejbli válasza Vakegérke (#416) üzenetére


rosejbli
senior tag

Írta itt már valaki, hogy az enne a legjobb, ha senki se nyerné meg és odaadnák a jövő évi győztesnek azt is.

(#418) updog válasza antikomcsi (#415) üzenetére


updog
senior tag

Én is pont erre gondoltam, Jeremy és Fanni nem bírják egymást (ami valahol jogos, mert amíg Jeremy kiesett, Fanni csak szapulta a fiúkat, J. meg csak arcoskodott, és egyiken se csináltak semmi számottevőt), Dávid viszont rögtön összecimborált vele mikor a holtakhoz került.

Szandi viszont lehet hogy Fannira szavaz? Talán nem véletlenül volt bevágva (kiemelve) Bence szövege az előzetesben, hogy akár döntetlen is lehet. Véletlenül. ;]

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#419) Vakegérke válasza rosejbli (#417) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ésszerű lenne, de nem igazságos. A játékosok eleget tettek a szabályoknak, így nincs ok arra, hogy elvegyék a győztestől a pénzt. Mégis, mit mondanának neki? Unszímpatikus vagy, aljas, sz*rkeverő? Az első jellemzés csak egy vélemény, a másik kettőt nem tiltja a szabályzat.
Ha megnyerte, hadd vigye, akár megérdemli, akár nem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#420) |AP|


|AP|
veterán

nem is tudtam, hogy van ilyen topik, a hogyvoltról tévedtem ide. De persze tudhatnám már, hogy a PH-n mindennek! van topikja :)

Szóval: a Dávid-féle/felé részrehajlás a szerkesztők részéről már nagyon régóta nyilvánvaló, már tényleg csak azt nem tudom, hogy képesek lesznek-e meg is nyeretni vele a játékot, vagy csak minden lehetséges segítséget megadtak neki és lesz azért egy kis szerencsefaktor is a dologban. Utóbbiban bízom elég erősen.
Ezekből a kitartós erőfeladatokból annyi volt, hogy egyrészt unalmassá, másrészt igazságtalanná tette a játékokat. Sokkal több olyan feladat kellett volna, mint a legutolsó, vagy ahol nem csak a nyers erőre van szükség. Idén még a mindenféle gusztustalanságokat evés is elmaradt (pedig ha valamire igaz a sokat hangoztatott "fejben dől el" - akkor az pont ez, sokkal inkább, mint kitartani egy vasdarabot órákig). Erre írtam valamelyik hogyvolt poszt alatt, hogy biztos azért volt ez, mert Dávid finnyás és nem szereti ezeket a dolgokat. Viccnek szántam, de még az is lehet beletrafáltam, látva a vasas feladatról készült screenshotokat. :)

A végére Robit és Alexandrát egészen megkedveltem, pedig az elején mindketten irritáltak. Viszont mindketten olyan személyiségfejlődésen mentek át a játék alatt (főleg Robi), ami szimpatikussá tette őket. Robival elmennék meginni egy sört, Dáviddal viszont nem :)

Ma este kiderül, én azért bízom, hogy Fannika nyeri!

(#421) Vakegérke válasza |AP| (#420) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha megkésve is, de idetaláltál. A fórum keresőjébe beírod, hogy survivor és tadamm... :)

Ha rajtunk múlna, Dávid csak tapasztalattal lenne gazdagabb. Ugyan Fanni sem érdemli meg, de inkább ő vigye haza a 20 milkót.

Ha érdekel, a NyalóVilág-nak is van topikja. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#422) |AP| válasza Vakegérke (#421) üzenetére


|AP|
veterán

a VV-t valahol a 6-nál elengedtem... a hogyvoltot olvasom egyedül, azt még (ki)bírom, de trashből is megárt a sok :)
Ez a mostani széria már trashnek is durva :)

Én eléggé igényelnék egy intelektuálisabb realityt, ahol tényleg mindenféle, különböző ember van összezárva, de úgy néz ki nem elég piacképes az igényem :)

Ezért kedvelem jobban a Survivort is, de az idei évad nálam nagyon kihúzta a gyufát...

(#423) Vakegérke válasza |AP| (#422) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nehéz megérteni, hogy a szerkesztők miért a legsilányabb anyagból dolgoznak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#424) |AP| válasza Vakegérke (#423) üzenetére


|AP|
veterán

nagyjából a VV5 óta eldöntötték, hogy elmennek a trash irányba, átkerült az RTLII-re, ezzel a költségvetés is jelentősen csökkent... és hát tudjuk, hogy sz@rból milyen várat lehet építeni :)

(#425) Vakegérke válasza |AP| (#424) üzenetére


Vakegérke
veterán

Betette a bigbráner a kezét, ennyi a történet.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#426) antikomcsi válasza Vakegérke (#425) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Szerintem a BB-t csak felvásárolták, hogy véletlen se legyen konkurencia, amúgy nem oszt, nem szoroz.

[ Szerkesztve ]

(#427) |AP| válasza antikomcsi (#426) üzenetére


|AP|
veterán

igen, ebben a cikkben is van róla szó. Megvették a BB jogokat, hogy elkerüljék a pereskedést, de a műsor nem attól lett fosch, hogy a BB bakavart, hanem tudatosan vitték el teszkó gazdaságos trash irányba.

(#428) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#429) updog válasza Vakegérke (#428) üzenetére


updog
senior tag

Tomi nagyon jól összefoglalta (a kevésbé unszimpatikusra szavaz majd). A csajok (Szandi kivételével) nem érezték, hogy kimentek a sminkelés gyakorlatából a 40 nap alatt, pedig de :DD

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#430) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ha valamit rühellek, az a sok fölösleges duma, értelmetlen körítés. Gyerünk már azzal a párbajjal, szavazzanak a kiesettek, ne kelljen a sok maszlagot, blablablát végighallgatni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#431) Vakegérke válasza updog (#429) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nóri elég ijesztő. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#432) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Vera és Gábor még az utolsó adásban is mélyebbre tudja ásni magát. Vera nagyon visszataszító volt! Fogadja el, hogy nem ő ül ott.

(#433) updog válasza updog (#418) üzenetére


updog
senior tag

Na, Jeremy és Szandi szavazatát is eltaláltuk :) (nem nagy truváj)

Na ez a feladat jó. Gondolom 2-3 órát ott ültek a végéig :DDD

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#434) Vakegérke válasza antikomcsi (#432) üzenetére


Vakegérke
veterán

Vera a favoritom volt, de most elásta magát nálam.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#435) antikomcsi válasza updog (#433) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Nem lepődtem meg a szavazáson én sem!

Viszont ez a feladatot, még nézni is rossz. Ekkora stressz helyzetben, ilyen idegőrlő feladatot berakni kedves gondolat volt a készítőktől!

(#434) Vakegérke

Érthető, hogy elkeseredett, de a másik családjával vagdalkozni, és játszani a sértődöttet, mert szerinte neki kéne ott ülni elég csúnya dolog. Főleg, hogy a legjobb szövetségesei vágták át igazán, Gábor és Dávid. És Gábor gusztustalan húzásait közel sem lehet egy lapon említeni Fanniéval. Amikor Nórit hazaküldték, az közel sem olyan volt, mint mikor Verát. Ha Vera ezt nem látja, akkor butább, mint gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#436) Vakegérke válasza antikomcsi (#435) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szenvedjenek meg a 20 milkóért, még csak erőlködniük se kell. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#437) antikomcsi válasza Vakegérke (#436) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ők szenvedjenek az igaz, de nekünk kell nézni! ;]

Felőlem összevághatnák ezt a párbajt 2 percbe, nem kell ezt ennyit húzni.

Úgy látom Beni is szétunja a fejét! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#438) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Dögunalmas ez a feladat. :U

(#439) antikomcsi válasza Shadowfax (#438) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Gondolom úgy voltak vele, ki kell valamivel tölteni a műsoridőt!

(#440) |AP|


|AP|
veterán

beletekernék....

De ha Dávid nyeri, akkor felesleges is tovább néznem...

[ Szerkesztve ]

(#441) antikomcsi válasza |AP| (#440) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Elég bosszantó lehet Fanninak, hogy még a szabály módosítás előtt neki már megvolt a 6 hasáb. És miután leborult neki, változtattak.

Tamás szavazata pedig inkább no comment!

(#442) |AP| válasza antikomcsi (#441) üzenetére


|AP|
veterán

Tamás szavazatával el is dőlt...
Remelem3ha visszanézi azért leesik neki hogy mennyire átb@szták

(#443) antikomcsi válasza |AP| (#442) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Szerintem akkor sem esik le neki, meg Verának sem!

(#444) |AP| válasza antikomcsi (#443) üzenetére


|AP|
veterán

ez igaz...
Én el is kapcsoltam már, a magyar Survivor-rel én végeztem...

(#445) Shadowfax válasza |AP| (#442) üzenetére


Shadowfax
addikt

Ebből az interjúból látszik, hogy nem esik le semmi neki. TomPika, drága, szánalmas vagy. :C

Sejtettem, hogy Dáviddal megnyeretik. A tavalyi forgatókönyv ismét. :(((

(#446) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ha megbántja, megveri, megnyúzza valaki, akkor is rá szavaz Tamás?

Na, megyek dühöngeni, aztán 10-kor kezdődik a NyalóVilág, amin megint dühönghetek. Ha a topikjában élesebb hangot ütök meg, előre is elnézést kérek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#447) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Köszönöm, hogy itt voltatok, jó volt kidumálni az eseményeket. Majd a következő szériát is kitárgyaljuk. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#448) updog


updog
senior tag

Tomiban csalódtam egy kicsit, megvezették. Gábor még a meggyőzés szakaszban falazott egy kicsit Dávidnak, amúgy érthető. Vera végre rájött, ez bizony nem a becsületes, messziről jött székely ember játéka :)

Ha Fanni nyert volna, rá se mondhatnánk hogy megérdemelten. Ez a játék arról szól, hogy erős, kitartó, és (nagyon tágan értelmezett, tehát akár érzelmekkel is játszó) taktikus játékosok nyerik. Biztosan van sok olyan néző, aki őszintén szurkolt Dávidnak, mert vele tudott azonosulni.

Egy utolsó nameganagybüdös...-t felszisszentem mikor Fanninak leborult a hat hasáb, és rögtön utána bemondta Bence, hogy akkor mostantól hattal is lehet nyerni, és ekkor ugye már állt Dávidnak 1 vagy 2, Fanni meg 0-n volt. De aztán még párszor leborult mindkettőnek. Benit egy kész tanulmány volt nézni, mit összeunta magát :DDD

Megint eszembe jutott, hogy meg kéne nézni 1-2 USA évadot, gyanítom hogy ott - mivel sokkal nagyobb a merítés - sokkal nagyobb WTF nyertesek is vannak. Valószínűleg ez az ottani mérhetetlen sikerének a titka.

Köszönjük a topicot! :R Ismét egy élmény volt, és úgy látom, jövőre újrázunk :C

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#449) Vakegérke válasza updog (#448) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha hírét hallom, hogy lesz Survivor 5, csinálok helyet, ahol megint össze tudunk jönni egy kis helyzet- és játékosértékelő tracsira. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#450) antikomcsi válasza Vakegérke (#449) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ha hírét hallod?

Már Bence is bemondta a végén, hogy lehet jelentkezni a következő szezonra.

(#451) Vakegérke válasza antikomcsi (#450) üzenetére


Vakegérke
veterán

Rosszul fogalmaztam. Ha hírét hallom, hogy indulni fog a Survivor 5. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#452) Danex


Danex
addikt

Kimaradtam teljesen ebből a topicból, sajnos beleütköztem a hirbe ,hogy kinyerte, amúgy mindig másnap néztem... az utolsó részt kvázi 4-5 belekattintással le is tudtam.

Számomra Fanni sokkal erősebb játékos volt, akkor is benne volt a játékban mikor Dávid 1 hétig csak feküdt és a képernyőn se volt, az a baj, hogy a sok önérzetes "őszinte" játékos nem tudja értékelni / felfogni hogy miről szól a játék. Az amerikaiban megdicsérik a végén azt aki tolt egy "blindside-ot", itt meg lehurrogják a g*cibe.

Nekem a végére Alexandrát kedveltem meg, a sok kitartós feladattal és azzal, hogy kvázi az utolsó részig az első kilengése után testileg és lelkileg is ott volt, egész jó taktikai gondolatokkal.

Tomi meg bicskanyitogató volt, de ahogy látom nektek is, annyiszor belekavart teljesen feleslegesen, amiatt, hogy minden szerencsétlennek elhitt mindent... hátba szúrták , majd jajj hát bocsi, fasz voltam remélem megbocsájtasz... ja persze, értékelem az őszinteséged, akkor kire rakjam a szavazatomat?

Viszont az, hogy Robit így visszahozták a játékba az nettó csalás, kiesett a p*csába, majd ingyen visszajön és Jeremy játékát ki is nullázta kvázi. Még ha Jeremy-t amúgy se kedveltem.

(#453) rosejbli


rosejbli
senior tag

Most sikerült pótolnom a tegnapot.
Hát eléggé csalódott vagyok, a végén a kisebbik rosszra számítottam.
Mindenesetre jövőre remélem ismét találkozunk! :K

(#454) Vakegérke válasza Danex (#452) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kimaradtál, pedig szeptember közepétől él a topik, csak éppen nem szúrtad ki.
Nekem Vera volt a favoritom.

Ha érdekel a NyalóVilág, arról még nem késtél le. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#455) Vakegérke válasza rosejbli (#453) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Mindenesetre jövőre remélem ismét találkozunk! :K"

Rajtam nem fog múlni. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#456) Hkrisztina


Hkrisztina
újonc

Én is csináltam képernyő fotót. Kár hogy nem tudom felrakni.

(#457) Vakegérke válasza Hkrisztina (#456) üzenetére


Vakegérke
veterán

Fizikai akadálya van, vagy nem tudod, hogy kell?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#458) Shadowfax válasza Hkrisztina (#456) üzenetére


Shadowfax
addikt

Üdv a fórumon! :)
Ezt érdemes elolvasnod. A szöveg vége felé van szó a képfeltöltésről. :)

(#459) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Srácok, jön az új évad. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.